NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az ILB kérdésre nem kaptunk választ,Kenny Young és Peanut a két kezdő ,kérdés kikkel képzelték el vagy a kezdőt vagy a mélységet.
kátrány
Matthew Thomas?

több mint 5 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Az ILB kérdésre nem kaptunk választ,Kenny Young és Peanut a két kezdő ,kérdés kikkel képzelték el vagy a kezdőt vagy a mélységet.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 5 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Undrafted Free Agent rumors/signings

[color]Gerald Willis, DT, Miami —[Willis][/color]
[color]Jaylen Smith, WR, Louisville — [Pelissero][/color]
Michael Onuoha, OLB, Texas A&M Commerce — [Onuoha]
Evan Worthington, DB, Colorado — [Worthington]
[color]Juston Christian, WR, Marist — [Justin M[/color]]
Marcus Applefield, OL, Virginia — [UVA]
Ejodamen Ejiya, LB, North Texas — [Ejiya]
Otaro Alaka, LB, Texas A&M — [Brown]
C.J. Toogood, OL, Elon — [Elon]
Charles Scarff, TE, Delaware [Delaware]
Silas Stewart, LB, Incarnate Word (TX) — Retweeted by Stewart[Curry]
Sean Modster, WR, Boise State — [Rains]
Cole Merdman, TE, Purdue — [Verma]
[color]Antoine Wesley, WR, Texas Tech — [Texas Tech]
[/color]
Rumors

Ronald Ollie offer RESCINDED — [Schultz]

Patrick Vahe, LG, Texas — Rookie Camp invite [Masters]


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 5 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Hát 6. körös picckel mint említettem szertárost is hozhatunk, ott már elég mindegy...
Most igazából a támadóoldalon a Belső falembereken kívűl kb. mindenhol van tehetség a draftról... h lj balfasz és tolunk egy 4 -12-őt, akkor ott a döntési lehetőség, hogy feltradelünk egy 1/1-es irányítóért, akit olyan csapatba tudsz berakni ami már nem csak egy összekukázott kivénhet emberekből áll.....
Ha meg csórikám megtanul passzantolni, akkor meg fasza...
malkav
Brady, Adelius Thomas,Bart Scott,Harrison,Edelman szertárosok. 😑

Szerkesztette: kátrány


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 5 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Hulyeseg ez a 6. koros szertaros... Huzzunk falembereket, az sem gond ha 4. evere lesz hasznos, akkor is tobb ertelmuk van mint a folyton kibaszott QBknak... meg nulla snappet latott wreknek.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hát 6. körös picckel mint említettem szertárost is hozhatunk, ott már elég mindegy...
Most igazából a támadóoldalon a Belső falembereken kívűl kb. mindenhol van tehetség a draftról... h lj balfasz és tolunk egy 4 -12-őt, akkor ott a döntési lehetőség, hogy feltradelünk egy 1/1-es irányítóért, akit olyan csapatba tudsz berakni ami már nem csak egy összekukázott kivénhet emberekből áll.....
Ha meg csórikám megtanul passzantolni, akkor meg fasza...
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Mint minden évben, idén is lehetett volna rosszabb is...Az O fallal azért még nem ártana foglalkozni, hisz hiába van ígéretes WR,ha a snap pillanatában már sackelik Lemart,vagy kiverik a kezéből. Pont, hogy egy rutintalan QB-nak kellene azzal segíteneni, hogy adsz neki időt a zsebben. Nem elvárható csóró gyerektől,hogy menekülve futva passzoljon 50 yardokat minden playben. A 6. kör meg WAT? Úgy vagyunk vele,hogy ha nem megy Jackson, akkor nem erőltetjük, mint Flaccot? Mondjuk adnám, ha amennyiben nem válik be,nem húznánk vele az időt.
több mint 5 éve
gedam 5 696
Jott meg a draftrol RB, G, CB, DT, QB. Utobbi megint WTF pick mint az első ket nap WR pickjei.

Nem pont igy kepzeltem el a kovetkezo szezon felepiteset..
Voice
Mondjuk 6. pick-re ha nem a felmosólány jön már az is jó...
Ott már spec teamre draftolsz...
Komolyan kicsit olyanok vagytok mint a Nyuszika, ha van kalapja az a baj, ha nincs az a baj...
Eddig azért ment a hiszti mert Flacco nem kapott WR-eket, most az a baj, hogy Lamar meg kap...
Ha az OL pickek jöttek volna akkor az a baj, hogy csak futással nem lehet nyerni, a skillplayer jön akkor meg az hogy úgyse tudja odadobni...
Azért SB run után nem maradt sok tehetség a Roszteren Flaccon kívűl...
Dennis Pitta jött fel mint a higany de nem sikerült egészségesnek maradni, Flacco köré új falat kellett építeni amire mentek rendesen pickek és FA-k is...(Grankowsky, Osemele, Urschel..) Szóval igen prioritást élvezett a fal és a védelem rendbe tétele és a WR poszt maradt a majdmegoldjuk valahogy. LJ mellett a védelem alapja kb. megvan, a Támadófalban van két jó Rookie T (ami anyagi szempontból kurvajó) és a paszblokkolásban csak az LG poszt ami nagyon ergya...
Viszont egy darab skillplayer nem volt a rosteren, most lett...
malkav
én ahány oldalt nézek mindenhol a-ra értékelik a draftunkat. mondjuk az ideális megoldás sztem is az lett volna, ha demaryius thomast elhozzuk, mellé egy wr a draftról, a többiben meg lukakat tömködünk. amiket sztem így is tömködtünk rendesen, az első három pick vszeg a kezdőbe jó lesz. meg nem baj, hogy skill playakat hoztunk el, ha esetleg nem válik be egy tehetséges wr-ről könnyebb azt mondani, hogy a rendszerünk miatt volt szar és jól el lehet még bizniszelni. egy falember, ha bust, akkor ment a levesbe a pick.
itt az emberek abból indulnak ki, hogy lemar szar. tehát ha a támadóoldalra hozunk akárkit is az elvesztegetett pick. nyilván ezért értékelik watafakra a draftot.
egyébként mi van, ha lemarral befürdünk? (nem fogunk)
semmi, lemart elcseréljük, ott lesz rg3, aki nem teljesen fogalmatlan, ha egészséges, meg egy rakat skillplaya. aztán draftolunk qb-t jövőre vagy visszahozzuk flaccot, aki megsértődik, hogy a nyakára hozták a fiatalabb hasonmását.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 054 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/Obee1ne/status/1122288497614884869
Levi
Annyira örülök neki. Remek játékos szvsz.
több mint 5 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 twitter.com/Obee1ne/status/1122288497614884869
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Jott meg a draftrol RB, G, CB, DT, QB. Utobbi megint WTF pick mint az első ket nap WR pickjei.

Nem pont igy kepzeltem el a kovetkezo szezon felepiteset..
Voice
Mondjuk 6. pick-re ha nem a felmosólány jön már az is jó...
Ott már spec teamre draftolsz...
Komolyan kicsit olyanok vagytok mint a Nyuszika, ha van kalapja az a baj, ha nincs az a baj...
Eddig azért ment a hiszti mert Flacco nem kapott WR-eket, most az a baj, hogy Lamar meg kap...
Ha az OL pickek jöttek volna akkor az a baj, hogy csak futással nem lehet nyerni, a skillplayer jön akkor meg az hogy úgyse tudja odadobni...
Azért SB run után nem maradt sok tehetség a Roszteren Flaccon kívűl...
Dennis Pitta jött fel mint a higany de nem sikerült egészségesnek maradni, Flacco köré új falat kellett építeni amire mentek rendesen pickek és FA-k is...(Grankowsky, Osemele, Urschel..) Szóval igen prioritást élvezett a fal és a védelem rendbe tétele és a WR poszt maradt a majdmegoldjuk valahogy. LJ mellett a védelem alapja kb. megvan, a Támadófalban van két jó Rookie T (ami anyagi szempontból kurvajó) és a paszblokkolásban csak az LG poszt ami nagyon ergya...
Viszont egy darab skillplayer nem volt a rosteren, most lett...
több mint 5 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Jott meg a draftrol RB, G, CB, DT, QB. Utobbi megint WTF pick mint az első ket nap WR pickjei.

Nem pont igy kepzeltem el a kovetkezo szezon felepiteset..


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 5 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Oklahoma váltja az Alabama fétist...
több mint 5 éve
Snagal Baltimore Ravens 848
alapvetően örülök a wr picknek, de inkább az elmúlt évek hiánya miatt van ez.
persze irónikus, hogy amig a roosteren tartottunk egy passzolni tudó QB-t akit folyamatosan passzoltattunk akkor is ha nem volt aki elkapja addig sosem áldoztunk korai picket WR-re (egyet kivéve, de abba se volt köszönet).
Most, hogy olyan irányítónk van aki messze nem ennyire alkalmas passzolgatni annak rögtön jön a WR - seems logic.
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Belichick

Kíváncsi vagyok, hogy mennyit fejlődik Lemar passzolásban, mert csak a futás a második évben már kevés lesz. De most már vannak célpontjai, ha így sem megy, akkor lesz probléma
Wyatt
Már tavaly is látszott fejlődés, a pálya közepére egész jól célzott, a széleket nem tudja megdobni...
Mondjuk Andrews 70 yardos elkapását Brownnal is meg kell tudnia csinálni... Hát lehet itt lamentálni, de majd az idő eldönti... Mondjuk én az elkapókat nem LUJ-től félteném hanem Engram coschtól... hála istennek már nem őket edzi 😀
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Belichick

Kíváncsi vagyok, hogy mennyit fejlődik Lemar passzolásban, mert csak a futás a második évben már kevés lesz. De most már vannak célpontjai, ha így sem megy, akkor lesz probléma

több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Kiváncsi vagyok ki volt az aki TB ben opciót láttot az első fél éve után.... 😀
Naysayers Naysayers everywhere!!
Tibownak nem csak a lábmunkája volt fos, cserébe még a dobómozdulata is lassú volt + a labdái 10 méteren sem voltak túl gyorsak... Lamarnak a célzása fos, de lagalább nem lassú a dobómozdulata és viszonylag gyorsan is repülnek a labdái... cserébe viszont futásból nagyon nem tud dobni...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk ha valahol, itt jo lehet Jaylon Ferguson. De egy 256 fontos edge, aki 5 feletti shuttle-t es 8 feletti 3cone-t tol.. Ha nem egy agilis csoka, Liptak hozza kepest kifejezetten fordulekonynak szamit. De majd azt keritek tole, amit tud, nem azt, amit nem

En Lemarban nem latom az opciot, de legalabb kapott celpontokat, hogy racafolhasson az emberekre. Ettol meg felek Lasley utan Boykin miatt is :/

több mint 5 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Az edge okay, majd elmondjatok megfelelő-e a pali, de a 3. koros wr picket nem tudom megerteni es elfogadni.

Wr pick helyett mar el kellett volna kezdeni tomni a falakat, lesz eleg veteran FA aki osszetud szedni 400 yardot Lamartol.

Olyan mintha szarnank Jackson jatekstilusara... Abbol meg jo nem sülhet ki.
Voice
nem tudom, maradt még bent kezdő szintű falember?
gedam
Van meg falember (védő), de akar mashova is lehetett volna értelmesen :

Anthony Nelson IOWA DE

MACK WILSON ALABAMA LB

CHRISTIAN MILLER ALABAMA EDGE

D'ANDRE WALKER GEORGIA EDGE

CHAUNCEY GARDNER-JOHNSON FLORIDA S

JULIAN LOVE NOTRE DAME CB

A mögöttünk húzott nevekbe bele se megyek.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hát Boykinért még nagyobb kár, mint Lasleyért volt. De most már remélem, hogy akkor néha passzoltok is...
Wyatt
5 évig erre vártam, hogy flacconal hozzunk célpontokat és ne blokkoló te-t és végre hoztunk.
egyébként félretéve a viccet egész pofás most az o-nk, remélem a fal is az lesz.
én azért örülök, hogy lemar tavalyi teljesítményét ennyire lefitymálja az nfl-t szerető, internetes plebejus. a csávó 8 meccséből 6-ot megnyert, a felszopott kc ellen éppenhogy buktunk, óriási védelmi benézések miatt, a rájátszi meg egy totál kócsing csőd volt, konkrétan a saját fegyverünkkel, a játékot lassítva vert meg minket egy leszálló ágban lévő, picit sztem túlértékelt sd, a fal totális csődje mellett. amit pedig lemar letett az asztalra:
-szezon közben beugorva megmentette harbó állását (bárcsak ne tette volna)
-a totál reménytelen o.-t feltámasztotta egy teljesen új sémával
-bevitte a csapatot a rájátszásba
-a miatta jól működő rendszer jóvoltából egy közepes d-ből elit d lett. (a d-nk egyébként nagyon túlértékelt volt, sztem a barnák elleni meccs is tévesen él az emberek fejében úgy, hogy a d megnyerte. a faszt. lemar végig tartotta a lépést az 500yardot!! passzoló qb-val, óriás csőd volt az egész d és a végén a felszopott mayfield elrukiskodta a win szitut, mint lemar a playoff-ot.)
szóval engem kurvára nem érdekel, hogy mi az internetes népítélet action jacksonnal kapcsolatban, mert az úgy is csak egy nyájnézet, a tények a fentiek. (mármint az én nézőpontomból)
nyilván fejleszteni kell a dobásait, de azért voltak biztató jelek, hogy tud ő dobni. aztán lehet, hogy zsákutca az egész, de én örülök, hogy kimozdultunk a langyos semmiből és lesz egy karakteres o-nk.
gedam
Most nehogy már úgy álljunk a 4. 5. körös pickekhez, ha nem lépnek első évben pályára akkor minek lettek draftolva... Van 4 Wr aki fiatal ebből azért könnyebb O# összerakni mint a draft előtti matériából (Lasley Scott Brown Boykin). Ráadásul ebből igazából csak Brown volt olyan akin nem kell sokat fejleszteni. Lasley dropmasina volt, Scott nem tud routot futni, Boykin meg nem tud press ellen játszani... amint kicsit levetkőzik a hátrányukat és mostmár Roman megfelelő playeket ír rájuk fent lesznek a pályán. Azért ebben a négyesben több potenciált látok, mint a Wallace, Kamar Aiken kettősben...
Lamar meg nem egyedül jutott be a PO-ba azért ott elég nagy szerepe volt Romannek is ezt ne felejtsük el...
Srácnak egyébként ha sikerül a dobómozdulatát fejleszteni, azért a pocket presence meg az olvasási képességei már most jobban voltak mint Flacconak.... (Szeretem Flacco-t, de nem emlékszem arra hogy nyomást bármikor sikerült volna elkerülnie...)
Tebow összehasonlítani LJ-vel meg egy faszság... Tebowt a nép követelte be konkrétan a kezdőbe aztán többet egyik edző sem akarta játszatni. LJ-t meg konkrétan az edzői stáb akarja nyomatni azért ez elég más szerintem...
És ha nem Jön be az LJ project? mondjatok már olyan játékost akit sajnálni fogtok mert nem sikerül SB közelbe jutni... mert a jelenlegi csapatban ilyen nincs...
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 757 — Keep pounding
Hát Boykinért még nagyobb kár, mint Lasleyért volt. De most már remélem, hogy akkor néha passzoltok is...
Wyatt
5 évig erre vártam, hogy flacconal hozzunk célpontokat és ne blokkoló te-t és végre hoztunk.
egyébként félretéve a viccet egész pofás most az o-nk, remélem a fal is az lesz.
én azért örülök, hogy lemar tavalyi teljesítményét ennyire lefitymálja az nfl-t szerető, internetes plebejus. a csávó 8 meccséből 6-ot megnyert, a felszopott kc ellen éppenhogy buktunk, óriási védelmi benézések miatt, a rájátszi meg egy totál kócsing csőd volt, konkrétan a saját fegyverünkkel, a játékot lassítva vert meg minket egy leszálló ágban lévő, picit sztem túlértékelt sd, a fal totális csődje mellett. amit pedig lemar letett az asztalra:
-szezon közben beugorva megmentette harbó állását (bárcsak ne tette volna)
-a totál reménytelen o.-t feltámasztotta egy teljesen új sémával
-bevitte a csapatot a rájátszásba
-a miatta jól működő rendszer jóvoltából egy közepes d-ből elit d lett. (a d-nk egyébként nagyon túlértékelt volt, sztem a barnák elleni meccs is tévesen él az emberek fejében úgy, hogy a d megnyerte. a faszt. lemar végig tartotta a lépést az 500yardot!! passzoló qb-val, óriás csőd volt az egész d és a végén a felszopott mayfield elrukiskodta a win szitut, mint lemar a playoff-ot.)
szóval engem kurvára nem érdekel, hogy mi az internetes népítélet action jacksonnal kapcsolatban, mert az úgy is csak egy nyájnézet, a tények a fentiek. (mármint az én nézőpontomból)
nyilván fejleszteni kell a dobásait, de azért voltak biztató jelek, hogy tud ő dobni. aztán lehet, hogy zsákutca az egész, de én örülök, hogy kimozdultunk a langyos semmiből és lesz egy karakteres o-nk.
gedam
Ugyanezt leírhatták a Broncos szurkolók is anno Tebowra kb. oszt tudjuk mi lett a vége. De hajrá, csak Boykint sajnálom.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
gedam 5 696
Az edge okay, majd elmondjatok megfelelő-e a pali, de a 3. koros wr picket nem tudom megerteni es elfogadni.

Wr pick helyett mar el kellett volna kezdeni tomni a falakat, lesz eleg veteran FA aki osszetud szedni 400 yardot Lamartol.

Olyan mintha szarnank Jackson jatekstilusara... Abbol meg jo nem sülhet ki.
Voice
nem tudom, maradt még bent kezdő szintű falember?
több mint 5 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Az edge okay, majd elmondjatok megfelelő-e a pali, de a 3. koros wr picket nem tudom megerteni es elfogadni.

Wr pick helyett mar el kellett volna kezdeni tomni a falakat, lesz eleg veteran FA aki osszetud szedni 400 yardot Lamartol.

Olyan mintha szarnank Jackson jatekstilusara... Abbol meg jo nem sülhet ki.

Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 5 éve
gedam 5 696
Hát Boykinért még nagyobb kár, mint Lasleyért volt. De most már remélem, hogy akkor néha passzoltok is...
Wyatt
5 évig erre vártam, hogy flacconal hozzunk célpontokat és ne blokkoló te-t és végre hoztunk.
egyébként félretéve a viccet egész pofás most az o-nk, remélem a fal is az lesz.
én azért örülök, hogy lemar tavalyi teljesítményét ennyire lefitymálja az nfl-t szerető, internetes plebejus. a csávó 8 meccséből 6-ot megnyert, a felszopott kc ellen éppenhogy buktunk, óriási védelmi benézések miatt, a rájátszi meg egy totál kócsing csőd volt, konkrétan a saját fegyverünkkel, a játékot lassítva vert meg minket egy leszálló ágban lévő, picit sztem túlértékelt sd, a fal totális csődje mellett. amit pedig lemar letett az asztalra:
-szezon közben beugorva megmentette harbó állását (bárcsak ne tette volna)
-a totál reménytelen o.-t feltámasztotta egy teljesen új sémával
-bevitte a csapatot a rájátszásba
-a miatta jól működő rendszer jóvoltából egy közepes d-ből elit d lett. (a d-nk egyébként nagyon túlértékelt volt, sztem a barnák elleni meccs is tévesen él az emberek fejében úgy, hogy a d megnyerte. a faszt. lemar végig tartotta a lépést az 500yardot!! passzoló qb-val, óriás csőd volt az egész d és a végén a felszopott mayfield elrukiskodta a win szitut, mint lemar a playoff-ot.)
szóval engem kurvára nem érdekel, hogy mi az internetes népítélet action jacksonnal kapcsolatban, mert az úgy is csak egy nyájnézet, a tények a fentiek. (mármint az én nézőpontomból)
nyilván fejleszteni kell a dobásait, de azért voltak biztató jelek, hogy tud ő dobni. aztán lehet, hogy zsákutca az egész, de én örülök, hogy kimozdultunk a langyos semmiből és lesz egy karakteres o-nk.

Szerkesztette: gedam
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát Boykinért még nagyobb kár, mint Lasleyért volt. De most már remélem, hogy akkor néha passzoltok is...