Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nekem nem igazán tetszik az a 1/16, most hogy egyik-másik TOP prospect ilyen-olyan okokból elszállt.. (főleg Jones) - egyre inkább úgy érzem, benne van a letrade esetlegesen, pláne hogy eléggé megtömüköt a capet drága FA-kkel, így egy letrade-del is lehet picit spórolni..

Szerintem ha lejön Corey Davis, mindenképp őt kell vinni. Williamsnél már tanácstalanabb vagyok, inkább a nem felé hajlok... nekem Evan Engram jobban tetszik, WR-ként, mint Williams 😕

CB-k közül Jonest jobban preferáltam volna, de értelemszerűen kiesett. Az edge rusherek videóit még nem néztem végig, de valahogy ott se vagyok biztos a dolgomban, Barnett tetszik, de a többieket még emésztem.. és nem vagyok biztos benne, hogy van Lattimore-on és Joneson kívül olyan CB, aki megérné az 1/16-ot.

Szóval Davis, Barnett a preferencia (értelemszerűen ha lejön mondjuk Fournette, Foster vagy Howard akkor rajtuk el lehet gondolkozni), de ha mindkettő elmegy lehet hogy én inkább elvinném Bollest, mint a többi CB-t...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Én máshogy gondolom WR/ passrusher kell első körben, nyílván amelyikből jobb esik hozzánk, max 2.körben kell CB ha MC-t leigazoljuk.. Weddle, Jefferson, JS, MC TY sec nem tűnik rossznak.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Hát az elég nagy minőségi ugrás, ha a Wright-ot cseréljük Morrisra. Nem tudom mennyi dellába fog fájni....
Most van 6.3M ebben nincs benne Pitta módosítása ha minden igaz.
olyan 6M környékén visznek majd el a rookiek, de az valójában csak 2-3 mert csak az 51-es cuttoffig kell nézni. szóval 4M környéke + Pitta módosítás, és Watson kivágása.
Ebben az esetben a WR,OL passrusher majd a draftról jön.
OL-ben annyi mázlink van, hogy nem Castillo már a fal edző szóval elképzelhető hogy Stanley, Jensen, Urschel, Yanda, Lewis falból is ki tud hozni valami értelmes sémát, de mélység akkor is kell. (abban az esetben ha Zuttah-t lapátra teszük ezzel gyakorlatilag megfeleznénk a sárgazászlók számát)
Hát kiváncsi leszek, ha Morris jön akkor vagy WR, vagy Passrusher kell hogy elsőkörben jöjjön.
malkav
itt ez a class tele jonak tuno passrusher-el es CB-vel, MC elegge serulekeny. Sztem prush-cb draft kellene igy is. En meg bizok Mangold-ban, WR-t meg kukazunk ( ertelmeset nem tudom hogy). Fazom a drafttol jelenleg.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hát az elég nagy minőségi ugrás, ha a Wright-ot cseréljük Morrisra. Nem tudom mennyi dellába fog fájni....
Most van 6.3M ebben nincs benne Pitta módosítása ha minden igaz.
olyan 6M környékén visznek majd el a rookiek, de az valójában csak 2-3 mert csak az 51-es cuttoffig kell nézni. szóval 4M környéke + Pitta módosítás, és Watson kivágása.
Ebben az esetben a WR,OL passrusher majd a draftról jön.
OL-ben annyi mázlink van, hogy nem Castillo már a fal edző szóval elképzelhető hogy Stanley, Jensen, Urschel, Yanda, Lewis falból is ki tud hozni valami értelmes sémát, de mélység akkor is kell. (abban az esetben ha Zuttah-t lapátra teszük ezzel gyakorlatilag megfeleznénk a sárgazászlók számát)
Hát kiváncsi leszek, ha Morris jön akkor vagy WR, vagy Passrusher kell hogy elsőkörben jöjjön.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Állítólag Claiborne gyün hozzánk, de mibűűűű?
malkav
Ez meg pont belefer szvsz... ezutan lesz letszamstop kb.

Orulnek ha 10 alatt megusznank, optimista leszek es 8-8.5 milliot tippelek,,
Igor
Kezdek osszezavarodni. Ebben semmi meglepo nincs. 😊
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Közben Huffról és Jumal rolle-ról leszedték a tendert... ez jót jelenthet ..
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Állítólag Claiborne gyün hozzánk, de mibűűűű?
malkav
Ez meg pont belefer szvsz... ezutan lesz letszamstop kb.

Orulnek ha 10 alatt megusznank, optimista leszek es 8-8.5 milliot tippelek,,

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Állítólag Claiborne gyün hozzánk, de mibűűűű?
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Én inkább Zuttah, Watson cutot várok, nem hiszem hogy Arringtont kivágjuk úgy, hogy alig van CB-nk ha jól emlékszem tavaly végig agyhelyrázkódása volt, lehet cserének még jó lesz.
malkav
Arrington mikor jatszott akkor rossz volt, azutan nem jatszott. Teljesen mindegy ha mar neki kellene jatszani, hogy Levine vagy M Canady jatszik.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Én inkább Zuttah, Watson cutot várok, nem hiszem hogy Arringtont kivágjuk úgy, hogy alig van CB-nk ha jól emlékszem tavaly végig agyhelyrázkódása volt, lehet cserének még jó lesz.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Watson, Arrington cut-ot várok még, illetve tőlem mehet Zuttah is.
cikesz
talan eleg lenne Mangold-ra, TE van 400 db, CB-t remelem draftolunk es TJ jobb itt, a C meg lenne oldva es o adhatna Boost-ot rendesen.
több mint 7 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Watson, Arrington cut-ot várok még, illetve tőlem mehet Zuttah is.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 652
3.8m van, 6m-ra mondjak a draftot igy marad egy pici. A 13m deadmoney gyilkos, rossz ranezni a tablazatra. A maradek hasznavehetetlen kivagasa utan Mangold jo lenne meg. OLB-CB a draft eleje, vetek lenne kihagyni ezt a kinalatot ( de valamiert rossz erzesem van--remelem csak a reggeli miatt). WR1-t honnan veszunk azt nem tudom, mert a keretszukiteseknel nem lesz egyszeru jot talalni
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Pista szerződéséről van valami hír? Kíváncsi vagyok mi lesz a drafton,
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Guy már new englandban van .... 😕
malkav
Róla mi a véleményetek? 4 év 20 misit kapott ,ha jól tudom.
kolok1972
Shit, simple shit... mármint hogy nem nálunk folytatja... jó az a srác, pedig sleeper volt rendesen... Chris Jones-nál (ha jól emlékszem a nevére) simán jobb... aki nálatok volt kezdő is

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Woodhead, 3 ev 8.8 misi (4.25m gari)
Jefferson, 4 ev 34 misi (19m gari) incentivekkel 37m

Jefferson eleg magas garantaltjat leszamitva nem veszes.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Piff szerint ő a jobb passrusher 3-4DE közék tartozott.
malkav
Köszönöm

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Kaufusiból semmit nem láttunk még szóval nem tudom, házon belül Urban lehet az esélyes Guy posztjára, de nem vagyok benne biztos hogy nem hozunk valakit még az OS-ben, valami kivénhedt veteránt minimumért.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Guy már new englandban van .... 😕
malkav
Guy távozása megnyithatja az utat Kaufusi előtt ha egészséges tud maradni?

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Piff szerint ő a jobb passrusher 3-4DE közék tartozott.
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Guy már new englandban van .... 😕
malkav
Róla mi a véleményetek? 4 év 20 misit kapott ,ha jól tudom.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Guy már new englandban van .... 😕
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Tudom hogy lehetetlen, 1/1-ért a feltrade (Myles Garrett) mibe kerülne nekünk kb?
Pool94
2 szivinfarktusba
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tudom hogy lehetetlen, 1/1-ért a feltrade (Myles Garrett) mibe kerülne nekünk kb?
Pool94
Hát az idei és jövő évi első és második kör szerintem a minimum ahonnan elindulna a beszélgetés. De az is nagyon kevéske.

több mint 7 éve
Pool94 Baltimore Ravens 106 — gabor.koczan@hotmail.com
Tudom hogy lehetetlen, 1/1-ért a feltrade (Myles Garrett) mibe kerülne nekünk kb?