Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Greg Roman will be a senior offensive assistant and the team's tight end coach. Last year's TE coach, Richard Angulo, will be asst OL coach
Node akkor ki lesz az O line coach?
Peter
mit jelent ez a senyor poszt?
gedam
Ha a tanácsnál dolgozna, akkor ő lenne a Támadási és Fegyverkezési Főosztályvezető-helyettes.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
gedam 5 696
Greg Roman will be a senior offensive assistant and the team's tight end coach. Last year's TE coach, Richard Angulo, will be asst OL coach
Node akkor ki lesz az O line coach?
Peter
mit jelent ez a senyor poszt?
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Greg Roman will be a senior offensive assistant and the team's tight end coach. Last year's TE coach, Richard Angulo, will be asst OL coach
Node akkor ki lesz az O line coach?

több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Juan Castillo will be heading to the Buffalo Bills to work on Sean McDermott's staff as OL coach/run game coordinator.
WTF?csóró Bills,szimpatikus csapat.részvétem.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
 twitter.com/AdamSchefter/status/819545418308747264


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Megnéztem Biscuit Presser-ét, hát még én is bizakodó lettem a jövővel kapcsolatban.... Komolyan mondom ilyen főnököt akarok magamnak 😀

malkav
Tobb mint egy oras (!!), es negy ficko nezesetol bizakodo lettel? 😊 En csak hallgattam, de lehet neznem is kellett volna?
A tulaj lehet nagyon jo "fonok" ott is ahol most dolgozol. 😊
no
A tulaj az állam... hogy lehetne az jó főnök 😛
Csak a szövegektől lettem bizakodó, meg az enyhe odabökésektől...
malkav
Egy ferfinek altalaban masik testresze a fonok. 😊
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Megnéztem Biscuit Presser-ét, hát még én is bizakodó lettem a jövővel kapcsolatban.... Komolyan mondom ilyen főnököt akarok magamnak 😀

malkav
Tobb mint egy oras (!!), es negy ficko nezesetol bizakodo lettel? 😊 En csak hallgattam, de lehet neznem is kellett volna?
A tulaj lehet nagyon jo "fonok" ott is ahol most dolgozol. 😊
no
A tulaj az állam... hogy lehetne az jó főnök 😛
Csak a szövegektől lettem bizakodó, meg az enyhe odabökésektől...
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Megnéztem Biscuit Presser-ét, hát még én is bizakodó lettem a jövővel kapcsolatban.... Komolyan mondom ilyen főnököt akarok magamnak 😀

malkav
Tobb mint egy oras (!!), es negy ficko nezesetol bizakodo lettel? 😊 En csak hallgattam, de lehet neznem is kellett volna?
A tulaj lehet nagyon jo "fonok" ott is ahol most dolgozol. 😊
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
nana ez már biztos, vagy csak megérzés....
A Remény hal meg utoljára.

Megnéztem Biscuit Presser-ét, hát még én is bizakodó lettem a jövővel kapcsolatban.... Komolyan mondom ilyen főnököt akarok magamnak 😀
Minden vasárnap misére fogok járni hogy ebben az évben mindenki jól dolgozzon. Idén ugye Haribó volt a fő alulteljesítő, Ozzienak jó draftja volt.
Előtte Ozzie draftja volt szar JH okés volt...
Idén legyen mindenki jó és happy leszek 😀
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
Van egy rossz hírem....
Nem Pees lett a Denver vezetőedzője...
malkav
😀 Meg a Ramsé se lesz, hogy folytassam a sort. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Van egy rossz hírem....
Nem Pees lett a Denver vezetőedzője...
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Év végi presserből:

SB:
láttam már jobb Joet... wow
idén jó néhány meccsen felhúzta magát, ami után nem akart egyből Harbsal beszélni, mert a düh nem az ő menedzseri stílusa. ennyit arról mennyire nem prove it év jön
év végére a támadósor javult, a védelem viszont összezuhant

I want my fans to know I think John can coach better, I think Oz and Eric can draft better - Top draft misses are "significant", - and I think Joe can play better.
The pitchforks are out. They know it.

OZ:
needek: 1) sec erősíteni Wrightot elő is kapta SB 2) támadófalon javítani 3) és kell "COMPLIMENTARY" RECEIVER. you wot mate? complementary?
MM azért lett megtartva mert hisznek abban, hogy Ő passzol leginkább Joehoz. jeez

Newsome says team is not afraid of taking risks of players with character red flags. "We're not afraid of it." akkor tavaly a f-szomért húztuk ezt a szerencsétlen correat Spence helyett?
Blaise
SB sztem jol csinalja es adta elo. Egy "purpose" az eleteben es igy annyira folyik bele amennyire meg nem karos, de boven jelen van. Remek, hogy kiall mellettuk ( ha mar megtartja oket), vedte oket mindenhol ezert sok "furcsa" dolgot mondott. Az hogy merges lesz meccsek alatt en jo jelnek veszem, de hogy nem meregbol dont az jo.

Egy dolog: szeret veluk dolgozni es meg is kapta a kerdest, hogy ki fogja-e oket rugni, ha nem klappolnak a dolgok es a valasz igen. Az en kerdesem, hogy fogja-e latni a pillanatot.

Viszont a nyomas erzodik a " sok fan orulne ha kirugnam JH-kat ",
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Év végi presserből:

SB:
láttam már jobb Joet... wow
idén jó néhány meccsen felhúzta magát, ami után nem akart egyből Harbsal beszélni, mert a düh nem az ő menedzseri stílusa. ennyit arról mennyire nem prove it év jön
év végére a támadósor javult, a védelem viszont összezuhant

I want my fans to know I think John can coach better, I think Oz and Eric can draft better - Top draft misses are "significant", - and I think Joe can play better.
The pitchforks are out. They know it.

OZ:
needek: 1) sec erősíteni Wrightot elő is kapta SB 2) támadófalon javítani 3) és kell "COMPLIMENTARY" RECEIVER. you wot mate? complementary?
MM azért lett megtartva mert hisznek abban, hogy Ő passzol leginkább Joehoz. jeez

Newsome says team is not afraid of taking risks of players with character red flags. "We're not afraid of it." akkor tavaly a f-szomért húztuk ezt a szerencsétlen correat Spence helyett?
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
nem tudom olvastátok-e Steve Biscuit nyilatkozatát, de úgy érzem a jövőév prove it év lesz, nemcsak JH-nak és a slepjének, de Ozziera is rápirított kicsit...
Szóval remélem ez az extra nyomás eredményre vezet majd..
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Van egy rossz hírem....
Nem Pees lett a Jaguars vezetőedzője...
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Most meglátjuk ozzie mit varázsol, szerintem olyan sok helyen nem kell depth (CB,S,) úgyhogy most potenciális kezdőket kell hozni, CB, S, WR, OLB és nem kell pickeket halmozni, hanem fel kell tradelni a jó játékosokért. 1. 2. 3. 3. ebből ki kellene hozni a szükségeseket.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Hat JH az ev vegi interjujaban egy harmadik RB-rol beszelt ( akar B Allen), nem RB1-rol. Persze rejtvenyekbe beszel mostanaban- szereti az agressziv hivasokat, mindig blitz-elne szive szerint, mindig futna, 12. hetig Nr1 D# a mienk....stb. Lehet az elso harom kor rb lesz?

Szarkazmus nelkul ki fogunk probalni egy csomo rb-t es hatul talan huzunk is egyet, mert West-et ki kell rakni valahogy mielott akar kozepesen draga lenne. DL-t fogunk huzni es kelleni is fog. Egy komplex TE meg jo lenne a csapatba, a mieinket az ures uvegekkel egyutt be kellene egy ilyenre cserelni.

A kinek kellene maradni-kinek menni cikkben az elfogult ujsagiro magyarazata Suggs-ra leirja a Fr. jelenlegi helyzetet. Wallace elkuldesenek a gondolata ( ha van potlas ), meg mutatja milyen jol all indulasnal a retool.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Szerintem Schaub az oka annak hogy nem jutottunk PO-ba, szóval őt kell visszahívni valahogy, esetleg ABrown.-t... mindegy de a lényeg hogy a 2. körös draftpickünket lehetőleg cseréljük el 3. vagy 4. körösökre mert második körben nem húzunk túl jól ....
2016. KC- eddig semmi
2015. Maxx- eddig semmi
2014. Jernnigen- ez az a kivétel ami szabályerősítő
2013. ABrown- no comment
2012. Upshaw- no comment
....
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Akkor mese nincs, rugó és DL kell 😀 (more sarcasm)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
TE nem kell!, ott van Boyle bal és jobb heréje, bizonyos felállásoknál csak az egyik van fent a pályán de az esetek túlnyomó többségében egy oldalra állnak fel 😀
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000772017/article/john-harbaugh-ravens-need-another-running-back
jézus...
Blaise
Most mért? Futóból sose elég, a fal "jó, csak sérült volt" (sarcasm) szóval még esetleg TE kellene vagy 4 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/wvreoqaaodthscv7tyzp
John Harbaugh: Ravens need another running back
Coach John Harbaugh says Baltimore needs another running back to go with Terrance West and Kenneth Dixon. Might the Ravens target a playmaker in the draft's first round?


jézus...
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
Hát eddig elég szánalom volt ez a rájátszás :S
Nem elég hogy mi nem vagyunk benne de az hogy egy normális kiélezett meccs nincs ebben a körben..... agyf@sz
malkav
Hát igen, bőven befértünk volna, de most ez van, ezt kell szeretni. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hát eddig elég szánalom volt ez a rájátszás :S
Nem elég hogy mi nem vagyunk benne de az hogy egy normális kiélezett meccs nincs ebben a körben..... agyf@sz
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 622
Hat en nem is F-bol indultam ki, hanem a cap-bol, es a hianyposztjaink a premiumba esnek most es nem hiszek az azonnali sikerukben a draftrol+ kukaFA-rol. Ha mar varhatoan nem leszunk azok, akkor addigra rendbe lehetne rakni egy ket aldozat bevallalassal a cap-et. Es egy kis szerencsevel, edzokkel a rovidtavu sikeresseg is meglehetne. Leraktuk a voksot F-ra felig kenyszerbol felig meggyozodesbol. Az elso nagy szerzodeset a legjobbkor kapta az o szempontjabol alaposan megdolgozott erte, ezt a frissitett valtozatot a caphitnek koszonheti. Ha netalan F szar lesz nagy bajba leszunk meg kozeptavon is. De legyunk optimistak, jo lesz F, egeszsegesek maradunk,mind a huzo mind a rookiek jok lesznek, az edzok eletuk eveit fogjak hozni es megyunk SB-t unnepelni jovore. 😊