Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 4 éve
gedam 5 700
Megvolt Jackson első szar meccs is. Hát na, gyengus volt.
Voice
ja, ez az volt. az int.-eken kívül kijött még egy nagy gyengéje, győztes drive-ot, amit td-vel kell befejezni nem biztos, hogy tud vezetni. kicsit kapkodós a srác még hátrányban. a védelemről az legalább kiderült, hogy a cseresorokkal felveszi a kesztyűt. hámfri nagyot játszott ma is. örl tomásztól félek elbúcsúzunk egy darabig.
több mint 4 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Megvolt Jackson első szar meccs is. Hát na, gyengus volt.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 4 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Nem láttam a meccset, de Humphrey is szar volt? - Defenseben eddig ő volt a gyertyafény a homályban..végén azért nyomott egy Peanut Tillmant 😀
több mint 4 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Tuckert, Ingramot es a takaritokat emelnem ki, minden mas ertekelhetetlen volt ezen a mai meccsen. Csak azert nyertünk, mert a Vasasnak nagyon gyenge szezonja van, amugy eselytelen lett volna
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Többet kéne Lamar-nak futnia.

több mint 4 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 664
Hu de gyenge mecs volt, de legalább gyözelem meg van, de lemar kezd egyre szarabb lenni, remélem ösze kapja magát, mer ma borzalmas volt,ha nem lenne jó a futás akkor végünk van mer egyszerüen nem tud passzolni.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
TOTAL OFFENSE

BALTIMORE RAVENS 482.5
Kansas City Chiefs 474.8
Dallas Cowboys 425.2
San Francisco 49ers 421.0
Los Angeles Chargers Chargers 403.8


Nekunk van a legjobb offesunk a ligaban, a sapka nagy részét elviszi a deffense es megis egy rakas szar.


Fun fact:. Védelmünk a 27. a ligaban.

Ekkorát nem csalódtam meg a csapatban.
Voice
Azért ez több, mint pozitív képfestés a yardokból kikövetkeztetve 😊

több mint 4 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Úgy kell neki menni Jackson utolsó 2-3 rookie évének, hogy az O# es a D# is jó, mert van pénz rájuk, mivel az irányító szart se keres, ha meg kell fizetni Jacksont majd utana kevesebb esely lesz nyerni.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 4 éve
lucio 324
A vasárnapi vereségre aludva párat inkább én megvárnám, mi lesz a következő két meccsen. Vasárnap annyira kilátástalan volt a D, hogy abban bízom, ezt nem sikerül megismételni. Igen, minden statisztikában szar, de a KC ellen minden D annak tűnik, egy-egy benézett meccs pedig mindig van (lásd Rams D a Browns ellen vs a Tampa ellen). Remélem ez egy taktikailag (is) benézett meccs volt. Mindenesetre az elmúlt idők védelmének felmagasztalását nem értem, mert a remek statok mellett nekem arról emlékezetes, hogy döntő helyzetekben nem teljesített (kivéve a tavalyi alapszakasz utolsó meccsét - fogjuk ezt rá, mert ott is nyelte a yardokat). Most legalább az a kép, hogy az O stabilan képes 21 pont fölött teljesíteni. Ezt kb. én is így látom. Legyünk optimisták, van egy potens O-nk, egy sokat fejlődött QB, tele csupa fiatallal, beválni látszó draft pickekkel - na jó, a D nem olyan mint eddig (de eddig se volt olyan jó, mint a statja mutatta). Abból is a sec legalább nevekben jó (ha nem sérült mindenki), szóval tud jobb lenni. Hm...ha így összerakom, szívesen várnám a következő draftot és a jövő szezont úgy, hogy van egy csomó draftcetlink, van cap space és meg kell oldani a front7-t meg kell valaki az O lineba mert oda mindig kell. Szóval OK, ez szar volt, és nem biztos, hogy jövő héten jobb lesz, de rövid- közép távon szerintem igen, és ez szerintem több, mint ahogy kinéztünk bármikor a legutóbbi SB óta.
több mint 4 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
T.Will cut...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 4 éve
gedam 5 700
Hogy muzsikál Earl Thomas?
Helmut Zimmer
Bár muzsikálna...
KeyG
Elhúzzák a nótáját...
ThundersNFL
mi? Ennyire nem vált be? Sajnálom!
Helmut Zimmer
”Earl Thomas vasárnap lemaradt Chubbtól, mert hát nem akarta meghúzni magát a szentem. Oké, Nick Chubb az idei szezon eddigi leggyorsabb futását produkálta 35,3 km/ó-s sebességével, egy öregedő safety nem bírja vele felvenni a versenyt. De! Thomast még az ünnepléshez siető Baker Mayfield is lehagyta (30,25 km/ó vs. 30 km/ó) ugyanebben a playben.“
több mint 4 éve
gedam 5 700
”A Ravens az egyetlen csapat az NFL-ben, melynek offense-e 100+ yardot javult, védelme pedig 100+ yardot romlott a tavalyi szezonhoz képest.“
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Ha szar a védelem, akkor a támadóknak kell meccset nyerni.
Tudom, fura idea ez Baltimoreban, de ez a rögvalóság.
Egy a csapat, együtt nyernek vagy vesztenek a csapatrészek.
És (majdnem) mindig van ugyanannyi támadó drive, mint védekező.
Sobri Jóska
ez nem szar védelem, ez pocsék. minden drive-ból képesek nagy játékot, td-t szívni. ezt a tempót nem tudja egy o sem tartani. azért szar lj meg az o, mert nem szerez minden driveból td-t? nem fog, de 21 pontot és 400yardot minimum. ez a garantált alap, amit rossz napján felrak.
meg ok, vegyük ki a miami meccset, mert az nem számít. akkor is azt fogjuk kapni, hogy van egy top 10-es o-nk mind pontokban, mind yardokban. de akkor vegyük ki d oldalról is és a miamit egyáltalán minden nfl listáról töröljük. ez a d akkor minden szempontból, pontok, yardok messze-messze tökutolsó lesz, egy katasztrófa, össze-vissza rohangáló emberek halmaza.
a barnák most örülnek, de nem vagyok benne biztos, hogy egy átlag pass rush-sal rendelkező csapat nem veri szanaszét azt a támadófalat és bakert. ezt a meccset meg nekik kell kivenni, mint statisztikai alap.

meg ez nem a mi játékunk. én pont a védekező foci miatt kezdtem el szurkolni a baltimúrnak. nem akarok 50-40-es meccseket.
gedam
Ez úgy tűnik fertőző 😀
több mint 4 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 4 éve
gedam 5 700
Ha szar a védelem, akkor a támadóknak kell meccset nyerni.
Tudom, fura idea ez Baltimoreban, de ez a rögvalóság.
Egy a csapat, együtt nyernek vagy vesztenek a csapatrészek.
És (majdnem) mindig van ugyanannyi támadó drive, mint védekező.
Sobri Jóska
ez nem szar védelem, ez pocsék. minden drive-ból képesek nagy játékot, td-t szívni. ezt a tempót nem tudja egy o sem tartani. azért szar lj meg az o, mert nem szerez minden driveból td-t? nem fog, de 21 pontot és 400yardot minimum. ez a garantált alap, amit rossz napján felrak.
meg ok, vegyük ki a miami meccset, mert az nem számít. akkor is azt fogjuk kapni, hogy van egy top 10-es o-nk mind pontokban, mind yardokban. de akkor vegyük ki d oldalról is és a miamit egyáltalán minden nfl listáról töröljük. ez a d akkor minden szempontból, pontok, yardok messze-messze tökutolsó lesz, egy katasztrófa, össze-vissza rohangáló emberek halmaza.
a barnák most örülnek, de nem vagyok benne biztos, hogy egy átlag pass rush-sal rendelkező csapat nem veri szanaszét azt a támadófalat és bakert. ezt a meccset meg nekik kell kivenni, mint statisztikai alap.

meg ez nem a mi játékunk. én pont a védekező foci miatt kezdtem el szurkolni a baltimúrnak. nem akarok 50-40-es meccseket.

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
TOTAL OFFENSE

BALTIMORE RAVENS 482.5
Kansas City Chiefs 474.8
Dallas Cowboys 425.2
San Francisco 49ers 421.0
Los Angeles Chargers Chargers 403.8


Nekunk van a legjobb offesunk a ligaban, a sapka nagy részét elviszi a deffense es megis egy rakas szar.


Fun fact:. Védelmünk a 27. a ligaban.

Ekkorát nem csalódtam meg a csapatban.
Voice
Mondjuk ha levesszuk a Miami elleni meccset, egybol nem annyira acelos az O sem. Illetve nem a yardokra nyerik a meccset. Amugy persze tok jogos hogy ha enged a vedelem 30pontokat,akkor kikapunk. De en spec ezt a tamado sort sem latom vilagveronek,max tobb eselyuk van a szezonban fejlodni, oaszefognak allni. Viszont a vedelemben nem varok javulast iden, ebbol kell most fozni.
LeviPoki
Ha nincs Jackson versenyzunk a vasassal a megye legszarabbjai cimert, nem hiszem hogy barmelyik meccset figyelmen kivul kellene hagyni. A srac kb noname fallal meg rookie elkapokkal hoz liga első támadó yardot.

A vedelemmel viszont oriasi gondok vannak. A cap 63%at viszik el (37% offese), es a bottom5 a ligaban.
Mar amikor kifizettuk B.Willt huztam a pofam, hogy eros tulfizetes volt egy valamivel atlagon feluli falembernek es akiket meg tartani kellett volna, elengedtuk.
J.Smith meg B.Will stb emberek viszik el a sapka nagy részét. Az altalunk draftolt playmereket meg elengedtuk es mashol villognak. Lebutitottuk a front7t hogy eleg a jo secondary egy pass heavy ligaban, csak az k*rvara el lett felejtve hogy ha nincs nyomas az ellenfel iranyiton akkor hiaba a kiemelkedo nevekbol allo sec, szetdobnak majd, radasul ilyen front7el mar a futast se fogjuk....
Kaosz van a vedelemben es nem latom hogy lesz ez megoldva iden..
Voice
Hát jelenleg versenyzünk is a Vasassal a negatív szezonért szerintem,mert ezzel a védelemmel nehéz lesz. Még,jó hogy a cicák teljesen kilátástalanok, szegény Vöri nem tudja melyik sportot játssza. Ezért nem leszünk kb utolsók 😀 Kíváncsi vagyok,hátra magunkra találunk, de az edzői gárda se az,aki szarból épít várat,ergó majd jövőre lehet építeni a védelmet.
több mint 4 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
TOTAL OFFENSE

BALTIMORE RAVENS 482.5
Kansas City Chiefs 474.8
Dallas Cowboys 425.2
San Francisco 49ers 421.0
Los Angeles Chargers Chargers 403.8


Nekunk van a legjobb offesunk a ligaban, a sapka nagy részét elviszi a deffense es megis egy rakas szar.


Fun fact:. Védelmünk a 27. a ligaban.

Ekkorát nem csalódtam meg a csapatban.
Voice
Mondjuk ha levesszuk a Miami elleni meccset, egybol nem annyira acelos az O sem. Illetve nem a yardokra nyerik a meccset. Amugy persze tok jogos hogy ha enged a vedelem 30pontokat,akkor kikapunk. De en spec ezt a tamado sort sem latom vilagveronek,max tobb eselyuk van a szezonban fejlodni, oaszefognak allni. Viszont a vedelemben nem varok javulast iden, ebbol kell most fozni.
LeviPoki
Ha nincs Jackson versenyzunk a vasassal a megye legszarabbjai cimert, nem hiszem hogy barmelyik meccset figyelmen kivul kellene hagyni. A srac kb noname fallal meg rookie elkapokkal hoz liga első támadó yardot.

A vedelemmel viszont oriasi gondok vannak. A cap 63%at viszik el (37% offese), es a bottom5 a ligaban.
Mar amikor kifizettuk B.Willt huztam a pofam, hogy eros tulfizetes volt egy valamivel atlagon feluli falembernek es akiket meg tartani kellett volna, elengedtuk.
J.Smith meg B.Will stb emberek viszik el a sapka nagy részét. Az altalunk draftolt playmereket meg elengedtuk es mashol villognak. Lebutitottuk a front7t hogy eleg a jo secondary egy pass heavy ligaban, csak az k*rvara el lett felejtve hogy ha nincs nyomas az ellenfel iranyiton akkor hiaba a kiemelkedo nevekbol allo sec, szetdobnak majd, radasul ilyen front7el mar a futast se fogjuk....
Kaosz van a vedelemben es nem latom hogy lesz ez megoldva iden..
Voice
Yanda a noname, majnem kiköptem a szilvásgombócot, a három benga prémium TE az is semmi, de rossz dóga van....
sutianap
Aki 35 eves elmúlt. Nem ő fogja a világot megváltani.

Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Ha szar a védelem, akkor a támadóknak kell meccset nyerni.
Tudom, fura idea ez Baltimoreban, de ez a rögvalóság.
Egy a csapat, együtt nyernek vagy vesztenek a csapatrészek.
És (majdnem) mindig van ugyanannyi támadó drive, mint védekező.

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
TOTAL OFFENSE

BALTIMORE RAVENS 482.5
Kansas City Chiefs 474.8
Dallas Cowboys 425.2
San Francisco 49ers 421.0
Los Angeles Chargers Chargers 403.8


Nekunk van a legjobb offesunk a ligaban, a sapka nagy részét elviszi a deffense es megis egy rakas szar.


Fun fact:. Védelmünk a 27. a ligaban.

Ekkorát nem csalódtam meg a csapatban.
Voice
Mondjuk ha levesszuk a Miami elleni meccset, egybol nem annyira acelos az O sem. Illetve nem a yardokra nyerik a meccset. Amugy persze tok jogos hogy ha enged a vedelem 30pontokat,akkor kikapunk. De en spec ezt a tamado sort sem latom vilagveronek,max tobb eselyuk van a szezonban fejlodni, oaszefognak allni. Viszont a vedelemben nem varok javulast iden, ebbol kell most fozni.
LeviPoki
Ha nincs Jackson versenyzunk a vasassal a megye legszarabbjai cimert, nem hiszem hogy barmelyik meccset figyelmen kivul kellene hagyni. A srac kb noname fallal meg rookie elkapokkal hoz liga első támadó yardot.

A vedelemmel viszont oriasi gondok vannak. A cap 63%at viszik el (37% offese), es a bottom5 a ligaban.
Mar amikor kifizettuk B.Willt huztam a pofam, hogy eros tulfizetes volt egy valamivel atlagon feluli falembernek es akiket meg tartani kellett volna, elengedtuk.
J.Smith meg B.Will stb emberek viszik el a sapka nagy részét. Az altalunk draftolt playmereket meg elengedtuk es mashol villognak. Lebutitottuk a front7t hogy eleg a jo secondary egy pass heavy ligaban, csak az k*rvara el lett felejtve hogy ha nincs nyomas az ellenfel iranyiton akkor hiaba a kiemelkedo nevekbol allo sec, szetdobnak majd, radasul ilyen front7el mar a futast se fogjuk....
Kaosz van a vedelemben es nem latom hogy lesz ez megoldva iden..
Voice
Yanda a noname, majnem kiköptem a szilvásgombócot, a három benga prémium TE az is semmi, de rossz dóga van....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
TOTAL OFFENSE

BALTIMORE RAVENS 482.5
Kansas City Chiefs 474.8
Dallas Cowboys 425.2
San Francisco 49ers 421.0
Los Angeles Chargers Chargers 403.8


Nekunk van a legjobb offesunk a ligaban, a sapka nagy részét elviszi a deffense es megis egy rakas szar.


Fun fact:. Védelmünk a 27. a ligaban.

Ekkorát nem csalódtam meg a csapatban.
Voice
Mondjuk ha levesszuk a Miami elleni meccset, egybol nem annyira acelos az O sem. Illetve nem a yardokra nyerik a meccset. Amugy persze tok jogos hogy ha enged a vedelem 30pontokat,akkor kikapunk. De en spec ezt a tamado sort sem latom vilagveronek,max tobb eselyuk van a szezonban fejlodni, oaszefognak allni. Viszont a vedelemben nem varok javulast iden, ebbol kell most fozni.
LeviPoki
Ha nincs Jackson versenyzunk a vasassal a megye legszarabbjai cimert, nem hiszem hogy barmelyik meccset figyelmen kivul kellene hagyni. A srac kb noname fallal meg rookie elkapokkal hoz liga első támadó yardot.

A vedelemmel viszont oriasi gondok vannak. A cap 63%at viszik el (37% offese), es a bottom5 a ligaban.
Mar amikor kifizettuk B.Willt huztam a pofam, hogy eros tulfizetes volt egy valamivel atlagon feluli falembernek es akiket meg tartani kellett volna, elengedtuk.
J.Smith meg B.Will stb emberek viszik el a sapka nagy részét. Az altalunk draftolt playmereket meg elengedtuk es mashol villognak. Lebutitottuk a front7t hogy eleg a jo secondary egy pass heavy ligaban, csak az k*rvara el lett felejtve hogy ha nincs nyomas az ellenfel iranyiton akkor hiaba a kiemelkedo nevekbol allo sec, szetdobnak majd, radasul ilyen front7el mar a futast se fogjuk....
Kaosz van a vedelemben es nem latom hogy lesz ez megoldva iden..

Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 4 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
TOTAL OFFENSE

BALTIMORE RAVENS 482.5
Kansas City Chiefs 474.8
Dallas Cowboys 425.2
San Francisco 49ers 421.0
Los Angeles Chargers Chargers 403.8


Nekunk van a legjobb offesunk a ligaban, a sapka nagy részét elviszi a deffense es megis egy rakas szar.


Fun fact:. Védelmünk a 27. a ligaban.

Ekkorát nem csalódtam meg a csapatban.
Voice
Mondjuk ha levesszuk a Miami elleni meccset, egybol nem annyira acelos az O sem. Illetve nem a yardokra nyerik a meccset. Amugy persze tok jogos hogy ha enged a vedelem 30pontokat,akkor kikapunk. De en spec ezt a tamado sort sem latom vilagveronek,max tobb eselyuk van a szezonban fejlodni, oaszefognak allni. Viszont a vedelemben nem varok javulast iden, ebbol kell most fozni.
több mint 4 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
TOTAL OFFENSE

BALTIMORE RAVENS 482.5
Kansas City Chiefs 474.8
Dallas Cowboys 425.2
San Francisco 49ers 421.0
Los Angeles Chargers Chargers 403.8


Nekunk van a legjobb offesunk a ligaban, a sapka nagy részét elviszi a deffense es megis egy rakas szar.


Fun fact:. Védelmünk a 27. a ligaban.

Ekkorát nem csalódtam meg a csapatban.

Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Hogy muzsikál Earl Thomas?
Helmut Zimmer
Bár muzsikálna...
KeyG
Elhúzzák a nótáját...
ThundersNFL
mi? Ennyire nem vált be? Sajnálom!
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Hogy muzsikál Earl Thomas?
Helmut Zimmer
Bár muzsikálna...
KeyG
Elhúzzák a nótáját...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 101
Hogy muzsikál Earl Thomas?
Helmut Zimmer
Bár muzsikálna...

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers