Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
ET kampányol Justin Houston-ért... nem bánnám, most hogy kicsit megcsappant a front7
Snagal
Marihuána miatt csúszott,az egyik kedvenc prospectem volt.Óriási lenne lilában.Ezt nem csípem JH-ban,nála kizárt egy ilyen előélet.
kátrány
Jó lesz ő nekünk Mack túloldalán 😀

több mint 5 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
ET kampányol Justin Houston-ért... nem bánnám, most hogy kicsit megcsappant a front7
Snagal
Marihuána miatt csúszott,az egyik kedvenc prospectem volt.Óriási lenne lilában.Ezt nem csípem JH-ban,nála kizárt egy ilyen előélet.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 5 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
ET kampányol Justin Houston-ért... nem bánnám, most hogy kicsit megcsappant a front7
Snagal
Telljesitmeny alapu szerződést kinalnek neki.
Jo igazolas lenne.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 5 éve
Snagal Baltimore Ravens 850
ET kampányol Justin Houston-ért... nem bánnám, most hogy kicsit megcsappant a front7
több mint 5 éve
Snagal Baltimore Ravens 850
Ngata visszavonult. Azt hiszem még mindig itt a legrelevánsabb infó.
dande
Szerettem, klasszikus Ravens védő volt... régi szépidők 😊
több mint 5 éve
gedam 5 700
 youtu.be/z0jm3uYaEu4
ő clutch, cj iparos
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ngata visszavonult. Azt hiszem még mindig itt a legrelevánsabb infó.
több mint 5 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
 overthecap.com/salary-cap/baltimore-ravens/

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 5 éve
gedam 5 700
A maradék pass rusherek nekem nem nagyon tetszenek.... talán Hyder, Lynch esetleg Ealy megérne egy próbát kukázva.

Viszont - mit szólnátok Jamie Collinshoz - és ha igen, mennyit adnátok? Évi 8-10 misi?

Nyilván egy 1 year prove it deal lenne ideális... és igazából a def playereknek megéri hozzánk jönne, mert ahogy írtam utána mindig felmegy az ázsiójuk/értékük. 😀

Mondjuk a KJ Wright deal után egy hasonló/picit drágább - mondjuk 2 év 18 misis contacton nem feltétlen akadnék ki...
Igor
Sok lehet még benne.
Két év Browns parkolópálya és sikertelenség után motivált lehet , az utolsó néhány jó évére .
Tim Williams kiugró évét várom 2019-ben és hogy Judon tovább fejlődik,viszont egy tapasztalt LB kellene az egységbe.
kátrány
inkább az a kérdés hogyan áll a sapink. nem sok lové van már ott sztem.
több mint 5 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
A maradék pass rusherek nekem nem nagyon tetszenek.... talán Hyder, Lynch esetleg Ealy megérne egy próbát kukázva.

Viszont - mit szólnátok Jamie Collinshoz - és ha igen, mennyit adnátok? Évi 8-10 misi?

Nyilván egy 1 year prove it deal lenne ideális... és igazából a def playereknek megéri hozzánk jönne, mert ahogy írtam utána mindig felmegy az ázsiójuk/értékük. 😀

Mondjuk a KJ Wright deal után egy hasonló/picit drágább - mondjuk 2 év 18 misis contacton nem feltétlen akadnék ki...
Igor
Sok lehet még benne.
Két év Browns parkolópálya és sikertelenség után motivált lehet , az utolsó néhány jó évére .
Tim Williams kiugró évét várom 2019-ben és hogy Judon tovább fejlődik,viszont egy tapasztalt LB kellene az egységbe.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
olvasgattam ingramről és egyre jobban tetszik, hogy elhoztuk. tapasztalt veterán és brees nagyon nem akarta, hogy elmenjen, mert az öltözőben hangadó, igazi vezéregyéniség. lamar mellé pont ilyen ember kell, kicsit leveszi a terhet róla.
gedam
Ez így van, az öltözőböl is hiányozni fog. De hát ilyen ez a biznisz.
Szerintem jól jártatok vele.
Fattyu
Sajnálom én is hogy azt a minimálisan több pénzt nem neki adtuk, hanem Murraynek. Jól jártatok vele, van még benne bőven...


több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
olvasgattam ingramről és egyre jobban tetszik, hogy elhoztuk. tapasztalt veterán és brees nagyon nem akarta, hogy elmenjen, mert az öltözőben hangadó, igazi vezéregyéniség. lamar mellé pont ilyen ember kell, kicsit leveszi a terhet róla.
gedam
Ez így van, az öltözőböl is hiányozni fog. De hát ilyen ez a biznisz.
Szerintem jól jártatok vele.

több mint 5 éve
gedam 5 700
olvasgattam ingramről és egyre jobban tetszik, hogy elhoztuk. tapasztalt veterán és brees nagyon nem akarta, hogy elmenjen, mert az öltözőben hangadó, igazi vezéregyéniség. lamar mellé pont ilyen ember kell, kicsit leveszi a terhet róla.
több mint 5 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Justin Bethel CB/ST ász érkezik két évre.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 102
Miért van még Jimmy Smith a rosteren?
KeyG
Mert ha nem tudunk jobbat hozni a felszabaduló pénzből, akkor nem érdemes elküldeni.
Voice
9,5 millióból, tudtunk volna mit kezdeni az 1 év alatt is.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Miért van még Jimmy Smith a rosteren?
KeyG
Mert ha nem tudunk jobbat hozni a felszabaduló pénzből, akkor nem érdemes elküldeni.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
De attól nem lesz valami "dream team" hogy sok FA-t veszel... az akkor dream team, ha sok elit FA-kat hozol.

Szerintem ebből az 5 névből egyetlen ember sem volt TOP 5 saját posztján, az előző évben. Andre Johnson vitatható, nála nagyon durván kiszakadt a padló, de a többiek jó/közepes kategória.
Igor
Szerintem meg alaphangon Gore is elit volt, és Cole is a bőven kiemelkedő volt...
Wyatt
Most megint ott tartunk, hogy van 12 elit futó akkor az NFL-ben...
Gore uccsó éve mielőtt Kócba ment, és 32 éves elmúlt már mikor odaigazolt..
 www.pro-football-reference.com/years/2014/rushing.htm

Nekem úgy rémlik Cole is leszállóágban volt már (és ő se volt fiatal), de igazából mindegy/off..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De attól nem lesz valami "dream team" hogy sok FA-t veszel... az akkor dream team, ha sok elit FA-kat hozol.

Szerintem ebből az 5 névből egyetlen ember sem volt TOP 5 saját posztján, az előző évben. Andre Johnson vitatható, nála nagyon durván kiszakadt a padló, de a többiek jó/közepes kategória.
Igor
Szerintem meg alaphangon Gore is elit volt, és Cole is a bőven kiemelkedő volt...

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
De attól nem lesz valami "dream team" hogy sok FA-t veszel... az akkor dream team, ha sok elit FA-kat hozol.

Szerintem ebből az 5 névből egyetlen ember sem volt TOP 5 saját posztján, az előző évben. Andre Johnson vitatható, nála nagyon durván kiszakadt a padló, de a többiek jó/közepes kategória.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hogy szarok lettek, az egy dolog, de odavittek egy rakat jelentős FA-t, nem kevés delláért. Ott igenis ez a dream team-építés ment, csak nem jött be

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Jó mondjuk ne csak az elmúlt 1 évet nézd...
malkav
Volt más összerakott Dream Team is pl.: Seahawks, Broncos, de ők meg is nyerték a kupát.
Több nagyon nem jut eszembe
kapitnono
A Mike Vick-féle Eaglesre mondták ezt először 2011-ben, ugye az a szezon előtt jött az Eaglesbe 2 ligaelit CB (Nnamdi Asomugha, Dominique Rodgers-Cromartie), egy Pro Bowler futó (Ronnie Brown), egy Pro Bowler edge (Jason Babin), egy Pro Bowler OG (Evan Mathis), valamint egy átlag feletti kezdő DT (Cullen Jenkins).
Össze is jött egy 8-8.
empty taxi
Colts is pár éve, vagy tavaly rams
braxa88
Ramset írtam Colts szerintem nem volt az mostanában
kapitnono
Hogy micsoda nem volt?

A konfdöntős csapatba elvitték Andre Johnsont, Frank Gore-t, Trent Cole-t, Kendall Langfordot és Todd Herremanst is csak a példák kedvéért, kb egy Madden-csapatot csináltak 2015-ben. És hogy passzoljon, ez is 8–8-at ért
Wyatt
Bocsi de szerintem ez egyáltalán nem volt Dream Team. Kb mindegyik már kiöregedőbe volt, nagyot nem is alakítottak.


több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy pillanatig nem mondom, hogy jó igazolások voltak, már akkor is mondtam, hogy Madden08-at építetek, nem is jött be

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó mondjuk ne csak az elmúlt 1 évet nézd...
malkav
Volt más összerakott Dream Team is pl.: Seahawks, Broncos, de ők meg is nyerték a kupát.
Több nagyon nem jut eszembe
kapitnono
A Mike Vick-féle Eaglesre mondták ezt először 2011-ben, ugye az a szezon előtt jött az Eaglesbe 2 ligaelit CB (Nnamdi Asomugha, Dominique Rodgers-Cromartie), egy Pro Bowler futó (Ronnie Brown), egy Pro Bowler edge (Jason Babin), egy Pro Bowler OG (Evan Mathis), valamint egy átlag feletti kezdő DT (Cullen Jenkins).
Össze is jött egy 8-8.
empty taxi
Colts is pár éve, vagy tavaly rams
braxa88
Ramset írtam Colts szerintem nem volt az mostanában
kapitnono
Hogy micsoda nem volt?

A konfdöntős csapatba elvitték Andre Johnsont, Frank Gore-t, Trent Cole-t, Kendall Langfordot és Todd Herremanst is csak a példák kedvéért, kb egy Madden-csapatot csináltak 2015-ben. És hogy passzoljon, ez is 8–8-at ért
Wyatt
Mondjuk Cole mar akkor is lazan kioregedoben volt, Herremans szinten, Langford sem szamitott oriasi igazolasnak. Csak Johnson es Gore miatt volt dream teamnek megbelyegezve a Colts, mert hogy ok kozvetlenul elotte is allatul nyomtak.

Elegge fel lett fujva az a „dream team” kifejezes akkoriban.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó mondjuk ne csak az elmúlt 1 évet nézd...
malkav
Volt más összerakott Dream Team is pl.: Seahawks, Broncos, de ők meg is nyerték a kupát.
Több nagyon nem jut eszembe
kapitnono
A Mike Vick-féle Eaglesre mondták ezt először 2011-ben, ugye az a szezon előtt jött az Eaglesbe 2 ligaelit CB (Nnamdi Asomugha, Dominique Rodgers-Cromartie), egy Pro Bowler futó (Ronnie Brown), egy Pro Bowler edge (Jason Babin), egy Pro Bowler OG (Evan Mathis), valamint egy átlag feletti kezdő DT (Cullen Jenkins).
Össze is jött egy 8-8.
empty taxi
Colts is pár éve, vagy tavaly rams
braxa88
Ramset írtam Colts szerintem nem volt az mostanában
kapitnono
Hogy micsoda nem volt?

A konfdöntős csapatba elvitték Andre Johnsont, Frank Gore-t, Trent Cole-t, Kendall Langfordot és Todd Herremanst is csak a példák kedvéért, kb egy Madden-csapatot csináltak 2015-ben. És hogy passzoljon, ez is 8–8-at ért

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A maradék pass rusherek nekem nem nagyon tetszenek.... talán Hyder, Lynch esetleg Ealy megérne egy próbát kukázva.

Viszont - mit szólnátok Jamie Collinshoz - és ha igen, mennyit adnátok? Évi 8-10 misi?

Nyilván egy 1 year prove it deal lenne ideális... és igazából a def playereknek megéri hozzánk jönne, mert ahogy írtam utána mindig felmegy az ázsiójuk/értékük. 😀

Mondjuk a KJ Wright deal után egy hasonló/picit drágább - mondjuk 2 év 18 misis contacton nem feltétlen akadnék ki...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)