Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
10 mill/év Wagnernek?vicc!Juice miben extra?blokkolás?nem rossz de nem extra.elkapás?checkdown maximum különben a LOS-en állna fel hátha kialakul egy matchup vs safety,LB.Bwill meg mint ahogy már sokszor leírtam fasza srác,jó játékos de csak egy runstopper.ha ki akarunk keveredni ebből a se talent se capspace helyzetből akkor menjen mind.Bwillt pótolják vagy hárman már most,Juicet Boyle,Wagnert meg Lewis.Yanda vagy egy rookie.
Peter
Nem kell beajánlani Wagnernek 10 millát, be kell ajánlani neki 7,5-t a piacnyitás előtt és ennyiért már leül tárgyalni és nem egyből piacot tesztel. Sok a 7,5? Igen az, de 12 millát nő a sapka. Most ne álljuk le azt számolgatni, hogy valami leszálló ágban lévő 31 éves veterán eljátszik 5ért évente a posztján a maradék 2,5-ből meg mekkora igazolás lesz egy Kendrick Lewis. Kétségtelen még 2,5ért már egy Arrington is jöhet ami azért alaposan megmozgatja a serpenyőt...
Wagner az elmúlt három évből 2x top 5 RT volt és 26 éves. Ilyen emberekre lehet elkezdeni építkezni.

B-Will one trick pony, de azt az egy trükköt az elmúlt három évből 2x elit szinten játszotta meg és kevés dolog volt ami működött a védelmünkben huzamosabb ideig, de az a kevés pont lefedi azt az egy trükköt amit Ő tud. Lehet bízni Piercben, hogy pótolja és tényleg mutatott biztató dolgokat, de azért óvatosan duhajkodnék.

Ha őket meg sem próbáljuk megtartani mert sokba kerülnek, akkor ki a francra fogunk költeni? Megint szuper rprp veteránokra akikkel most már sorban bukunk be? Ha tudnám, hogy jövőre nagytakaritunk és rebuild akkor menjen B-Will és tényleg ne egy NT vigyen el sok milliót a sapkából, de szerintem ha idén is vergődünk akkor is fogunk még egy évet vergődni mert in Oz whatever...
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 651
righ player righ price?right tackle?








10 mill/év Wagnernek?vicc!Juice miben extra?blokkolás?nem rossz de nem extra.elkapás?checkdown maximum különben a LOS-en állna fel hátha kialakul egy matchup vs safety,LB.Bwill meg mint ahogy már sokszor leírtam fasza srác,jó játékos de csak egy runstopper.ha ki akarunk keveredni ebből a se talent se capspace helyzetből akkor menjen mind.Bwillt pótolják vagy hárman már most,Juicet Boyle,Wagnert meg Lewis.Yanda vagy egy rookie.
Peter
Wagnernek ez a penz sok, de tavaly meg tudtunk volna vele alkudni egy normalis aron ha nem naprol-napra leteznenk cap ugyileg. Juice nem extra, de a kihaloban levo posztjaert nem is kell sokat fizetni ( FB), TE-nek nem tartanam meg ahogy Boyle se megoldas ( lehet meg).
Az elv a lenyeges, jo jatekosokat meg kellene tartani ( nem teljesen irrealis penzert). A teljes takaritassal meg lehetne oldani a cap-et, es el tudnank donteni megeri-e sok penzert itt tartani a lejarokat ( nagyreszt a csapat dontesen mulna). Jelen pillanatban a tobbiek dontik el kit tudunk megtartani. A kozepszer keretunkbol elmegy a WR1, a DL legjobb jatekosa, akinek lehet meg van a potlasa, de lehet csak pislogni fogunk mert szet futnak minket ( a pozitiv jaruleka az lesz hogy kevesbbe tunik majd szarnak a sec."ironia fejecske") De itt nem a nevekrol van szo, inkabb tulfizetek egy jot mint adok 3 trogernak 3 kozepes penzt. Ennyi erovel Suggs mehet a picsaba, mert Judon ar-ertek aranyba lemosta a palyarol es sok videot be lehetne rakni milyen sulytalan volt Suggs, igaz csak passrush-ban es futas ellen. Azert ha hiszunk a jovo evben inkabb 55 tartanam meg. Te atya vilag, Flacco penzerol ne beszeljunk mert le fog fagyni a gepem a belinkelt szarsagaitol amit elkovetett iden. De inkabb beszeljunk a jokrol. Yanda. Kesz...........Wallace kerdojelel mert nem volt QB mogotte, de tette a dolgat, a futok kerdojellel mert elkepzelesem sincs ( arrol se minek voltak rosteren). A D-ben igy nezve meg rosszabb a helyzet. Weedle, Mosley-nak is rengeteg volt a hibaja. JS-t a penzt nezve csak, cut rogton majd egy rookie megoldja.
Persze ertem te is megtartanad oket es en sem minden aron. De attol nem oldodik meg a cap mert nem igazoljuk le csak nem lesz rosszabb ( egy joval kiszamithatobb jo jatekot kapnank cserebe). Probalkozhatunk a SW fele kozepes penzekkel a kiszamithatatlanabb, joreszt rossz-kozepes jatekosokkal. Tomegben ezek a "probalkozasok" a capgyilkosok, a nagypenzu ahhoz kepest kis teljesitmenyu "sztarokkal" egyetemben. Nalunk van mindket kategoriabol eleg sok.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 651
Ha a keretet nezem szemelykent akkor egy Ozzie csoda kellene a piacrol hogy elerjuk a tavalyi szintet ( ami a kozepszeruseg mintapeldaja) es utana egy brutal draft kivalo es azonnali jatekosokkal hogy szintet ugorjunk. Ez ha valakinek sikerulhet akkor az Ozzie, de ez tulzott elvaras es nem is valoszinu ( remeljuk nem a masik vegletet hozza, mert akkor gtatya lesz). DE a jatek javulasara a nagy potencial a playbook-okban van, mert a tavalyi nem volt szinkronban a csapattal. Hiaba vesztettuk el RW-t es SSS-t egy jol felepitett jatekkal ( regi Flacco-val) 2x olyan jok lehetnenk mint csapat ( veluk meg meg jobbak persze).
Mivel tenyleg nem nepszeru a "nagy"takaritas itt egy van tolem egy light-os valtozat. Az alapcut-ok egyertelmuek.
Lewis RT-be, Ducasse G-nak ( ha futas alapuak vagyunk), Juice-t megtartani ( ha futas alapuak vagyunk) es egy komplex TE (nem kell sztar csak tudjon blokkolni is) a piacrol cserebe az osszesert akit idehordott a szel. A D-be az elso ket kor Olb-Cb es utana a kovetkezo ketto is. A tobbi cetlivel a falakat, udfa-rol a Lb-t hizlalnam. A piacrol ILB ( ez aranylag olcson meguszhato), esetleg Mangold, WR ( BM ? ) es egy Safety Webb minimum fizetescsokkentes, de repulhet is nalam. Ezek kijonnenek a cut-ok utan es ha kell csak legyen a roster 50 fos es kipotoljuk a PS-ekbol. Jovore at lehet gondolni az idei draft sikeressege(?) utan Suggs, JS penzet az akkor lejaro szerzodesekre, az iden befoltozott need-ket lehet a draftrol veglegesiteni. Osszesegeben kivitelezheto bar optimizmussal fuszerezett.

A sikeresseg 2 alapkove, az edzok normalis gameplan-je es Flacco jo jateka. Ezek nelkul oriasi bajban leszunk, evekre.
no
ezt nem tudom hogy csinaltam.
no
A tehetség mindig megnyilvánul! 😊
tomi-tomi
Viccelsz? Ha belelendulok a klaviatura puffolesebe 2 embernek kell lapatolnia a szenet, hogy a gep tartsa az utemet.
Amugy a szamitastechnikaban elert legnagyobb sikerem egy kellemes tavaszi esten a masodik szomszed kertjebe sikerult athajitanom a monitort. 😊
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
right player right price?right tackle?







te No!hogy a picsába kell twitter videot beágyazni bakker?segíts már mert mindjárt kettérúgom a gépet.vagy esetleg nézzetek rá a Bbeatdown twitteroldalára



10 mill/év Wagnernek?vicc!Juice miben extra?blokkolás?nem rossz de nem extra.elkapás?checkdown maximum különben a LOS-en állna fel hátha kialakul egy matchup vs safety,LB.Bwill meg mint ahogy már sokszor leírtam fasza srác,jó játékos de csak egy runstopper.ha ki akarunk keveredni ebből a se talent se capspace helyzetből akkor menjen mind.Bwillt pótolják vagy hárman már most,Juicet Boyle,Wagnert meg Lewis.Yanda vagy egy rookie.

Szerkesztette: Peter

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 651
Az megint más kérdés, hogy valszeg akkor sem tömnénk ki a zsebeiket, mert right player right price mantra akkor is meglenne.... OL odakerül a needekhez. Mellesleg azt sejteni lehetett sajna, hogy Wagnernek most kell tesztelni a piacot, mert OT hiány van és ez után az év után tud szakítani.(Úgy hogy azért Probowler nem volt).

Szerintem ez a capszitu jórészt Rice és Monroe átka, mindkettő jól játszott megkapta a nagy lét és gyakorlatilag semmi játék nem volt utána, különböző okok miatt. De ide rakhatjuk Webb-et is és sajna Jimmy-t is mert szerintem ő elit lehetne, ha nem lenne állandóan valami bibije.
Kb. 3 db játékosunk van aki nem rookie szerződéssel tolt megfelelő teljesítményt: Flacco (és itt most azért pozitívabb voltam) Weddle, Yanda, (Bocs Tuckert nem felejtettem el de az ő posztja nem olyan lényeges most)
A sérülésekkel már nem is akarok takarózni.
Érdekes lesz a jövő év... kiváncsian várom mit tudnak majd kihozni a rosterből.
malkav
A right player right pricet ha meghallom a FO-tól belekarmolok az arcomba. Ha működne ez a f*szságuk nem lenne egy közepesen szar keretünk és kurva fos sapkahelyzetünk. Szóval itt lenne az ideje a megfelelő emberekért elkezdenénk kifizetni a nem feltétlen megfelelő árakat, mert hogy a 4. safetynk vagy 5. kornerünk egy udfa vagy egy pályára már jobb ha nem lépő veterán szerintem tök mind1, de az nagyon nem ha átjáróház a támadófalunk egy része vagy kivesszük a védelmünk alapját.

A tavaly draft class 4 játékosán kívül ki az akire akár 3 év múlva is biztosan számíthatunk a jelenlegi keretből, ha elengedjük Wagnert meg B-Willt? Szerintem nem jön össze 5 ember
Blaise
Remelem mar boldog parkapcsolatban elsz, mert lassan ugy fogsz kinezni mint Frankeinstein. 😊
Sajnos en egyetertek a leirtakkal, de hiaba.

Amugy a kerdes nem jo a vegen. A kerdes ki az akit szeretnenk is, mert szamitani a "halas selejtre" mindig lehet. Az ekezetek hianya miatt: " halas selejt" -- keson erkeztel a diszkoba es az osszes csinos csajt elvittek mar korabban, es elvittel egy korre egy csufit.
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha a keretet nezem szemelykent akkor egy Ozzie csoda kellene a piacrol hogy elerjuk a tavalyi szintet ( ami a kozepszeruseg mintapeldaja) es utana egy brutal draft kivalo es azonnali jatekosokkal hogy szintet ugorjunk. Ez ha valakinek sikerulhet akkor az Ozzie, de ez tulzott elvaras es nem is valoszinu ( remeljuk nem a masik vegletet hozza, mert akkor gtatya lesz). DE a jatek javulasara a nagy potencial a playbook-okban van, mert a tavalyi nem volt szinkronban a csapattal. Hiaba vesztettuk el RW-t es SSS-t egy jol felepitett jatekkal ( regi Flacco-val) 2x olyan jok lehetnenk mint csapat ( veluk meg meg jobbak persze).
Mivel tenyleg nem nepszeru a "nagy"takaritas itt egy van tolem egy light-os valtozat. Az alapcut-ok egyertelmuek.
Lewis RT-be, Ducasse G-nak ( ha futas alapuak vagyunk), Juice-t megtartani ( ha futas alapuak vagyunk) es egy komplex TE (nem kell sztar csak tudjon blokkolni is) a piacrol cserebe az osszesert akit idehordott a szel. A D-be az elso ket kor Olb-Cb es utana a kovetkezo ketto is. A tobbi cetlivel a falakat, udfa-rol a Lb-t hizlalnam. A piacrol ILB ( ez aranylag olcson meguszhato), esetleg Mangold, WR ( BM ? ) es egy Safety Webb minimum fizetescsokkentes, de repulhet is nalam. Ezek kijonnenek a cut-ok utan es ha kell csak legyen a roster 50 fos es kipotoljuk a PS-ekbol. Jovore at lehet gondolni az idei draft sikeressege(?) utan Suggs, JS penzet az akkor lejaro szerzodesekre, az iden befoltozott need-ket lehet a draftrol veglegesiteni. Osszesegeben kivitelezheto bar optimizmussal fuszerezett.

A sikeresseg 2 alapkove, az edzok normalis gameplan-je es Flacco jo jateka. Ezek nelkul oriasi bajban leszunk, evekre.
no
ezt nem tudom hogy csinaltam.
no
A tehetség mindig megnyilvánul! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 651
...
Érdekes lesz a jövő év... kiváncsian várom mit tudnak majd kihozni a rosterből.
Igor
Ha a keretet nezem szemelykent akkor egy Ozzie csoda kellene a piacrol hogy elerjuk a tavalyi szintet ( ami a kozepszeruseg mintapeldaja) es utana egy brutal draft kivalo es azonnali jatekosokkal hogy szintet ugorjunk. Ez ha valakinek sikerulhet akkor az Ozzie, de ez tulzott elvaras es nem is valoszinu ( remeljuk nem a masik vegletet hozza, mert akkor gtatya lesz). DE a jatek javulasara a nagy potencial a playbook-okban van, mert a tavalyi nem volt szinkronban a csapattal. Hiaba vesztettuk el RW-t es SSS-t egy jol felepitett jatekkal ( regi Flacco-val) 2x olyan jok lehetnenk mint csapat ( veluk meg meg jobbak persze).
Mivel tenyleg nem nepszeru a "nagy"takaritas itt egy van tolem egy light-os valtozat. Az alapcut-ok egyertelmuek.
Lewis RT-be, Ducasse G-nak ( ha futas alapuak vagyunk), Juice-t megtartani ( ha futas alapuak vagyunk) es egy komplex TE (nem kell sztar csak tudjon blokkolni is) a piacrol cserebe az osszesert akit idehordott a szel. A D-be az elso ket kor Olb-Cb es utana a kovetkezo ketto is. A tobbi cetlivel a falakat, udfa-rol a Lb-t hizlalnam. A piacrol ILB ( ez aranylag olcson meguszhato), esetleg Mangold, WR ( BM ? ) es egy Safety Webb minimum fizetescsokkentes, de repulhet is nalam. Ezek kijonnenek a cut-ok utan es ha kell csak legyen a roster 50 fos es kipotoljuk a PS-ekbol. Jovore at lehet gondolni az idei draft sikeressege(?) utan Suggs, JS penzet az akkor lejaro szerzodesekre, az iden befoltozott need-ket lehet a draftrol veglegesiteni. Osszesegeben kivitelezheto bar optimizmussal fuszerezett.

A sikeresseg 2 alapkove, az edzok normalis gameplan-je es Flacco jo jateka. Ezek nelkul oriasi bajban leszunk, evekre.
Blaise
malkav
no
ezt nem tudom hogy csinaltam.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 651
...
Érdekes lesz a jövő év... kiváncsian várom mit tudnak majd kihozni a rosterből.
Igor
Ha a keretet nezem szemelykent akkor egy Ozzie csoda kellene a piacrol hogy elerjuk a tavalyi szintet ( ami a kozepszeruseg mintapeldaja) es utana egy brutal draft kivalo es azonnali jatekosokkal hogy szintet ugorjunk. Ez ha valakinek sikerulhet akkor az Ozzie, de ez tulzott elvaras es nem is valoszinu ( remeljuk nem a masik vegletet hozza, mert akkor gtatya lesz). DE a jatek javulasara a nagy potencial a playbook-okban van, mert a tavalyi nem volt szinkronban a csapattal. Hiaba vesztettuk el RW-t es SSS-t egy jol felepitett jatekkal ( regi Flacco-val) 2x olyan jok lehetnenk mint csapat ( veluk meg meg jobbak persze).
Mivel tenyleg nem nepszeru a "nagy"takaritas itt egy van tolem egy light-os valtozat. Az alapcut-ok egyertelmuek.
Lewis RT-be, Ducasse G-nak ( ha futas alapuak vagyunk), Juice-t megtartani ( ha futas alapuak vagyunk) es egy komplex TE (nem kell sztar csak tudjon blokkolni is) a piacrol cserebe az osszesert akit idehordott a szel. A D-be az elso ket kor Olb-Cb es utana a kovetkezo ketto is. A tobbi cetlivel a falakat, udfa-rol a Lb-t hizlalnam. A piacrol ILB ( ez aranylag olcson meguszhato), esetleg Mangold, WR ( BM ? ) es egy Safety Webb minimum fizetescsokkentes, de repulhet is nalam. Ezek kijonnenek a cut-ok utan es ha kell csak legyen a roster 50 fos es kipotoljuk a PS-ekbol. Jovore at lehet gondolni az idei draft sikeressege(?) utan Suggs, JS penzet az akkor lejaro szerzodesekre, az iden befoltozott need-ket lehet a draftrol veglegesiteni. Osszesegeben kivitelezheto bar optimizmussal fuszerezett.

A sikeresseg 2 alapkove, az edzok normalis gameplan-je es Flacco jo jateka. Ezek nelkul oriasi bajban leszunk, evekre.
Blaise
malkav


Szerkesztette: no
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Az megint más kérdés, hogy valszeg akkor sem tömnénk ki a zsebeiket, mert right player right price mantra akkor is meglenne.... OL odakerül a needekhez. Mellesleg azt sejteni lehetett sajna, hogy Wagnernek most kell tesztelni a piacot, mert OT hiány van és ez után az év után tud szakítani.(Úgy hogy azért Probowler nem volt).

Szerintem ez a capszitu jórészt Rice és Monroe átka, mindkettő jól játszott megkapta a nagy lét és gyakorlatilag semmi játék nem volt utána, különböző okok miatt. De ide rakhatjuk Webb-et is és sajna Jimmy-t is mert szerintem ő elit lehetne, ha nem lenne állandóan valami bibije.
Kb. 3 db játékosunk van aki nem rookie szerződéssel tolt megfelelő teljesítményt: Flacco (és itt most azért pozitívabb voltam) Weddle, Yanda, (Bocs Tuckert nem felejtettem el de az ő posztja nem olyan lényeges most)
A sérülésekkel már nem is akarok takarózni.
Érdekes lesz a jövő év... kiváncsian várom mit tudnak majd kihozni a rosterből.
malkav
A right player right pricet ha meghallom a FO-tól belekarmolok az arcomba. Ha működne ez a f*szságuk nem lenne egy közepesen szar keretünk és kurva fos sapkahelyzetünk. Szóval itt lenne az ideje a megfelelő emberekért elkezdenénk kifizetni a nem feltétlen megfelelő árakat, mert hogy a 4. safetynk vagy 5. kornerünk egy udfa vagy egy pályára már jobb ha nem lépő veterán szerintem tök mind1, de az nagyon nem ha átjáróház a támadófalunk egy része vagy kivesszük a védelmünk alapját.

A tavaly draft class 4 játékosán kívül ki az akire akár 3 év múlva is biztosan számíthatunk a jelenlegi keretből, ha elengedjük Wagnert meg B-Willt? Szerintem nem jön össze 5 ember

Szerkesztette: Blaise
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
"The Baltimore Sun's Jeff Zrebiec believes the "ship has sailed" on the Ravens re-signing free agent RT Rick Wagner.
The Ravens probably offered Wagner a Mitchell Schwartz-level deal, but he's going to push to become the NFL's highest paid right tackle, if not command low-end left tackle money. Zrebiec also believes free agent NT Brandon Williams will walk. The Ravens have a potential in-house replacement for Williams in second-year NT Michael Pierce, but there is a huge hole at Wagner's position."

Remek.... aki lehuz legalabb 1 jo evet nalunk, annak egybol muszaj mindig irrealis merteku penzt kernie?
Igor
Két jó éve volt azért mindkettejüknek, de hja... Mondjuk ha nem lenne ilyen fos a sapkahelyzetünk akkor megtehetnénk, hogy adjunk olyan ajánlatot ami elég sok ahhoz, hogy ne teszteljék a piacot.
Blaise
Az megint más kérdés, hogy valszeg akkor sem tömnénk ki a zsebeiket, mert right player right price mantra akkor is meglenne.... OL odakerül a needekhez. Mellesleg azt sejteni lehetett sajna, hogy Wagnernek most kell tesztelni a piacot, mert OT hiány van és ez után az év után tud szakítani.(Úgy hogy azért Probowler nem volt).

Szerintem ez a capszitu jórészt Rice és Monroe átka, mindkettő jól játszott megkapta a nagy lét és gyakorlatilag semmi játék nem volt utána, különböző okok miatt. De ide rakhatjuk Webb-et is és sajna Jimmy-t is mert szerintem ő elit lehetne, ha nem lenne állandóan valami bibije.
Kb. 3 db játékosunk van aki nem rookie szerződéssel tolt megfelelő teljesítményt: Flacco (és itt most azért pozitívabb voltam) Weddle, Yanda, (Bocs Tuckert nem felejtettem el de az ő posztja nem olyan lényeges most)
A sérülésekkel már nem is akarok takarózni.
Érdekes lesz a jövő év... kiváncsian várom mit tudnak majd kihozni a rosterből.
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
"The Baltimore Sun's Jeff Zrebiec believes the "ship has sailed" on the Ravens re-signing free agent RT Rick Wagner.
The Ravens probably offered Wagner a Mitchell Schwartz-level deal, but he's going to push to become the NFL's highest paid right tackle, if not command low-end left tackle money. Zrebiec also believes free agent NT Brandon Williams will walk. The Ravens have a potential in-house replacement for Williams in second-year NT Michael Pierce, but there is a huge hole at Wagner's position."

Remek.... aki lehuz legalabb 1 jo evet nalunk, annak egybol muszaj mindig irrealis merteku penzt kernie?
Igor
Két jó éve volt azért mindkettejüknek, de hja... Mondjuk ha nem lenne ilyen fos a sapkahelyzetünk akkor megtehetnénk, hogy adjunk olyan ajánlatot ami elég sok ahhoz, hogy ne teszteljék a piacot.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
"The Baltimore Sun's Jeff Zrebiec believes the "ship has sailed" on the Ravens re-signing free agent RT Rick Wagner.
The Ravens probably offered Wagner a Mitchell Schwartz-level deal, but he's going to push to become the NFL's highest paid right tackle, if not command low-end left tackle money. Zrebiec also believes free agent NT Brandon Williams will walk. The Ravens have a potential in-house replacement for Williams in second-year NT Michael Pierce, but there is a huge hole at Wagner's position."

Remek.... aki lehuz legalabb 1 jo evet nalunk, annak egybol muszaj mindig irrealis merteku penzt kernie?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Nincs hetedik körös cetlink (C.Givens trade) de még lehet persze.én Andersonban bíztam de az meg Trex karú.

több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/yqycs1ylxruyd2rkl5xl
Tim Williams acknowledges at combine past failed drug tests
Former Alabama LB Tim Williams acknowledged past failed drug tests, confirming one of the reasons NFL scouts are said to have off-field concerns about one of the draft's most gifted pass rushers.


"Tim Williams acknowledged past failed drug tests at the NFL Scouting Combine on Saturday,..."
Azért kicsit sajnálom,ezt a f@szf*j gyereket.Született tehetség.Az a mozgás,ami neki van,alkati kérdés,az nem tanulható.Top 10 lenne sok 10millió dollárral,ha nem lennének a balhéi.
Ha bejárna egy burficti utat és 7.kör vagy UDFA-ról megcsípnénk annyit azért megérne.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 651
A Ravens honlap szerint 23 csapatnak az 20 mió feletti, egy tucatnak 40 mió feletti a cap space.
Akárhogy cutolunk, ha árverseny lesz, az elején illetve a többség által használhatónak tartott játékosoknál valószínűleg alul maradunk.
Azaz aki használható(nak) tűnik, (pl. Doomnak egy rossz éve volt), megtartanám, mert helyette valószínűleg rosszabb(nak tartott) jöhet csak. Mivel bárhogy szabadítunk fel pénzt, másnak valszleg tööbb lesz. Legalábbis az elején. Azaz szerintem március elején nem a Ravens igazolásoktól lesz tele a sajtó
lucio
Ebben reszben egyetertek.. de Doomnal inkabb a kora miatt aggodok (ebben a korban az elso rossz ev mar altalaban a nyugdijazas idejet jelzi), es ha szerintem a felsorolt embereket mind kirugnank (a fele raadasul olcson visszajonne), akkor Wagner es B-Will is beleferne.
Szvsz.

Igor
A listadon levo nevek adjak magukat, mert rosszak vagy Doom es Pitta eseteben kockazatosak es nem eleg jok a fizetesukhoz kepest. De felaron is rosszak a rosszak, es ha sikerulne BW es RW is ( a piac nem ezt valoszinusiti), akkor kb a draftoltakkal leszunk beljebb a tavalyi csapathoz kepest. Remelem bomba lesz a draft, mert max 5 (3) jatekosunk van akik kerdes nelkul lennenek kezdok masik 28 csapatban is.
no
Doom és Pista ár-érték aránya nem megfelelő.Doom talán bírna egy csökkentett snap számot.Pitta Joe kedvenc célpontja,viszont adhatna kedvezményt,mert nem Gronk.
kátrány
Hat igen ok a "vagy" kategoriaba estek nalam is a penzukert tul nagy a kockazat ertuk ok olcsobbert igen mert ok nem rosszak, de a tobbiek a selejt kategoriaba esnek es felaron se fognak tudni jobban jatszani, meg cserenek se kellenek. Ha seruleshullam lesz akkor mar a rookiehad 500e-ert ugyanugy maximum kikap
több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
A Ravens honlap szerint 23 csapatnak az 20 mió feletti, egy tucatnak 40 mió feletti a cap space.
Akárhogy cutolunk, ha árverseny lesz, az elején illetve a többség által használhatónak tartott játékosoknál valószínűleg alul maradunk.
Azaz aki használható(nak) tűnik, (pl. Doomnak egy rossz éve volt), megtartanám, mert helyette valószínűleg rosszabb(nak tartott) jöhet csak. Mivel bárhogy szabadítunk fel pénzt, másnak valszleg tööbb lesz. Legalábbis az elején. Azaz szerintem március elején nem a Ravens igazolásoktól lesz tele a sajtó
lucio
Ebben reszben egyetertek.. de Doomnal inkabb a kora miatt aggodok (ebben a korban az elso rossz ev mar altalaban a nyugdijazas idejet jelzi), es ha szerintem a felsorolt embereket mind kirugnank (a fele raadasul olcson visszajonne), akkor Wagner es B-Will is beleferne.
Szvsz.

Igor
A listadon levo nevek adjak magukat, mert rosszak vagy Doom es Pitta eseteben kockazatosak es nem eleg jok a fizetesukhoz kepest. De felaron is rosszak a rosszak, es ha sikerulne BW es RW is ( a piac nem ezt valoszinusiti), akkor kb a draftoltakkal leszunk beljebb a tavalyi csapathoz kepest. Remelem bomba lesz a draft, mert max 5 (3) jatekosunk van akik kerdes nelkul lennenek kezdok masik 28 csapatban is.
no
Doom és Pista ár-érték aránya nem megfelelő.Doom talán bírna egy csökkentett snap számot.Pitta Joe kedvenc célpontja,viszont adhatna kedvezményt,mert nem Gronk.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 651
A Ravens honlap szerint 23 csapatnak az 20 mió feletti, egy tucatnak 40 mió feletti a cap space.
Akárhogy cutolunk, ha árverseny lesz, az elején illetve a többség által használhatónak tartott játékosoknál valószínűleg alul maradunk.
Azaz aki használható(nak) tűnik, (pl. Doomnak egy rossz éve volt), megtartanám, mert helyette valószínűleg rosszabb(nak tartott) jöhet csak. Mivel bárhogy szabadítunk fel pénzt, másnak valszleg tööbb lesz. Legalábbis az elején. Azaz szerintem március elején nem a Ravens igazolásoktól lesz tele a sajtó
lucio
Ebben reszben egyetertek.. de Doomnal inkabb a kora miatt aggodok (ebben a korban az elso rossz ev mar altalaban a nyugdijazas idejet jelzi), es ha szerintem a felsorolt embereket mind kirugnank (a fele raadasul olcson visszajonne), akkor Wagner es B-Will is beleferne.
Szvsz.

Igor
A listadon levo nevek adjak magukat, mert rosszak vagy Doom es Pitta eseteben kockazatosak es nem eleg jok a fizetesukhoz kepest. De felaron is rosszak a rosszak, es ha sikerulne BW es RW is ( a piac nem ezt valoszinusiti), akkor kb a draftoltakkal leszunk beljebb a tavalyi csapathoz kepest. Remelem bomba lesz a draft, mert max 5 (3) jatekosunk van akik kerdes nelkul lennenek kezdok masik 28 csapatban is.
több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
A Ravens honlap szerint 23 csapatnak az 20 mió feletti, egy tucatnak 40 mió feletti a cap space.
Akárhogy cutolunk, ha árverseny lesz, az elején illetve a többség által használhatónak tartott játékosoknál valószínűleg alul maradunk.
Azaz aki használható(nak) tűnik, (pl. Doomnak egy rossz éve volt), megtartanám, mert helyette valószínűleg rosszabb(nak tartott) jöhet csak. Mivel bárhogy szabadítunk fel pénzt, másnak valszleg tööbb lesz. Legalábbis az elején. Azaz szerintem március elején nem a Ravens igazolásoktól lesz tele a sajtó
lucio
Doom már súlytalan volt,idény fele környékén visszatért,volt 1 jó meccse,aztán ennyi pénzért semmi.
Nekem Pittáért fájna a szívem,ennyi pénzért tudni kellene blokkolni és RZ célpontként is jobban kellene teljesíteni.Remélem belemegy a fizetéscsökkentésbe és marad.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Marshall kivágva... most megnézhetjük Ozzi hogy repül rá 😀
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A Ravens honlap szerint 23 csapatnak az 20 mió feletti, egy tucatnak 40 mió feletti a cap space.
Akárhogy cutolunk, ha árverseny lesz, az elején illetve a többség által használhatónak tartott játékosoknál valószínűleg alul maradunk.
Azaz aki használható(nak) tűnik, (pl. Doomnak egy rossz éve volt), megtartanám, mert helyette valószínűleg rosszabb(nak tartott) jöhet csak. Mivel bárhogy szabadítunk fel pénzt, másnak valszleg tööbb lesz. Legalábbis az elején. Azaz szerintem március elején nem a Ravens igazolásoktól lesz tele a sajtó
lucio
Ebben reszben egyetertek.. de Doomnal inkabb a kora miatt aggodok (ebben a korban az elso rossz ev mar altalaban a nyugdijazas idejet jelzi), es ha szerintem a felsorolt embereket mind kirugnank (a fele raadasul olcson visszajonne), akkor Wagner es B-Will is beleferne.
Szvsz.

Stills, Garcon nekem nem kell.. ha hozunk valakit, akkor az legyen mar olyan, mint mondjuk Boldin vagy Stevie volt, hogy No 1 WR cimke rahuzhato - ez kb. Marshall (Alshon tul draga lenne, es kockazatos)
De mint mondtam, a WR/Edge szerintem a draftrol is potolhato, ezert is tettem Doomot a cutlistara meg..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Addison már aláírt a Panthershez.

Willis 3/16 😀 hol kell aláírni?

Ami engem az off seasonnal kapcsolatban érdekel az a következő - és erre persze utólag fogunk választ kapni, ha egyáltalán.
Felrobbantják-e a keretet már idén --> van arra bizalom a stáb felé, hogy újra tudják definiálni magukat és a csapatot
vagy nem lesz jelentős purge ami indikátora lehet annak, hogy mindenkinek a segge alatt forró a talaj.

Tudom, hogy itt nem népszerű gondolat, de ha a második opció él és idén is csak vergődés lesz akkor jövőre elkerülhetetlennek tartom a nagytakarítást és az új lapok lekérését.
Blaise
Igazad van,meg kell lépni,mert ez nem Ravens hagyomány,tele alul teljesítő FA-kal.Remélem utólag belátják.
Akiket Igor felsorolt mindenki mehet és talán megy is.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ez az Oz-Alabama dolog nem tudom honnan jött a mediának egyébként.két éve nézte valaki és akkor még az Oklahoma vezetett.Az alabamai O linemaneket meg hagyjuk sztem.én leggalábbis nem emlékszem olyan jó játékosra onnan.

több mint 7 éve
lucio 324
A Ravens honlap szerint 23 csapatnak az 20 mió feletti, egy tucatnak 40 mió feletti a cap space.
Akárhogy cutolunk, ha árverseny lesz, az elején illetve a többség által használhatónak tartott játékosoknál valószínűleg alul maradunk.
Azaz aki használható(nak) tűnik, (pl. Doomnak egy rossz éve volt), megtartanám, mert helyette valószínűleg rosszabb(nak tartott) jöhet csak. Mivel bárhogy szabadítunk fel pénzt, másnak valszleg tööbb lesz. Legalábbis az elején. Azaz szerintem március elején nem a Ravens igazolásoktól lesz tele a sajtó
több mint 7 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Ez nem politika itt a nem népszerű nézeteidet is megoszthatod, max kapsz egy erősebb fejmosást ennyi 😀

Mondjuk már nagyon várom Igor által felvázolt cut tömeget..
Szerintetek ha elmegy Wagner és mondjuk Lewis megy RT-be akkor egy Warmack a titansből jöhetne LG-be ?
malkav
Én is rá gondoltam, mint lehetséges FA jelölt, ha Wagnerrel nem sikerül megegyezni, amiért úgy néz ki nagyon tepernek.Bama játékos, ami mindig egy plusz Ozzinál, ha jól rémlik ő sérült is volt szóval talán picit alkudni is lehet lefelé, de vele kiegyeznék.

Én még Garconra leszek kiváncsi, szerintem nála is bepróbálkozunk/bepróbálkozhatnánk, illetve még Stills-ben is lenne ráció, de az ügynöke valami orult összegekkel dobálózik az ügynöke, pedig nekem kedvelem a csávót reális áron fasza lenne 3 ilyen sebességű csávó, mint Stills,Wallace,Perriman go to guynak meg ott van Pitta, akinek jo lenne egy paycut check downokra Meg megtartjuk Juicet😃😃 Azert ez az elkapo 3 mas ha Predi fejlődne nem lenne rossz, az mas kérdés, ami a legfontosabb, hogy használni kene tudni oket...
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 651
...
Felrobbantják-e a keretet már idén --> van arra bizalom a stáb felé, hogy újra tudják definiálni magukat és a csapatot
vagy nem lesz jelentős purge ami indikátora lehet annak, hogy mindenkinek a segge alatt forró a talaj.

Tudom, hogy itt nem népszerű gondolat, de ha a második opció él és idén is csak vergődés lesz akkor jövőre elkerülhetetlennek tartom a nagytakarítást és az új lapok lekérését.
Blaise
Sajnos a 22-s csapdajaban erzem magunkat, nem kis javulas kellene a jelenlegi allomanytol ( sok esetben mission inpossible) es hianyposztjaink is foleg a "draga" kategoriakba esnek. Ha a caphit-et tologatva probaljuk meg javitani a csapatot a draftok-nak nagyon kellene ulnie a kovetkezo evekben ( szinte minden korben es nem projektmateria kell), mert utana meg QB nem lesz, ezert ha meg robbantani akarsz akkor meg minden perc pocseklas.
JH interju megadta a valaszt, versenykepesek (contender-ek) leszunk. Hite, onbizalma, kisugarzasa is irigylesre melto, de a "munkaba vetett bizodalma" egy kicsit tulzo nekem ( persze fontos nagyon de a tehetseget nem lehet potolni vele es ebben a ligaban a tehetsegesek is sokat "dolgoznak"