NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 054 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shane Ray egy jó fizikai tesztre van attól, hogy ide igazoljon.
 twitter.com/TomPelissero/status/1129375275232325632
több mint 4 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Mcphee visszatért egy one year contracttal, kár hogy út közben elhagyta a térdét...
több mint 4 éve
Rolf Baltimore Ravens Alabama Crimson Tide 63
Marquise Brown-ról és/vagy Miles Boykin-ról mik eddig a benyomásaitok/véleményetek? Mármint nem a pickről, az már történelem, hanem mint játékos/karakter.
több mint 4 éve
gedam 5 696
Én azt remélem, már nagyon nem égünk be vele. Minden idők legfiatalabb PO QB-je lett, és azért tett is érte.
Igen, voltak (és valszeg vannak/lesznek) borzalmas döglött kacsái, amiket dob... De nem biztos hogy összeségében nagyon rossz passzoló lesz, talán inkább inkonzisztens, ami nem öröm, de benne van, hogy lesznek nagyon jó dobásai is (ahogy eddig is volt már).
Nekem inkább az a kérdés, hogy hány évig tudjuk effektíven használni (ha mondjuk újra is tudjuk igazolni, majd a jövőben). És itt nem a sérülés faktorra gondolok, ez igazából mindenkinél esélyes az NFL-ben, futkosó QB-kat azért emelik csak ki, mert kritikus pozíció, nehéz kezdő QB-t találni stb. Szóval nem akarnám a sérülést becsülgetni, az véletlenszerű nagyon (pláne a komolysága), inkább az a kérdés, hogy ha beválik hosszabb távon, akkor meddig lesz igazán veszélyes a sebessége. Ha kb. egészséges marad, nyilván akkor sem képes idősen annyit (annyiszor) futni, mint mondjuk Rodgers most passzolni.
Azt nem tartom valószínűnek, hogy ebből run-first mentalitásból fokozatosan átmenjen tökéletesen pass-first-be.
Rolf
gondolom ilyen wilsoni utat terveznek vele, de azt egyelőre én sem látom.
több mint 4 éve
Rolf Baltimore Ravens Alabama Crimson Tide 63
Én azt remélem, már nagyon nem égünk be vele. Minden idők legfiatalabb PO QB-je lett, és azért tett is érte.
Igen, voltak (és valszeg vannak/lesznek) borzalmas döglött kacsái, amiket dob... De nem biztos hogy összeségében nagyon rossz passzoló lesz, talán inkább inkonzisztens, ami nem öröm, de benne van, hogy lesznek nagyon jó dobásai is (ahogy eddig is volt már).
Nekem inkább az a kérdés, hogy hány évig tudjuk effektíven használni (ha mondjuk újra is tudjuk igazolni, majd a jövőben). És itt nem a sérülés faktorra gondolok, ez igazából mindenkinél esélyes az NFL-ben, futkosó QB-kat azért emelik csak ki, mert kritikus pozíció, nehéz kezdő QB-t találni stb. Szóval nem akarnám a sérülést becsülgetni, az véletlenszerű nagyon (pláne a komolysága), inkább az a kérdés, hogy ha beválik hosszabb távon, akkor meddig lesz igazán veszélyes a sebessége. Ha kb. egészséges marad, nyilván akkor sem képes idősen annyit (annyiszor) futni, mint mondjuk Rodgers most passzolni.
Azt nem tartom valószínűnek, hogy ebből run-first mentalitásból fokozatosan átmenjen tökéletesen pass-first-be.
több mint 4 éve
gedam 5 696
Miért gondoljátok azt, hogy ilyen hamar lemondanának Lamarról? Egy franchise QB-nak szánt játékosról nem mondanak le csak úgy, egy rosszabb év után. A körülményekhez képest az első (fél)éve sikeresnek mondható, 180 fokos fordulatot vett vele a csapat és bejutott a PO-ba. Ha ezek után lesz egy közepes vagy rossz éve, miért cserélnék le? Teljesen abszurdom.
Baltimore Ravens
sztem lj az a játékos aki vagy nyújt egy különlegeset, egy egyedit és nagyon bejön vagy nagyon csúnyán beégünk vele és kuka. nincs a kettő közt átmenet, nem egy klasszik pocket qb, mint rosen, hogy még nézzünk meg vele itt egy évet meg ott, jövőre jobb lesz. vagy fog tudni idén is már tűrhetően dobni vagy marad a rossz technika és azt a büdös életben nem vered már ki belőle. vagy tud jobban vigyázni a labdára vagy nem és akkor már nem érdemes vele foglalkozni. szóval a playmaker képességei mellé olyan alapvető gondjai vannak, hogy azok vagy megoldódnak most vagy soha.
ráadásul önmagunkhoz képest elég sokat áldoztunk az offenzívára, úgyhogy lehet bizonyítani.
sztem menni fog neki és hasítani fogunk, hálisten alulértékelik sokan.
de aztán lehet, hogy én tartom túl sokra és tényleg bust.
több mint 4 éve
bowI 143
Miért gondoljátok azt, hogy ilyen hamar lemondanának Lamarról? Egy franchise QB-nak szánt játékosról nem mondanak le csak úgy, egy rosszabb év után. A körülményekhez képest az első (fél)éve sikeresnek mondható, 180 fokos fordulatot vett vele a csapat és bejutott a PO-ba. Ha ezek után lesz egy közepes vagy rossz éve, miért cserélnék le? Teljesen abszurdom.
több mint 4 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
A keretünk szerintem sem rossz, de kérdés, mennyire bírja el a távozó rutinosabb játékosok hiányát illetve az újak hogy válnak be. Ebben az is benne van, hogy alaposan beégünk (noha nem rossz a keret) de akár egy PO is. Ha beégünk, jobban szeretném azt, ha a látható hiányaink (OL felturbózása nem sikerült, LB poszt gyengült, pass rush kérdéses) miatt történik, és/vagy kiderül, hogy LJ mégse tanul meg passzolni.Mert ezen esetek azért nem lennének váratlanok, és kb. még egy draft /free agency keretében pótolhatóak. Szóval azt gondolom, ha a tervek szerint haladunk, már idén sem leszünk rosszak, de jövőre jónak kell lennünk. Ezt akkor is adom, ha LJ bukás lesz - ekkor draftolunk egy újoncot, elkaristolunk RGIII-al vagy visszajön Flakon akit időközben kivágnak😀
Ha a fentieken kívül több problémás poszt merül fel, nos, akkor baj van.
lucio
Na nagyon szarok leszünk akkor tradelhetünk fel a drafton QB-ért, a csapat többi része gész jó... Jövőre meg lesz pénz úgy alakítani a keretet ahogy azt a kopasz elképzeli...
több mint 4 éve
lucio 323
A keretünk szerintem sem rossz, de kérdés, mennyire bírja el a távozó rutinosabb játékosok hiányát illetve az újak hogy válnak be. Ebben az is benne van, hogy alaposan beégünk (noha nem rossz a keret) de akár egy PO is. Ha beégünk, jobban szeretném azt, ha a látható hiányaink (OL felturbózása nem sikerült, LB poszt gyengült, pass rush kérdéses) miatt történik, és/vagy kiderül, hogy LJ mégse tanul meg passzolni.Mert ezen esetek azért nem lennének váratlanok, és kb. még egy draft /free agency keretében pótolhatóak. Szóval azt gondolom, ha a tervek szerint haladunk, már idén sem leszünk rosszak, de jövőre jónak kell lennünk. Ezt akkor is adom, ha LJ bukás lesz - ekkor draftolunk egy újoncot, elkaristolunk RGIII-al vagy visszajön Flakon akit időközben kivágnak😀
Ha a fentieken kívül több problémás poszt merül fel, nos, akkor baj van.
több mint 4 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ilyen gyenge rosterunk sem volt meg miota Ravens drukker vagyok.

A #D front seven nagyjabol nulla, cserebe a Secondary bitang.

Tamadofal szinten gyenge, de legalabb Yanda meg itt van. QB es az elkapo sor fiatal.

En felek a kovetkezo szezontol, ha pozitiv lesz, akkor Lamar eron felul teljesitett megint.
Voice
Én nem látom ilyen gyászosan.Mikor a 2000-es bajnokcsapat klasszisai kiöregedtek/túlfizetődtek is újra termelődtünk és volt egy 2006-os bajnokcsapat kaliber csapatunk.
EDC filozófiája világos volt sebesség és rendszerfit játékosokat draftolt.
Ami nekem lényeges ,h Harbough hátrébb szorult,kevesebb beleszólása volt,mint Ozznál.
Az OL az nem volt rossz,mindenki maradt és hoztunk tehetségeket.Rosszabb nem lesz és Lewisban több van,mint amit tavaly mutatott.
A DL-ből Urban ment ,aki bár sztem qrva jó, pótolható.
ZSmith pedig megfizethetetlen volt.
Mosley is,többet kapott,mint Keuchly 😛
kátrány
DL-be kezdő szerintem BWill-Pierce-Wormley felépül Henry, Sieler (bár belőle sok mindent nem láttunk) jött ide draftról is ember +UDFA Willis, aki tehetség alapján simán 3.koros lenne csak egy elég nehéz eset.

ILB: Young És Penut karcolni fog, mögöttük nem látni senkit, ami aggasztó, bár itt a legkönnyebb halászni használható playát és van is érzékünk ehhez a poszthoz.(elottem valaki felsorolta). Mondjuk Levine is opció lehet itt még.

EDGE:Egy szó Judon. Nagyon sokat várnak tőle, amit szerintem meg is fog ugrani, csak ne sérüljön meg, furcsa de ő a legpótolhatatlanabb jelenleg ebbe a #D be. Mellette Bowser/Williams/Ferguson elkaristolhat.

SEC:Fullon van darabra, tehetségre is.

OFF: kiderül mi lesz Lamarból és a fiatalokból, de nem látom mivel lennénk itt rosszabbak mint tavaly, mindenki csak fejlődhet. Ingram/Brown nagy upgrade.
OL ben jött Powers, akit én nagyon csipázok, szerintem simán kezdőt foghat TC-ben. Ezt elnézném: Stanley-Powers-Lewis-Yanda-Brown

Ez az egység Lamaron múlik és, hogy Roman mit hoz ki belőle.
Nagy kérdés mi lesz akkor, ha Lamar beég, de ez mar a kopasz madam problémája lesz.

Összességében szerintem ez egy versenyképes keret, ha Lamar tudott valamit fejlődni, persze vannak posztok, ahol lehetne erősíteni/mélyíteni még, de talent alapján nem lehet kevesebb a cél, mint a playoff ez a véleményem.
cikesz
Egyetértek szerintem sem gáz a keret...
DL teljesen jó Bwil, Pierce Wormley már tavaly is jól karistolt, kaptak mellé mélységet/ rotációs embereket.. ott nem lesz gond.
OLB-ben Judon az egyetlen biztos pont, de TW már mutatot jeleket, csak valszeg valamivel kicsapta harbónál a biztosítok ezért nem játszott a szezon közepétől, ott azért kellene, hogy Sackdaddy beinduljon első évében.
Engem absz nem aggaszt Mosley hiányi Mogyi és Young meg fogja tudni oldani, mindketten jobbak coverben, a runstopping hiányoságukat meg a DL tudja majd fedezni. Sec meg szerintem sosem volt ilyen pofás mint most..

O-ban az a kérdés leginkább, hogy Roman és LJ mit tudnak majd felmutatni, mert WR, TE és RB poszt jónak tűnik mégha főleg fiatalok alkotják. Az meg szerintem erős tulzás hogy a fal gyenge lenne.. két T korrekt szint Yandában is van még egy jó közepes/top tier szint, egyedül a C és az LG ami kérdőjel, de ezt azért meg lehet oldani...
több mint 4 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Ilyen gyenge rosterunk sem volt meg miota Ravens drukker vagyok.

A #D front seven nagyjabol nulla, cserebe a Secondary bitang.

Tamadofal szinten gyenge, de legalabb Yanda meg itt van. QB es az elkapo sor fiatal.

En felek a kovetkezo szezontol, ha pozitiv lesz, akkor Lamar eron felul teljesitett megint.
Voice
Én nem látom ilyen gyászosan.Mikor a 2000-es bajnokcsapat klasszisai kiöregedtek/túlfizetődtek is újra termelődtünk és volt egy 2006-os bajnokcsapat kaliber csapatunk.
EDC filozófiája világos volt sebesség és rendszerfit játékosokat draftolt.
Ami nekem lényeges ,h Harbough hátrébb szorult,kevesebb beleszólása volt,mint Ozznál.
Az OL az nem volt rossz,mindenki maradt és hoztunk tehetségeket.Rosszabb nem lesz és Lewisban több van,mint amit tavaly mutatott.
A DL-ből Urban ment ,aki bár sztem qrva jó, pótolható.
ZSmith pedig megfizethetetlen volt.
Mosley is,többet kapott,mint Keuchly 😛
kátrány
DL-be kezdő szerintem BWill-Pierce-Wormley felépül Henry, Sieler (bár belőle sok mindent nem láttunk) jött ide draftról is ember +UDFA Willis, aki tehetség alapján simán 3.koros lenne csak egy elég nehéz eset.

ILB: Young És Penut karcolni fog, mögöttük nem látni senkit, ami aggasztó, bár itt a legkönnyebb halászni használható playát és van is érzékünk ehhez a poszthoz.(elottem valaki felsorolta). Mondjuk Levine is opció lehet itt még.

EDGE:Egy szó Judon. Nagyon sokat várnak tőle, amit szerintem meg is fog ugrani, csak ne sérüljön meg, furcsa de ő a legpótolhatatlanabb jelenleg ebbe a #D be. Mellette Bowser/Williams/Ferguson elkaristolhat.

SEC:Fullon van darabra, tehetségre is.

OFF: kiderül mi lesz Lamarból és a fiatalokból, de nem látom mivel lennénk itt rosszabbak mint tavaly, mindenki csak fejlődhet. Ingram/Brown nagy upgrade.
OL ben jött Powers, akit én nagyon csipázok, szerintem simán kezdőt foghat TC-ben. Ezt elnézném: Stanley-Powers-Lewis-Yanda-Brown

Ez az egység Lamaron múlik és, hogy Roman mit hoz ki belőle.
Nagy kérdés mi lesz akkor, ha Lamar beég, de ez mar a kopasz madam problémája lesz.

Összességében szerintem ez egy versenyképes keret, ha Lamar tudott valamit fejlődni, persze vannak posztok, ahol lehetne erősíteni/mélyíteni még, de talent alapján nem lehet kevesebb a cél, mint a playoff ez a véleményem.

Szerkesztette: cikesz
több mint 4 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ilyen gyenge rosterunk sem volt meg miota Ravens drukker vagyok.

A #D front seven nagyjabol nulla, cserebe a Secondary bitang.

Tamadofal szinten gyenge, de legalabb Yanda meg itt van. QB es az elkapo sor fiatal.

En felek a kovetkezo szezontol, ha pozitiv lesz, akkor Lamar eron felul teljesitett megint.
Voice
Én nem látom ilyen gyászosan.Mikor a 2000-es bajnokcsapat klasszisai kiöregedtek/túlfizetődtek is újra termelődtünk és volt egy 2006-os bajnokcsapat kaliber csapatunk.
EDC filozófiája világos volt sebesség és rendszerfit játékosokat draftolt.
Ami nekem lényeges ,h Harbough hátrébb szorult,kevesebb beleszólása volt,mint Ozznál.
Az OL az nem volt rossz,mindenki maradt és hoztunk tehetségeket.Rosszabb nem lesz és Lewisban több van,mint amit tavaly mutatott.
A DL-ből Urban ment ,aki bár sztem qrva jó, pótolható.
ZSmith pedig megfizethetetlen volt.
Mosley is,többet kapott,mint Keuchly 😛


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 4 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ilyen gyenge rosterunk sem volt meg miota Ravens drukker vagyok.

A #D front seven nagyjabol nulla, cserebe a Secondary bitang.

Tamadofal szinten gyenge, de legalabb Yanda meg itt van. QB es az elkapo sor fiatal.

En felek a kovetkezo szezontol, ha pozitiv lesz, akkor Lamar eron felul teljesitett megint.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 4 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ravens defensive tackle Michael Pierce has signed his restricted free agent tender to return next season.

The Ravens placed a second-round tender on Pierce following the 2018 season.

Szuper!


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 5 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
A lenti úrnak csak azt mondom, Nomen est omen... 😊

Viszont ezt a sulit első körben nemhogy elhelyezni (Cole Wick kimaradt..), de még értelmezni nem tudtam - bár kezdjük ott, hogy először Incarnate Wood-nak olvastam... :rotfllol:

Silas Stewart, LB, Incarnate Word
Igor
Úgy legyen.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 5 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Hát 6. körös picckel mint említettem szertárost is hozhatunk, ott már elég mindegy...
Most igazából a támadóoldalon a Belső falembereken kívűl kb. mindenhol van tehetség a draftról... h lj balfasz és tolunk egy 4 -12-őt, akkor ott a döntési lehetőség, hogy feltradelünk egy 1/1-es irányítóért, akit olyan csapatba tudsz berakni ami már nem csak egy összekukázott kivénhet emberekből áll.....
Ha meg csórikám megtanul passzantolni, akkor meg fasza...
malkav
Brady, Adelius Thomas,Bart Scott,Harrison,Edelman szertárosok. 😑
kátrány
Hát most akkor kérlek nézzük meg, hogy mennyivel lett több 6. körös probowler mint udfa... mert szerintem arányaiban nincs különbség... Bart Scott meg Harrison UDFA volt btw.. UDFA-ból meg hozhatsz 20 is, ha arról van szó...

Csak azt akartam finoman jelezni, hogy 6-7 körben simán lehet BPA-zni és nem a needekel foglalkozni, mert ott kis eséllyel lehet gyémántot is találni.. De arra alapozni, hogy egy 6. körös falember majd beválik az szerintem bullshit...
Kicsit visszanéztem a draftjainkat és az a helyzet, hogy 5 kör utáni Támadófal embereink átlag 1-2 évet játszottak nálunk (Jensen kb az egyetlen akiből lett valami) viszont QB-ből 2 olyan játékost is sikerült 6 körben hozni aki játszott kezdőként (nem nálunk) is (Taylor, Anderson)..
Amúgy meg a két sérülékeny futkározós QB mellé nem is hülyeség szerintem egy harmadikat hozni, ha lesz belőle valami akkor padozhat évi 500 ért és el lehet küldeni RG3 ...

Amúgy néztem Powers-ről videót... még korai de lehet megvan azűj kedvencem 😀
malkav
Szerintem ennél komolyabb munka folyik a kluboknál,h hasraütés szerűen draftolnak a hátsó körökben.
Nyilván az azonnali vagy rövid távú megoldást a korai köröktől remélik.
Példa,pár éve,mikor a Navy QB-t draftoltuk ,a hírek szerint Belichick bosszús volt,mert udfa-ként akarta megszerezni.
Vagy példa a Moneyboll c.film,ahol ábrázolják,kit hová tesznek érték szerint.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
A lenti úrnak csak azt mondom, Nomen est omen... 😊

Viszont ezt a sulit első körben nemhogy elhelyezni (Cole Wick kimaradt..), de még értelmezni nem tudtam - bár kezdjük ott, hogy először Incarnate Wood-nak olvastam... :rotfllol:

Silas Stewart, LB, Incarnate Word

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
gedam 5 696
 www.youtube.com/watch?v=l31rkeqXqXk

CJ Toogood,érdemes megnézni
kátrány
ő túl jó
több mint 5 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan


CJ Toogood,érdemes megnézni


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hát 6. körös picckel mint említettem szertárost is hozhatunk, ott már elég mindegy...
Most igazából a támadóoldalon a Belső falembereken kívűl kb. mindenhol van tehetség a draftról... h lj balfasz és tolunk egy 4 -12-őt, akkor ott a döntési lehetőség, hogy feltradelünk egy 1/1-es irányítóért, akit olyan csapatba tudsz berakni ami már nem csak egy összekukázott kivénhet emberekből áll.....
Ha meg csórikám megtanul passzantolni, akkor meg fasza...
malkav
Brady, Adelius Thomas,Bart Scott,Harrison,Edelman szertárosok. 😑
kátrány
Hát most akkor kérlek nézzük meg, hogy mennyivel lett több 6. körös probowler mint udfa... mert szerintem arányaiban nincs különbség... Bart Scott meg Harrison UDFA volt btw.. UDFA-ból meg hozhatsz 20 is, ha arról van szó...

Csak azt akartam finoman jelezni, hogy 6-7 körben simán lehet BPA-zni és nem a needekel foglalkozni, mert ott kis eséllyel lehet gyémántot is találni.. De arra alapozni, hogy egy 6. körös falember majd beválik az szerintem bullshit...
Kicsit visszanéztem a draftjainkat és az a helyzet, hogy 5 kör utáni Támadófal embereink átlag 1-2 évet játszottak nálunk (Jensen kb az egyetlen akiből lett valami) viszont QB-ből 2 olyan játékost is sikerült 6 körben hozni aki játszott kezdőként (nem nálunk) is (Taylor, Anderson)..
Amúgy meg a két sérülékeny futkározós QB mellé nem is hülyeség szerintem egy harmadikat hozni, ha lesz belőle valami akkor padozhat évi 500 ért és el lehet küldeni RG3 ...

Amúgy néztem Powers-ről videót... még korai de lehet megvan azűj kedvencem 😀
több mint 5 éve
bowI 143
Jott meg a draftrol RB, G, CB, DT, QB. Utobbi megint WTF pick mint az első ket nap WR pickjei.

Nem pont igy kepzeltem el a kovetkezo szezon felepiteset..
Voice
"Utobbi megint WTF pick mint az első ket nap WR pickjei. "

Az megvan, hogy a draft előtt csak 2 WR-nek volt elkapott passza az NFL-ben? Ezek után WTF-nak nevezett a húzást? Miért? A poszt nem kérdőjelezhető meg, a WR kiléte meg szubjektív. Brown egyébként tök jó választás, mert minden labdaérintésében benne van a TD, a védelemnek mindig figyelni kell rá, így jobban mehet a futás, szóval nem tudom mi a bajod ezzel a pickkel.
több mint 5 éve
bowI 143
Undrafted Free Agent rumors/signings

[color]Gerald Willis, DT, Miami —[Willis][/color]
[color]Jaylen Smith, WR, Louisville — [Pelissero][/color]
Michael Onuoha, OLB, Texas A&M Commerce — [Onuoha]
Evan Worthington, DB, Colorado — [Worthington]
[color]Juston Christian, WR, Marist — [Justin M[/color]]
Marcus Applefield, OL, Virginia — [UVA]
Ejodamen Ejiya, LB, North Texas — [Ejiya]
Otaro Alaka, LB, Texas A&M — [Brown]
C.J. Toogood, OL, Elon — [Elon]
Charles Scarff, TE, Delaware [Delaware]
Silas Stewart, LB, Incarnate Word (TX) — Retweeted by Stewart[Curry]
Sean Modster, WR, Boise State — [Rains]
Cole Merdman, TE, Purdue — [Verma]
[color]Antoine Wesley, WR, Texas Tech — [Texas Tech]
[/color]
Rumors

Ronald Ollie offer RESCINDED — [Schultz]

Patrick Vahe, LG, Texas — Rookie Camp invite [Masters]
kátrány
az a taktikánk, hogy az összes elkapót elhozzuk a piacról és lemar addig dobál melléjük, hogy majd elfelejtenek elkapni. majd elcseréljük őket, de addigra már olyan rég kaptak el labdát, hogy teljesen inkompetensek lesznek.
sztem agyas megoldás, egyszerűbb 31 csapatot lemar szintjére zülleszteni, mint lemarból nfl qb-t faragni.
gedam
Biztos, hogy ez a taktikánk!! Látom magam előtt, ahogy EDC-nek ez kipattan a fejéből és meg is valósítja. Ilyen hülyeségeket minek írni? Elárulod, hogy a Ravens miként tudja lezülleszteni a többi 31 csapatot?

Ami meg LJ-t illeti, miért nem vagy türelmesebb? Ezt a károgást hagyd meg a többieknek, és inkább szurkolj annak, hogy jobb lesz. A szavaidból azt is hihetnénk, hogy Lamar elődje Manning volt, pedig közel sem ez a helyzet, ugye? Akkor meg minek ez a sok fanyalgás?
több mint 5 éve
gedam 5 696
Undrafted Free Agent rumors/signings

[color]Gerald Willis, DT, Miami —[Willis][/color]
[color]Jaylen Smith, WR, Louisville — [Pelissero][/color]
Michael Onuoha, OLB, Texas A&M Commerce — [Onuoha]
Evan Worthington, DB, Colorado — [Worthington]
[color]Juston Christian, WR, Marist — [Justin M[/color]]
Marcus Applefield, OL, Virginia — [UVA]
Ejodamen Ejiya, LB, North Texas — [Ejiya]
Otaro Alaka, LB, Texas A&M — [Brown]
C.J. Toogood, OL, Elon — [Elon]
Charles Scarff, TE, Delaware [Delaware]
Silas Stewart, LB, Incarnate Word (TX) — Retweeted by Stewart[Curry]
Sean Modster, WR, Boise State — [Rains]
Cole Merdman, TE, Purdue — [Verma]
[color]Antoine Wesley, WR, Texas Tech — [Texas Tech]
[/color]
Rumors

Ronald Ollie offer RESCINDED — [Schultz]

Patrick Vahe, LG, Texas — Rookie Camp invite [Masters]
kátrány
az a taktikánk, hogy az összes elkapót elhozzuk a piacról és lemar addig dobál melléjük, hogy majd elfelejtenek elkapni. majd elcseréljük őket, de addigra már olyan rég kaptak el labdát, hogy teljesen inkompetensek lesznek.
sztem agyas megoldás, egyszerűbb 31 csapatot lemar szintjére zülleszteni, mint lemarból nfl qb-t faragni.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az ILB kérdésre nem kaptunk választ,Kenny Young és Peanut a két kezdő ,kérdés kikkel képzelték el vagy a kezdőt vagy a mélységet.
kátrány
Matthew Thomas?

több mint 5 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Az ILB kérdésre nem kaptunk választ,Kenny Young és Peanut a két kezdő ,kérdés kikkel képzelték el vagy a kezdőt vagy a mélységet.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related