Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Csak nekem tunt fel, hogy mi volt a kivalto oka az egesz otthonrol elszokesnek?

Allitolag azon vesztek ossze, hogy ET iszik, kontextusbol arra kovetkeztetek, hogy karanten alatt sokat. Ez sokkal nagyobb problema lehetne, mint az, hogy ezutan a testverevel egyutt elmegy otthonrol egy Airbnb lakasba ahol a mar emlitett testverrel es tobb novel egyutt egy agyban hancurozik.

Az is erdekes, hogy a no belogolt ET snapchat fiokjaba es latta, hogy mit muvel a jo oreg Earl. Nem hasznalok snapchatet, de szerintem ott csak akkor latod a videokat, ha elkuldod valakinek. Tehat nagy buszkesegeben meg meg is osztotta 1-2 haverral, hogy mit csinal eppen.

Erre fel a feleseg hivott legalabb 2 (tobbesszam) baratnot, hogy nyakoncsipjek. A snapchat alapjan bemertek a koordinatakat es odamentek szembesitesre, ET egyik pisztolyaval.

A rendorok kierkezesekor azt lattak, hogy a feleseg kezeben mar nem a fegyver van, hanem egy kes, es eppen azzal kergeti ET-t, akinek a kezeben meg ott a fegyver.

Szerk: Jah, a legjobb az egeszben, hogy ET posztolt egy videot instan, hogy milyen kar, hogy ez kitudodott, es mondjanak egy imat ertuk, amire fel Frank Clark es hasonloan neves, am velhetoen hasonlo karakteru jatekosok batoritjak/tamogatjak 😀

Senki sem mondja, hogy WTF oreg, mit csinalsz, elmentek otthonrol? 😀 Ergo ez teljesen megszokott az o koreikben, sot, meg sajnaljak is, hogy a felesege megszivatta 😀
undisputedly
Most kövezzetek meg de szerintem az NFL játékosok 70% bulizik, iszik, kokainozik,csajozik.

De különben jobban belegondolva ha havonta 1 millió dollárt keresnék á dehogy ha csak évi 500ezer dollárt keresnék hát bíz isten én is egy jó pár évig csak buliznék és csajoznák.
Havi 10 millio forint kereset azta kurva hány fullosabnál fullosabb ribit lehetne meglékelni te uram atyám itt a kis országunkban 😊
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
Csak nekem tunt fel, hogy mi volt a kivalto oka az egesz otthonrol elszokesnek?

Allitolag azon vesztek ossze, hogy ET iszik, kontextusbol arra kovetkeztetek, hogy karanten alatt sokat. Ez sokkal nagyobb problema lehetne, mint az, hogy ezutan a testverevel egyutt elmegy otthonrol egy Airbnb lakasba ahol a mar emlitett testverrel es tobb novel egyutt egy agyban hancurozik.

Az is erdekes, hogy a no belogolt ET snapchat fiokjaba es latta, hogy mit muvel a jo oreg Earl. Nem hasznalok snapchatet, de szerintem ott csak akkor latod a videokat, ha elkuldod valakinek. Tehat nagy buszkesegeben meg meg is osztotta 1-2 haverral, hogy mit csinal eppen.

Erre fel a feleseg hivott legalabb 2 (tobbesszam) baratnot, hogy nyakoncsipjek. A snapchat alapjan bemertek a koordinatakat es odamentek szembesitesre, ET egyik pisztolyaval.

A rendorok kierkezesekor azt lattak, hogy a feleseg kezeben mar nem a fegyver van, hanem egy kes, es eppen azzal kergeti ET-t, akinek a kezeben meg ott a fegyver.

Szerk: Jah, a legjobb az egeszben, hogy ET posztolt egy videot instan, hogy milyen kar, hogy ez kitudodott, es mondjanak egy imat ertuk, amire fel Frank Clark es hasonloan neves, am velhetoen hasonlo karakteru jatekosok batoritjak/tamogatjak 😀

Senki sem mondja, hogy WTF oreg, mit csinalsz, elmentek otthonrol? 😀 Ergo ez teljesen megszokott az o koreikben, sot, meg sajnaljak is, hogy a felesege megszivatta 😀
undisputedly
a magyar rendőrség nem tud ilyet bazzeg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
rokaur 864
Azért bazdmeg ez nagyon komoly. Nagyon könnyen szörnyű tragédia lehetett volna ebből.
A vak szerencsén múlt, hogy ET még él. Nyilván amit csinált elítélendő (piálás meg asszony megcsalása, gondolom nem először fordult elő).
De ha azt se tudod h a pisztolyt eszik v isszák, akkor hogy mersz valakire fegyvert fogni?!
Töltött volt a stukker (mondjuk az is érdekes, h ET éles, csőre töltött pisztolyt tárol otthon, mert az gyanús h a muff nem tudta volna beüzemelni), és 30 centiről fogta Thomas fejére.
Ja igen, kivette belőle a tárat, csak épp csőre volt töltve és ki is volt biztosítva, plusz a rendőrök szerint az elsütőbillentyűn volt az ujja...
Thomas meg elvileg kicsavarta a kezéből...Tényleg kb a szerencsén múlt, h itt nem lett tragédia Hihetetlen bazmeg. (az se lenne meglepő ha ezek után kibaszná a Ravens szvsz).
Borbinho
sebzett nőnél nincs veszélyesebb.
Amadeus
féltékenynél pedig jobb nyomozó nincs.


Hogy témánál maradjunk, azért tesóval menni elég meredek 😀
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Csak nekem tunt fel, hogy mi volt a kivalto oka az egesz otthonrol elszokesnek?

Allitolag azon vesztek ossze, hogy ET iszik, kontextusbol arra kovetkeztetek, hogy karanten alatt sokat. Ez sokkal nagyobb problema lehetne, mint az, hogy ezutan a testverevel egyutt elmegy otthonrol egy Airbnb lakasba ahol a mar emlitett testverrel es tobb novel egyutt egy agyban hancurozik.

Az is erdekes, hogy a no belogolt ET snapchat fiokjaba es latta, hogy mit muvel a jo oreg Earl. Nem hasznalok snapchatet, de szerintem ott csak akkor latod a videokat, ha elkuldod valakinek. Tehat nagy buszkesegeben meg meg is osztotta 1-2 haverral, hogy mit csinal eppen.

Erre fel a feleseg hivott legalabb 2 (tobbesszam) baratnot, hogy nyakoncsipjek. A snapchat alapjan bemertek a koordinatakat es odamentek szembesitesre, ET egyik pisztolyaval.

A rendorok kierkezesekor azt lattak, hogy a feleseg kezeben mar nem a fegyver van, hanem egy kes, es eppen azzal kergeti ET-t, akinek a kezeben meg ott a fegyver.

Szerk: Jah, a legjobb az egeszben, hogy ET posztolt egy videot instan, hogy milyen kar, hogy ez kitudodott, es mondjanak egy imat ertuk, amire fel Frank Clark es hasonloan neves, am velhetoen hasonlo karakteru jatekosok batoritjak/tamogatjak 😀

Senki sem mondja, hogy WTF oreg, mit csinalsz, elmentek otthonrol? 😀 Ergo ez teljesen megszokott az o koreikben, sot, meg sajnaljak is, hogy a felesege megszivatta 😀

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 016
Azért bazdmeg ez nagyon komoly. Nagyon könnyen szörnyű tragédia lehetett volna ebből.
A vak szerencsén múlt, hogy ET még él. Nyilván amit csinált elítélendő (piálás meg asszony megcsalása, gondolom nem először fordult elő).
De ha azt se tudod h a pisztolyt eszik v isszák, akkor hogy mersz valakire fegyvert fogni?!
Töltött volt a stukker (mondjuk az is érdekes, h ET éles, csőre töltött pisztolyt tárol otthon, mert az gyanús h a muff nem tudta volna beüzemelni), és 30 centiről fogta Thomas fejére.
Ja igen, kivette belőle a tárat, csak épp csőre volt töltve és ki is volt biztosítva, plusz a rendőrök szerint az elsütőbillentyűn volt az ujja...
Thomas meg elvileg kicsavarta a kezéből...Tényleg kb a szerencsén múlt, h itt nem lett tragédia Hihetetlen bazmeg. (az se lenne meglepő ha ezek után kibaszná a Ravens szvsz).
Borbinho
sebzett nőnél nincs veszélyesebb.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Azért bazdmeg ez nagyon komoly. Nagyon könnyen szörnyű tragédia lehetett volna ebből.
A vak szerencsén múlt, hogy ET még él. Nyilván amit csinált elítélendő (piálás meg asszony megcsalása, gondolom nem először fordult elő).
De ha azt se tudod h a pisztolyt eszik v isszák, akkor hogy mersz valakire fegyvert fogni?!
Töltött volt a stukker (mondjuk az is érdekes, h ET éles, csőre töltött pisztolyt tárol otthon, mert az gyanús h a muff nem tudta volna beüzemelni), és 30 centiről fogta Thomas fejére.
Ja igen, kivette belőle a tárat, csak épp csőre volt töltve és ki is volt biztosítva, plusz a rendőrök szerint az elsütőbillentyűn volt az ujja...
Thomas meg elvileg kicsavarta a kezéből...Tényleg kb a szerencsén múlt, h itt nem lett tragédia Hihetetlen bazmeg. (az se lenne meglepő ha ezek után kibaszná a Ravens szvsz).

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 amp.tmz.com/2020/05/06/earl-thomas-wife-arrested-gun-baltimore-ravens-star-cheating-allegations/?__twitter_impression=true
na ez jó kis video lesz
gedam
Csak semmi buzulás 😁

 dailysnark.com/earl-thomas-wife-caught-earl-and-his-brother-both-naked-in-bed-with-alleged-mistress/?fbclid=IwAR1lQrDq18-yb_Ng7oJt2F4PdqsGY0ykSUqGGrGVPoZbT9NRKgmmLD44b1U
kapitnono
a jó testvérek megosztják, amijük van.
azért az ritka, hogy nfl játékos áldozatként jön ki egy családon belüli erőszakból.
gedam
Akivel megcsalta az asszonyt arrol nem tudtok képet ?
több mint 4 éve
gedam 5 700
 amp.tmz.com/2020/05/06/earl-thomas-wife-arrested-gun-baltimore-ravens-star-cheating-allegations/?__twitter_impression=true
na ez jó kis video lesz
gedam
Csak semmi buzulás 😁

 dailysnark.com/earl-thomas-wife-caught-earl-and-his-brother-both-naked-in-bed-with-alleged-mistress/?fbclid=IwAR1lQrDq18-yb_Ng7oJt2F4PdqsGY0ykSUqGGrGVPoZbT9NRKgmmLD44b1U
kapitnono
a jó testvérek megosztják, amijük van.
azért az ritka, hogy nfl játékos áldozatként jön ki egy családon belüli erőszakból.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
 amp.tmz.com/2020/05/06/earl-thomas-wife-arrested-gun-baltimore-ravens-star-cheating-allegations/?__twitter_impression=true
na ez jó kis video lesz
gedam
Csak semmi buzulás 😁

 dailysnark.com/earl-thomas-wife-caught-earl-and-his-brother-both-naked-in-bed-with-alleged-mistress/?fbclid=IwAR1lQrDq18-yb_Ng7oJt2F4PdqsGY0ykSUqGGrGVPoZbT9NRKgmmLD44b1U


több mint 4 éve
gedam 5 700
 twitter.com/jeffzrebiec/status/1258131417986478082?s=21
több mint 4 éve
gedam 5 700
 amp.tmz.com/2020/05/06/earl-thomas-wife-arrested-gun-baltimore-ravens-star-cheating-allegations/?__twitter_impression=true
na ez jó kis video lesz
több mint 4 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
McPhee visszatért 1 évre, ahogy várható volt.

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/95883278_883706112093856_6563890716719188810_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=D5je_K-jpmkQ7kNvgHE9I6-&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfB167Xly11p6tO_uj84c1_L_EtoPGOIisJoHAU2rB6VHg&oe=663715E7
Baltimore Ravens on Instagram: "He’s back ‼️ We have agreed to terms on a one year deal with Pernell McPhee."
51K likes, 619 comments - ravens on May 5, 2020: "He’s back ‼️ We have agreed to terms on a one year deal with Pernell McPhee.".
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Nem értem a kételkedő,fanyalgó kommenteket. Jól ment a csapatnak és minden adott ahhoz, hogy ez jövőre is így legyen. Dobbins érkezését firtató honi és külföldi véleményeket sem tudom hova tenni. Egy első körös tehetségű RB jött a második körben egy futás orientált O#-be. Ingram pótlásnak "hosszútávon" tökéletes.

LJ passzol(tat)ásától nem kell tartani, mint ahogy attól sem, hogy kiismernek minket. JH elmondta, hogy nyilván minden csapat minket akar kielemezni elsőként az offseason során, éppen ezért ők egy lépéssel szeretnének az ellenfelek előtt járni, és mindig kitalálni valami újat. Roman kreatív képességeivel ez nem tűnik lehetetlennek. (Egyébként ha sokáig marad a vírus, és kevesebb lesz a felkészülési időszak, akkor hiába tudná tökéletesen minden edző, hogy mit kellene ellenünk játszani, ha ezt nem tudja a játékosaival begyakoroltatni.)

OLB hiányán még lehet javítani (pl Matthews), de a fal középről is lehet nyomást generálni, azt meg már most jól megerősítették.
bowI
Az hogy pl. en leirom hogy nem futot huznek az nem jelenti hogy ketelkedem bennuk. Leirtam tobbszor hogy ok vannak az infok tudataban es azert mert ezt nem irom le mindegyikben azert egyertelmu. Remelem. Viszont az ilyen jol ment jol is fog menni, azt trillio peldaban be tudnam mutatni hogy egy baromsag. A futas orientalt csapatunkban pont a futok a legkevesbbe fontos elemek. Tokeletes? Majd meglatjuk. Az elsokoros tehetseg vagy sem nem veletlen hogy nem huztak futokat. A KC igen, luxus, de megtehette. Ha tudnank hogy egy Bell-t huznank akkor ok, de amugy nem pazarolod el az 5.eves opciot a legertektelenebb posztra.

Tartani nem kell tole, de fejlodenie kell. Kiismernek? Semmi ujat nem adtunk a vilagnak, mind mar reg kitalalt volt. Jol varialtuk, LJ es az erobol letoltuk a torkukon es igy nagyon jol mukodott. JH egy dumagep. Kit akarnal kielemezni a Ravenst vagy a KC-t. Ettol minket is kifognak. A legegyszerubb hogy LJ-nek a futonak kell adnia a labdat es ehhez nem kell tul sok edzes csak fegyelem az edge vedotol. Ja mellesleg a feldobott videokon pont erre szeret futni Dobbins is, mert kozepen inkabb gyenge mint atlagos. Pont a dobasokkal tudnank nyomast gyakorolni a D-re. Es ez a kovetke\zo lepes ( szerintem ). Megint, ha a futas fog menni akkor Dobbins egy ujabb szorny lesz az egysegben. Ha nem, akkor a felrakott videok alapjan nem fog sokat hozzatenni. Szerintem a csak futas alapon ahogy tavaly jatszottunk azt fele olyan jol tudnank eladni. Nyitni kell a dobas fele es ha ez megy foleg LJ-nek, az OL-nek akkor a frissen hozott WR-kel ujra bajba hozhatjuk a ligat mi is. Ebbe pont egy futo volt a leglenyegtelenebb elem. Habostorta tetejen a cseresznye. A kerdes hogy a habostorta kesz van-e.

Az OLB 100x fontosabb elem mint egy futo. Igen a nyomas nelkuliseg miatti kenyszer enyhult az uj DL erkezokkel, sot veluk a futas ellen is jobbak lettunk. Erre jott egy masik hianyposztra 2 ficko ( ertem en hogy nem volt OLB jo erteken ). Viszont a masik gyengeje a D-nek a szelek lezarasa volt ami az OLB feladata.

Queen egy alulmeretezett ILB aki tud embert fogni. Most leirtam egy DB-t. Ettol fuggetlenul szerintem sokkal jobb lesz mint Mosley ( akit Harrison le fog nyomni ).

Nem ertek egyet a draftal ( ami meg engem sem hat meg nemhogy mmasokat ). Az latszik hogy jol felkeszitett fickokat hoztunk. Ha mar cserenek hoztunk embert akkor ET helyett kellett volna mert o inkabb sarokko mint Ingram ( akit imadok es le sem cserelnem hiaba kerul 5m-ba ). Nehezebb beszerezni es dragabb mint egy futot. Nalam Ruiz-Delpit lett volna. De leirom ujra lehet az OL bomba lesz igy is es akkor szereztunk remelhetoleg egy ILB-t 10 evre es egy futot 4-re.

Egyszere nem lehet mindent es a D nagyon utos lett es most mar magaban ero lesz nem pedig jol felkeszitett tokeletes kiegeszitoje az O-nek. Az O pedig ha mindenki remenyei szerint szintet tud lepni passzban akkor az egyik melto kihivoja leszunk a KC-nak. Amugy egy a tobb jo kozott.
no
draft alatt keveredik ez a dolog, hogy most need posztra húzok vagy kikapom az adott helyen elérhető legjobb playat. dobbinst azért draftoltuk, mert nagy rablásnak érzi edc. nem biztos, hogy lett volna rbhúzásunk, ha már nincs bent.

 twitter.com/sgellison/status/1257429579565801472?s=21
gedam
Nem fogok Dobbinsrol vitatkozni mert 1. meg nem is lattuk itt focizni 2. nem akarom en lehuzni.

Azert idepattintok egy par nevet Timmy J, Elam, Correa.

Ha a BPA-t es a need-eket nem hozod kozos nevezore akkor bajban a haza. De megint nem tudjuk hogy a need-unk oriasi reach lett volna es akkor jol huztunk. 4 ev mulva vissza terunk ra.

Meg NFL-es stat-al sem gyoznel meg nemhogy egy egyetemivel. 😊

Egy jo adag videoval ahol az ellenfel front7-je egyetemi szinten jo es az A-B gap-en valo tundoklesevel emeszthetobb lenne. De igazan nem szamit mar, meg fogjuk latni remelhetoleg iden.
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 652
A következő szezonbeli párosításokat ismerve elkészítették az ellenfelek erősorrendjét és az idei eredmények alapján a New England Patriots találkozik a legerősebb, a Baltimore Ravens pedig a legkönnyebb ellenfelekkel. A mutató meghatározása roppant egyszerű, a következő évi ellenfelek idei győzelem-vereség mutatóit átlagolják.
Voice
Az utolso mondat nelkul en mar ebbe beleszaladtam. 😊 Egy baromsag az egesz
több mint 4 éve
gedam 5 700
Nem értem a kételkedő,fanyalgó kommenteket. Jól ment a csapatnak és minden adott ahhoz, hogy ez jövőre is így legyen. Dobbins érkezését firtató honi és külföldi véleményeket sem tudom hova tenni. Egy első körös tehetségű RB jött a második körben egy futás orientált O#-be. Ingram pótlásnak "hosszútávon" tökéletes.

LJ passzol(tat)ásától nem kell tartani, mint ahogy attól sem, hogy kiismernek minket. JH elmondta, hogy nyilván minden csapat minket akar kielemezni elsőként az offseason során, éppen ezért ők egy lépéssel szeretnének az ellenfelek előtt járni, és mindig kitalálni valami újat. Roman kreatív képességeivel ez nem tűnik lehetetlennek. (Egyébként ha sokáig marad a vírus, és kevesebb lesz a felkészülési időszak, akkor hiába tudná tökéletesen minden edző, hogy mit kellene ellenünk játszani, ha ezt nem tudja a játékosaival begyakoroltatni.)

OLB hiányán még lehet javítani (pl Matthews), de a fal középről is lehet nyomást generálni, azt meg már most jól megerősítették.
bowI
Az hogy pl. en leirom hogy nem futot huznek az nem jelenti hogy ketelkedem bennuk. Leirtam tobbszor hogy ok vannak az infok tudataban es azert mert ezt nem irom le mindegyikben azert egyertelmu. Remelem. Viszont az ilyen jol ment jol is fog menni, azt trillio peldaban be tudnam mutatni hogy egy baromsag. A futas orientalt csapatunkban pont a futok a legkevesbbe fontos elemek. Tokeletes? Majd meglatjuk. Az elsokoros tehetseg vagy sem nem veletlen hogy nem huztak futokat. A KC igen, luxus, de megtehette. Ha tudnank hogy egy Bell-t huznank akkor ok, de amugy nem pazarolod el az 5.eves opciot a legertektelenebb posztra.

Tartani nem kell tole, de fejlodenie kell. Kiismernek? Semmi ujat nem adtunk a vilagnak, mind mar reg kitalalt volt. Jol varialtuk, LJ es az erobol letoltuk a torkukon es igy nagyon jol mukodott. JH egy dumagep. Kit akarnal kielemezni a Ravenst vagy a KC-t. Ettol minket is kifognak. A legegyszerubb hogy LJ-nek a futonak kell adnia a labdat es ehhez nem kell tul sok edzes csak fegyelem az edge vedotol. Ja mellesleg a feldobott videokon pont erre szeret futni Dobbins is, mert kozepen inkabb gyenge mint atlagos. Pont a dobasokkal tudnank nyomast gyakorolni a D-re. Es ez a kovetke\zo lepes ( szerintem ). Megint, ha a futas fog menni akkor Dobbins egy ujabb szorny lesz az egysegben. Ha nem, akkor a felrakott videok alapjan nem fog sokat hozzatenni. Szerintem a csak futas alapon ahogy tavaly jatszottunk azt fele olyan jol tudnank eladni. Nyitni kell a dobas fele es ha ez megy foleg LJ-nek, az OL-nek akkor a frissen hozott WR-kel ujra bajba hozhatjuk a ligat mi is. Ebbe pont egy futo volt a leglenyegtelenebb elem. Habostorta tetejen a cseresznye. A kerdes hogy a habostorta kesz van-e.

Az OLB 100x fontosabb elem mint egy futo. Igen a nyomas nelkuliseg miatti kenyszer enyhult az uj DL erkezokkel, sot veluk a futas ellen is jobbak lettunk. Erre jott egy masik hianyposztra 2 ficko ( ertem en hogy nem volt OLB jo erteken ). Viszont a masik gyengeje a D-nek a szelek lezarasa volt ami az OLB feladata.

Queen egy alulmeretezett ILB aki tud embert fogni. Most leirtam egy DB-t. Ettol fuggetlenul szerintem sokkal jobb lesz mint Mosley ( akit Harrison le fog nyomni ).

Nem ertek egyet a draftal ( ami meg engem sem hat meg nemhogy mmasokat ). Az latszik hogy jol felkeszitett fickokat hoztunk. Ha mar cserenek hoztunk embert akkor ET helyett kellett volna mert o inkabb sarokko mint Ingram ( akit imadok es le sem cserelnem hiaba kerul 5m-ba ). Nehezebb beszerezni es dragabb mint egy futot. Nalam Ruiz-Delpit lett volna. De leirom ujra lehet az OL bomba lesz igy is es akkor szereztunk remelhetoleg egy ILB-t 10 evre es egy futot 4-re.

Egyszere nem lehet mindent es a D nagyon utos lett es most mar magaban ero lesz nem pedig jol felkeszitett tokeletes kiegeszitoje az O-nek. Az O pedig ha mindenki remenyei szerint szintet tud lepni passzban akkor az egyik melto kihivoja leszunk a KC-nak. Amugy egy a tobb jo kozott.
no
draft alatt keveredik ez a dolog, hogy most need posztra húzok vagy kikapom az adott helyen elérhető legjobb playat. dobbinst azért draftoltuk, mert nagy rablásnak érzi edc. nem biztos, hogy lett volna rbhúzásunk, ha már nincs bent.

 twitter.com/sgellison/status/1257429579565801472?s=21
több mint 4 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
A következő szezonbeli párosításokat ismerve elkészítették az ellenfelek erősorrendjét és az idei eredmények alapján a New England Patriots találkozik a legerősebb, a Baltimore Ravens pedig a legkönnyebb ellenfelekkel. A mutató meghatározása roppant egyszerű, a következő évi ellenfelek idei győzelem-vereség mutatóit átlagolják.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Nem értem a kételkedő,fanyalgó kommenteket. Jól ment a csapatnak és minden adott ahhoz, hogy ez jövőre is így legyen. Dobbins érkezését firtató honi és külföldi véleményeket sem tudom hova tenni. Egy első körös tehetségű RB jött a második körben egy futás orientált O#-be. Ingram pótlásnak "hosszútávon" tökéletes.

LJ passzol(tat)ásától nem kell tartani, mint ahogy attól sem, hogy kiismernek minket. JH elmondta, hogy nyilván minden csapat minket akar kielemezni elsőként az offseason során, éppen ezért ők egy lépéssel szeretnének az ellenfelek előtt járni, és mindig kitalálni valami újat. Roman kreatív képességeivel ez nem tűnik lehetetlennek. (Egyébként ha sokáig marad a vírus, és kevesebb lesz a felkészülési időszak, akkor hiába tudná tökéletesen minden edző, hogy mit kellene ellenünk játszani, ha ezt nem tudja a játékosaival begyakoroltatni.)

OLB hiányán még lehet javítani (pl Matthews), de a fal középről is lehet nyomást generálni, azt meg már most jól megerősítették.
bowI
Az hogy pl. en leirom hogy nem futot huznek az nem jelenti hogy ketelkedem bennuk. Leirtam tobbszor hogy ok vannak az infok tudataban es azert mert ezt nem irom le mindegyikben azert egyertelmu. Remelem. Viszont az ilyen jol ment jol is fog menni, azt trillio peldaban be tudnam mutatni hogy egy baromsag. A futas orientalt csapatunkban pont a futok a legkevesbbe fontos elemek. Tokeletes? Majd meglatjuk. Az elsokoros tehetseg vagy sem nem veletlen hogy nem huztak futokat. A KC igen, luxus, de megtehette. Ha tudnank hogy egy Bell-t huznank akkor ok, de amugy nem pazarolod el az 5.eves opciot a legertektelenebb posztra.

Tartani nem kell tole, de fejlodenie kell. Kiismernek? Semmi ujat nem adtunk a vilagnak, mind mar reg kitalalt volt. Jol varialtuk, LJ es az erobol letoltuk a torkukon es igy nagyon jol mukodott. JH egy dumagep. Kit akarnal kielemezni a Ravenst vagy a KC-t. Ettol minket is kifognak. A legegyszerubb hogy LJ-nek a futonak kell adnia a labdat es ehhez nem kell tul sok edzes csak fegyelem az edge vedotol. Ja mellesleg a feldobott videokon pont erre szeret futni Dobbins is, mert kozepen inkabb gyenge mint atlagos. Pont a dobasokkal tudnank nyomast gyakorolni a D-re. Es ez a kovetke\zo lepes ( szerintem ). Megint, ha a futas fog menni akkor Dobbins egy ujabb szorny lesz az egysegben. Ha nem, akkor a felrakott videok alapjan nem fog sokat hozzatenni. Szerintem a csak futas alapon ahogy tavaly jatszottunk azt fele olyan jol tudnank eladni. Nyitni kell a dobas fele es ha ez megy foleg LJ-nek, az OL-nek akkor a frissen hozott WR-kel ujra bajba hozhatjuk a ligat mi is. Ebbe pont egy futo volt a leglenyegtelenebb elem. Habostorta tetejen a cseresznye. A kerdes hogy a habostorta kesz van-e.

Az OLB 100x fontosabb elem mint egy futo. Igen a nyomas nelkuliseg miatti kenyszer enyhult az uj DL erkezokkel, sot veluk a futas ellen is jobbak lettunk. Erre jott egy masik hianyposztra 2 ficko ( ertem en hogy nem volt OLB jo erteken ). Viszont a masik gyengeje a D-nek a szelek lezarasa volt ami az OLB feladata.

Queen egy alulmeretezett ILB aki tud embert fogni. Most leirtam egy DB-t. Ettol fuggetlenul szerintem sokkal jobb lesz mint Mosley ( akit Harrison le fog nyomni ).

Nem ertek egyet a draftal ( ami meg engem sem hat meg nemhogy mmasokat ). Az latszik hogy jol felkeszitett fickokat hoztunk. Ha mar cserenek hoztunk embert akkor ET helyett kellett volna mert o inkabb sarokko mint Ingram ( akit imadok es le sem cserelnem hiaba kerul 5m-ba ). Nehezebb beszerezni es dragabb mint egy futot. Nalam Ruiz-Delpit lett volna. De leirom ujra lehet az OL bomba lesz igy is es akkor szereztunk remelhetoleg egy ILB-t 10 evre es egy futot 4-re.

Egyszere nem lehet mindent es a D nagyon utos lett es most mar magaban ero lesz nem pedig jol felkeszitett tokeletes kiegeszitoje az O-nek. Az O pedig ha mindenki remenyei szerint szintet tud lepni passzban akkor az egyik melto kihivoja leszunk a KC-nak. Amugy egy a tobb jo kozott.
több mint 4 éve
bowI 143
Nem értem a kételkedő,fanyalgó kommenteket. Jól ment a csapatnak és minden adott ahhoz, hogy ez jövőre is így legyen. Dobbins érkezését firtató honi és külföldi véleményeket sem tudom hova tenni. Egy első körös tehetségű RB jött a második körben egy futás orientált O#-be. Ingram pótlásnak "hosszútávon" tökéletes.

LJ passzol(tat)ásától nem kell tartani, mint ahogy attól sem, hogy kiismernek minket. JH elmondta, hogy nyilván minden csapat minket akar kielemezni elsőként az offseason során, éppen ezért ők egy lépéssel szeretnének az ellenfelek előtt járni, és mindig kitalálni valami újat. Roman kreatív képességeivel ez nem tűnik lehetetlennek. (Egyébként ha sokáig marad a vírus, és kevesebb lesz a felkészülési időszak, akkor hiába tudná tökéletesen minden edző, hogy mit kellene ellenünk játszani, ha ezt nem tudja a játékosaival begyakoroltatni.)

OLB hiányán még lehet javítani (pl Matthews), de a fal középről is lehet nyomást generálni, azt meg már most jól megerősítették.
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Nektek is egy kis Dobbins (vs Akers)

 www.bluechipscouting.com/articles/2020/2/1/prospect-vs-prospect-cam-akers-vs-jk-dobbins
Fast Willie
E szerint remek kis jatekos lehet. Csak ez alapjan, ha ossze akarom foglalni akkor egy jol kepzett jatekos.
Blokkolasa: tudja mit kell csinalni, de majd meglatjuk az NFL-ben
Elkapas: Ez eldonthetetlen, de ha a kemia kialakul LJ-vel akkor eletveszelyes lehet a pali.
Futas: a nem tanithato dolgaiban elsorangu amiert nagyon jo a 2.szinten. A gyengeje hogy "gyenge", ha nem szabadul ki a 2.szintre akkor nem a legjobb valasztas. Az hogy A-B gap-ben kb hasznalhatatlan az nem jo jel. Ha az OL nyit neki akkor viszont dupla buntetes az ellenfeleknek. Nalunk nem kell hogy 3 down futo legyen iden, szoval jo kepet kaphatunk rola, hogy Ingram helyettese tud-e lenni.
Kiegeszitonek parades. Az hogy ezert draga meg mar mindegy. Viszont remek jatekokat fog hozni ezert jo lesz nezni.

Ha menni fog a futas akkor adtunk meg egy szornyet a kalapba, ha nem akkor o javitani nem fog rajta.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 749
Dobbins mezt fogunk rendelni kollektíven ,akkora kedvenc lesz. 😊
Mindent tud,kicsiben ami megvan a 21-esben és Ingram mentorálni fogja.
Egy szinte tökéletes offensünk gyengéi Ingram és Hollywood hiánya.
Boykin pedig mindent is elkapott az előszezonban és az edzőtáborokban.A tehetsége megvan ,nagyszerűen blokkol a futó játéknak.
Szerintem nagyobb szükség volt Ingram frissen tartásához,mint Boykin versenytársa,mint pl.Higgins,Pittman,Mims.
kátrány
Proche sztem 50-50-es labdákban jobb, mint Hollywood, Duvernay meg sebességben, szóval minden adott
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 749
Nektek is egy kis Dobbins (vs Akers)

 www.bluechipscouting.com/articles/2020/2/1/prospect-vs-prospect-cam-akers-vs-jk-dobbins
több mint 4 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Dobbins mezt fogunk rendelni kollektíven ,akkora kedvenc lesz. 😊
Mindent tud,kicsiben ami megvan a 21-esben és Ingram mentorálni fogja.
Egy szinte tökéletes offensünk gyengéi Ingram és Hollywood hiánya.
Boykin pedig mindent is elkapott az előszezonban és az edzőtáborokban.A tehetsége megvan ,nagyszerűen blokkol a futó játéknak.
Szerintem nagyobb szükség volt Ingram frissen tartásához,mint Boykin versenytársa,mint pl.Higgins,Pittman,Mims.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Pontosan ezert szerettem volna a draftrol. Ruiz tokeletesnek tunt.

Tavaly pontosan az ILB-t kukaztuk ossze es remekul sikerult.
Iden az OL-el probalkozunk es majd meglatjuk. Teszem hozza hogy a D nagyon jo iranyba erosodott es OLB-t kukazni talan sikerul, tobbet jatszik McPhee stb. Elmeletben iden mar a D-el is tudunk majd nyerni sok csapat ellen.

Par ev mulva kivancsi leszek Ruiz es Queen palyafutasara, mert en felmentem volna erte. Mindketto jo helyre kerult.
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Big Chungus OG-bol sosem eleg!

De legalább látja a stáb, hogy meg kell próbálni javulni és nem elég ami van -> a klasszikus "kukázós" tervvel próbálkozunk.... lássuk mi lesz belőle, nem hiszem h van cap-ünk elit opcióra, szóval ez van.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Hat most szepen fel lett sorolva az osszes elonye. Tapasztalat, tobb poszton bevetheto, ismerjuk. Piszok jo melyseg lehet belole. Az is kell.
A kezdot szeretnem latni. Persze a fiatalok meg fogjak kapni az eselyt es roluk nem tudunk semmit. Bizom. De foleg hogy jon meg valaki es mogotte valamelyik fiatal robbant.

Ha maradt volna Yanda szerintem akkor is nehezebb lenne a futas iden. Az ellenfelek kidolgozott elkepzelessel fognak jonni es ezekbol gyorsan fognak tanulni egymastol. Erre a legegyszerubb valaszunk ha erobol letoljuk a torkukon a RB futast es kesz.

En ugy jatszanek hogy LJ az olvasasanal az atadas mellett dontson nagy tobbsegben es akkor arra tudnek keszulni kozepen. Ez egy egyszeru futojatek ahol persze kikaphatok, de kiveszem LJ-t a jatekbol. Ritkabb esetben a labda megtartasat "ideznem" elo de ekkor valtozatosan tudok embereket rakuldeni akik odarobbanak akarmit latnak/ereznek/olvasnak a palyan. Neha szopas lenne belole de buntetve lenne a futasa. Ha csoportrivalis lennek akkor meg becsalogatnam az A Gap-be LJ-t mert a power futasok nagy fegyvere hogy a QB is befuthat csak kockazatos. De mi csinaltuk tavaly hogy tenyleg el tudjuk adni az osszes option-t. Ha oda bejon akkor a tetovalast a melkasarol a hatara lehetne utni. "halott indian a jo indian" klasszikus emlegetesevel. Ezek egy OLB felaldozasaval jarnak amit meg ugy is kivesz a Ravens, de akkor mar legalabb en iranyitom a jatek menetet. LJ biztos fog kacsazni a vedok kozott de az nem lesz eleg a meccs megnyeresere.

Persze nekunk a lenyeg a passz fele kell tolodni mert akkor megint nagy bajban lennenek az ellenfelek, foleg ha akkorat fog fejlodni ebben a holt szezonban, mint tavaly.

Amihez milyen jo lenne egy brutal OL. Ami remelhetoleg mar "in progress".
De, big truss.
no
Már nyilatkoztak a csapat részéről vagy Lamar,h a passzjátékot fogják előtérbe helyezni.
Flu optimális esetben egy megugrandó szint lesz,Powers 1 kezdő meccsén jó volt,lehet hozzá bízni.
A frissen draftolt srácokban és az O stábban is lehet bízni.
Ill.Andre Smith egy klasszis volt,már dagadt,sokat volt sérült viszont nagy tudás lakozik nagy testében,ha engedi a test RG ként jó lehet.

A Kubiak utáni évek kikezdték kicsit a szurkolói lelkesedésemet.
Nem tudom mi történt,h Pees,Marty,Trestman jöttek és mentek,miért jöttek , soká mentek,viszont most elkötelezett és lelkes stábunk van,akikben lehet bízni.
kátrány
Nem negativ akarok lenni. A passzjatek lehet eroltetni vagy eloterbe helyezni, de ket dolog hozza. A passzjatekhoz rosszabb az OL mint futashoz ( a tavalyi idenybol kiindulva ). LJ-nek szintet kell lepnie megint dobasban es olvasasban is. A WR nem passznehez O-re van felepitve. Szamomra alap hogy futasra epulve tobbet akarunk majd dobni es a levedekezesunket akarjuk nehezebbe tenni hogy a D-t szetaprozzuk mind a palyan a figyelem szempontjabol es mind a fizikai match-up-ok tekinteteben. Fent leirtam miert nem leszunk hatasosak csak futassal ( legalabbis nem annyira mint tavaly ). Azt le se irom, hogy dobaskozpontuan ezt meg annyira se latom.

Attol en bizok bennuk hogy meg fogjak oldani es nem temetem a csapatot mert mashogy draftoltak mint a hianyposztjaink ( altalam gondolt ), sot kiemeltem tobbszor hogy sem a piacot nem latom se ezt a draftevet es a kovetkezot sem szoval nem erzem hogy tamadnam oket.

Ettol meg a jatek marad nekunk, hogy merre megyunk el. 😊

Nalam az OL a legnagyobb need es a meglevo fiatalokat nem latva igazan, a rutinosaknal a plafon es a test ha birni fogja nem tul biztato de melysegnek, mentornak, beugronak lehet tokeletes egy nem alomszituacioban is. Eddig a kezdobe a megoldas hatareset.
Messze lemaradva az OLB ( ha nem valtunk D-ben ). Draftrol semmi.
ILB: Bizzunk abban hogy Queen meg fogja erni, Harrison egyelore sokkal jobb befektetesnek tunik. Remelhetoleg a poszt megoldva.
En hiszek a BPA-ban, de futo? En nem tudom, tud legalabb elkapni? Blokkolni?
De termeszetesen nem csak a draftbol all a megoldasok.
Utoljara, en bizok Roman-ban, hogy akar megoldja ezekkel a sracokkal is, de meg jobbakbol o is meg jobbat tudna kihozni. De meg sok fertotlenitot fogunk a borunkre kenni mire kerethirdetes lesz, szoval addig meg barmi lehet.