Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 4 éve
bowI 143
 twitter.com/KingJosiah54/status/1173661594196135936
több mint 4 éve
bowI 143
Lamar hozta ezt a meccset nekünk. Nem volt védelem, sok yardot nyeltek be, RZ-be összekapták magukat, illetve a futások Ingramtől egyáltalán nem ültek most. Lamar viszont futott, és jól dobott, volt 1-2 rossz dobása de melyik QB-nak nincs? A tegnapit ő hozta le.
KeyG
"Lamar nem tud dobni"-tól eljutottunk "a volt 1-2 rossz dobása"-ig. Micsoda fordulat. 😀
több mint 4 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Múlt hét nem a valóságnak megfelelő volt,annak fehérített változata.A Cards most közelített a valósághoz.Legalább belőtték a védelmet.Pár big play becsúszott,majd javítják.A passrusht keveslem ,remélem javítja Wink.Az RB futás volt tompa.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 4 éve
gedam 5 701
 twitter.com/NFL/status/1173327957827280897

nem a múlt heti passer rating, ez!
braxa88
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ravens WR Marquise Brown reportedly unnamed player in Antonio Brown lawsuit, likely to be interviewed by NFL.
remélem a kuzinra vall(biztos nem)
gedam
Ezt mondjuk nem teljesen értem, milyen szinten van értelme belevonni..

Nyilván a hálószobában nem volt ott (feltételezem,..), amikor Antonio, khmm, "hangosan felkiáltott"...*
Character witness-nek meg ugyebar teljesen objektiv lesz.... s ha ilyen szempontból használják, akkor tuti el fogják kenni.

*for reference:

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 twitter.com/NFL/status/1173327957827280897

nem a múlt heti passer rating, ez!
több mint 4 éve
gedam 5 701
Ravens WR Marquise Brown reportedly unnamed player in Antonio Brown lawsuit, likely to be interviewed by NFL.
remélem a kuzinra vall(biztos nem)

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
Rolf Baltimore Ravens Alabama Crimson Tide 63
Akkor jöhet vasarnap az első kemény meccs. Kivancsi vagyok mit tudunk,bar a Chiefs ellen bele is fér a szopo. Elég jónak néz ki a szezon így is. Mindig jó az a hétfő reggel, amikor nyertünk es kiszopott a Vasas..
LeviPoki
Hát ja, bár azért jó lenne behúzni. Nem annyira a 3-0 (mérleg) miatt, inkább az hogy ha akarunk vmi komolyat a szezontól (most már az látszik, hogy a QB talán megvan hozzá), akkor szerintem minimum 1-2 nagyobb skalp kell az alapszakaszban. Egyáltalán nem kell mindegyik, sőt én sokszor mondom, hogy ha alapszakaszban 2 erős csapatból egyik nyer, akkor PO-ban nagyon sokszor a másik fog. Sokkal nehezebb győztesként újítani, mint vesztesként. Mindamellett hogy Lamar nyilván kemény mélyvízben volt, a tavalyi LAC meccsek iskolapéldái voltak ennek: a LAC sokkal inkább tudott változtatni a PO-ban, mi ugye nyertesként nehezebben vállaltuk fel, hogy most megpróbáljuk máshogy... Miért tettük volna, hiszen nyertünk alapszakaszban... A legvégén kezdtünk csak passzolni, és lám majdnem bejött. Szóval idén 3 igazi nagy skalp lehet: KC, NE, LAR: legalább 1-2 kéne, hogy adjon egy kis "támaszt" az álmoknak.
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
ami viszont aggasztó volt a védekezés. vissza kell majd nézni hogyan lett beégetve a secondary, gyanítom köze van a gyengébb pass rushnak hozzá,
gedam
A vedelem picit aggaszto, de mondjuk en ezt vartam... es azert lassuk be, a talent level foleg afront seven-ben, es fokepp a korabbi evekhez viszonyitva, nem az igazi (szigoruan maganvelemeny) - szoval ez egy realisabb produkcio volt.
Aztan ne legyen igazam, lehet hogy valoban csak az ARI crazy tempoja okozta, de en picit aggodom a talenthiany miatt.

Van egy olyan erzesem, hogy fogunk egy-ket csunyabb pofont kapni a komplettebb csapatoktol (nem tudom a Chiefs ilyen-e, szerintem nem, bar a pass rushtol picit tartok), de ahogy az AFC North bekezdett, remelhetoleg 10-6 kornyekevel siman be fogunk tudni maszni a PO-ba...


PS: egy vicces stat... de ha valaki nekem ezt mondja 15 eve, Boller alatt (vagy McNair, vagy Flacco alatt)

The Ravens have now put up 1,083 yards of total offense through two weeks, which is the third most in NFL history. The two teams in front of them on that list both went to the Super Bowl (1991 Bills, 2011 Patriots)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 123
Lamar hozta ezt a meccset nekünk. Nem volt védelem, sok yardot nyeltek be, RZ-be összekapták magukat, illetve a futások Ingramtől egyáltalán nem ültek most. Lamar viszont futott, és jól dobott, volt 1-2 rossz dobása de melyik QB-nak nincs? A tegnapit ő hozta le.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
gedam 5 701
Per Pro Football Reference's Play Index, Lamar Jackson is the first player in NFL history to throw for at least 270 yards and rush for at least 120 in the same game.
lesz ilyen rekordból még, gyanítom.
ami viszont aggasztó volt a védekezés. vissza kell majd nézni hogyan lett beégetve a secondary, gyanítom köze van a gyengébb pass rushnak hozzá, vszeg túl sok cornert blitzeltettünk hatástalanul, de néhányan teljesen vakon voltak, példul mikor fitzgerald úgy kapott el, hogy nem volt a képernyőn ravens játékos, kb. a legközelebbi 10yardra nézelődött tőle. voltak egészen amatőr hibák. a sok illegal formation, 12 ember a pályán stb. ezt a no huddle-t nem nagyon bírja lekövetni a védelem sem és az edzők sem. suggs pont nagyon hiányzik nekünk, kicsit csalódtam azért benne, ahogy elment, ez a duma, hogy ő ozzy embere volt. nem a ravensé? mondta volna inkább, hogy hazamegy levezetni arizonába, akkor oké, na mindegy.

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Jó ez a Jacko!
több mint 4 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Akkor jöhet vasarnap az első kemény meccs. Kivancsi vagyok mit tudunk,bar a Chiefs ellen bele is fér a szopo. Elég jónak néz ki a szezon így is. Mindig jó az a hétfő reggel, amikor nyertünk es kiszopott a Vasas..
több mint 4 éve
gedam 5 701
elég jól alakul a csoport
több mint 4 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
2-0

Lamar Jackson for president 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 4 éve
bowI 143
 youtu.be/l25m_F8aV84
ezek a dobások azért na.. abban, hogy ilyen rosszul nézett ki a miami benne van lemar gyilkos pontossága is. ott az első holivúd td-nél, meg a viliszníd td-nél /next gen.19%-ot adott rá, hogy elkapás lesz/, ha nincs ez a pontosság, akkor vége. iszonyat pici helyen volt csak életképes a játék. volt ilyen még bőven. és ami tetszett a különböző dobás stílusok. side arm, hosszú passz, első holivúd td nél felgyorsítja a dobómozdulatot stb. szóval a csávó oktatófilm volt, ezt azért nem gondoltam volna.
gedam
Pedig nem olyan váratlan, hogy fejlődött Lamar. Pont a videóban említett mechanikus hiba volt az egyik oka pontatlanságának, ezen pedig lehet javítani, figyelni rá. Mutatott szép dobásokat is korábban (pl Andrews TD a Charges ellen), amiből lehetett látni, hogy van benne tehetség, csak ezt állandósítani kellene. Érthetetlenül sok kritikát kapott, már csak ezért is drukkolok neki.
több mint 4 éve
Snagal Baltimore Ravens 850
Köszi mindent Torrey
 twitter.com/uninterrupted/status/1172496852786274304
több mint 4 éve
gedam 5 701

ezek a dobások azért na.. abban, hogy ilyen rosszul nézett ki a miami benne van lemar gyilkos pontossága is. ott az első holivúd td-nél, meg a viliszníd td-nél /next gen.19%-ot adott rá, hogy elkapás lesz/, ha nincs ez a pontosság, akkor vége. iszonyat pici helyen volt csak életképes a játék. volt ilyen még bőven. és ami tetszett a különböző dobás stílusok. side arm, hosszú passz, első holivúd td nél felgyorsítja a dobómozdulatot stb. szóval a csávó oktatófilm volt, ezt azért nem gondoltam volna.
több mint 4 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus

remélem év végéig tudunk javítani azon a 3. helyen, mert ez így eddig gyenge.
gedam
Igen. Remélem Jackson végre összeszedi magát..


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
😃
Kíváncsian várom a 2. meccset.
több mint 4 éve
gedam 5 701

remélem év végéig tudunk javítani azon a 3. helyen, mert ez így eddig gyenge.
több mint 4 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
károgoknak üzenem hogy bekaphatják.
Norbi180
kösz, de kösz nem

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 4 éve
Rolf Baltimore Ravens Alabama Crimson Tide 63
Egy random twitter bejegyzés: "If Antonio Brown can poison the Patriots it’ll almost be like his own Tiger Slam. I’m sorta rooting for him at this point in a weird kind of way. Leave a steaming pile everywhere, AB! You can be the GOAT!" 😀
több mint 4 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ki volt az aki előre betippelte hogy boozeman lesz az LG? Én elején powersre gondoltam aztán eluememorra végül úgy voltam vele hogy hutst lesz ... De rá abszolút nem gondoltam
több mint 4 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
En egy sack kepes OLBt biztos hoznek valahonnan, egy hatso koros pickert, az nagyon hianyzik.
Voice
latom nem csak én cseréltem képet...
malkav
Must have 😁


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8