Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 4 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
én ezeket az rb választásokat nem értem. mintha csak 1,80 alatti erőfutók léteznének. lehet hogy úgy látták kihagyjatatlan ott, de most van 4 hasonló stílusú futónk.
gedam
BPA, nekem tetszik. Run heavy O#, Ingram mögé kell valaki, Gusnak lejár a szerződése jövőre ha jól tudom.
bowI
ja idén is csak tendere van ...
több mint 4 éve
bowI 143
én ezeket az rb választásokat nem értem. mintha csak 1,80 alatti erőfutók léteznének. lehet hogy úgy látták kihagyjatatlan ott, de most van 4 hasonló stílusú futónk.
gedam
BPA, nekem tetszik. Run heavy O#, Ingram mögé kell valaki, Gusnak lejár a szerződése jövőre ha jól tudom.
több mint 4 éve
bowI 143
Harbough nagyon örült ennek a picknek.

 twitter.com/Ravens/status/1253886974341103620
bowI
Itt a válasz, hogy miért örült neki ennyire. Látszott, hogy nem csak egy szimpla pickről van szó.

 twitter.com/Ravens/status/1253901344815173637
több mint 4 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
ahogy én látom nem sok minden maradt hátra... IOL, OLB, project TE és project S .. mondjuk akár McPhee visszajöhetne egy évre és akkor az OLB keret is rendben lesz ..
malkav
Vagy egy Kerrigan trade.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 4 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
ahogy én látom nem sok minden maradt hátra... IOL, OLB, project TE és project S .. mondjuk akár McPhee visszajöhetne egy évre és akkor az OLB keret is rendben lesz ..
több mint 4 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Dobbins óriási fogás👌, tudja azokat a routokat amit Ingram,jó kezei vannak,az RPO-t nagyon jól csinálja.Ingramet frissen tarthatjuk.
Kellett egy Speedy Gonzales Hollywood mellé ,jött Duvernay.Nagyon magasan volt a boardunkon,olvastam mennyire örültek EDCék,hogy bent maradt.
Látványosan visszaesett a támadó játék,mikor nem volt Hollywood és Ingram.Dev.4.39 ,a 40y,jó kezekkel.
Ezért volt fontos az olcsó frissítése a két húzóemberünknek.
Harrisont stabil 2.körre láttam,Igazi klasszikus futás elleni mlb,jól blitzel,már Harbs nyilatkozta h.sokat várnak tőle.Ennél tökéletesebben nem tudom hogy lehetett volna a lb sor Queen ,Harrison, Fort, Ryan?.
Madubuike,Campbell mester mentorálása mellett,Wolfe mentalitása mellett fejlődhet.Legfeljebb Wormley lesz belőle.Csak W nek nem voltak ilyen mentorai.
Phillips ,bízok a OL projektekből kihozott maximumban.Yanda mester,Oshemele,Flynn,Mulitano ,Lewis.
Hiányolom az edge projectet,kellene még IOL is.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 4 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Rb -re csak annyit, hogy sem Edwards sem Hill nem ikazi 3down futó... most jött olyan futó akit passblockban és passban is lehet használni .
több mint 4 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Philips és Harrisonról tudna valaki írni, pár highlightot láttam csak róluk, de az alapján ígéretesek, bár tudom ez nem mérvadó.

Edge még jöhet depth-nek, bár itt már totál BPA.

Bowser reméljük folytatja a hagyományt és megy egy nagy contract year-t mint elődei (Kruger,Mcphee,ZSmith,Judon)

Campbell-Madubuike-Wolfe-Judon
egész pofás kis 4 man rush.
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha Ravens fan lennénk erre biztos felállitanám azt. De még lehet így is.
Duvernay sebesség egyedülálló, s nem az a nagyon fluid srác, de meg van benne a faltörő kos stílus is.
Eddig Parádé szerintem.
több mint 4 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
2. naprol roviden:
Kihuztuk a class talan legjobb Guardjat, kihuztuk a top5 futó egyiket.
Huztunk DT (top6) es WR-t (itt erzem azt hogy nem BPA volt, hanem inkabb jatekstilust valasztottunk) depthnek, illetve Malik Harrisonnal mar a top9 LBbol 2 van nalunk az idei classbol.

Eddig sem voltak rossz draftjaink, de ez az idei kulonosen tetszik. 2. nap végén, kb minden lyuk befoltozva.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 4 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
én ezeket az rb választásokat nem értem. mintha csak 1,80 alatti erőfutók léteznének. lehet hogy úgy látták kihagyjatatlan ott, de most van 4 hasonló stílusú futónk.
gedam
Érdemes a draftrol hozni futót, mert megfizetni őket, már nem érdemes.

Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 4 éve
gedam 5 700
én ezeket az rb választásokat nem értem. mintha csak 1,80 alatti erőfutók léteznének. lehet hogy úgy látták kihagyjatatlan ott, de most van 4 hasonló stílusú futónk.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egészen félelmetesen jó ez a draft eddig.
tüsi91
Ez itt csak a szokásos. Lassan DeCosta-nak a 4. körben szabadna csak elkezdeni draftolnia, annyira jól csinálja. Onnan is összehozna jobb draft classt, mint egypár kolléga az 1. körtől kezdve...
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egészen félelmetesen jó ez a draft eddig.
több mint 4 éve
bowI 143
Harbaugh nagyon örült ennek a picknek.

 twitter.com/Ravens/status/1253886974341103620

Szerkesztette: bowI
több mint 4 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Köszi bob,b**** m**
Akkor Stanley 25m?
Erre a szerződésre vártak Roney az ügynökével.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Óriási!
Álomforgatókönyv!
Ma este Hunt vagy Hess és a nagy lyukak betömve!
kátrány
Ha a C-rol beszelunk Hunt es Hennessy? Ekkora OL rush utan nem biztos hogy nem kell felmozognunk erte. Ami nem feltetlenul kell mert egy csomo elsokorbe ( tobbszor ) beirt pali maradt meg de elmennek erte vagy Delpit. Bar erosdik a Judon trade megint es akkor tuti OLB jon ( nem ertenem de mindegy ). Hennessy viszont nem kellene video nelkul se. 10KG-al konnyebb mint Skura, o lenne minden D bully alanya. Hunt viszont inkabb OT sulyban van. Ha igy jatszik C-t akkor vagy gyors labon ( remelhetoleg ) vagy nem volt jobb az egesz egyetemen ami valoszinutlen vagy csak passzoltak ami szinten valoszinutlen.
no
Remélem Jude marad és Bowser /Ferg versenyhelyzetet teremtenek.
Szerintem,ha Skura nem lesz 100%,ott van Mekari/Boseman/project a draftról.Ha G jön nagy erővel és IQ val az is jó.Yandát nem lehet pótolni azonnal.
kátrány
Remelem en is hogy marad, mert jobb sincs a lathataron. Bowser/Ferg nagyon gyengek az elvart szinthez es projektnek/kiegeszitoknek jok. Ferguson hasznalhatobb lesz ha lesz ra ido.

SSkura eleve nem jo, elfogadhato de igazodni kell a gyengesegeihez.
Boseman gyenge pass-prot-ben, nem igazan eros de labon nagyon jo, ezert huzott o, de kijelentheto hogy igazodni kell a gyenge-eros oldalaihoz.
Yanda-t nem tudjuk potolni az biztos.
Mekari egy udfa G aki kozel sincs kesz
Zeusz jo, de neki is vannak hianyai.

Mindegy hogy G vagy C jon, de az OL a leggyengebb egysegunk egyenileg es talan a legfontosabb. Mint csapatresz tavaly paradesat alakitottak, de iden meg nagyobb feladat elott all Roman. Ebbe szerettem volna a leheto legjobbat megkaparintani es a helyunkon Ruiz volt realis es felmentem volna erte. Ezzel nem bantom a Queen valasztast, jo, erteken jott de nem a legfontosabb hianyposztra. Remelem az IOL-ek kozott talalunk valakit aki nem sokkal van elmaradva Ruiz-tol. Mert az teny hogy az ILB-nel nagyobb a szakadek innentol es akkor nyertunk osszesegeben.
több mint 4 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Óriási!
Álomforgatókönyv!
Ma este Hunt vagy Hess és a nagy lyukak betömve!
kátrány
Ha a C-rol beszelunk Hunt es Hennessy? Ekkora OL rush utan nem biztos hogy nem kell felmozognunk erte. Ami nem feltetlenul kell mert egy csomo elsokorbe ( tobbszor ) beirt pali maradt meg de elmennek erte vagy Delpit. Bar erosdik a Judon trade megint es akkor tuti OLB jon ( nem ertenem de mindegy ). Hennessy viszont nem kellene video nelkul se. 10KG-al konnyebb mint Skura, o lenne minden D bully alanya. Hunt viszont inkabb OT sulyban van. Ha igy jatszik C-t akkor vagy gyors labon ( remelhetoleg ) vagy nem volt jobb az egesz egyetemen ami valoszinutlen vagy csak passzoltak ami szinten valoszinutlen.
no
Remélem Jude marad és Bowser /Ferg versenyhelyzetet teremtenek.
Szerintem,ha Skura nem lesz 100%,ott van Mekari/Boseman/project a draftról.Ha G jön nagy erővel és IQ val az is jó.Yandát nem lehet pótolni azonnal.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Óriási!
Álomforgatókönyv!
Ma este Hunt vagy Hess és a nagy lyukak betömve!
kátrány
Ha a C-rol beszelunk Hunt es Hennessy? Ekkora OL rush utan nem biztos hogy nem kell felmozognunk erte. Ami nem feltetlenul kell mert egy csomo elsokorbe ( tobbszor ) beirt pali maradt meg de elmennek erte vagy Delpit. Bar erosdik a Judon trade megint es akkor tuti OLB jon ( nem ertenem de mindegy ). Hennessy viszont nem kellene video nelkul se. 10KG-al konnyebb mint Skura, o lenne minden D bully alanya. Hunt viszont inkabb OT sulyban van. Ha igy jatszik C-t akkor vagy gyors labon ( remelhetoleg ) vagy nem volt jobb az egesz egyetemen ami valoszinutlen vagy csak passzoltak ami szinten valoszinutlen.
több mint 4 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Óriási!
Álomforgatókönyv!
Ma este Hunt vagy Hess és a nagy lyukak betömve!


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 652
4 helyett kellett volna felmenni Ruiz-ert. Biztos kozel ilyen jo jatekosok vannak hatrabb is. Tudok orulni Quenn-ek, jobb mint Murray es nalunk talan kisebb baj a merete de a falon nagyobb a nyomas hogy erofuto nem johet at rajtuk.

Ertheto, remek es a municio jobban el lehet kolteni hatrabb a jobbak kivalasztasaert. Peldaul a 2 S kozul az egyikert, mert ugy meg jobban tetszene.

De mindennek az alapja a falat jonak latjak, mert kulonben Hof is lehet Queen a D nem fog nyerni nekunk annyit ha a futasunk besul, mert akkor a mutet fantasztikusan sikerult, de a beteg meghalt esete fog fent allni.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
nagy szerencsénk, hogy a seahawks húzott előttünk
gedam
Miért ?
Rózsa Sándor (betyár)
én tőletek féltem, hogy kihúzzátok előttünk a kiszemeltünket. azért is támogattam volna a feltradet, amit szerintem próbáltunk is. de így végülis jól alakult.
gedam
Igy már értem csak furan irtad ki 🙂
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
nagy szerencsénk, hogy a seahawks húzott előttünk
gedam
Miért ?
Rózsa Sándor (betyár)
Mert a Seahawks olyan játékost húzott ezen a poszton aki kb. 3 körös tehetség.
Queen meg TOP 3 a posztján a drafton.
Ki is vannak akadva itthon és külföldön is a fanok, teljesen jogosan.
KeyG
Ez oks
Csak a topiktarsad kiirasat nem tudtam ertelmezni.
Furán irta ki 😃
több mint 4 éve
gedam 5 700
nagy szerencsénk, hogy a seahawks húzott előttünk
gedam
Miért ?
Rózsa Sándor (betyár)
én tőletek féltem, hogy kihúzzátok előttünk a kiszemeltünket. azért is támogattam volna a feltradet, amit szerintem próbáltunk is. de így végülis jól alakult.
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 112
nagy szerencsénk, hogy a seahawks húzott előttünk
gedam
Miért ?
Rózsa Sándor (betyár)
Mert a Seahawks olyan játékost húzott ezen a poszton aki kb. 3 körös tehetség.
Queen meg TOP 3 a posztján a drafton.
Ki is vannak akadva itthon és külföldön is a fanok, teljesen jogosan.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers