Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Senior bowl meetings:
Baltimore Ravens - Jordan Sterns S, Taywan Taylor WR, Justin Senior OL,Corey Clement RB,Donell Pumphrey RB,Tanoh Kpassagnon DE

Szerkesztette: Peter

több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Szerintetek KC belenő az ILB szerepkörbe vagy Abrown pályamodelt követi?
malkav
Szerintem ő harmad vagy negyed évére lesz csak kezdő.főleg ILB-nek.jövőre max szituációs passrusher lesz,persze cáfoljon rám!

több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Szerintem kellemes meglepetés lesz, legalábbis Madden17 -ben jó.😄😁

Weddle pro bowl.
Zuttah szintén lol.
cikesz
Ennyit a szavazás komolyságáról 😊
Wright-al kézenfogva a leggyengébb játékosunk volt

Szerkesztette: kátrány


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Szerintem kellemes meglepetés lesz, legalábbis Madden17 -ben jó.😄😁

Weddle pro bowl.
Zuttah szintén lol.
cikesz
Ne passzá fel..... Zuttah..... ez tuti ?
malkav
Tuti😁
Sírjunk vagy nevessünk?
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Szerintem kellemes meglepetés lesz, legalábbis Madden17 -ben jó.😄😁

Weddle pro bowl.
Zuttah szintén lol.
cikesz
Ne passzá fel..... Zuttah..... ez tuti ?
több mint 7 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Szerintem kellemes meglepetés lesz, legalábbis Madden17 -ben jó.😄😁

Weddle pro bowl.
Zuttah szintén lol.

Szerkesztette: cikesz
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szerintem sokra viszi. De lehet eljinxeltem. 😉
Pozitivnak szantam. 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Jaj de Qva messze van még az FA piac meg a draft....... legalább izgalmas PO meccsek lennének, szomorú vagyok
malkav
Szomorú az a foci nélküli félév... :/
nnnorbert
Ilyenkor kell noi roplabdat v noi strandkezit/ropit bambulni


Szerintetek KC belenő az ILB szerepkörbe vagy Abrown pályamodelt követi?
malkav
En hiszek a sracban. Ami eleg rossz omen neki mert BarnArturoban is hittem. Sztem jo lesz O.
Collapo
Akkor ez most pozitiv vagy negativ ?! :S
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Jaj de Qva messze van még az FA piac meg a draft....... legalább izgalmas PO meccsek lennének, szomorú vagyok
malkav
Szomorú az a foci nélküli félév... :/
nnnorbert
Ilyenkor kell noi roplabdat v noi strandkezit/ropit bambulni


Szerintetek KC belenő az ILB szerepkörbe vagy Abrown pályamodelt követi?
malkav
En hiszek a sracban. Ami eleg rossz omen neki mert BarnArturoban is hittem. Sztem jo lesz O.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Szerintetek KC belenő az ILB szerepkörbe vagy Abrown pályamodelt követi?
több mint 7 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
Jaj de Qva messze van még az FA piac meg a draft....... legalább izgalmas PO meccsek lennének, szomorú vagyok
malkav
Szomorú az a foci nélküli félév... :/
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Jaj de Qva messze van még az FA piac meg a draft....... legalább izgalmas PO meccsek lennének, szomorú vagyok
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Volt egy interjúja a ravensnél, ott mondta hogy nem is lehetett volna meggyőzni, mert gyakorlatilag semmilyen fizikai teszten nem menne át így hogy ez kiderült róla.
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
ő nyilatkozta,hogy ez 110% kamu.
Peter
erről lemaradtam, ez hol olvasható?
Collapo
a fooldalon van egy 30 perces nyilatkozat JH, Ozzy, Orr+ ... egy asztalnal. Az elso mondata Orr-nak.
no
Áhh, akkor ezért maradtam le róla... 30 percem egyben még sose volt 😀 Meg se nyitottam.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 642
ő nyilatkozta,hogy ez 110% kamu.
Peter
erről lemaradtam, ez hol olvasható?
Collapo
a fooldalon van egy 30 perces nyilatkozat JH, Ozzy, Orr+ ... egy asztalnal. Az elso mondata Orr-nak.
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
ő nyilatkozta,hogy ez 110% kamu.
Peter
erről lemaradtam, ez hol olvasható?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 642
[/quote]Én is csak ezt:
 twitter.com/RapSheet/status/822449440145477633
empty taxi
Hat tobbet beszelunk rola mint kellene, de erre lenne valo a foci nelkuli idoszak. En a fr. helyyeben konkretan nekimennek es ha van nalunk bunos repulnie kell, ha nincs akkor a riporter kerjen bocsanatot hiszen az NFL pont az ellenkezojet predikalja ( megha nem is igaz teljesen)
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Nem ment volna át a fizikain sem!milyen rábeszélés?ő nyilatkozta,hogy ez 110% kamu.

több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
en nem lattam, hallottam azt a nyilatkozatot, de valoszinuleg felreertes lehet. Nincs ember aki bevallalna meg az evszazad legjobb jatekosanal sem.
no
Én is csak ezt:
 twitter.com/RapSheet/status/822449440145477633
empty taxi
Aztán:
Nem kell ezt tulreagalni, mindket reszrol ertheto a dolog, futott egy kort a Ravens FO, hatha csabitj a penz (azert valszeg nem egy nagy valoszinusegu dologrol/legrosszabb esetrol volt itt szo inkabb szvsz), de sztem eleg konszenzusos dontes volt ez, hogy ez ilyen hamar / ilyen modon jott ki.
Igor
Ezt értem, én is így gondolom, de érdekes a nyilatkozat, amit látni lehetett... messzemenő morális vitába ugyanakkor semmi esetre se mennék bele, mert alapvetően Veletek értek egyet. Csak fura, na! 😀
Minden jot neki, valoban az egeszseg a legfontosabb.
Igor
Ezt pedig nagyon így gondolom én is.

Ha tortent volna vele valami komoly, az eltemethette volna a fr-t, a rabeszelok/ palyara engedok lelkiismerete meg megolne a felet ennek a gardanak. Ezert elkepzelhetetlennek tartom.
no
Mint fentebb írtam, egyetértek, de fura az élet. No meg az idézett komment 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 642
Nem kell ezt tulreagalni, mindket reszrol ertheto a dolog, futott egy kort a Ravens FO, hatha csabitj a penz (azert valszeg nem egy nagy valoszinusegu dologrol/legrosszabb esetrol volt itt szo inkabb szvsz), de sztem eleg konszenzusos dontes volt ez, hogy ez ilyen hamar / ilyen modon jott ki.

Minden jot neki, valoban az egeszseg a legfontosabb.
Igor
Ha tortent volna vele valami komoly, az eltemethette volna a fr-t, a rabeszelok/ palyara engedok lelkiismerete meg megolne a felet ennek a gardanak. Ezert elkepzelhetetlennek tartom.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem kell ezt tulreagalni, mindket reszrol ertheto a dolog, futott egy kort a Ravens FO, hatha csabitj a penz (azert valszeg nem egy nagy valoszinusegu dologrol/legrosszabb esetrol volt itt szo inkabb szvsz), de sztem eleg konszenzusos dontes volt ez, hogy ez ilyen hamar / ilyen modon jott ki.

Minden jot neki, valoban az egeszseg a legfontosabb.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 642
amugy kizart hogy rabeszeltek barmire is Orr-t.
no
A nyilatkozat szerint próbálták... hogy ez mit jelent, sose tudjuk meg.
Collapo
en nem lattam, hallottam azt a nyilatkozatot, de valoszinuleg felreertes lehet. Nincs ember aki bevallalna meg az evszazad legjobb jatekosanal sem.
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
amugy kizart hogy rabeszeltek barmire is Orr-t.
no
A nyilatkozat szerint próbálták... hogy ez mit jelent, sose tudjuk meg.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 642
Soha nem is torodtek es a jatekosok zome le is tagad mindent csak hagyjak bizonyitani es a della enjen nekik is. Most hogy a perek miatt latszolag foglalkoznak vele, de ezek is inkabb a tamadasok elosegiteset veszik prioritaskent.

amugy kizart hogy rabeszeltek barmire is Orr-t.
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Veleszuletett nyaki helyzet.
Erdekes h a fociorvosok semmit se vizsgalnak. Mehet a hus a daraloba.
Collapo
Banyek azért nem kevés pénz lenne minden kerettagra CAT vizsgálatot elvégezni ....
Nem tudom voltál-e már sportorvosnál?? Vérnyomásmérésen kívül csak annyit néznek, hogy minden végtagod a helyén van aztán mehetsz a pályára.... Szerencséje a Csórinak hogy eddig nem történt semmi komolyabb balesett.
malkav
Tippem van ,hogy más a két vizsgálat amit ők kapnak meg amit mi...
Janek
Nyílván, csak érzékeltetni akartam, hogy nem az a cél hogy az utolsó segglyuk izmodat is megvizsgálják
malkav
Csak fura hogy mindenki szarik a játékosok egészségére. Kb annyi a lényeg h jöjjön a della a ligába. "Megpróbáltam lebeszélni". Na ennyit a játékosok biztonságáról.
Tényleg a defenseless receiver a liga legnagyobb baja meg a concussion profil?
Vagy tényleg csak nekem fura h krónikus és öröklött betegségekkel senki se törődik?
Szvsz Orr esete nekem azt jelenti h akár edzésen is törhetett volna nyaka/gerince.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!