Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 611
malkav
Engem a spygate nem erdekel, a labda nyomasa +20 es -20 fokban eleve kulonbozo, ezek a fickok +25 eve dobalgatnak egy het gyakorlas nem oli ki a 20 eves beidegzodest, es nagyon durvan nem ereszthettek le, mert akkor mar a spori szolt volna. Az Ol felallassal egy szurke teruletet jatszottak meg ( ami nem "sportszeru", de a sajat safety megjatszasa hasonlo hozza). Az hogy vedik a legjobb jatekosokat extran az ertheto, de itt azert kivagyok ennel a pontnal, mert 1 a birok legyenek kovetkezetesek, 2 azota a legkisebb erintesnel mindenki reklamal a zaszloert. El kellene kuldeni Goddell-nek egy szerb masodosztalyu noi kezilabdameccs felvetelet ( biztos nem ismeri a sportot magat) es elszegyelne magat milyen "kemennye" tette a sportot, de a jatekosok szemszogebol "erthetobb" a nyavalygas mert hatasos lett, de ezert nem a jatekosokra haragszom megha nem szimpatikus amit latok toluk.
[/quote]Itt nem is az a lényeg, hogy most mennyi a labda nyomása illetve hogy a QB-nak mi esik jobban. Ha megvan adva a labda nyomása és megmérik és nem annyi akkor nem kell magyarázkodni be kell nyelni a büntetést. Ha pedig kiderül, hogy a határértékek nem tarthatók be akkor módosítani kell a szabályokon, a gond csak az hogy eddig egy meccsen sem volt hasonló probléma és ez gyanús. A húsz éves beidegződést pedig elég sok tényező befolyásolja, kérdez meg egy kézilabdást milyen waxszal vagy anélkül dobálni.
Az OL variálással nincs gond, eddig nem volt rá precedens ki lehet használni mostmár van..
Nyilván érthető a rinyálás, hogy ne törjék össze a QB-kat WR-eket, de itt két dolgot kellene megjegyezni.... Ha a védőknek a pályán adott playnál vissza kell fogni magukat hogy ne legyen bünti akkor szerintem simán lehet a reklamálásért is kiosztani 5-10 yardot. Én ezt fairnak gondolom...
[/quote]Szerintem tevedesben vagy, a megadott nyomassal kifutnak a palyara es ha az Miami-ban van Szeptemberben vs Decemberben a sajtfejueknel oriasi kulonbseg lesz a nyomasban es a labda kemenyebb ( itt lehetne preferalt egy QB-nak) lesz. A wax csak konnyebbe teszi a dolgukat, de itt nem arrol van szo hogy az egyik csapatnak nem engedem meg a waxot ( az lenne a csalas).
Persze utalom a tamadasok fele eltolt hangsulyt, de ezert nem fogok az NFL-en kivul haragudni masra. A serulesek kerulese ertheto, de sajnos ezt is inkabb az alca sok esetben a tamadasok segitesere. ~Szerintem jol van kezelve a sporik reszerol, nem foglalkoznak a reklamaloval. A baj az hogy lehetne 10x ennyi zaszlot is dobni es ilyenkor reklamalnak, es a "furdoskurva" szerepben egy "csodaatleta" visszatetszo hatast valt ki.
több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Srácok, kinek kell írni, hogy szeretném törölni az accom? Végeztem az NFL-lel, ennek így semmi értelme 😕
Flacco5
fájdalmas ez az egész, de engem motívál, hogy mi győzzük le a halálcsillagot.
gedam
Miert faj nektek a pats? Sok jo meccset jatszottunk veluk, nehany nagy tettel birot es tobbszor nyertek, de nyertunk mi is ezek kozul. A legfajdalmasabb vereseg, meg a gyoztes TD-t nem kepes megtartani egy sokadik olcso veteran WR-unk miatt nem rajuk fogok haragudni, meg a botlabu miatt se. Sot orulok hogy van egy ilyen kihivas a reszukrol.

Iden ha az egesz evet nezzuk siman a legjobb csapat voltak, de ettol fuggetlenul az AF-nak ki kellett volna hasznalni a lehetoseget.
no
Azért ne felejtsd el,hogy a Patriotsnak / Belicseknek több sportszerűtlenség kapcsolódik a nevéhez.
Rams-Patriots Spygate
A tavalyi labdabotrány,amikor leeresztették a levegőt a labdából.
Ellenünk a PO meccsen,amikor szabálytalanul állt fel az OL,hiába reklamált Harbs,nem hagyták jóvá,utólag persze egyértelműsítették a szabályt .
Vagy a Ravens-Pats ellentét onnan is gyökeredzik,amikor 2010 körül egy Suggs sack után,mikor a térde környékén súrolta a lábát és Brady reklamálása után dobtak rá zászlót és 15 yardot.Egy kiélezett szituációból kerültek ki előnnyel.Mémek,videók gúnyolták az esetet.
Most hirtelen ennyi jut eszembe,
kátrány
😀 Szeretem az ilyet olvasni pont egy olyan szerethető, tisztességes sportszerű csoportból mint az AFC North....

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
[/quote]Engem a spygate nem erdekel, a labda nyomasa +20 es -20 fokban eleve kulonbozo, ezek a fickok +25 eve dobalgatnak egy het gyakorlas nem oli ki a 20 eves beidegzodest, es nagyon durvan nem ereszthettek le, mert akkor mar a spori szolt volna. Az Ol felallassal egy szurke teruletet jatszottak meg ( ami nem "sportszeru", de a sajat safety megjatszasa hasonlo hozza). Az hogy vedik a legjobb jatekosokat extran az ertheto, de itt azert kivagyok ennel a pontnal, mert 1 a birok legyenek kovetkezetesek, 2 azota a legkisebb erintesnel mindenki reklamal a zaszloert. El kellene kuldeni Goddell-nek egy szerb masodosztalyu noi kezilabdameccs felvetelet ( biztos nem ismeri a sportot magat) es elszegyelne magat milyen "kemennye" tette a sportot, de a jatekosok szemszogebol "erthetobb" a nyavalygas mert hatasos lett, de ezert nem a jatekosokra haragszom megha nem szimpatikus amit latok toluk.
[/quote]Itt nem is az a lényeg, hogy most mennyi a labda nyomása illetve hogy a QB-nak mi esik jobban. Ha megvan adva a labda nyomása és megmérik és nem annyi akkor nem kell magyarázkodni be kell nyelni a büntetést. Ha pedig kiderül, hogy a határértékek nem tarthatók be akkor módosítani kell a szabályokon, a gond csak az hogy eddig egy meccsen sem volt hasonló probléma és ez gyanús. A húsz éves beidegződést pedig elég sok tényező befolyásolja, kérdez meg egy kézilabdást milyen waxszal vagy anélkül dobálni.
Az OL variálással nincs gond, eddig nem volt rá precedens ki lehet használni mostmár van..
Nyilván érthető a rinyálás, hogy ne törjék össze a QB-kat WR-eket, de itt két dolgot kellene megjegyezni.... Ha a védőknek a pályán adott playnál vissza kell fogni magukat hogy ne legyen bünti akkor szerintem simán lehet a reklamálásért is kiosztani 5-10 yardot. Én ezt fairnak gondolom...
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ami amúgy érdekes a játékukat nézve, hogy persze, Brady így Brady úgy, de évek óta javuló, idén top védelmet pakoltak össze...
Collapo
Nagy turot.
1) Az a top vedelem, amit rohogve szetszedett az elso felidoben a Falcons, 10 yardos atlaggal futottak ellenuk, es gyakorlatilag 2 brutalis edzoi hiba kellett a Falcons reszetol, meg a remek half-time adjustmentek es a fantasztikus masodik felidei/negyedik negyedbeli Pats-jatek mellett is?

Iden egyszeruen nem volt top vedelem, ilyen egyszeru a helyzet. Ez a vedelem korabbi evekben mondjuk TOP 10 alja lett volna. Jo vedelem, de biztos nem top..

2) En voltam Peyton legnagyobb rajongoja, de amilyen 30-40 kozotti karriert Brady osszerakott... eleg egyertelmu lett mostanra, hogy o az aki a csapatot a hatan viszi. Cassel, Garoppolo... ugyanmar, 3-4 meccsig villognak, BB atalakitja a playbookot, de ez a csapat Brady nelkul sehol se lenne.

Amugy igen, nalam is az "illegal touching of the quarterback"-fele hiszti ota kevesse szimpatikus a csapat (illetve inkabb Brady, egy csomo mas jatekosukat kedveltem/kedvelem), de a Bruschi-fele csapat azert joval szerethetobb volt.. csak aztan a media felfujta a dolgot, jottek a sztarallurok, stb-stb es valljuk be, azert gyakran maguk is raszolgalnak/ratesznek lapattal egyet, mintha kifejezetten vagynanak ra, hogy az egesz vilag utalja oket..

Nem baj ez, egyreszt a sok gyozelemmel ez automatikusan egyutt jar, masreszt en ugy vagyok vele, hogy az utalat altalaban csak erosebbe teszi a rivalizalast (ha mindket csapat tud meccset nyerni, es nem egyoldalu a dolog), pl. Hines Ward koraban is gyulolte egymast a Steelers/Ravens, es megis azok is micsoda parharcok voltak.

Szerintem sokat mondo, hogy minket tartanak az egyik mumusnak/kifejezetten orult sok szurkolo, mikor a Ravens lemaradt a PO-rol... ugyhogy remenykedjuk benne, hogy jovore ujra ott lehetunk a tuz kozeleben, mert onnantol hogy a PO-ban van a csapat, barmi megeshet, lasd 2012, lasd Giants, lasd iden.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 611
Srácok, kinek kell írni, hogy szeretném törölni az accom? Végeztem az NFL-lel, ennek így semmi értelme 😕
Flacco5
fájdalmas ez az egész, de engem motívál, hogy mi győzzük le a halálcsillagot.
gedam
Miert faj nektek a pats? Sok jo meccset jatszottunk veluk, nehany nagy tettel birot es tobbszor nyertek, de nyertunk mi is ezek kozul. A legfajdalmasabb vereseg, meg a gyoztes TD-t nem kepes megtartani egy sokadik olcso veteran WR-unk miatt nem rajuk fogok haragudni, meg a botlabu miatt se. Sot orulok hogy van egy ilyen kihivas a reszukrol.

Iden ha az egesz evet nezzuk siman a legjobb csapat voltak, de ettol fuggetlenul az AF-nak ki kellett volna hasznalni a lehetoseget.
no
Azért ne felejtsd el,hogy a Patriotsnak / Belicseknek több sportszerűtlenség kapcsolódik a nevéhez.
Rams-Patriots Spygate
A tavalyi labdabotrány,amikor leeresztették a levegőt a labdából.
Ellenünk a PO meccsen,amikor szabálytalanul állt fel az OL,hiába reklamált Harbs,nem hagyták jóvá,utólag persze egyértelműsítették a szabályt .
Vagy a Ravens-Pats ellentét onnan is gyökeredzik,amikor 2010 körül egy Suggs sack után,mikor a térde környékén súrolta a lábát és Brady reklamálása után dobtak rá zászlót és 15 yardot.Egy kiélezett szituációból kerültek ki előnnyel.Mémek,videók gúnyolták az esetet.
Most hirtelen ennyi jut eszembe,
kátrány
Engem a spygate nem erdekel, a labda nyomasa +20 es -20 fokban eleve kulonbozo, ezek a fickok +25 eve dobalgatnak egy het gyakorlas nem oli ki a 20 eves beidegzodest, es nagyon durvan nem ereszthettek le, mert akkor mar a spori szolt volna. Az Ol felallassal egy szurke teruletet jatszottak meg ( ami nem "sportszeru", de a sajat safety megjatszasa hasonlo hozza). Az hogy vedik a legjobb jatekosokat extran az ertheto, de itt azert kivagyok ennel a pontnal, mert 1 a birok legyenek kovetkezetesek, 2 azota a legkisebb erintesnel mindenki reklamal a zaszloert. El kellene kuldeni Goddell-nek egy szerb masodosztalyu noi kezilabdameccs felvetelet ( biztos nem ismeri a sportot magat) es elszegyelne magat milyen "kemennye" tette a sportot, de a jatekosok szemszogebol "erthetobb" a nyavalygas mert hatasos lett, de ezert nem a jatekosokra haragszom megha nem szimpatikus amit latok toluk.
több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
ST-t adnám,ha érkezne.
kátrány
Josh Norris mockjában már a második helyen kiment Thomas...
Blaise
mondom én,hogy jó lenne lila-feketében,másnak is feltűnt.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Srácok, kinek kell írni, hogy szeretném törölni az accom? Végeztem az NFL-lel, ennek így semmi értelme 😕
Flacco5
fájdalmas ez az egész, de engem motívál, hogy mi győzzük le a halálcsillagot.
gedam
Miert faj nektek a pats? Sok jo meccset jatszottunk veluk, nehany nagy tettel birot es tobbszor nyertek, de nyertunk mi is ezek kozul. A legfajdalmasabb vereseg, meg a gyoztes TD-t nem kepes megtartani egy sokadik olcso veteran WR-unk miatt nem rajuk fogok haragudni, meg a botlabu miatt se. Sot orulok hogy van egy ilyen kihivas a reszukrol.

Iden ha az egesz evet nezzuk siman a legjobb csapat voltak, de ettol fuggetlenul az AF-nak ki kellett volna hasznalni a lehetoseget.
no
Azért ne felejtsd el,hogy a Patriotsnak / Belicseknek több sportszerűtlenség kapcsolódik a nevéhez.
Rams-Patriots Spygate
A tavalyi labdabotrány,amikor leeresztették a levegőt a labdából.
Ellenünk a PO meccsen,amikor szabálytalanul állt fel az OL,hiába reklamált Harbs,nem hagyták jóvá,utólag persze egyértelműsítették a szabályt .
Vagy a Ravens-Pats ellentét onnan is gyökeredzik,amikor 2010 körül egy Suggs sack után,mikor a térde környékén súrolta a lábát és Brady reklamálása után dobtak rá zászlót és 15 yardot.Egy kiélezett szituációból kerültek ki előnnyel.Mémek,videók gúnyolták az esetet.
Most hirtelen ennyi jut eszembe,


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 611
magát a játékukat sem tudom annyira élvezni (mondjuk az utóbbi két évben a sajátunkat sem)... ezért nem vagyok gondolom pats drukker,
malkav
Ami amúgy érdekes a játékukat nézve, hogy persze, Bardy így Bryda úgy, de évek óta javuló, idén top védelmet pakoltak össze... ééés hát nem mindig Darby nyerte nekik a meccseket, de nagyon nem. Szóval - irony - izgalmas lesz nézni a Dryba utáni éveket náluk... Belicsöccsel együtt.

ON: felröppent a pletyka, miszerint annó sok-sok cserét is vállaltuk volna JegesMatyiért... sztem SB story bullshnift, de hát felreppent.... de ha már így lett, tegye fel a mancsát, aki szerint JegesMatyi jobb, mint CoolJoe

-1
Collapo
BR.com-on pont az volt a meccs elott, hogy ha az AF nyer akkor Joe elvesziti elonyet IM-vel szemben, mert ugyan jobb szamai IM-nek, de Joe vegigvitte a SB trofeaig. Persze elfogultak.
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
magát a játékukat sem tudom annyira élvezni (mondjuk az utóbbi két évben a sajátunkat sem)... ezért nem vagyok gondolom pats drukker,
malkav
Ami amúgy érdekes a játékukat nézve, hogy persze, Bardy így Bryda úgy, de évek óta javuló, idén top védelmet pakoltak össze... ééés hát nem mindig Darby nyerte nekik a meccseket, de nagyon nem. Szóval - irony - izgalmas lesz nézni a Dryba utáni éveket náluk... Belicsöccsel együtt.

ON: felröppent a pletyka, miszerint annó sok-sok cserét is vállaltuk volna JegesMatyiért... sztem SB story bullshnift, de hát felreppent.... de ha már így lett, tegye fel a mancsát, aki szerint JegesMatyi jobb, mint CoolJoe

-1

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem tehetek róla én nagyon nem szeretem a Pats. Jó csapat, jó edző, jó Brady de nekem egyszerűen sok, hogy mindig valahogy odakerülnek.... nem tehetek róla ... magát a játékukat sem tudom annyira élvezni (mondjuk az utóbbi két évben a sajátunkat sem)... ezért nem vagyok gondolom pats drukker, de szerintem az nem gáz vagy szégyen hogy nem tudok örülni a győzelmüknek, és azt kívántam kapjanak ki a 3.14csába.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 611
Srácok, kinek kell írni, hogy szeretném törölni az accom? Végeztem az NFL-lel, ennek így semmi értelme 😕
Flacco5
fájdalmas ez az egész, de engem motívál, hogy mi győzzük le a halálcsillagot.
gedam
Miert faj nektek a pats? Sok jo meccset jatszottunk veluk, nehany nagy tettel birot es tobbszor nyertek, de nyertunk mi is ezek kozul. A legfajdalmasabb vereseg, meg a gyoztes TD-t nem kepes megtartani egy sokadik olcso veteran WR-unk miatt nem rajuk fogok haragudni, meg a botlabu miatt se. Sot orulok hogy van egy ilyen kihivas a reszukrol.

Iden ha az egesz evet nezzuk siman a legjobb csapat voltak, de ettol fuggetlenul az AF-nak ki kellett volna hasznalni a lehetoseget.
több mint 7 éve
gedam 5 694
Srácok, kinek kell írni, hogy szeretném törölni az accom? Végeztem az NFL-lel, ennek így semmi értelme 😕
Flacco5
fájdalmas ez az egész, de engem motívál, hogy mi győzzük le a halálcsillagot.
több mint 7 éve
gedam 5 694
Nem eleg hogy jo a pets meg mazlijuk is van.. Eljon meg az ido amikor azon gindolkodnak kit huzzanak 1/1re
malkav
nem csak mázli volt
ennyit nem lehet fönn egy d a pályán, nem bírták. nagyon hajazott a meccs a mi sb-nkre, csak ott ugye képörnyik volt, nem brédi.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem eleg hogy jo a pets meg mazlijuk is van.. Eljon meg az ido amikor azon gindolkodnak kit huzzanak 1/1re
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
ST-t adnám,ha érkezne.
kátrány
Josh Norris mockjában már a második helyen kiment Thomas...
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Csak nem az sb miatt?
több mint 7 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Srácok, kinek kell írni, hogy szeretném törölni az accom? Végeztem az NFL-lel, ennek így semmi értelme 😕
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Lewisnál fordítva irtad,500E a dead és 1,8M a saving.és Arringtonnál is fordítva van.így ők tuti mennek sztem.
[/quote] Előfordulhat bocsi igen az a kettőt benéztem. sőt szerintem Watson is fordítva van ....
Helyesen
Cut(saving/deadmoney) : Watson(3M/1M), Doom (6M / 2.4M), Wrigth (2.5M/2.5M), Arrington (2.1M/ 0.7M) Lewis (1.8M/0.7M),

Balfsz vagyok, bocsi
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Cut(saving/deadmoney) : Watson(1M/3M), Doom (6M / 2.4M), Wrigth (2.5M/2.5M), Arrington (0.7M/ 2.1M) Lewis (0.5M/1.8M),
Resign: Wagner, Juice
FA: Brandon Marshal ha a jets kivágja
malkav
Lewisnál fordítva irtad,500E a dead és 1,8M a saving.és Arringtonnál is fordítva van.így ők tuti mennek sztem.

több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Valahol olvastam, hogy Kaufusit Sam LB-ként képzelik el nálunk mit gondoltok erről ?

Láttom mindenkinek megvan már a kedvenc prospectje az idei draftra csak én vagyok nagyon gyenge egyetemi fociból... Én mindenképpen CB-t szeretnék elsőkörben és talán a közepe fele (3.-4.) egy Safetyt akkor a secben JS,CB(1kör),TY, Weddle, SS(3.kör) Webb már pofá lehetne a sec. Mondjuk kellene még ILB, OLB, DE a védelembe, de legalább a sec rendben lenne pár évre.
malkav
Kaufusi 285 font ,egy Sam LB-nek kisebbnek,-250font körülinek- és mozgékonyabbnak és egyben erősnek kell lenni,övé a TE oldala.
Kaufusi-ra inkább a belső passrushban lenne szükség.
kátrány
Engem nem zavarna se 3-4-es DE-ként, se 4-3-as-ként (Dunlap), de LB-t ne csináljunk belőle...

A CB class nekem sokkal jobban tetszik, mint a tavalyi (jó, ezzel kb. mindenki így van..), és bár alapvetően elvből nem szeretem az 1. kör második felében érkező CB pickeket, idén nem zavarna (Tabor, Humphrey, King vagy Sidney Jones is jöhet... és meg ezen kívül is van aki elfogadható, de nekem ők tetszenek), heck, még Tim Williamsnek is örülnék.. 😀

Most elég nehéz lenne kicseszni velem, csak a Peppers, McCaffrey és Cam Robinson pick húzna fel (Cookért se vagyok igazán oda.)
Igor
Először szerintem játsszon egy alapszakasz meccset Kaufusi..

Ha ebből a CB classból kihúzzuk Humphreyt első körben elsírom magam. Illetve sírnám, de valszeg előbb keresnék más csapatot... Komolyan, azt a srácot meccsenként szénné égették a mély labdákkal miközben olyan pass rush segítette ami nekünk nincsen...
Wilson Lattimore Jones nálam a preferencia sorrend CB-k közül
Tim Williams -- Randy Gregory 2.0 Külön drogériát kell nyitnia a csapatnak aki kihúzza. 😀
Peppers McCaffrey Robinson: egyetértünk, őket nagyon nem.

Én Solomon Thomasnak tudnék nagyon örülni
Blaise
.Nálam a pohár félig tele van,játékperc nélkül ő még "JJ Watt".Aki már nálam bust,bustok bustja Elam,Hurst,akik sokszor bizonyították,hogy egy csere szerep is magas nekik.

ST-t adnám,ha érkezne.

Az 3 CB bármelyike jöhet,Taborral és Kinggel kiegészülve.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 russellstreetreport.com/2017/02/03/baltimore-ravens-salary-cap/salary-cap-q-a-pro-bowl-wagner/

Egy nagyon érdekes riport,pusztán a számok alapján semmi vágy vagy szentimentalizmus.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 847 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jaguars vezetése azt szeretné, ha a 2 csapat londoni meccs magyar idő szerint 15:30-kor(Londonban 14:30) kezdődne majd a 3. héten. Szóval erre érdemes felkészülni majd a mérkőzést a helyszínen megtekinteni kívánóknak.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Valahol olvastam, hogy Kaufusit Sam LB-ként képzelik el nálunk mit gondoltok erről ?

Láttom mindenkinek megvan már a kedvenc prospectje az idei draftra csak én vagyok nagyon gyenge egyetemi fociból... Én mindenképpen CB-t szeretnék elsőkörben és talán a közepe fele (3.-4.) egy Safetyt akkor a secben JS,CB(1kör),TY, Weddle, SS(3.kör) Webb már pofá lehetne a sec. Mondjuk kellene még ILB, OLB, DE a védelembe, de legalább a sec rendben lenne pár évre.
malkav
Kaufusi 285 font ,egy Sam LB-nek kisebbnek,-250font körülinek- és mozgékonyabbnak és egyben erősnek kell lenni,övé a TE oldala.
Kaufusi-ra inkább a belső passrushban lenne szükség.
kátrány
Engem nem zavarna se 3-4-es DE-ként, se 4-3-as-ként (Dunlap), de LB-t ne csináljunk belőle...

A CB class nekem sokkal jobban tetszik, mint a tavalyi (jó, ezzel kb. mindenki így van..), és bár alapvetően elvből nem szeretem az 1. kör második felében érkező CB pickeket, idén nem zavarna (Tabor, Humphrey, King vagy Sidney Jones is jöhet... és meg ezen kívül is van aki elfogadható, de nekem ők tetszenek), heck, még Tim Williamsnek is örülnék.. 😀

Most elég nehéz lenne kicseszni velem, csak a Peppers, McCaffrey és Cam Robinson pick húzna fel (Cookért se vagyok igazán oda.)
Igor
Először szerintem játsszon egy alapszakasz meccset Kaufusi..

Ha ebből a CB classból kihúzzuk Humphreyt első körben elsírom magam. Illetve sírnám, de valszeg előbb keresnék más csapatot... Komolyan, azt a srácot meccsenként szénné égették a mély labdákkal miközben olyan pass rush segítette ami nekünk nincsen...
Wilson Lattimore Jones nálam a preferencia sorrend CB-k közül
Tim Williams -- Randy Gregory 2.0 Külön drogériát kell nyitnia a csapatnak aki kihúzza. 😀
Peppers McCaffrey Robinson: egyetértünk, őket nagyon nem.

Én Solomon Thomasnak tudnék nagyon örülni
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Valahol olvastam, hogy Kaufusit Sam LB-ként képzelik el nálunk mit gondoltok erről ?

Láttom mindenkinek megvan már a kedvenc prospectje az idei draftra csak én vagyok nagyon gyenge egyetemi fociból... Én mindenképpen CB-t szeretnék elsőkörben és talán a közepe fele (3.-4.) egy Safetyt akkor a secben JS,CB(1kör),TY, Weddle, SS(3.kör) Webb már pofá lehetne a sec. Mondjuk kellene még ILB, OLB, DE a védelembe, de legalább a sec rendben lenne pár évre.
malkav
Kaufusi 285 font ,egy Sam LB-nek kisebbnek,-250font körülinek- és mozgékonyabbnak és egyben erősnek kell lenni,övé a TE oldala.
Kaufusi-ra inkább a belső passrushban lenne szükség.
kátrány
Azért érdekelt mert 34DE-nek meg kevés a 285... szóval nem tudom,
Mcphee 270 környékén volt asszem és ő is OLB-t tolt. Persze a belsőnyomást is generálta ha éppen oda állt fel.
Zsmith és Judon is 270 környékén van...
malkav
Javaslom olvasásra:
 bowl.one/poziciok

J.J. Watt 6’5”, 290 font, Justin Smith 6’4”, 285 font ,két allpro 3/4 DE,
Kaufusi 6'6" és 285 font,Urban is hasonló paraméterekkel bír.Urbannak ez volt két IR idény után az első kvázi rookie szezonja,míg Kaufusi -nak most lesz.Ha minden klappol(Kloppol 😊 ),qrva gyors DL-ünk lehet.
kátrány
Ezt a javaslom olvasásra dolgot nem értettem :S
Ha itt arra akartál célozni, hogy mi a különbség a SLB és az OLB között akkor részben értem a dolgot én sem feltétlen ide állítottam volna fel, ezért kérdeztem meg.

Urban 6-7/300 Wattra én 295-öt találtam.... mindegy a lényeg hogy 285 az 15 frontra van a 270-től és a 300 tól is... meglátjuk mi lesz a dolog.
több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Valahol olvastam, hogy Kaufusit Sam LB-ként képzelik el nálunk mit gondoltok erről ?

Láttom mindenkinek megvan már a kedvenc prospectje az idei draftra csak én vagyok nagyon gyenge egyetemi fociból... Én mindenképpen CB-t szeretnék elsőkörben és talán a közepe fele (3.-4.) egy Safetyt akkor a secben JS,CB(1kör),TY, Weddle, SS(3.kör) Webb már pofá lehetne a sec. Mondjuk kellene még ILB, OLB, DE a védelembe, de legalább a sec rendben lenne pár évre.
malkav
Kaufusi 285 font ,egy Sam LB-nek kisebbnek,-250font körülinek- és mozgékonyabbnak és egyben erősnek kell lenni,övé a TE oldala.
Kaufusi-ra inkább a belső passrushban lenne szükség.
kátrány
Azért érdekelt mert 34DE-nek meg kevés a 285... szóval nem tudom,
Mcphee 270 környékén volt asszem és ő is OLB-t tolt. Persze a belsőnyomást is generálta ha éppen oda állt fel.
Zsmith és Judon is 270 környékén van...
malkav
Javaslom olvasásra:
 bowl.one/poziciok

J.J. Watt 6’5”, 290 font, Justin Smith 6’4”, 285 font ,két allpro 3/4 DE,
Kaufusi 6'6" és 285 font,Urban is hasonló paraméterekkel bír.Urbannak ez volt két IR idény után az első kvázi rookie szezonja,míg Kaufusi -nak most lesz.Ha minden klappol(Kloppol 😊 ),qrva gyors DL-ünk lehet.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related