Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ezzel pontot is tett kartierje végére Elam... Tapsot érdemel..
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/02/26/ravens-matt-elam-arrested-on-drug-charges/
tenorx
tehetséges... jah, nem

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/02/26/ravens-matt-elam-arrested-on-drug-charges/
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Mangold centerbe ?
malkav
Matt Skura lesz a kezdő ocsóé.remélem.

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Late-For-Work-214-Interest-In-Tony-Jefferson-Rick-Wagner-Rebuffed-Offer-How-About-Victor-Cruz/a9172198-2591-4f7c-be35-8e9f367bf18d

La Canfora didn’t give any details on what the initial offer looked like, but Wagner’s reported rejection indicates he’d like to see if he can get more on the open market in a few weeks. Spotrac.com projects Wagner’s worth to be about $6.9 million per year for four years. NFL.com’s Gregg Rosenthal believes he could get close to $10 million annually.

Itt olvastam,mi a szitu .Bármekkora szükségünk lenne rá,ez egy nagyon elszállt összeg.
kátrány
Az a baj hogy a draft nagyon gyenge idén O line terén. És FA-n sem a legjobb a felhozatal. Így lehet hogy egy nagyon T needes team meg fog neki adni 10-et még ha nem is ér annyit.

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Mangold centerbe ?
több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 bleacherreport.com/articles/2683254-2017-nfl-draft-alabamas-tim-williams-is-this-years-rising-star-pass-rusher


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Hivatalos a harmadik körös comp pick ami immár tradelhető.a harmadik a miénk a körben (99)

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
kátrány
10M/év nem RT pénz... év közben kellett volna vele hosszabbítani, ahogy Cannon-al hosszabbítottak meg Schraederrel.
Guy > Jernigan. sajnos...
Blaise
Ezzel varjunk egy evet, plane hogy Wagnernek is jo ev, szar ev, jo ev volt a sormintaja.. szerintem Jerniganben tobb van.
Igor
Én egyáltalán nem hiszek Jerniganben. Játszik egy évben 4 jó meccset elhisszük, hogy belőle lehet valami... aztán jön a többi 12 meccs ahol nulla.
Blaise
Mondjuk ott éve elején még elhitték a OL-ek, hogy az OLB-kre kell figyelni, és adtak teret Jernigannek aztán rájöttek hogy szökőévente érkezik nyomás a szélről nyugodtan lehet TJ kettőzni...
Én legalábbis ezzel tudtam le azt hogy nem sok sacket szerzet a 4 meccs után..
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
kátrány
10M/év nem RT pénz... év közben kellett volna vele hosszabbítani, ahogy Cannon-al hosszabbítottak meg Schraederrel.
Guy > Jernigan. sajnos...
Blaise
Ezzel varjunk egy evet, plane hogy Wagnernek is jo ev, szar ev, jo ev volt a sormintaja.. szerintem Jerniganben tobb van.
Igor
Én egyáltalán nem hiszek Jerniganben. Játszik egy évben 4 jó meccset elhisszük, hogy belőle lehet valami... aztán jön a többi 12 meccs ahol nulla.
több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Late-For-Work-214-Interest-In-Tony-Jefferson-Rick-Wagner-Rebuffed-Offer-How-About-Victor-Cruz/a9172198-2591-4f7c-be35-8e9f367bf18d

La Canfora didn’t give any details on what the initial offer looked like, but Wagner’s reported rejection indicates he’d like to see if he can get more on the open market in a few weeks. Spotrac.com projects Wagner’s worth to be about $6.9 million per year for four years. NFL.com’s Gregg Rosenthal believes he could get close to $10 million annually.

Itt olvastam,mi a szitu .Bármekkora szükségünk lenne rá,ez egy nagyon elszállt összeg.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Williams nagy kedvencem, de elvileg van egy rakat fiatal falemberünk. Davis, Henry, Pierce... Én inkább Wagnert tartanám meg.
Guy > Jernigan. sajnos...
Blaise
Ezzel varjunk egy evet, plane hogy Wagnernek is jo ev, szar ev, jo ev volt a sormintaja.. szerintem Jerniganben tobb van.

Amugy miert is ne tudnank megtartani mindkettot.. restructure/cut Doom es vagy Pitta + az egyertelmu cutok: Wright cut 4M, Zuttah cut 3.5M (nagy Skura fan vagyok), Watson cut 3M, Arrington cut 2.1M, Lewis cut 1.8M

Szerintem ha normalis szerzodest kotnek, mindketto beleferhet.. mondjuk BWIllnek 35M/4 ev Wagner 25M/4 ev, es egyiknel meg akar picit feljebb is lehet menni.. szvsz ez eleg korrekt mindkettonek.

Persze tisztaban vagyok vele, hogy egyik se fog belemenni...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
mondjuk WR-ből jöhetne Marshall vagy cruz is bagóért 😀
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nyílván ki kell rakni azt a rakat veteránt akik nem csinálnak semmit viszont fizetést kapnak...
Nálam Suggs maradós és Pitta/Watson témakörben sem biztos, hogy Pittat pakolnám ki bár akkor legalább Flacco-ról lekerül az oda kell dobni pistának 2 yardért opció ami nem feltétlenül rossz. A többivel egyetértek. Viszont kellene FA-ról egy ILB-t vagy Passrushert és WR-t szerezni. Lehetne kukázni mert nyílván a legjobbakra nem lesz pénz. Szóval várom mikor kezdődik a nagytakarítást.
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
7 milla kb a max évente, de ha kiengedjük a piacra akkor keresztet vethetünk rá... #continuity
Blaise
Kérdés,mennyire akar majd megegyezni vagy szétnéz a piacon és vár egy nagyobb ajánlatot.Szerintem mi a 7 M környékéért meg akarjuk majd tartani.
Viszont B opciónak ott van Lewis .Yandával ketten a két vadállat ínyenceknek való szórakozás lesz,ahogy hentelik az ellen bal oldalát és West/Dix tolja a konstans 7-8 yardokat... 😀
kátrány
Eddig ami infomorzsa kijött nem úgy tűnik mintha törnék magukat Wagner megtartására... persze amíg Doom - Suggs - Webb - Pitta - k.Lewis - Wright - Wallace - Arrington - Zuttah csomag elviszi a sapka 1/3-t addig fiatal játékos megtartására esélyünk sincs.
Lewis játszott RT-t? nekem nem rémlik. Viszont ha elfogadjuk, hogy Lewis megold egy posztot akkor is lesz két lukunk a falban amire nincs megoldásunk.

Williamsra úgy látom nagyobb a hajlandóság részéről és részünkről is. Ha Williams marad, akkor viszont Guy megy biztosan mert jövőre Jernigennek kell szerződést adni és három falembert biztos nem fogunk kifizetni ennyi rookieval a hátuk mögött.
malkav
Williams nagy kedvencem, de elvileg van egy rakat fiatal falemberünk. Davis, Henry, Pierce... Én inkább Wagnert tartanám meg.
Guy > Jernigan. sajnos...
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
7 milla kb a max évente, de ha kiengedjük a piacra akkor keresztet vethetünk rá... #continuity
Blaise
Kérdés,mennyire akar majd megegyezni vagy szétnéz a piacon és vár egy nagyobb ajánlatot.Szerintem mi a 7 M környékéért meg akarjuk majd tartani.
Viszont B opciónak ott van Lewis .Yandával ketten a két vadállat ínyenceknek való szórakozás lesz,ahogy hentelik az ellen bal oldalát és West/Dix tolja a konstans 7-8 yardokat... 😀
kátrány
Ha jól emlékszem az eredeti elképzelés Lewissal kapcsolatban a Swing T volt, csak jó volt annyira hogy kezdő Guard legyen, szóval simán kiköthet a jobb oldalon. Ebben az estben LG lesz hiány cikk... Nehéz ügy .... de az teljesen biztos ha kiengedjük a piacra Wagnert akkor neki inthetünk. Williamsra úgy látom nagyobb a hajlandóság részéről és részünkről is. Ha Williams marad, akkor viszont Guy megy biztosan mert jövőre Jernigennek kell szerződést adni és három falembert biztos nem fogunk kifizetni ennyi rookieval a hátuk mögött. Juice-nál sok a kérdőjel, én szeretném itt tartani, de gyakorlatilag 6TE van még mellette akiknek valamenyire átfed vele a feladatköre....De ő valszeg olcsó lesz.
több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
7 milla kb a max évente, de ha kiengedjük a piacra akkor keresztet vethetünk rá... #continuity
Blaise
Kérdés,mennyire akar majd megegyezni vagy szétnéz a piacon és vár egy nagyobb ajánlatot.Szerintem mi a 7 M környékéért meg akarjuk majd tartani.
Viszont B opciónak ott van Lewis .Yandával ketten a két vadállat ínyenceknek való szórakozás lesz,ahogy hentelik az ellen bal oldalát és West/Dix tolja a konstans 7-8 yardokat... 😀


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Mindegyiknek örülnék ha maradna (Bwill,Juice,Wagner) de egyikért sem fogok könnyeket hullatni ha elmennek.Wagner solid de azért na!10 milla?

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
En csak azt olvastam vhol hogy 10M kornyeken akar.... Azt en sokallom.
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
7 milla kb a max évente, de ha kiengedjük a piacra akkor keresztet vethetünk rá... #continuity
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Per the Baltimore Sun's Jeff Zrebiec, "there seems to be a confidence level among team officials" that they'll find a "serviceable and cheaper replacement" for Wagner.

no comment...
Blaise
Ha tényleg 10M környékén akar kapni akkor nem hiszem hogy itt kellene tartani, akkor inkább Bwill-re költsünk. Állítólag Szar a draft OT-ben és a FA sem túl meggyőző és sok csapatnak kell a falat megjavítani .. Viking (oda mindjárt kettő), Panthers, Jets... Ez megdobja az értétékét.

Wagner szerintem jó kezdő a posztján de nem elit, Bwill elitközeli ...
malkav
Haaaah? Mi van? RT-nek, 10 milliot???

Heh? Whaat?
 overthecap.com/position/right-tackle/

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Per the Baltimore Sun's Jeff Zrebiec, "there seems to be a confidence level among team officials" that they'll find a "serviceable and cheaper replacement" for Wagner.

no comment...
Blaise
Ha tényleg 10M környékén akar kapni akkor nem hiszem hogy itt kellene tartani, akkor inkább Bwill-re költsünk. Állítólag Szar a draft OT-ben és a FA sem túl meggyőző és sok csapatnak kell a falat megjavítani .. Viking (oda mindjárt kettő), Panthers, Jets... Ez megdobja az értétékét.

Wagner szerintem jó kezdő a posztján de nem elit, Bwill elitközeli ...
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
J'Marcus Webb... nem fiatalabb, de rosszabb... viszont olcsó 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Per the Baltimore Sun's Jeff Zrebiec, "there seems to be a confidence level among team officials" that they'll find a "serviceable and cheaper replacement" for Wagner.

no comment...
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Tegnap reggel 7:30-kor Újpest-Városkapu 30-as tag Baltimore-s sapiban, valaki? 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv