Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Akkor legalább Nurv jöjjön,ne valami családi haver megint.
kátrány
Hostler 😀 😀
Blaise
Ő legalább ösmeri Joet és Trestman előtt is benne volt a kalapban.
kátrány
És ezzel le is tudtunk minden mellette szóló érvet 😀
Én mondjuk simán bepróbálkoznék McCoynál...
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Őszintén megvallva nekem hót mindegy ki az OC, pusztán nem látom, hogy miért ne lehetne jobb MM-el jövőre, amikor a saját "mutatványát" játsszák. De végül úgy is az lesz, akit / amit kinn akarnak, szóval meglátjuk.

edit: ja és ettől még hibának tartom, hogy MM nem edz itt jövőre. Újabb OC, újabb szisztéma. No consistency.

Szerkesztette: Collapo

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Akkor legalább Nurv jöjjön,ne valami családi haver megint.
kátrány
Hostler 😀 😀
Blaise
Ő legalább ösmeri Joet és Trestman előtt is benne volt a kalapban.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Igazán kíváncsi lennék, hogy ti mit láttatok MM-ben ami miatt sajnálkoztok.
Blaise
Semmit és pont ezt nem értem. Nem 10 meccs alatt kell megváltani a világot. Hozott anyagból dolgozik, nem saját baromságból. Vajon mennyire lehet egy playbookot év közben úgy variálni, hogy még eredményes is legyen? Nem mondom, hogy lehetetlen, de azt se gondoljuk, hogy túl könnyű. Én adtam volna még időt neki. Ezt a lehetőséget sajnálom tőle, mert elég rég itt van hozzá, hogy ne 10 meccs után búcsúzzunk el.
Collapo
Szerintem az nem playbook kérdése, hogy futok meccsenként 10-15 alkalommal és passzolok 40-50 alkalommal - az esetek többségében kínosan ügyelve arra, hogy a "sárga vonal" rosszabbik oldalán álljon a célpont...
A lojalitás meg szép dolog csak most már többet szopunk vele mint előnyünkre válna lsd. a zongorista motoros...
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Akkor legalább Nurv jöjjön,ne valami családi haver megint.
kátrány
Hostler 😀 😀
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Igazán kíváncsi lennék, hogy ti mit láttatok MM-ben ami miatt sajnálkoztok.
Blaise
Semmit és pont ezt nem értem. Nem 10 meccs alatt kell megváltani a világot. Hozott anyagból dolgozik, nem saját baromságból. Vajon mennyire lehet egy playbookot év közben úgy variálni, hogy még eredményes is legyen? Nem mondom, hogy lehetetlen, de azt se gondoljuk, hogy túl könnyű. Én adtam volna még időt neki. Ezt a lehetőséget sajnálom tőle, mert elég rég itt van hozzá, hogy ne 10 meccs után búcsúzzunk el.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
ha pár éve Champ Bailey nem szalad rondán alá egy kb. hail mary passznak?
lucio
Ne varrd az öreg nyakába, egy ifjonc safety volt az. (Moore? vagy valami hasonló névvel.)
tomi-tomi
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Naivitás az hinni, hogy amit mi mindannyian látunk, azt pont az edzők nem látják. Ha egymás után két OC ugyanazt a baromságot csinálja, akkor tán annak egyéb okai is vannak, mintsem hogy hülyék. pl. annyira szar a fal, meg annak emberanyaga, hogy zéró esély hatékonyan futni.( Lásd még a SB utáni első év, Birk helyett Ginoval centerben...). Ezzel együtt én inkább hiszek a vérfrissítésben OC poszton.
JH megítélése nálam kettős. A csapatot én azért is szeretem, mert összeszedett, nem omlik össze, még vesztes szezonokban, bármilyen bajok közepette sem gyalogoltak át rajtunk. Ez nekem azt mondja, hogy jól összetartja a csapatot. Ez is a HC dolga...
Viszont: ha ilyen koncentráltsággal ennyi szoros vereséget szenvedünk, annak az egyik olvasata az, hogy a keret gyenge. Ennek kialakításában pedig a HC szerepe nem elhanyagolható. Ugyanígy az edzői kar kiválasztásában, amely számos poszton évek óta nem képes kitermelni tehetségeket (pl. WR draftok, CB S mizéria), vagy megnyugtatóan rendezni akkut problémákat. Azért látjuk, hogy más franchise-ok 3-4 év alatt komplett vérfrissítéssel egy jó edzői gárdával mire képesek (pl. Falcons hol volt pár éve).
Nem tudom eldönteni, hosszú távon mi a helyes JH-val, mert lehet, egy váltásból sokkal rosszabban jövünk ki, mint ha marad. Ha viszont abból indulok ki, a Ravens egy nyertes franchise, akkor ez a középszer, ami évek óta megy, nem a mi pályánk. Egyébként biztosan nem marad HC állás nélkül, ha elküldjük.
Nálam egyébként JH megítélése tökéletesen ugyanaz a csapdahelyzet, mint Flacco értékelése. Látom, hogy mennyire jó, hogy van egy ilyen QB-nk, mint ő. Ugyanakkor: játszott jópár koordinátorral. Egyiknél se éreztem azt, hogy hűde összhangban lenne vele, kivéve azzal, akinél sokat futottunk (mer' jó volt a fal, és ugye akkor passzolni is könnyebb😀 Extrán jó a play-offban. Ugyanakkor: hogy vélekednénk róla (vagy akár a vezetőedző kérdésről), ha pár éve Champ Bailey nem szalad rondán alá egy kb. hail mary passznak?
lucio
A fal mint olyan az elejen nem letezett, de azota sokkal jobb, de meg mindig nem az igazi. MM alatt volt hogy jol futottunk es ugyis elhagyta, valamikor csak a biztos labdatartas-idohuzas miatt kellett volna es elhagyta. A vasas ellen hagyjuk. A 2.5 yardos passzoknal a futas 10x biztonsagosabb lenne. A fo problema ugy hivja a jatekokat, hogy belekenyszeritjuk magunkat, hogy a vegen csak dobni legyen erdemes, borzasztoan kiszamithato ( ko-papir-ollonal mindig egyet gondol elore). Jh-rol leirtam a velemenyyemet, lehet kiegett nalunk, de biztos hamarabb kapna ajanlatot mint mi talalnak vkit. Flacco jo es tenyleg nem kapta meg a fegyvereket, de eddig hozta magat es azt jatszattak vele amivel a legjobb, iden nem + eloszor o maga is rosszul, pontatlanul es neha rookie hibakat elkovetve jatszott. Sztem azert nagyobb benne a potencial, mint amit kihoztak belole (palyafutasilag). Amugy hiaba a SB, uugy megkerdojelezik a kvalitasait. Ha nem lett volna SB akkor JH-rol nem is kene beszelni mar, Flacco meg kevesebbert csinalna uezt.
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ha pár éve Champ Bailey nem szalad rondán alá egy kb. hail mary passznak?
lucio
Ne varrd az öreg nyakába, egy ifjonc safety volt az. (Moore? vagy valami hasonló névvel.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
lucio 323
Naivitás az hinni, hogy amit mi mindannyian látunk, azt pont az edzők nem látják. Ha egymás után két OC ugyanazt a baromságot csinálja, akkor tán annak egyéb okai is vannak, mintsem hogy hülyék. pl. annyira szar a fal, meg annak emberanyaga, hogy zéró esély hatékonyan futni.( Lásd még a SB utáni első év, Birk helyett Ginoval centerben...). Ezzel együtt én inkább hiszek a vérfrissítésben OC poszton.
JH megítélése nálam kettős. A csapatot én azért is szeretem, mert összeszedett, nem omlik össze, még vesztes szezonokban, bármilyen bajok közepette sem gyalogoltak át rajtunk. Ez nekem azt mondja, hogy jól összetartja a csapatot. Ez is a HC dolga...
Viszont: ha ilyen koncentráltsággal ennyi szoros vereséget szenvedünk, annak az egyik olvasata az, hogy a keret gyenge. Ennek kialakításában pedig a HC szerepe nem elhanyagolható. Ugyanígy az edzői kar kiválasztásában, amely számos poszton évek óta nem képes kitermelni tehetségeket (pl. WR draftok, CB S mizéria), vagy megnyugtatóan rendezni akkut problémákat. Azért látjuk, hogy más franchise-ok 3-4 év alatt komplett vérfrissítéssel egy jó edzői gárdával mire képesek (pl. Falcons hol volt pár éve).
Nem tudom eldönteni, hosszú távon mi a helyes JH-val, mert lehet, egy váltásból sokkal rosszabban jövünk ki, mint ha marad. Ha viszont abból indulok ki, a Ravens egy nyertes franchise, akkor ez a középszer, ami évek óta megy, nem a mi pályánk. Egyébként biztosan nem marad HC állás nélkül, ha elküldjük.
Nálam egyébként JH megítélése tökéletesen ugyanaz a csapdahelyzet, mint Flacco értékelése. Látom, hogy mennyire jó, hogy van egy ilyen QB-nk, mint ő. Ugyanakkor: játszott jópár koordinátorral. Egyiknél se éreztem azt, hogy hűde összhangban lenne vele, kivéve azzal, akinél sokat futottunk (mer' jó volt a fal, és ugye akkor passzolni is könnyebb😀 Extrán jó a play-offban. Ugyanakkor: hogy vélekednénk róla (vagy akár a vezetőedző kérdésről), ha pár éve Champ Bailey nem szalad rondán alá egy kb. hail mary passznak?
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Kettős érzéseim vannak,egyrészt nem bánom,hogy Marty szerződését nem hosszabbítják meg semmi mást nem hozott,mint Trestman , ugyanakkor egy újabb edzőt kell megszoknia Joe-nak.
Ha választani kellett volna,hogy MM menjen vagy Pees ,gondolkodás nélkül Pees - t mondanám.Egy sokadik körös RB futott 100 yard fölött.No comment.
Sajnos nincs sok esély,hogy mindkét coordinator búcsúzzon,úh.Uncle Dean - t nézzük jövőre is...
Akkor legalább Nurv jöjjön,ne valami családi haver megint.
kátrány
Ne menjen buktassak fel-le-oldalra, de a konyhas neni playbookja is jobb lenne. Ev vegere mar kritikan aluli lett a D#.
több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Kettős érzéseim vannak,egyrészt nem bánom,hogy Marty szerződését nem hosszabbítják meg semmi mást nem hozott,mint Trestman , ugyanakkor egy újabb edzőt kell megszoknia Joe-nak.
Ha választani kellett volna,hogy MM menjen vagy Pees ,gondolkodás nélkül Pees - t mondanám.Egy sokadik körös RB futott 100 yard fölött.No comment.
Sajnos nincs sok esély,hogy mindkét coordinator búcsúzzon,úh.Uncle Dean - t nézzük jövőre is...
Akkor legalább Nurv jöjjön,ne valami családi haver megint.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Ma nem a vereség, hanem a búcsú fáj egy igazi Raven-től. Mason és Boldin mellett a kedvenc elkapóm lett, aki hollós sisakot húzott.
Ahogy a Madden17-ben mondják: Nem volt olyan WR, aki jobban és mérgesebben játszotta volna ezt a posztot, mint Steve Smith Sr. !

Köszönjük, megtiszteltetés volt #SSSr89
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Igazán kíváncsi lennék, hogy ti mit láttatok MM-ben ami miatt sajnálkoztok. Ugyanaz a szar volt mint Trestman. A futást elfelejtette, Flacco passz kísérleteinek száma nem csökkent.A passzkísérletek negyede checkdown szarság volt valamelyik backfieldről kilépő HB-nek. Flacco erősségére semmit nem építettünk.
Flaccoval akkor működött a támadósor ha megy a futás, mehet a playaction és a mély labdák. Ebből semmi nem volt.
Most nem a Kubiak féle támadósorról beszélünk, hogy sajnálkozzunk a kontinuitás miatt.

A kirúgás pedig előrevetíti, hogy prove it év jön Harbsnak is. Ha nem megyünk előre lehet hozni új HC-t aki tekerhet egy évet Joeval. Ha megint semmi akkor 2019-ben már mozdítható Flacco szerződése...
Blaise
es ugyan ez a legrosszabb eset, de nem is valoszinutlen de akkor rogton 3 bukott evnel jarunk. En pont ezert mennek a rebuildre. Flacco is pocsek pontatlan amelle, hogy az egesz stab ellene jatszik. Pees kirugasarol senki nemm olvasott valamit?
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 100 — capitaine du château de Vienne 1487
Igazán kíváncsi lennék, hogy ti mit láttatok MM-ben ami miatt sajnálkoztok. Ugyanaz a szar volt mint Trestman. A futást elfelejtette, Flacco passz kísérleteinek száma nem csökkent.A passzkísérletek negyede checkdown szarság volt valamelyik backfieldről kilépő HB-nek. Flacco erősségére semmit nem építettünk.
Flaccoval akkor működött a támadósor ha megy a futás, mehet a playaction és a mély labdák. Ebből semmi nem volt.
Most nem a Kubiak féle támadósorról beszélünk, hogy sajnálkozzunk a kontinuitás miatt.

A kirúgás pedig előrevetíti, hogy prove it év jön Harbsnak is. Ha nem megyünk előre lehet hozni új HC-t aki tekerhet egy évet Joeval. Ha megint semmi akkor 2019-ben már mozdítható Flacco szerződése...
Blaise
Aszitték M&M csokigolyók vagyunk, a kezedbe nem csak a szájbarúghatunk... Bujék tollasbál 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Igazán kíváncsi lennék, hogy ti mit láttatok MM-ben ami miatt sajnálkoztok. Ugyanaz a szar volt mint Trestman. A futást elfelejtette, Flacco passz kísérleteinek száma nem csökkent.A passzkísérletek negyede checkdown szarság volt valamelyik backfieldről kilépő HB-nek. Flacco erősségére semmit nem építettünk.
Flaccoval akkor működött a támadósor ha megy a futás, mehet a playaction és a mély labdák. Ebből semmi nem volt.
Most nem a Kubiak féle támadósorról beszélünk, hogy sajnálkozzunk a kontinuitás miatt.

A kirúgás pedig előrevetíti, hogy prove it év jön Harbsnak is. Ha nem megyünk előre lehet hozni új HC-t aki tekerhet egy évet Joeval. Ha megint semmi akkor 2019-ben már mozdítható Flacco szerződése...
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hiba.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
"Ravens OC Marty Mornhinweg is expected to be fired after the season.

Mornhinweg hasn’t been much of an upgrade after taking over for Marc Trestman in Week 6. The Ravens lacked big plays all year and never established a run game. Their offense was a large part of why they missed the playoffs for the second straight year. Baltimore will likely be searching for another offensive coordinator this offseason."

Most komolyan, így mi a f..... túrót várunk el Joe-tól..
Áhhhh.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Húú, mennyit összeírtatok...

A meccset nem minősítem, már leírtatok kb. mindent, az uccsó 1 perc megint hajkitépős volt nekem... és emiatt én is arra hajlok, hogy Pees helyett megnézhetnénk valakit. (Rex sztem már túl nagy egoval bír ahhoz hogy ide visszajöjjön)

MM és Harbs széke nálam stabil, én láttam reményteljes dolgokat mióta MM átvette a széket (volt amúgy, hogy Flacco vezette a ligát passzkísérletekben, szóval a 2. hely igazából visszaesés 😀), és Harbs nálam továbbra is élvezi a bizalmat.
Szóval nem, a jövő évi sem prove it év... esetleg ha jövőre csinálna egy 4-12/6-10-et, akkor lesz prove it a következő... sry, lehet én vagyok a homár - de Harbs sztem jól csinálja a dolgát, amikor kell próbál változtatni, ez néha bejött, néha nem... de nem hiszem el, hogy sok, szignifikánsan jobb edzőt tudnánk találni.
Igor
JH jo edzo, de amikor idejott nem o volt a legegyertelmubb dontes, senki nem gondolta hogy szignifikansan jobb lesz mint Billick. B uccso evei megengedtek a cseret, ennyi. JH uccso evei megengednek a cseret ( mellesleg iden borzalmas dontesei voltak a meccsek alatt). Tolem maradhatna, de a holdudvara kritikan aluli. Mondhatnank, hogy a SB -ig folyamatosan romlott a D# az oregedes, edzok tavozasa miatt. Az O Flaccco fejlodesevel javult. Utana amit hozott a csapat arra nem lehet mellett veregetve buszke. De mivel o nem hiv se O se D jatekokat igy bizony ezen 2 coach tenykedese meghatarozza ot is. Pontosan ezert tolem maradhatna, de SZAKERTO foedzok kellenek. DP-rol en nem irok tobbet. MM megerdemelne, hogy kapjon eselyt es voltak biztato jelek, de nala nem ertettem, hogy kezelhette igy a futast. Flacco nem D Brees, 10-bol 8szor ki fogunk kapni +50 dobassal. Neki kell a futas. Remelem jovore nem kell OC-t cserelni, mert Flacco-bol dobokiralyt akarunk csinalni. En kedvelem Flacco-t, de a kornyezete sem o nem alkalmas erre.

Ebben a csapatban sokkal tobb volt, ami jobb edzokkel sima PO-t jelentett volna ebben a ritka gyenge idenyben.
Most mar lehet beszelni a FA piacrol es a draftrol. D#-be passrusher, cb, S ( inkabb ne a draftrol), O-be wr1, qb ha rebuild
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Húú, mennyit összeírtatok...

A meccset nem minősítem, már leírtatok kb. mindent, az uccsó 1 perc megint hajkitépős volt nekem... és emiatt én is arra hajlok, hogy Pees helyett megnézhetnénk valakit. (Rex sztem már túl nagy egoval bír ahhoz hogy ide visszajöjjön)

MM és Harbs széke nálam stabil, én láttam reményteljes dolgokat mióta MM átvette a széket (volt amúgy, hogy Flacco vezette a ligát passzkísérletekben, szóval a 2. hely igazából visszaesés 😀), és Harbs nálam továbbra is élvezi a bizalmat.
Szóval nem, a jövő évi sem prove it év... esetleg ha jövőre csinálna egy 4-12/6-10-et, akkor lesz prove it a következő... sry, lehet én vagyok a homár - de Harbs sztem jól csinálja a dolgát, amikor kell próbál változtatni, ez néha bejött, néha nem... de nem hiszem el, hogy sok, szignifikánsan jobb edzőt tudnánk találni.
Igor
utólag én is belegondoltam, és amellett, hogy nem jött nekem át ez a passhappy playhívás, de tény hogy sok olyan dolgot is láttam MM playbookjából amiket szerettem volna.. Bootleg pl. az ami kubiak alatt nagyon ment jól tudta Flacco eladni és a Steelers ellen is bejött, Waller mint RZ célpont, vagy campira írt playek mindegyike tetszetős. Szóval én most úgy gondolom hogy lehet még egy évet neki adni. Talán az lehet a passhappy hívások mögött hogy igazából Flacco-t edzte és megbízott benne inkább mint a többi játékosba, de tudja a fene....
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Húú, mennyit összeírtatok...

A meccset nem minősítem, már leírtatok kb. mindent, az uccsó 1 perc megint hajkitépős volt nekem... és emiatt én is arra hajlok, hogy Pees helyett megnézhetnénk valakit. (Rex sztem már túl nagy egoval bír ahhoz hogy ide visszajöjjön)

MM és Harbs széke nálam stabil, én láttam reményteljes dolgokat mióta MM átvette a széket (volt amúgy, hogy Flacco vezette a ligát passzkísérletekben, szóval a 2. hely igazából visszaesés 😀), és Harbs nálam továbbra is élvezi a bizalmat.
Szóval nem, a jövő évi sem prove it év... esetleg ha jövőre csinálna egy 4-12/6-10-et, akkor lesz prove it a következő... sry, lehet én vagyok a homár - de Harbs sztem jól csinálja a dolgát, amikor kell próbál változtatni, ez néha bejött, néha nem... de nem hiszem el, hogy sok, szignifikánsan jobb edzőt tudnánk találni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
MOst már nagyon kiváncsi vagyok mennyit fof kapni Bwill

 overthecap.com/2017-contract-estimates-brandon-williams/

Orr,Jimmy,Wagner úgy néz ki nem játszanak

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 604
nem szeretném, ha piccbörg sorsára jutnánk. ők elkurvulhattak, de mi ne tegyük.
gedam
Szerencsére nagyon szépen épül az új védelem, amelynek nagyon is fényesnek látom a jövőjét. 😉 Kb 1-2 igazán jó passrusherre van az egység, hogy ismét kiváló minősítése legyen. 😊
Soldados
nem szeretném, ha piccbörg sorsára jutnánk. ők elkurvulhattak, de mi ne tegyük.
gedam
Szerencsére nagyon szépen épül az új védelem, amelynek nagyon is fényesnek látom a jövőjét. 😉 Kb 1-2 igazán jó passrusherre van az egység, hogy ismét kiváló minősítése legyen. 😊
Soldados
Az hogy most milyen es a jovo mennyire lesz fenyes egy dolog, de 2 dolog amit emlitenek. 1. azert mert jo d# lesz ( mondjuk) nem jelenti, hogy az a fajta vad, fizikalis medvekergeto betyarossan singorbito uzemmodban lesz amit szeretnenk magunknak is vissza. 2 1-2 igazan jo passrusher-el mminden csapat sokkal jobban mutatna, meg azok is akiknek van.
no
1. Én playmakereket akarok, nem feltétlen brutalitást, hardhitterből elég 1-2 (mondjuk pont OLB poszton nem árt egy ilyen 😊 )
2. én nem azért említettem az OLB-posztot, mert a passrush minden védelemnek jól jön, hanem azért, mert úgy tűnik, minden szekcióban kezdenek meglenni a playmakerek nálunk, kivéve éppen az OLB-posztot. Ha Dupree jó lesz (ezt azért az idei 4-5 meccse alapján nem eldönthető), akkor elég egy, és óriásit fog javulni a védelem, mert mindenhol máshol megvagyunk a kezdőben.
Soldados
tudom, hogy azert irtad, de egy 3 down passrusher a mai dobo ligaban az alfa es az omega.
A brutalitas eros szo ( bar szimpatikus es inkabb mint piskota), de azert mert playmaker lehet kokemeny, ugye nem kell peldakat irnom? Emlekszel te rajuk mindket csapatbol 😊
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nem szeretném, ha piccbörg sorsára jutnánk. ők elkurvulhattak, de mi ne tegyük.
gedam
Szerencsére nagyon szépen épül az új védelem, amelynek nagyon is fényesnek látom a jövőjét. 😉 Kb 1-2 igazán jó passrusherre van az egység, hogy ismét kiváló minősítése legyen. 😊
Soldados
nem szeretném, ha piccbörg sorsára jutnánk. ők elkurvulhattak, de mi ne tegyük.
gedam
Szerencsére nagyon szépen épül az új védelem, amelynek nagyon is fényesnek látom a jövőjét. 😉 Kb 1-2 igazán jó passrusherre van az egység, hogy ismét kiváló minősítése legyen. 😊
Soldados
Az hogy most milyen es a jovo mennyire lesz fenyes egy dolog, de 2 dolog amit emlitenek. 1. azert mert jo d# lesz ( mondjuk) nem jelenti, hogy az a fajta vad, fizikalis medvekergeto betyarossan singorbito uzemmodban lesz amit szeretnenk magunknak is vissza. 2 1-2 igazan jo passrusher-el mminden csapat sokkal jobban mutatna, meg azok is akiknek van.
no
1. Én playmakereket akarok, nem feltétlen brutalitást, hardhitterből elég 1-2 (mondjuk pont OLB poszton nem árt egy ilyen 😊 )
2. én nem azért említettem az OLB-posztot, mert a passrush minden védelemnek jól jön, hanem azért, mert úgy tűnik, minden szekcióban kezdenek meglenni a playmakerek nálunk, kivéve éppen az OLB-posztot. Ha Dupree jó lesz (ezt azért az idei 4-5 meccse alapján nem eldönthető), akkor elég egy, és óriásit fog javulni a védelem, mert mindenhol máshol megvagyunk a kezdőben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Jernigan utsó három meccs=0 tackle,wouw!
Peter
BW-t nem is jatszatnam, Pierce be a melyvizbe megha egy tet nelkuli meccs akkor is. Nezzuk mit hozz a jovo.