Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 5 éve
gedam 5 700
Hát Boykinért még nagyobb kár, mint Lasleyért volt. De most már remélem, hogy akkor néha passzoltok is...
Wyatt
5 évig erre vártam, hogy flacconal hozzunk célpontokat és ne blokkoló te-t és végre hoztunk.
egyébként félretéve a viccet egész pofás most az o-nk, remélem a fal is az lesz.
én azért örülök, hogy lemar tavalyi teljesítményét ennyire lefitymálja az nfl-t szerető, internetes plebejus. a csávó 8 meccséből 6-ot megnyert, a felszopott kc ellen éppenhogy buktunk, óriási védelmi benézések miatt, a rájátszi meg egy totál kócsing csőd volt, konkrétan a saját fegyverünkkel, a játékot lassítva vert meg minket egy leszálló ágban lévő, picit sztem túlértékelt sd, a fal totális csődje mellett. amit pedig lemar letett az asztalra:
-szezon közben beugorva megmentette harbó állását (bárcsak ne tette volna)
-a totál reménytelen o.-t feltámasztotta egy teljesen új sémával
-bevitte a csapatot a rájátszásba
-a miatta jól működő rendszer jóvoltából egy közepes d-ből elit d lett. (a d-nk egyébként nagyon túlértékelt volt, sztem a barnák elleni meccs is tévesen él az emberek fejében úgy, hogy a d megnyerte. a faszt. lemar végig tartotta a lépést az 500yardot!! passzoló qb-val, óriás csőd volt az egész d és a végén a felszopott mayfield elrukiskodta a win szitut, mint lemar a playoff-ot.)
szóval engem kurvára nem érdekel, hogy mi az internetes népítélet action jacksonnal kapcsolatban, mert az úgy is csak egy nyájnézet, a tények a fentiek. (mármint az én nézőpontomból)
nyilván fejleszteni kell a dobásait, de azért voltak biztató jelek, hogy tud ő dobni. aztán lehet, hogy zsákutca az egész, de én örülök, hogy kimozdultunk a langyos semmiből és lesz egy karakteres o-nk.

Szerkesztette: gedam
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát Boykinért még nagyobb kár, mint Lasleyért volt. De most már remélem, hogy akkor néha passzoltok is...

több mint 5 éve
lucio 324
Alapvetően nem WR-t húztam volna, mert amíg a fal szar, mindegy, ki szaladgál/fut. No de a másik oldal: középszerűségünk okát a playmakerek hiányában látom, a keret amúgy OK, csak hiányoznak a playmakerek. Ha most húztunk egyet, nekem OK. Ráadásul így elsőre szimpatikus a srác. Tán a 3. körben még nem csak needre mennék, hanem BPA húznék, onnan lefele pedig csak front 7-be. Egyszerűen azért, mert ebben jók vagyunk: hátsó körös védelemben használható embereket találni tudunk a legjobban. Minek húztunk pl. tavaly wr-t a 3-4 körökben (vagy 4-5?) ha pályára se kerülnek? Kidobott pick.
Amúgy meg annyi a hiányposztunk, hogy annak betömésére ez a draft nem elég. Ha pár építőkocka meglesz, már előbbre vagyunk, jövő ilyenkor úgyis okosabbak leszünk, tudjuk már, hogy halad az LJ prokekt, érdemes-e LJ-talent fókuszú draftot erőltetni, vagy zsákutca és rebuild.
több mint 5 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Ez a WR húzás nekem most olyan volt, mintha egy trabiba tankolnék 100-as prémiumot, szép-szép, csak minek. Rég vártam ennyire a szeptembert, vagy nagyon mellélőttem és főcsoport döntő az isteni császár Lemarral, vagy egy óriási nagy 4:12-es pofára esés. Remélem Decosta vágja azért az NFL-es témát, ez még számomra nem derült ki.
LeviPoki
Azért mert kell valaki, akire meccsenként 3-4 labdát fel lehet küldeni, és a védelem elhiszi, hogy lehet is esélye elkapni (a jelenlegi WR-sorral ez nem opció), így meg talán nem 11-en lesznek végig a boxban
Wyatt
Hollywood nem szimpla WR, persze kiváló deep threat, tökéletesen nyújtja a pályát és csinál helyet másoknak.

Számtalan módon lehet használni end-around, WR screen, jet sweep, rpo és különböző optionok.
Képzeld el, hogy lamar kapja a snapet, mellette Ingram, Brown pedig nyom egy end aroundot... Komoly fejtörést okoz(hat) majd a csávó, ha hajlandóak vagyunk kihasználni a tehetségét. Sokkal logikusabb döntés nekünk ő, mint AJ Brown, Metcalf vagy akárki idénről, possession recievernek ott van Andrews, egy Te testbe zárt WR úgyis.

Az különösen feltűnő, hogy mennyi miss tecklet nyomnak rajt és a védőfal-lb sor között keresztbe menő útvonalakon mennyire nem lehet lekövetni ezt a fineszes mozgást, de persze mind igaz amit mondtál.

Szerkesztette: cikesz
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez a WR húzás nekem most olyan volt, mintha egy trabiba tankolnék 100-as prémiumot, szép-szép, csak minek. Rég vártam ennyire a szeptembert, vagy nagyon mellélőttem és főcsoport döntő az isteni császár Lemarral, vagy egy óriási nagy 4:12-es pofára esés. Remélem Decosta vágja azért az NFL-es témát, ez még számomra nem derült ki.
LeviPoki
Azért mert kell valaki, akire meccsenként 3-4 labdát fel lehet küldeni, és a védelem elhiszi, hogy lehet is esélye elkapni (a jelenlegi WR-sorral ez nem opció), így meg talán nem 11-en lesznek végig a boxban

több mint 5 éve
gedam 5 700
Ez a WR húzás nekem most olyan volt, mintha egy trabiba tankolnék 100-as prémiumot, szép-szép, csak minek. Rég vártam ennyire a szeptembert, vagy nagyon mellélőttem és főcsoport döntő az isteni császár Lemarral, vagy egy óriási nagy 4:12-es pofára esés. Remélem Decosta vágja azért az NFL-es témát, ez még számomra nem derült ki.
LeviPoki
Ez a WR húzás nekem most olyan volt, mintha egy trabiba tankolnék 100-as prémiumot, szép-szép, csak minek. Rég vártam ennyire a szeptembert, vagy nagyon mellélőttem és főcsoport döntő az isteni császár Lemarral, vagy egy óriási nagy 4:12-es pofára esés. Remélem Decosta vágja azért az NFL-es témát, ez még számomra nem derült ki.
LeviPoki
vágja és bizzál jobban lemarban. zseb ab éppen olyan playmaker, aki ki tudja segíteni lemart. ha má mindenhol a-ra értékelik ne itt fanyalogjunk már.
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Ez a WR húzás nekem most olyan volt, mintha egy trabiba tankolnék 100-as prémiumot, szép-szép, csak minek. Rég vártam ennyire a szeptembert, vagy nagyon mellélőttem és főcsoport döntő az isteni császár Lemarral, vagy egy óriási nagy 4:12-es pofára esés. Remélem Decosta vágja azért az NFL-es témát, ez még számomra nem derült ki.
több mint 5 éve
gedam 5 700
Szupiii 😊
Wyatt
lemarnak lesznek bőven pump fake célpontjai.
gedam
 www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/photos/a.591943334185692/2474003122646361/?type=3&permPage=1
😀
Wyatt
jól van, de így hogy nálunk van a kengyelfutó gyalogkakukk és speddy gonzales szétcikázzuk az nfl-t.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szupiii 😊
Wyatt
lemarnak lesznek bőven pump fake célpontjai.
gedam
 www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/photos/a.591943334185692/2474003122646361/?type=3&permPage=1
😀

több mint 5 éve
gedam 5 700
Szupiii 😊
Wyatt
lemarnak lesznek bőven pump fake célpontjai.

Szerkesztette: gedam
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szupiii 😊

több mint 5 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Na, legalább lesz, aki utolérheti a bombákat 😊

És kezdő lehet még akár Lasley is 😀
Wyatt
Vele dolgozott most tavasszal LJ,úgyhogy igen.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, legalább lesz, aki utolérheti a bombákat 😊

És kezdő lehet még akár Lasley is 😀

több mint 5 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
WR,passrusher,IOL bármelyikkel elégedett lettem volna.WR olyan kellett,aki LJ pontatlan passzait leköveti.NFL szinten apró MB-re nem számítottam.Nekem tetszik,sztem qrva jó lesz.

Round 3, pick 21 (No. 85 overall)

Round 3, pick 38 (No. 102 overall)

Round 4, pick 11 (No. 113 overall)

Round 4, pick 21 (No. 123 overall)

Round 4, pick 25 (No. 127 overall)

Round 5, pick 22 (No. 160 overall)

Round 6, pick 18 (No. 191 overall)

Round 6, pick 24 (No. 197 overall)

Round 6, pick 20 (No. 193 overall)
Van kvázi 3 top 100-as választásunk,ebből az IOL-t fel lehet tölteni.

Szerkesztette: kátrány


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 5 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ami jo benne, hogy slot pozibol is tud jatszani, sajnos eleg alacsony.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hmm. Nem igazán tudom egyelőre hova tegyem a dolgot.. meglepő hogy az első WR-t mi vittük.

Alapvetően szeretem a "Hollywood" nicknevű embereket, átlalában jó indikátor... és a skillsettel semmi bajom, egyedül a Lisfranc miatt aggódom picit.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
L. Jackson melle a draft legjobb wrjet hozni elso korben kicsit luxus.. Kar hogy annyi falember+vedo kiment mar korabban..


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 5 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Marquise Brown
KeyG
Így plusz pickeket szerezve oké..

Legalább egy képzett tehetséges Skill playert kapott Lamar. Nem akartam WR-t első körben, de legalább nálam a class legjobbja, aki nem csak 3 útvonalat tud, mint Metcalf (és Perriman khm). A srác tetszik, hogy a tehetségével mit tud Roman és Lamar kezdeni az kérdés.

Holnap jöjjön egy iOL és EDGE. Eddig ez egy B+.

Szerkesztette: cikesz
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 102
Marquise Brown

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Trade back (ezzel 2. kort szerezni) -Bradbury - 2.kor : N’Kael Harry- aztan ami jon ...
Ez tetszene !
több mint 5 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Mondjuk a pats fant-ert
malkav
Igen, tőlük lehet is számítani cserére, rahedli pickük van.

Fázok egy első körös WR picktől, semmit nem érünk vele, ha az OL lyukas lesz és a futás, ami a játékunk alapja nem működik.

Hátracserének örülnék én is, első kör végén lesz még bent jó iOL, utána jöhet a Pass rusher/WR és a szokásos DL Pick 😀
cikesz
Egy playmaker wr,N'Keal Harry,Noah Fant,AJ Brown pl.előrelépés lenne.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 5 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Mondjuk a pats fant-ert
malkav
Igen, tőlük lehet is számítani cserére, rahedli pickük van.

Fázok egy első körös WR picktől, semmit nem érünk vele, ha az OL lyukas lesz és a futás, ami a játékunk alapja nem működik.

Hátracserének örülnék én is, első kör végén lesz még bent jó iOL, utána jöhet a Pass rusher/WR és a szokásos DL Pick 😀
több mint 5 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Mondjuk a pats fant-ert
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
lefele cserére van esély? lehet érdemes volna.
gedam
Ahhoz mindig kell vki aki felfele akar jönni, ugye mögöttetek a Texans van, elsősorban olyasmiben kell gondolkozni, hogy ő nekik ki kellhet ennek függvényében ugorhat ugye vki eléjük.
Ez alapján sztem a legvszínűbb az, hogy egy OL v. TE needes csapat akarhat bejönni a Houston elé.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
gedam 5 700
lefele cserére van esély? lehet érdemes volna.