Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 4 éve
gedam 5 701
Hogy muzsikál Earl Thomas?
Helmut Zimmer
Bár muzsikálna...
KeyG
Elhúzzák a nótáját...
ThundersNFL
mi? Ennyire nem vált be? Sajnálom!
Helmut Zimmer
”Earl Thomas vasárnap lemaradt Chubbtól, mert hát nem akarta meghúzni magát a szentem. Oké, Nick Chubb az idei szezon eddigi leggyorsabb futását produkálta 35,3 km/ó-s sebességével, egy öregedő safety nem bírja vele felvenni a versenyt. De! Thomast még az ünnepléshez siető Baker Mayfield is lehagyta (30,25 km/ó vs. 30 km/ó) ugyanebben a playben.“
több mint 4 éve
gedam 5 701
”A Ravens az egyetlen csapat az NFL-ben, melynek offense-e 100+ yardot javult, védelme pedig 100+ yardot romlott a tavalyi szezonhoz képest.“
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Ha szar a védelem, akkor a támadóknak kell meccset nyerni.
Tudom, fura idea ez Baltimoreban, de ez a rögvalóság.
Egy a csapat, együtt nyernek vagy vesztenek a csapatrészek.
És (majdnem) mindig van ugyanannyi támadó drive, mint védekező.
Sobri Jóska
ez nem szar védelem, ez pocsék. minden drive-ból képesek nagy játékot, td-t szívni. ezt a tempót nem tudja egy o sem tartani. azért szar lj meg az o, mert nem szerez minden driveból td-t? nem fog, de 21 pontot és 400yardot minimum. ez a garantált alap, amit rossz napján felrak.
meg ok, vegyük ki a miami meccset, mert az nem számít. akkor is azt fogjuk kapni, hogy van egy top 10-es o-nk mind pontokban, mind yardokban. de akkor vegyük ki d oldalról is és a miamit egyáltalán minden nfl listáról töröljük. ez a d akkor minden szempontból, pontok, yardok messze-messze tökutolsó lesz, egy katasztrófa, össze-vissza rohangáló emberek halmaza.
a barnák most örülnek, de nem vagyok benne biztos, hogy egy átlag pass rush-sal rendelkező csapat nem veri szanaszét azt a támadófalat és bakert. ezt a meccset meg nekik kell kivenni, mint statisztikai alap.

meg ez nem a mi játékunk. én pont a védekező foci miatt kezdtem el szurkolni a baltimúrnak. nem akarok 50-40-es meccseket.
gedam
Ez úgy tűnik fertőző 😀
több mint 4 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 4 éve
gedam 5 701
Ha szar a védelem, akkor a támadóknak kell meccset nyerni.
Tudom, fura idea ez Baltimoreban, de ez a rögvalóság.
Egy a csapat, együtt nyernek vagy vesztenek a csapatrészek.
És (majdnem) mindig van ugyanannyi támadó drive, mint védekező.
Sobri Jóska
ez nem szar védelem, ez pocsék. minden drive-ból képesek nagy játékot, td-t szívni. ezt a tempót nem tudja egy o sem tartani. azért szar lj meg az o, mert nem szerez minden driveból td-t? nem fog, de 21 pontot és 400yardot minimum. ez a garantált alap, amit rossz napján felrak.
meg ok, vegyük ki a miami meccset, mert az nem számít. akkor is azt fogjuk kapni, hogy van egy top 10-es o-nk mind pontokban, mind yardokban. de akkor vegyük ki d oldalról is és a miamit egyáltalán minden nfl listáról töröljük. ez a d akkor minden szempontból, pontok, yardok messze-messze tökutolsó lesz, egy katasztrófa, össze-vissza rohangáló emberek halmaza.
a barnák most örülnek, de nem vagyok benne biztos, hogy egy átlag pass rush-sal rendelkező csapat nem veri szanaszét azt a támadófalat és bakert. ezt a meccset meg nekik kell kivenni, mint statisztikai alap.

meg ez nem a mi játékunk. én pont a védekező foci miatt kezdtem el szurkolni a baltimúrnak. nem akarok 50-40-es meccseket.

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
TOTAL OFFENSE

BALTIMORE RAVENS 482.5
Kansas City Chiefs 474.8
Dallas Cowboys 425.2
San Francisco 49ers 421.0
Los Angeles Chargers Chargers 403.8


Nekunk van a legjobb offesunk a ligaban, a sapka nagy részét elviszi a deffense es megis egy rakas szar.


Fun fact:. Védelmünk a 27. a ligaban.

Ekkorát nem csalódtam meg a csapatban.
Voice
Mondjuk ha levesszuk a Miami elleni meccset, egybol nem annyira acelos az O sem. Illetve nem a yardokra nyerik a meccset. Amugy persze tok jogos hogy ha enged a vedelem 30pontokat,akkor kikapunk. De en spec ezt a tamado sort sem latom vilagveronek,max tobb eselyuk van a szezonban fejlodni, oaszefognak allni. Viszont a vedelemben nem varok javulast iden, ebbol kell most fozni.
LeviPoki
Ha nincs Jackson versenyzunk a vasassal a megye legszarabbjai cimert, nem hiszem hogy barmelyik meccset figyelmen kivul kellene hagyni. A srac kb noname fallal meg rookie elkapokkal hoz liga első támadó yardot.

A vedelemmel viszont oriasi gondok vannak. A cap 63%at viszik el (37% offese), es a bottom5 a ligaban.
Mar amikor kifizettuk B.Willt huztam a pofam, hogy eros tulfizetes volt egy valamivel atlagon feluli falembernek es akiket meg tartani kellett volna, elengedtuk.
J.Smith meg B.Will stb emberek viszik el a sapka nagy részét. Az altalunk draftolt playmereket meg elengedtuk es mashol villognak. Lebutitottuk a front7t hogy eleg a jo secondary egy pass heavy ligaban, csak az k*rvara el lett felejtve hogy ha nincs nyomas az ellenfel iranyiton akkor hiaba a kiemelkedo nevekbol allo sec, szetdobnak majd, radasul ilyen front7el mar a futast se fogjuk....
Kaosz van a vedelemben es nem latom hogy lesz ez megoldva iden..
Voice
Hát jelenleg versenyzünk is a Vasassal a negatív szezonért szerintem,mert ezzel a védelemmel nehéz lesz. Még,jó hogy a cicák teljesen kilátástalanok, szegény Vöri nem tudja melyik sportot játssza. Ezért nem leszünk kb utolsók 😀 Kíváncsi vagyok,hátra magunkra találunk, de az edzői gárda se az,aki szarból épít várat,ergó majd jövőre lehet építeni a védelmet.
több mint 4 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
TOTAL OFFENSE

BALTIMORE RAVENS 482.5
Kansas City Chiefs 474.8
Dallas Cowboys 425.2
San Francisco 49ers 421.0
Los Angeles Chargers Chargers 403.8


Nekunk van a legjobb offesunk a ligaban, a sapka nagy részét elviszi a deffense es megis egy rakas szar.


Fun fact:. Védelmünk a 27. a ligaban.

Ekkorát nem csalódtam meg a csapatban.
Voice
Mondjuk ha levesszuk a Miami elleni meccset, egybol nem annyira acelos az O sem. Illetve nem a yardokra nyerik a meccset. Amugy persze tok jogos hogy ha enged a vedelem 30pontokat,akkor kikapunk. De en spec ezt a tamado sort sem latom vilagveronek,max tobb eselyuk van a szezonban fejlodni, oaszefognak allni. Viszont a vedelemben nem varok javulast iden, ebbol kell most fozni.
LeviPoki
Ha nincs Jackson versenyzunk a vasassal a megye legszarabbjai cimert, nem hiszem hogy barmelyik meccset figyelmen kivul kellene hagyni. A srac kb noname fallal meg rookie elkapokkal hoz liga első támadó yardot.

A vedelemmel viszont oriasi gondok vannak. A cap 63%at viszik el (37% offese), es a bottom5 a ligaban.
Mar amikor kifizettuk B.Willt huztam a pofam, hogy eros tulfizetes volt egy valamivel atlagon feluli falembernek es akiket meg tartani kellett volna, elengedtuk.
J.Smith meg B.Will stb emberek viszik el a sapka nagy részét. Az altalunk draftolt playmereket meg elengedtuk es mashol villognak. Lebutitottuk a front7t hogy eleg a jo secondary egy pass heavy ligaban, csak az k*rvara el lett felejtve hogy ha nincs nyomas az ellenfel iranyiton akkor hiaba a kiemelkedo nevekbol allo sec, szetdobnak majd, radasul ilyen front7el mar a futast se fogjuk....
Kaosz van a vedelemben es nem latom hogy lesz ez megoldva iden..
Voice
Yanda a noname, majnem kiköptem a szilvásgombócot, a három benga prémium TE az is semmi, de rossz dóga van....
sutianap
Aki 35 eves elmúlt. Nem ő fogja a világot megváltani.

Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 392 — #NoStress
Ha szar a védelem, akkor a támadóknak kell meccset nyerni.
Tudom, fura idea ez Baltimoreban, de ez a rögvalóság.
Egy a csapat, együtt nyernek vagy vesztenek a csapatrészek.
És (majdnem) mindig van ugyanannyi támadó drive, mint védekező.

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
TOTAL OFFENSE

BALTIMORE RAVENS 482.5
Kansas City Chiefs 474.8
Dallas Cowboys 425.2
San Francisco 49ers 421.0
Los Angeles Chargers Chargers 403.8


Nekunk van a legjobb offesunk a ligaban, a sapka nagy részét elviszi a deffense es megis egy rakas szar.


Fun fact:. Védelmünk a 27. a ligaban.

Ekkorát nem csalódtam meg a csapatban.
Voice
Mondjuk ha levesszuk a Miami elleni meccset, egybol nem annyira acelos az O sem. Illetve nem a yardokra nyerik a meccset. Amugy persze tok jogos hogy ha enged a vedelem 30pontokat,akkor kikapunk. De en spec ezt a tamado sort sem latom vilagveronek,max tobb eselyuk van a szezonban fejlodni, oaszefognak allni. Viszont a vedelemben nem varok javulast iden, ebbol kell most fozni.
LeviPoki
Ha nincs Jackson versenyzunk a vasassal a megye legszarabbjai cimert, nem hiszem hogy barmelyik meccset figyelmen kivul kellene hagyni. A srac kb noname fallal meg rookie elkapokkal hoz liga első támadó yardot.

A vedelemmel viszont oriasi gondok vannak. A cap 63%at viszik el (37% offese), es a bottom5 a ligaban.
Mar amikor kifizettuk B.Willt huztam a pofam, hogy eros tulfizetes volt egy valamivel atlagon feluli falembernek es akiket meg tartani kellett volna, elengedtuk.
J.Smith meg B.Will stb emberek viszik el a sapka nagy részét. Az altalunk draftolt playmereket meg elengedtuk es mashol villognak. Lebutitottuk a front7t hogy eleg a jo secondary egy pass heavy ligaban, csak az k*rvara el lett felejtve hogy ha nincs nyomas az ellenfel iranyiton akkor hiaba a kiemelkedo nevekbol allo sec, szetdobnak majd, radasul ilyen front7el mar a futast se fogjuk....
Kaosz van a vedelemben es nem latom hogy lesz ez megoldva iden..
Voice
Yanda a noname, majnem kiköptem a szilvásgombócot, a három benga prémium TE az is semmi, de rossz dóga van....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
TOTAL OFFENSE

BALTIMORE RAVENS 482.5
Kansas City Chiefs 474.8
Dallas Cowboys 425.2
San Francisco 49ers 421.0
Los Angeles Chargers Chargers 403.8


Nekunk van a legjobb offesunk a ligaban, a sapka nagy részét elviszi a deffense es megis egy rakas szar.


Fun fact:. Védelmünk a 27. a ligaban.

Ekkorát nem csalódtam meg a csapatban.
Voice
Mondjuk ha levesszuk a Miami elleni meccset, egybol nem annyira acelos az O sem. Illetve nem a yardokra nyerik a meccset. Amugy persze tok jogos hogy ha enged a vedelem 30pontokat,akkor kikapunk. De en spec ezt a tamado sort sem latom vilagveronek,max tobb eselyuk van a szezonban fejlodni, oaszefognak allni. Viszont a vedelemben nem varok javulast iden, ebbol kell most fozni.
LeviPoki
Ha nincs Jackson versenyzunk a vasassal a megye legszarabbjai cimert, nem hiszem hogy barmelyik meccset figyelmen kivul kellene hagyni. A srac kb noname fallal meg rookie elkapokkal hoz liga első támadó yardot.

A vedelemmel viszont oriasi gondok vannak. A cap 63%at viszik el (37% offese), es a bottom5 a ligaban.
Mar amikor kifizettuk B.Willt huztam a pofam, hogy eros tulfizetes volt egy valamivel atlagon feluli falembernek es akiket meg tartani kellett volna, elengedtuk.
J.Smith meg B.Will stb emberek viszik el a sapka nagy részét. Az altalunk draftolt playmereket meg elengedtuk es mashol villognak. Lebutitottuk a front7t hogy eleg a jo secondary egy pass heavy ligaban, csak az k*rvara el lett felejtve hogy ha nincs nyomas az ellenfel iranyiton akkor hiaba a kiemelkedo nevekbol allo sec, szetdobnak majd, radasul ilyen front7el mar a futast se fogjuk....
Kaosz van a vedelemben es nem latom hogy lesz ez megoldva iden..

Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 4 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
TOTAL OFFENSE

BALTIMORE RAVENS 482.5
Kansas City Chiefs 474.8
Dallas Cowboys 425.2
San Francisco 49ers 421.0
Los Angeles Chargers Chargers 403.8


Nekunk van a legjobb offesunk a ligaban, a sapka nagy részét elviszi a deffense es megis egy rakas szar.


Fun fact:. Védelmünk a 27. a ligaban.

Ekkorát nem csalódtam meg a csapatban.
Voice
Mondjuk ha levesszuk a Miami elleni meccset, egybol nem annyira acelos az O sem. Illetve nem a yardokra nyerik a meccset. Amugy persze tok jogos hogy ha enged a vedelem 30pontokat,akkor kikapunk. De en spec ezt a tamado sort sem latom vilagveronek,max tobb eselyuk van a szezonban fejlodni, oaszefognak allni. Viszont a vedelemben nem varok javulast iden, ebbol kell most fozni.
több mint 4 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
TOTAL OFFENSE

BALTIMORE RAVENS 482.5
Kansas City Chiefs 474.8
Dallas Cowboys 425.2
San Francisco 49ers 421.0
Los Angeles Chargers Chargers 403.8


Nekunk van a legjobb offesunk a ligaban, a sapka nagy részét elviszi a deffense es megis egy rakas szar.


Fun fact:. Védelmünk a 27. a ligaban.

Ekkorát nem csalódtam meg a csapatban.

Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 153 — én ezt meguntam
Hogy muzsikál Earl Thomas?
Helmut Zimmer
Bár muzsikálna...
KeyG
Elhúzzák a nótáját...
ThundersNFL
mi? Ennyire nem vált be? Sajnálom!
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 849 — !SuPeR6BoWL!
Hogy muzsikál Earl Thomas?
Helmut Zimmer
Bár muzsikálna...
KeyG
Elhúzzák a nótáját...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 120
Hogy muzsikál Earl Thomas?
Helmut Zimmer
Bár muzsikálna...

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 153 — én ezt meguntam
Hogy muzsikál Earl Thomas?
több mint 4 éve
gedam 5 701
Azok szerint akik azt mondják hogy az O is hibás, kérdezem én, hogy mit kellene tenniük az ellen hogy 1 és 3 playből átjátszák a védelmünket? 568 támadó yardot kaptunk, 568. És csinátunk ismét 420-at. Kurvára elől van az O-nk a ligában.

De ha egy D arra nem képes hogy 300-400 yardon tartson egy O-t akkor csinálhat bármit az O. Az O-ra kenni ezt , az hülyeség.

Martindale és a D. Na itt lesz a kutya elásva. Egyébként a Cap-ből 90 milliót foglal a D, és 53-at az O. Ennek ellenére az O hasít, a D-t meg szopatják, és felváltva nézik ahogy Chubb 80 yardos futásánál hordozza magánál a labdát mint Attila a kardját.

Nem véletlenül akartunk cserélni Ramsey-ért, Talent hiány van a D-ben. Ez látszik.
KeyG
54 milla az o-ra, 90,5 a d-re. ennyi az annyi. egy halom szürke középszarra meg az üveglábú kovács jimmyre. és azt tartom, hogy ez az o bárki ellen képes felrakni rosszabb napján a 21+pontot, közepesen a 25+pontot, csúcsformában a 30+pontot. ennek elégnek kéne lenni egy 10-6-hoz legalább. de a védelemmel olyan alapgondok vannak, hogy simán 6-10 lesz belőle.
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 120
Azok szerint akik azt mondják hogy az O is hibás, kérdezem én, hogy mit kellene tenniük az ellen hogy 1 és 3 playből átjátszák a védelmünket? 568 támadó yardot kaptunk, 568. És csinátunk ismét 420-at. Kurvára elől van az O-nk a ligában.

De ha egy D arra nem képes hogy 300-400 yardon tartson egy O-t akkor csinálhat bármit az O. Az O-ra kenni ezt , az hülyeség.

Martindale és a D. Na itt lesz a kutya elásva. Egyébként a Cap-ből 90 milliót foglal a D, és 53-at az O. Ennek ellenére az O hasít, a D-t meg szopatják, és felváltva nézik ahogy Chubb 80 yardos futásánál hordozza magánál a labdát mint Attila a kardját.

Nem véletlenül akartunk cserélni Ramsey-ért, Talent hiány van a D-ben. Ez látszik.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
gedam 5 701
Vegulis a D hanyatlasa varhato volt, most kene vinnie a csapatot a hatan a tamadoknak, viszont passzjatek nelkul meg nehez eredmenyesen játszani..az elso ket meccs gyakorlarilag semmilyen szinten nem adott hiteles képet rólunk. A Miamit szetdobtuk, de egy közepes vedelem ellen abszolut keves ez. Futojatekkal nem lehet evekig játszani. A tavalyi vedelmet meg visszaepiteni,hat nem tudom, évek, ha egyaltalan... Remelem osszekapjuk magunkat, az idei csoportot konnyu lenne vinni, kozepszar teljesitmeny boven eleg hozzá, kérdés, hogy van e ertelme ezzel a csapattal playoffba menni.
LeviPoki
nincs kedvem megnézni a büdzsénket, de ha tippelnem kéne a d viszi el a cap 60%-át még flacco hagyatékával együtt is. nem tudom ki fért volna bele a weddle, suggs, zadarius, cj négyesből, de suggs és weddle gyanítom és zadariust is megfizettem volna. mosleyra lehet én is sajnáltam volna a pénzt, de az látszik, hogy az ő posztjaik nagyon lyukasak. nem gondoltam volna, hogy a rendszer ennyire összeokádja magát.
több mint 4 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Vegulis a D hanyatlasa varhato volt, most kene vinnie a csapatot a hatan a tamadoknak, viszont passzjatek nelkul meg nehez eredmenyesen játszani..az elso ket meccs gyakorlarilag semmilyen szinten nem adott hiteles képet rólunk. A Miamit szetdobtuk, de egy közepes vedelem ellen abszolut keves ez. Futojatekkal nem lehet evekig játszani. A tavalyi vedelmet meg visszaepiteni,hat nem tudom, évek, ha egyaltalan... Remelem osszekapjuk magunkat, az idei csoportot konnyu lenne vinni, kozepszar teljesitmeny boven eleg hozzá, kérdés, hogy van e ertelme ezzel a csapattal playoffba menni.
több mint 4 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ez szörnyű volt.Az O még közepesnek mondható,viszont Baltimore ékköve a védelem ,kritikán aluli.
Nincs nyomás az irányítón,komfortosan tudja megkeresni a célpontjait.Lehet önmagától is sz*r a sec,így együtt pedig halálos.
Suggs,Mosley elvesztésével a mintha az IQ(futball IQ 😊 ) is elment volna a védelemből.A screen passzokat képtelenek vagyunk levédekezni.Még mindig nyeljük a big playeket.Mintha gyors majmok szaladgálnának,csak a gondolkodó ember túljárna az eszükön.

A fordulópont az Ingram fumble volt,ott harapott az O ,ha TD-t ért volna ,szorosabb bármi is lett volna a vége.

Szerkesztette: kátrány


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 4 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ilyen védelemmel tejesen esélytelen po ba jutni, eddig védtem lemart, de ha szezon hátralevö mecsein igy fog játszani akor ki kell baszni a picsába, tejesen felesleges 3 évet még elbaszni rá, ebben az évben még úgy voltam hogy meg kell neki adni a bizalmat, de lehet tévedtem vele kapcsolatba, de hajrá lemar remélem nem lesz bust, mer imádóm a csokát,
Norbi180
Ezt a pártfordulást ......🤔🤔🤔
Nem is értem de tényleg
Rózsa Sándor (betyár)
Pálfordulás. 😉

Én azt nem értem, hogy miképp nem képes egy drukker a saját csapata irányítójának a nevét pontosan leírni. Pedig nem olyan bonyolult:
Lamar Jackson.
Sobri Jóska
utolsó két meccsen kaptunk az ellentől 1033 yardot és 73 pontot.
természetes, hogy ilyenkor az ember előveszi az irányítót és ekézi.
gedam
🤣😂😁


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 4 éve
gedam 5 701
Ilyen védelemmel tejesen esélytelen po ba jutni, eddig védtem lemart, de ha szezon hátralevö mecsein igy fog játszani akor ki kell baszni a picsába, tejesen felesleges 3 évet még elbaszni rá, ebben az évben még úgy voltam hogy meg kell neki adni a bizalmat, de lehet tévedtem vele kapcsolatba, de hajrá lemar remélem nem lesz bust, mer imádóm a csokát,
Norbi180
Ezt a pártfordulást ......🤔🤔🤔
Nem is értem de tényleg
Rózsa Sándor (betyár)
Pálfordulás. 😉

Én azt nem értem, hogy miképp nem képes egy drukker a saját csapata irányítójának a nevét pontosan leírni. Pedig nem olyan bonyolult:
Lamar Jackson.
Sobri Jóska
utolsó két meccsen kaptunk az ellentől 1033 yardot és 73 pontot.
természetes, hogy ilyenkor az ember előveszi az irányítót és ekézi.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ilyen védelemmel tejesen esélytelen po ba jutni, eddig védtem lemart, de ha szezon hátralevö mecsein igy fog játszani akor ki kell baszni a picsába, tejesen felesleges 3 évet még elbaszni rá, ebben az évben még úgy voltam hogy meg kell neki adni a bizalmat, de lehet tévedtem vele kapcsolatba, de hajrá lemar remélem nem lesz bust, mer imádóm a csokát,
Norbi180
Ezt a pártfordulást ......🤔🤔🤔
Nem is értem de tényleg
Rózsa Sándor (betyár)
Pálfordulás. 😉

Én azt nem értem, hogy miképp nem képes egy drukker a saját csapata irányítójának a nevét pontosan leírni. Pedig nem olyan bonyolult:
Lamar Jackson.
Sobri Jóska
Azt akartam 😉😊
Csak nem figyeltem oda nem volt kedvem vissza olvasni.(Most végeztem a melóval 12 óra műszak).)És olyankor mindig ez van
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 392 — #NoStress
Ilyen védelemmel tejesen esélytelen po ba jutni, eddig védtem lemart, de ha szezon hátralevö mecsein igy fog játszani akor ki kell baszni a picsába, tejesen felesleges 3 évet még elbaszni rá, ebben az évben még úgy voltam hogy meg kell neki adni a bizalmat, de lehet tévedtem vele kapcsolatba, de hajrá lemar remélem nem lesz bust, mer imádóm a csokát,
Norbi180
Ezt a pártfordulást ......🤔🤔🤔
Nem is értem de tényleg
Rózsa Sándor (betyár)
Pálfordulás. 😉

Én azt nem értem, hogy miképp nem képes egy drukker a saját csapata irányítójának a nevét pontosan leírni. Pedig nem olyan bonyolult:
Lamar Jackson.