Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 4 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
En egy sack kepes OLBt biztos hoznek valahonnan, egy hatso koros pickert, az nagyon hianyzik.
Voice
latom nem csak én cseréltem képet...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Hadd mondjam el, hogy nekem nagyon tetszik Martindale vedelme. Mar tavaly is tobb meccsen likeoltam amilyen jol osszerak egy gameplant. Ahogy neha nulla megjatszhato embert hagy. Ahogy olyan gyorsan szetveri a tamadast, hogy azt se tudja a QB mit is akartak fel perccel ezelott. Imadom!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
En egy sack kepes OLBt biztos hoznek valahonnan, egy hatso koros pickert, az nagyon hianyzik.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 4 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
...
gedam
legyen neked igazad, én még várok az optimizmussal, bár elismerem, hogy ezen a meccsen jól dobott, és talán futni sem felejtett el.
Collapo
Mondjuk amilyen spirálokat dobott campben, most azért elég szépek voltak a labdái...

Azért nem kell ám túl komolyan venni ezeket a negatív károgásokat senkinek, nem véletlen hogy nincsenek halomban a HOF irányítók... fél szezonon van túl a srác eddig, Mahomesnak ilyenkor volt az első meccse.. ha LJ-nek ez lett volna az első mecse már rég MVP esélyesnek tartanák a guruk...
1/1-es Winston és 1/2-es matrijóska sem váltotta meg a világot....Glaloppóló is HOF FR QB volt addig amíg nem kellett játszania... Meglássuk mi lesz LJ-ből de eddig se a HOF se a süllyesztőre nem tennék fel pénzt.
Azt láttuk, hogy dobni tud, kicsit sokat pöcsölt a zsebben... majd combosabb védelmeknél gyorsabban kell röptetnije a lasztit...
RPO / PA jól működtek, én olyan hihetetlen világmegváltó playhívásokat nem láttam.
TE- játék hozta azt amit vártam tőle..
RB-re sem lehet igazán panasz.. (a teljes futóállományunk kb. 5M cap és 190 yard 2TD Zeke 15M 53yard 1TD )
Védelembe szerintem megvannak azok a playmakerek akiket keresel lució... Thomas, Humphrey.. villantottak is.
több mint 4 éve
gedam 5 697
Nagyon jól játszott lemar, tudtam hogy ezzel fognak jönni hogy gyenge ez a Miami, de ezek a paszok hajszál pontosan voltak megdobva, rengeteget fejlödöt csak így tovább, károgoknak üzenem hogy bekaphatják. Srác bármit csinálhat, sok buzi soha nem fogja elismerni hogy megkorra tehetség, nagyon jól jártunk vele, tavaly is megmutata.
Norbi180
na végre, itt a norbi❤️
több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Attol fuggetlenul ,hogy mitol fugg.Szep volt!
59 az 59.
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 408
Nyertünk. Szerintem ebből önbizalmat lehet meríteni, de hogy Lamar mennyit fejlődött, meg ki mennyire jó, az kb. 3-4 meccs múlva derül ki. Annyira edzőmeccs jelleg volt, hogy következtetésekre ez alkalmatlan. Óvatos optimizmusra és a heti edzéskedv növelésére azonban elég kell, hogy legyen a teljesítményünk.
lucio
mindenhol ezt olvasom, hogy majd erős védelem ellen mit tud. (azt is meg fogja oldani, mint ahogy tavaly is megoldotta, ha nem volt láma a gameplan meg a fal.)
de hát eddig az volt a narratíva, hogy olyan szar lamar, hogy kín lesz nézni, totál bust, csak futni tud. azért érezzük, a mémekig látó szakértők, hogy mentsék igazukat már emeltek a szinten, hogy azt ugorja meg, majd akkor elismerik. megfogja. és akkor se fogják elismerni. erről pofáztam a colts topikban. ha vkinek jó a sajtója, az halloffamer mvp már előre, ha vkinek szar, akkor tehet le akármilyen produkciót mindig látni fognak rá okot, hogy ekézzék.. “szar a miami majd jó csapat ellen nézzük meg a niggert”. nem ezt mondtátok, hanem azt, hogy lemarnak még a miami is sok.
szóval mayfield meg a browns már mvp szuperbólgyőztes volt szezon előtt, lemar meg bust, mert ezt írták meg a trollszakik az interneteken. a tények pedig már tavalyról ott voltak. lemar egy 4-5-ös csapatból csinált 10-6-ost, úgy hogy egyetlen snapet nem tolt qb-ként az első csapattal előtte, kvázi mélyvízbe baszták. egyetlen vereség kansasban volt, amit bemákolt a késöbbi mvp egy hail maryvel, szóval miről beszélünk? tényekről kéne, nem mémekről. mert abból ki tudod olvasni az igazságot, az utóbbiból meg a hazugságot.
és ebből a győzelemből is sok mindent ki lehet olvasni, a legfontosabb, hogy nem vagyunk a miami szintjén. az már vmi azért, nem?
gedam
Azert valamilyen szempontbol ertheto ha valakibol nem neznek ki sokat egy adott kozegben, persze az meg a masik kerdes h mennyire veszed ezt komolyan.
Lattunk mar hatalmas tevedeseket mindket iranyban, de tobbnyire ezek az ertekelesek ulnek.

Lamarral meg persze h foglalkoztak es ha azokat a dobasokat meg tudta csinalni amiket kertek tole, az mar egy biztos alap.
Itt az lesz a kerdes, h kemenyebb szituban milyen donteshozatalra lesz kepes, mennyire lesz egyben fejben.

Egy Miami elleni meccsbol azert nem vonnek le hosszutavu kovetkezteteseket, ilyen alapon a Patsben is kezdhetnenk Stidhammel.

Az meg hogy tavaly milyen eredmenyeket ert el nem szamit semmit se. Film nelkul nana h nem tudnak ra keszulni.
Ugyanez volt Gerappa az 49-ersben vagy akar meg Mahomes is.
Minden kezdo QB jo vagy rossz szezonjat fenntartassal szoktak kezelni.

több mint 4 éve
lucio 323
...
gedam
legyen neked igazad, én még várok az optimizmussal, bár elismerem, hogy ezen a meccsen jól dobott, és talán futni sem felejtett el.
Collapo
...
gedam
legyen neked igazad, én még várok az optimizmussal, bár elismerem, hogy ezen a meccsen jól dobott, és talán futni sem felejtett el.
Collapo
Optimista én nem (csak) akkor lennék, ha Lamar fejlődik. Nagyon ki van erre hegyezve a csapat megítélése. Ez a csapat 17-0-át tolt a legutóbbi előszezonokban. Ennek nekem egy olvasata van: a roster ott van a liga élmezőnyében. Ami hiányzik (hiányzott?): nem vagy kevés franchise player volt (van?). Mert annak hittünk valakiket, aztán mégse, vagy azok voltak, de már nem. Most gyakorlatilag tiszta lap van, kérdés, a sok talentből lesz-e valaki, aki a kulcsmeccseken megcsinálja azt a playt, ami a siker meg a kudarc közti választóvonal? Fontos lenne, hogy legyen 4-5 ilyen játékosunk. Nyilván előny, ha a qb az egyik. Ebből a nézőpontból nekem sokat nem segített a tegnapi meccs, viszont az eredményesség szempontjából óvatos bizakodással töltött el, pláne, ahogy a csoportunk többi csapata kinéz (Steelers egy qb váltás előtt, a Bengals hátrébb van a rebuildben, mint mi, a Browns meg azért hosszú távon csak hű lesz magához, bár tegnap rövid távon is az volt)
több mint 4 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 663
Nagyon jól játszott lemar, tudtam hogy ezzel fognak jönni hogy gyenge ez a Miami, de ezek a paszok hajszál pontosan voltak megdobva, rengeteget fejlödöt csak így tovább, károgoknak üzenem hogy bekaphatják. Srác bármit csinálhat, sok buzi soha nem fogja elismerni hogy megkorra tehetség, nagyon jól jártunk vele, tavaly is megmutata.
több mint 4 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Eleg jól alakult az első hét, a Vasas is rosszul nézett ki. Lemar parades volt most, foglalkoztak vele az tisztan látszik. Meg ugy az egesz csapat egyben van, az viszont mas kérdés, hogy milyenek leszunk egy eros csapat ellen. Csori miami nagyon nem volt ott.
több mint 4 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
...
gedam
legyen neked igazad, én még várok az optimizmussal, bár elismerem, hogy ezen a meccsen jól dobott, és talán futni sem felejtett el.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 4 éve
Rolf Baltimore Ravens Alabama Crimson Tide 63
Nyertünk. Szerintem ebből önbizalmat lehet meríteni, de hogy Lamar mennyit fejlődött, meg ki mennyire jó, az kb. 3-4 meccs múlva derül ki. Annyira edzőmeccs jelleg volt, hogy következtetésekre ez alkalmatlan. Óvatos optimizmusra és a heti edzéskedv növelésére azonban elég kell, hogy legyen a teljesítményünk.
lucio
Abszolút egyetértek, az optimizmus nekem abból fakad, hogy mi az amit képesek megcsinálni Offense-ben,ha hagyja az ellenfél. Pont ezzel is volt sok gond korábban: Parriman szétszórtság, Crabtree dropok, Hurst eltűnései stb stb... Most az látszik, hogy ha van egy pass lane, akkor megcsináljuk minden fronton: protection, throw, catch, sőt catch utáni run, és ball security. Nyilván fogunk még hibázni, nyilván lesznek dropok, de lehetett volna szezon eleji idegeskedés bennünk, főleg az újoncokban: nem látszott. Ez nagyon jó! Az, hogy ilyen lehetőségeket egy ne ellen tudunk-e kreálni: még nem tudni.

De azért a defense-ről is ejtenék 2 szót: nagyon nehéz egy ilyen meccsen végig koncentrálni (szerintem az offense-nek könnyebb), volt 2 hosszú passz, amiből becsúszott a TD is, ez pont kell h ne aludjunk el. Kvázi konfirmálták, h JS nem season ending (magyarán nem ACL), vissza fog térni (sajnos nála ez minden szezonban benne van, de ha PO-ra egészséges akkor el kell, hogy bírjuk). Earl Thomasnak nagyon örülök, biztos hogy kellett neki is legbelül az erős kezdés... De hát Humphrey!!! Az egyik hosszú passznál ő volt a cover, de az az INTERCEPTION??? Nekem igazi Ed Reed-es elékerülésnek tűnt, persze S helyett ő CB posztrol más szögből kellett hogy megcsinálja, de nem volt rossz dobás, egyszerűen fejben és lábon is megverte a WR-t, és zsebkendőnyi területen húzta be, IMÁDTAM!
több mint 4 éve
gedam 5 697
Nyertünk. Szerintem ebből önbizalmat lehet meríteni, de hogy Lamar mennyit fejlődött, meg ki mennyire jó, az kb. 3-4 meccs múlva derül ki. Annyira edzőmeccs jelleg volt, hogy következtetésekre ez alkalmatlan. Óvatos optimizmusra és a heti edzéskedv növelésére azonban elég kell, hogy legyen a teljesítményünk.
lucio
mindenhol ezt olvasom, hogy majd erős védelem ellen mit tud. (azt is meg fogja oldani, mint ahogy tavaly is megoldotta, ha nem volt láma a gameplan meg a fal.)
de hát eddig az volt a narratíva, hogy olyan szar lamar, hogy kín lesz nézni, totál bust, csak futni tud. azért érezzük, a mémekig látó szakértők, hogy mentsék igazukat már emeltek a szinten, hogy azt ugorja meg, majd akkor elismerik. megfogja. és akkor se fogják elismerni. erről pofáztam a colts topikban. ha vkinek jó a sajtója, az halloffamer mvp már előre, ha vkinek szar, akkor tehet le akármilyen produkciót mindig látni fognak rá okot, hogy ekézzék.. “szar a miami majd jó csapat ellen nézzük meg a niggert”. nem ezt mondtátok, hanem azt, hogy lemarnak még a miami is sok.
szóval mayfield meg a browns már mvp szuperbólgyőztes volt szezon előtt, lemar meg bust, mert ezt írták meg a trollszakik az interneteken. a tények pedig már tavalyról ott voltak. lemar egy 4-5-ös csapatból csinált 10-6-ost, úgy hogy egyetlen snapet nem tolt qb-ként az első csapattal előtte, kvázi mélyvízbe baszták. egyetlen vereség kansasban volt, amit bemákolt a késöbbi mvp egy hail maryvel, szóval miről beszélünk? tényekről kéne, nem mémekről. mert abból ki tudod olvasni az igazságot, az utóbbiból meg a hazugságot.
és ebből a győzelemből is sok mindent ki lehet olvasni, a legfontosabb, hogy nem vagyunk a miami szintjén. az már vmi azért, nem?

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Most minden bejött... szép is volt, jöhetne néhány nehezebb meccs, hogy lássuk mit is érünk, azért tetszett. És Lamar passzai is jónak tűntek, ami engem eléggé meglepett... én vagyok itt a szkeptikus 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 083
😀


Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Lamarból sokat nem lehet levonni, sőt igazából senkiből, de Hollywood ígéretesnek tűnt.

Még a második körből se nagyon hiszem, ez a Cards bőven verhetőnek tűnt, bár a cornereik sokkal jobbak voltak, mint amire számítottam, de a Lions egy megnyert meccset szórakozott el.. Murrayt bent kell tartani a zsebben, és ugyanezzel az offense-zel fel tudjuk őrölni őket szvsz.

Ráadásul a lehető legjobban alakult az első kör, óvatosan bizakodó vagyok.. az egyetlen negatívum, hogy Jimmy megint sokáig bírta, ehh...

PS: szegény Levine, neki nagyon szurkoltam ott pedig.. és Harbó nagy köcsög azért 😀
Igor
Nyílván a helyén kell kezelni ezt a győzelmet, de a tavalyi PO vereséget is a helyén kellett volna kezelni a "szakértőknek" szóval szerintem nyugoddtan lehet egy most egy kicsit "not bad for a running back " szlogenelni ...
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Lamarból sokat nem lehet levonni, sőt igazából senkiből, de Hollywood ígéretesnek tűnt.

Még a második körből se nagyon hiszem, ez a Cards bőven verhetőnek tűnt, bár a cornereik sokkal jobbak voltak, mint amire számítottam, de a Lions egy megnyert meccset szórakozott el.. Murrayt bent kell tartani a zsebben, és ugyanezzel az offense-zel fel tudjuk őrölni őket szvsz.

Ráadásul a lehető legjobban alakult az első kör, óvatosan bizakodó vagyok.. az egyetlen negatívum, hogy Jimmy megint sokáig bírta, ehh...

PS: szegény Levine, neki nagyon szurkoltam ott pedig.. és Harbó nagy köcsög azért 😀

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
lucio 323
Nyertünk. Szerintem ebből önbizalmat lehet meríteni, de hogy Lamar mennyit fejlődött, meg ki mennyire jó, az kb. 3-4 meccs múlva derül ki. Annyira edzőmeccs jelleg volt, hogy következtetésekre ez alkalmatlan. Óvatos optimizmusra és a heti edzéskedv növelésére azonban elég kell, hogy legyen a teljesítményünk.
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 083
Teljesen lemaradtam errol a korrol, mi a pelo tortent? 😀
Vrij6
Lamar nem tud futni. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
most ez fluke+dolphins volt szerintetek vagy lamar megtanult dobni?
Sztroga
Jövő héten kiderül. Nyilatkozni már MVP szinten tud.
 twitter.com/JordanHeckFF/status/1170795395917762561
több mint 4 éve
Sztroga New Orleans Saints 123
most ez fluke+dolphins volt szerintetek vagy lamar megtanult dobni?
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 765 — Слава Україні! Героям слава!
Teljesen lemaradtam errol a korrol, mi a pelo tortent? 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
gedam 5 697
 twitter.com/mattwaldman/status/1170838166997221376?s=21

szopatás level lamar. azért én remélem, hogy visszakapom az rb qb-mat is, mert az az igazán különleges. ahol jó támadósor van, ott fontos lesz a labdabirtoklás, szóval vszeg teljesül is a kívánságom.
több mint 4 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Lamar Jackson


• Tied Ravens record for TD passes in a game (5)
• Set Ravens single-game record (85%) for completion percentage (min. 20 att)
• Youngest player with a perfect passer rating (22 years, 244 days old) in NFL history (min. 20 att)

Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 4 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
A Dolphinst en mar tavaly sem ertettem, mikepp nyertek annyi meccset. Azota csak gyengultek. Azonban 59 pontot nem sokan fognak szerezni barki ellen. Lemar tuti elvezte a meccset.
ulpianus
jó persze ez a dolphins egy elég gyenge csapatnak tűnik, de akkor is fasza ez a teljesítmény... mindhárom csapatrész felmosta a padlót a delfinekkel