Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 4 éve
Sztroga New Orleans Saints 123
most ez fluke+dolphins volt szerintetek vagy lamar megtanult dobni?
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
Teljesen lemaradtam errol a korrol, mi a pelo tortent? 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
gedam 5 696
 twitter.com/mattwaldman/status/1170838166997221376?s=21

szopatás level lamar. azért én remélem, hogy visszakapom az rb qb-mat is, mert az az igazán különleges. ahol jó támadósor van, ott fontos lesz a labdabirtoklás, szóval vszeg teljesül is a kívánságom.
több mint 4 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Lamar Jackson


• Tied Ravens record for TD passes in a game (5)
• Set Ravens single-game record (85%) for completion percentage (min. 20 att)
• Youngest player with a perfect passer rating (22 years, 244 days old) in NFL history (min. 20 att)

Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 4 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
A Dolphinst en mar tavaly sem ertettem, mikepp nyertek annyi meccset. Azota csak gyengultek. Azonban 59 pontot nem sokan fognak szerezni barki ellen. Lemar tuti elvezte a meccset.
ulpianus
jó persze ez a dolphins egy elég gyenge csapatnak tűnik, de akkor is fasza ez a teljesítmény... mindhárom csapatrész felmosta a padlót a delfinekkel
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
A Dolphinst en mar tavaly sem ertettem, mikepp nyertek annyi meccset. Azota csak gyengultek. Azonban 59 pontot nem sokan fognak szerezni barki ellen. Lemar tuti elvezte a meccset.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Azt hisszem ez egy elég erős kezdés volt... Holywood 4/5 140 yard 2TD sem kutya
több mint 4 éve
gedam 5 696
Lamar Jackson 17/20, 324 yard, 5 TD passz, 158.3 perfekt passer rating, elsőként a Ravens QB-k történetében!
KeyG
három negyed alatt
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 040
Lamar Jackson 17/20, 324 yard, 5 TD passz, 158.3 perfekt passer rating, elsőként a Ravens QB-k történetében!

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
gedam 5 696
 twitter.com/lj_era8/status/1074886203776872449?s=21
lj 2019-2020-as szezonja
több mint 4 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Alig varom a meccset, foleg hogy egy hetig csak mobilrol tudok netezni xD


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 4 éve
Rolf Baltimore Ravens Alabama Crimson Tide 63
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kaare Vedvik-ért kaptunk egy 5. kört, most meg kivágta a Vikings 😊 BAL fórumon páran írták, hogy talán Cox és Koch miatt rúgott ilyen jól nálunk. Nem tudom, biztos nem fekete/fehér ez a kicking téma sem, de nálunk asszem mindent berúgott, a Vikingsnél viszont 4ből 1x talált be az előszezonban.
Rolf
Mondjuk Minnesotában meg úgy néz ki, hogy akár Tucker is lehetne, akkor ő is vacak lenne. Ott valami nagyon nagy baj van a levegőben

több mint 4 éve
Rolf Baltimore Ravens Alabama Crimson Tide 63
Kaare Vedvik-ért kaptunk egy 5. kört, most meg kivágta a Vikings 😊 BAL fórumon páran írták, hogy talán Cox és Koch miatt rúgott ilyen jól nálunk. Nem tudom, biztos nem fekete/fehér ez a kicking téma sem, de nálunk asszem mindent berúgott, a Vikingsnél viszont 4ből 1x talált be az előszezonban.
több mint 4 éve
gedam 5 696
Ez a Marquise Brown punt return ötlet elég fura volt!. Most nem is pont azért, mert 2/2 fumble volt ráadásul fair catch-en ami mind2 az ő hibája volt... Sokkal inkább, hogy miért is állítottuk oda?

Még ha szuper visszahordásokat is csinált volna, mit keres ő lisfranc utáni rehab vége felé a húsdarálóban? A fél staff azt számolgatja, hogy WR-ként hány snap való neki, milyen route-okkal, hogy nehogy visszasérüljön, de azért csak álljon oda visszahordani (úgy hogy college-ben se volt returner sose).
Szerencsére nem lett baj belőle, bár az önbizalmát biztos sikerült megtépázni kicsit, nekem úgy annyira nem süt a bölcsesség az egészről.
Rolf
hát szerintem annyi volt az ötlet, hogy gyors oszt rakjuk be, nézzük meg mi lesz. ki kellett ezt is próbálni de sztem is jól jártunk, hogy elejtette kétszer.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1167536833657524229


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
Shane Ray repült

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Rolf Baltimore Ravens Alabama Crimson Tide 63
Ez a Marquise Brown punt return ötlet elég fura volt!. Most nem is pont azért, mert 2/2 fumble volt ráadásul fair catch-en ami mind2 az ő hibája volt... Sokkal inkább, hogy miért is állítottuk oda?

Még ha szuper visszahordásokat is csinált volna, mit keres ő lisfranc utáni rehab vége felé a húsdarálóban? A fél staff azt számolgatja, hogy WR-ként hány snap való neki, milyen route-okkal, hogy nehogy visszasérüljön, de azért csak álljon oda visszahordani (úgy hogy college-ben se volt returner sose).
Szerencsére nem lett baj belőle, bár az önbizalmát biztos sikerült megtépázni kicsit, nekem úgy annyira nem süt a bölcsesség az egészről.
több mint 4 éve
gedam 5 696
mi vagyunk az előszezon királyai
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 040
Baltimore adta: Eluemunor + 6. kör
Patriots adta: 4. kör

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 040
Lamar Jackson idénye lesz ez. 😊 Karácsonyra érkezik is a 8-as mez.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
D'oh

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 006 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jermaine Eluemunort eltradeltétek a Patsbe.
 twitter.com/Ravens/status/1166834179314728961

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Rolf Baltimore Ravens Alabama Crimson Tide 63
"Ravens ILB Chris Board, OLB Jaylon Ferguson cleared concussion protocol" (phew)
több mint 4 éve
gedam 5 696
 kepkuldes.com/image/WtwmI3


Az eddigi szezon szamokban. Annyira gagyi a forummotor, hogy nem jeleniti meg img kent sem a linket..
Voice
elég jó, oké, hogy nem az első csapat számai ezek, de legalább van potenciál a backupban, ami döntő lehet a szezon végén.