Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 745 — Слава Україні! Героям слава!
Hát eddig elég szánalom volt ez a rájátszás :S
Nem elég hogy mi nem vagyunk benne de az hogy egy normális kiélezett meccs nincs ebben a körben..... agyf@sz
malkav
Hát igen, bőven befértünk volna, de most ez van, ezt kell szeretni. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Hát eddig elég szánalom volt ez a rájátszás :S
Nem elég hogy mi nem vagyunk benne de az hogy egy normális kiélezett meccs nincs ebben a körben..... agyf@sz
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Hat en nem is F-bol indultam ki, hanem a cap-bol, es a hianyposztjaink a premiumba esnek most es nem hiszek az azonnali sikerukben a draftrol+ kukaFA-rol. Ha mar varhatoan nem leszunk azok, akkor addigra rendbe lehetne rakni egy ket aldozat bevallalassal a cap-et. Es egy kis szerencsevel, edzokkel a rovidtavu sikeresseg is meglehetne. Leraktuk a voksot F-ra felig kenyszerbol felig meggyozodesbol. Az elso nagy szerzodeset a legjobbkor kapta az o szempontjabol alaposan megdolgozott erte, ezt a frissitett valtozatot a caphitnek koszonheti. Ha netalan F szar lesz nagy bajba leszunk meg kozeptavon is. De legyunk optimistak, jo lesz F, egeszsegesek maradunk,mind a huzo mind a rookiek jok lesznek, az edzok eletuk eveit fogjak hozni es megyunk SB-t unnepelni jovore. 😊
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Flacconál ne a base-t nézd hanem a cap hit et. Az évi 24körül mozog. Ha jól rémlik akkor csak Luck keres többet nála. Ha kiakarod rakni akkor a dead oszlop "ragad bent"
gordon
Nem Luck, hanem Romo cap hitje a nagyobb egyedül 2017-re, Romoé 24.7, Flaccoé 24.55 misi.
Éves átlagban előzi meg Luck és Brees.
Éves átlag garantáltban meg Brees, Palmer és a FT alatt játszó Cousins.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Flacconál ne a base-t nézd hanem a cap hit et. Az évi 24körül mozog. Ha jól rémlik akkor csak Luck keres többet nála. Ha kiakarod rakni akkor a dead oszlop "ragad bent"
gordon
Nem akarom kirakni, de ez mar az uj szerzodese, a masik, hogy ha nem jo Flacco az evi 7m deadmoney bevallalhato ( addigra rendbe jonne a cap)., ha a rookie addigra jobbnak bizonyul es szinte ingyen jatszik. Mire szerzodest kell neki adni, addigra eltunik a F fele deadmoney. Ha F szarnyal, rookie nem jon be, akkor van egy QB2. Ha mindketto jo akkor meg is van a valtas.
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Flacconál ne a base-t nézd hanem a cap hit et. Az évi 24körül mozog. Ha jól rémlik akkor csak Luck keres többet nála. Ha kiakarod rakni akkor a dead oszlop "ragad bent"
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 604
egy másik fórumról megosztanék dolgokat aztan szóljatok hozzá...
YNWA21:
Suggs idén még nem, de Dumervil már hihetetlenül visszaesett.. akiket meg hoztak 2.-3. köröseket 1-2 éve szintén elég haloványak..
pont tegnap olvastam 2 jó cikket a hivatalos honlapon..

Ami érdekes volt, hogy Harbaugh azért jelezte Flacconak, hogy azért ez karcsú...
Ez a Flaccoról szóló cikk

 www.baltimoreravens.com...

Érdekesek a kommentek is amúgy.. meg az egész megközelítés, hogy nem baj, ha nem top tier az irányító, csak akkor ne legyenek baromi nagy igényei (Cousins ugye...... ) és Flaccoval az a legnagyobb probléma, hogy 4. legnagyobb fizetés... ellenben 24-30-16-32 !!!!!!!! a QB rating szerinti helyezése az elmúlt 4 szezonban!!! (idei a 24.).... nyilván nem segített neki, hogy 5 év alatt 5 különbözö offensive coordinator volt... de könyörgöm... bőven a liga aljába tartozik... (valaki felhozta Riverst... na ő tényleg egy hulladék fal mögött dolgozik, vagy akár Wilsont is mondhatnám...) a fal abszolut középmezőny előtte.. kapott egy első körös LT-t aki szerintem nagyon jó lesz. .. 33 sack 31% pressure.. ami 15. a ligában, de pressure-ből sikerült neki a 8. legrosszabb mutatót kihoznia... azért az nem a falon múlik... Wilsonon kb 90% a pressure..(mondjuk, lehet ő azért ilyen jó benne mert már megszokta..)

ez pedig a "wishlist"
ami érdekes, hogy itt is a védelem megerősítése az elsődleges... pedig elvileg az liga elit... Cornert és WR-t szerintem a FA piacról kéne hozni (elkélne a tapasztalat) Edge-futó-falember meg jöhetne a draftról

 www.baltimoreravens.com...

Én:
Szerintem Flacco nem igényli a védelmemet, de azért finoman megjegyzem... Mondjatok 1db top tier játékost még az offenseben.... NE-ben TB mellett ott van Edelman, Gronk. Big Ben mellett Abrown, Bell meg egy elit fal. Rodgersnek van Nelsonja. Flacconak meg kb. senki.... Emellett mindig jött az a zrika, hogy Flacco nem tud középszerű játékosokból jókat csinálni.... azért Wallace csak tolt egy 1000 yardos szezont. SSS-nek az utolsó Carolinai évében volt 700 yardja, itt meg kezdett egy 1000+-szal majd 2015-ben 7 meccs alatt hozott 670 yardot. Tény hogy idén nem volt elit Flacco (de azért az ucsó 4 mecsen már kifejezetten jól játszott), szóval még ne akarjatok új irányítót draftolni....
Ja és nem Flacco caphitje az ami földhözvágja a csapatot..

Webb 9.5M soknak érzem bár nem volt olyan rossz mint gondoltam
Doom 7.4M alig volt pályán és akkor sem volt jó
Zuttah 4.5M szerintem a támadószabálytalanságok fele rólla jött
Elam 2M specialteamer....
Arrington 1.5M (IR)
Lewis 1.8M (IR)
Watson 3M (IR)

kb egy Flacconyi fizetés semmiért.
malkav
Nekem innen nem jottek be, de a wishlist-et megtalaltam. Nem szamit minek hivjuk a D#-t, de a passrush, az eves CB helyzet pocsek volt ( es igy segiteni se tudtak egymast ), TJ tehetseges, de nickelben a testi adottsagai miatt meg jobb lenne. Az OL sem volt jo, de az legalabb fejlodott ( volt honnan). WR1 kelleni fog mert elment, az hogy Perriman-be latjak ezt csak azt tudom mondani, hogy egy jo optikushoz el kellene menni. ( Ha meg igazuk van, akkor meg a picsaba kellene elmenniuk, mert ha ilyen tempoban vezetik ra erre az osvenyre, addigra mashol fog jatszani o is. A 3. szamu futo meg nem oszt vagy szoroz, de ha bejon elengedhetik West-et (East-re)

Flacco nem elit, soha nem is volt es soha nem is lesz. De ilyen vaan 3 jelenleg. De boven alkaalmas ( sztem BB-t tudna, hasonlo korulmenyek kozott) jo Qb. Az meg szerintem torzitas, ha SSS-t Flacco tette ujra nagggya. Kettejuk kozul bizony SSS a 10+ eve szupersztar, Wallace meg jo jatekos nem veletlenul fizettek tul, de a rendszer nem fekudt neki, itt kolcsonosen jot tettek egymassal. A nincs senkije az nem igaz, az o Gronk-jat ugy hivjak, hogy Pitta. Ot fizettek meg nem Boldin-t, TS-t ( egyik hiba, masik nem). Nem biztos hogy igaz de erzesre Boldin tobbet jobban volt foglalkoztatva 3.szamukent A-ban. Flacco nagyon hatekony tud lenni a futassal megalapozott playaction-bol, hosszu passzokbol, TE hasznalatbol. Ha viszont DBrees-t jatszatunk vele, akkor vele kell osszehasonlitani es a vegeredmeny az, hogy szegyeljek magukat az edzok es Flacco nem az a kaliber.

A felsorolt nevek egy resze egyszeru tortenet. Az IR elkerulhetetlen mminden csapat eleteben, a tavalyi evet meg se nezd akkor. Watson kellett, mert sok kozepszer van a poszton, meg egy draga, de jo idozitett bomba. Ja Block-olni meg veletlenul se sikerult senkinek innen ( se a futoknak). Zuttah hol szar volt, de voltak jo meccsei is, a rookie baloldal sokkal rosszabb volt az elejen ( bennuk van potencial a jovoben), Wagner -nek is volt rossz meccse. Persze menjen Z ha talalunk jobbat, de ha nem rookie lesz sok penzt nem fogsz sporolni. Ha rookie lesz jovo ev is kuka, mert 1/6-ra nem sikerult azonnal ORK-nak lenni ( ezzel nem Stanley-t akarom piszkalni). Webb possztjanal lehet sporolni es akar upgrade-lni is egyben.
Doom-ot en Suggs-al egyutt neznem. S jobb, ertekesebb jatekos, mert kiemelkedo futas es passz ellen is. Hozza kepest D jobb sietettesben, de rosszabb futas ellen. Iden mindketto pocsek volt onmagahoz kepest. Elkuldod D-t, Suggs lesz-e ujra fasza 35 evesen? Raadasul a tuloldalan nem egy D kaliber lesz, hanem Judon, ZS, rookie. Persze szinten jo lenne tudni, hogy Doom Doom kaliber lesz-e. Jovore itt szinten nem lesz rozsas a helyzet ( ez mar csak a rozsak haborujanal lenne nagyobb baj), mert bizhatunk DPees-ben.

3/2/2016: Signed a six-year, $66.4 million contract. The deal contains $44 million guaranteed -- a $40 million signing bonus and Flacco's first-year base salary. 2016: $4 million, 2017: $6 million, 2018: $12 million, 2019: $18.5 million, 2020: $20.25 million, 2021: $24.25 million, 2022: Free Agent---ez JF szamai amit a Katrany altal belinkelt rotoworld-bol masoltam be. Ha ezek a szamok igazak, most teljesen jo a fizuja, de 2019-re fel lehetne epiteni egy Qb-t es lehetne donteni roluk melyik a jobb megoldas. ( amugy erre a datumra hegyeztem ki a rebuild-et, amit igerem tobbet nem emlitem 😊 )
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Doom nem volt rossz szerintem főleg ha hozzátesszük,hogy egy IR szintű sérülésből jött vissza.a NE meccs körül történt valami a védelemmel főleg a húzóemberekkel Suggs,Jernigan,Doom,Bwill stb.Doom ekkora caphittel nem fog maradni az tuti a játékától függetlenül.
Cornert nem hiszem,hogy a FA-rol fogunk hozni,egy jó corner az 8-10 milla ami nem fér bele meg igazából nem is tudom kit engednek ki a piacra?Trumaine Johnson?Inkább a draft mert asszongyák jó a class.wr-t eltudnék képzelni FA-ról akár egy öreget is Vincent Jackson vagy akár Boldin.Webb pénze húzós,paycut és restructure is megvolt már viszont nincs mögötte senki a keretben,zero kezdő safetynk van rajta és Weddleön kivül.Elam,Arrington,Kendrick,Watson kuka szerintem.draft: szélső corner mindenképpen,safety depth,wr,OL és passrusher mindenképpen kell.azon belül is nem ilyen 6'3-280fontos edge setter hanem speed rusher de kiegyeznék végre egy odabaszós DE-el is.

Szerkesztette: Peter

több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Judon nem lehet a következő McPhee?
peterbadbone
Őt is kiengedik majd a piacra újonc szerződésének negyedik (és két igazán jó) éve után? Mondjuk, Oz imádja gyűjteni a kompenzációs cetliket. Csak valaki szólhatna már neki, hogy ezekért nem adnak semmiféle díjat.
tomi-tomi
McPhee egy fájó pont.Minden hibánkat elfedett a jelenléte,olyan hatékony volt belső passrusherként.Csak JJ Watt hozott erősebb számokat nála,ami a QB sack-hit- hurry számokat illeti.
Őt elszámolták Ozzék.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
egy másik fórumról megosztanék dolgokat aztan szóljatok hozzá...
YNWA21:
Suggs idén még nem, de Dumervil már hihetetlenül visszaesett.. akiket meg hoztak 2.-3. köröseket 1-2 éve szintén elég haloványak..
pont tegnap olvastam 2 jó cikket a hivatalos honlapon..

Ami érdekes volt, hogy Harbaugh azért jelezte Flacconak, hogy azért ez karcsú...
Ez a Flaccoról szóló cikk

 www.baltimoreravens.com...

Érdekesek a kommentek is amúgy.. meg az egész megközelítés, hogy nem baj, ha nem top tier az irányító, csak akkor ne legyenek baromi nagy igényei (Cousins ugye...... ) és Flaccoval az a legnagyobb probléma, hogy 4. legnagyobb fizetés... ellenben 24-30-16-32 !!!!!!!! a QB rating szerinti helyezése az elmúlt 4 szezonban!!! (idei a 24.).... nyilván nem segített neki, hogy 5 év alatt 5 különbözö offensive coordinator volt... de könyörgöm... bőven a liga aljába tartozik... (valaki felhozta Riverst... na ő tényleg egy hulladék fal mögött dolgozik, vagy akár Wilsont is mondhatnám...) a fal abszolut középmezőny előtte.. kapott egy első körös LT-t aki szerintem nagyon jó lesz. .. 33 sack 31% pressure.. ami 15. a ligában, de pressure-ből sikerült neki a 8. legrosszabb mutatót kihoznia... azért az nem a falon múlik... Wilsonon kb 90% a pressure..(mondjuk, lehet ő azért ilyen jó benne mert már megszokta..)

ez pedig a "wishlist"
ami érdekes, hogy itt is a védelem megerősítése az elsődleges... pedig elvileg az liga elit... Cornert és WR-t szerintem a FA piacról kéne hozni (elkélne a tapasztalat) Edge-futó-falember meg jöhetne a draftról

 www.baltimoreravens.com...

Én:
Szerintem Flacco nem igényli a védelmemet, de azért finoman megjegyzem... Mondjatok 1db top tier játékost még az offenseben.... NE-ben TB mellett ott van Edelman, Gronk. Big Ben mellett Abrown, Bell meg egy elit fal. Rodgersnek van Nelsonja. Flacconak meg kb. senki.... Emellett mindig jött az a zrika, hogy Flacco nem tud középszerű játékosokból jókat csinálni.... azért Wallace csak tolt egy 1000 yardos szezont. SSS-nek az utolsó Carolinai évében volt 700 yardja, itt meg kezdett egy 1000+-szal majd 2015-ben 7 meccs alatt hozott 670 yardot. Tény hogy idén nem volt elit Flacco (de azért az ucsó 4 mecsen már kifejezetten jól játszott), szóval még ne akarjatok új irányítót draftolni....
Ja és nem Flacco caphitje az ami földhözvágja a csapatot..

Webb 9.5M soknak érzem bár nem volt olyan rossz mint gondoltam
Doom 7.4M alig volt pályán és akkor sem volt jó
Zuttah 4.5M szerintem a támadószabálytalanságok fele rólla jött
Elam 2M specialteamer....
Arrington 1.5M (IR)
Lewis 1.8M (IR)
Watson 3M (IR)

kb egy Flacconyi fizetés semmiért.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Judon nem lehet a következő McPhee?
peterbadbone
Őt is kiengedik majd a piacra újonc szerződésének negyedik (és két igazán jó) éve után? Mondjuk, Oz imádja gyűjteni a kompenzációs cetliket. Csak valaki szólhatna már neki, hogy ezekért nem adnak semmiféle díjat.
tomi-tomi
Mukodott neki mig jott az utanpotlas a draftrol, de most van a ..szuk esztendo. Megtartana o, meg KO-t es McP-t es stb-t ( o nagyon jo kalaplengeto) is, de a sapka nem engedi. Nekem gyanus, hogy ez a Hofi fele "Ha van rajta sapka"
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Én sem értem ezt a rebuild dolgot, egy jó draft meg kb. 2 FA kell és jók lehetünk szerintem is.
MM-et elején nem értettem, most már kezdem megszokni a dolgot, lehet hogy van benne potenciál...
malkav
A rebuild nagy elonye lenne, hogy mikor 2 ev mulva egy ilyen helyzetbe kerulsz, akkor meg tudod tartani akit erdemes es az a 4-5 hianyzo lancszemet a draft+ FA tenyleg be is tudnad szerezni ( nem csak kukazni), de oke hagyjuk a rebuild-et.

OLB, WR1, CB ( FS) kellene akik rogton jok. OLB draftjaink minimum hatareset, sokat kell visszamenni az idoben hogy jot talaljunk, Upshaw, Kruger, Correa, Kindle csak ugy hirtelen es talan mind 2. koros volt ( nem biztos). egy jo volt futas ellen, egy jo volt 1 evig, 1 baleset, 1 meg lehetoseget se kapott meg nagyon. ( azok a franya NFL OL jatekosok mas erot, gyorsasagot, fineszt kepviselnek 😊 ) Itt tehat mondhatni, hogy ideje beletalalni. De Doom-ot ne kuldjuk el mert o a legjobb jelenleg. A CB-re van esely Webb, TJ 3.kor, JS 1., a 3. korben huznek ott sul el a legjobban. Wr1, ez se a draftrol jo. Hatul huztunk sokat, olyanok is. Elol huztuk TS, aki one trick pony, de azt nagyon jol hozta es a rendszerunkbe kellett nagyon, de nem WR1. Perriman eddig csalodas az elso korehez kepest. TS jobb nala, de P-bol WR1 akarnak fejleszteni. Legyen ugy, de ide johet a FA, ahogy a S pozicioba is mert az a kovetkezo draft sikersztorink. De ahhoz hogy a FA piacon tenylegesen reszt vegyunk aldozatokat kell hozni, akik helyere a draftrol kell hozzni, aminek szinten ulnie kell, de ez konnyebben megoldhato. Es van egy Ozzy aki garagesale nagy mestere, igy talan lesz FA piac nekunk is.
Remelem jovore en leszek a kellemesen meglepett, ti meg mondhatjatok, hogy "na ugye"

Flacco-nak a WCO fekszik, Kubiak megmutatta es MM jo lehet. Miert ne erdemelne tobb eselyt mint T elotte. T nem elt vele. MM a jovo zeneje. Amiert elhagyta a futast idegenkedve figyelem, de megertem miert nem rugtak ki. JC decemberben vette at CC-tol az OFF-t es utana megis tudott haladni vele. A potencial hatalmas, hisz csak egy WR1 kell az OFF-be, meg melyseg, nem?
no
Én sem értem ezt a rebuild dolgot, egy jó draft meg kb. 2 FA kell és jók lehetünk szerintem is.
MM-et elején nem értettem, most már kezdem megszokni a dolgot, lehet hogy van benne potenciál...
malkav
A rebuild nagy elonye lenne, hogy mikor 2 ev mulva egy ilyen helyzetbe kerulsz, akkor meg tudod tartani akit erdemes es az a 4-5 hianyzo lancszemet a draft+ FA tenyleg be is tudnad szerezni ( nem csak kukazni), de oke hagyjuk a rebuild-et.

OLB, WR1, CB ( FS) kellene akik rogton jok. OLB draftjaink minimum hatareset, sokat kell visszamenni az idoben hogy jot talaljunk, Upshaw, Kruger, Correa, Kindle csak ugy hirtelen es talan mind 2. koros volt ( nem biztos). egy jo volt futas ellen, egy jo volt 1 evig, 1 baleset, 1 meg lehetoseget se kapott meg nagyon. ( azok a franya NFL OL jatekosok mas erot, gyorsasagot, fineszt kepviselnek 😊 ) Itt tehat mondhatni, hogy ideje beletalalni. De Doom-ot ne kuldjuk el mert o a legjobb jelenleg. A CB-re van esely Webb, TJ 3.kor, JS 1., a 3. korben huznek ott sul el a legjobban. Wr1, ez se a draftrol jo. Hatul huztunk sokat, olyanok is. Elol huztuk TS, aki one trick pony, de azt nagyon jol hozta es a rendszerunkbe kellett nagyon, de nem WR1. Perriman eddig csalodas az elso korehez kepest. TS jobb nala, de P-bol WR1 akarnak fejleszteni. Legyen ugy, de ide johet a FA, ahogy a S pozicioba is mert az a kovetkezo draft sikersztorink. De ahhoz hogy a FA piacon tenylegesen reszt vegyunk aldozatokat kell hozni, akik helyere a draftrol kell hozzni, aminek szinten ulnie kell, de ez konnyebben megoldhato. Es van egy Ozzy aki garagesale nagy mestere, igy talan lesz FA piac nekunk is.
Remelem jovore en leszek a kellemesen meglepett, ti meg mondhatjatok, hogy "na ugye"

Flacco-nak a WCO fekszik, Kubiak megmutatta es MM jo lehet. Miert ne erdemelne tobb eselyt mint T elotte. T nem elt vele. MM a jovo zeneje. Amiert elhagyta a futast idegenkedve figyelem, de megertem miert nem rugtak ki. JC decemberben vette at CC-tol az OFF-t es utana megis tudott haladni vele. A potencial hatalmas, hisz csak egy WR1 kell az OFF-be, meg melyseg, nem?
no
Szerintem ne azert hozzunk CB-t a 3. Körben mert ott találtunk anno 2 db-ot. Azt az adott class dönti el, hogy amikor mi jovunk a 3. Koros pickunkkel, akkor nem húzok be egy CB-t, valaki mas értékesebb player helyett, de, ha ugy értetted h 2-3 kor környéken akkor értelek.

A LB draftjaink hat..en mashogy latom, de ezért jo a fórum. Upshaw nagy blama lett tény, bár benne en anno en nem örültem neki, pedig szeretem az Alabamat es ot is csiptem.
Kruger:Szerintem o hozta magát pass rushba tényező volt, utolsó évére lett kezdő, ha emlékem nem csalnak JJ utan. Akkor pedig állat volt 13 sack vagy e körül, ezért is nem birtuk megtartani.

De szerintem ami miatt lehet bízni az McPhee. Nem tudom miert nem említetted meg a srácot, igaz nem korai koros, ha ot meg tartjuk majdnem 10 évre megvan a RavensD passrusheremegint. Es o marha nagy teli találat.

Correanak mit hoz a jovo meglatjuk, nem kell meg leírni ot szerintem.
cikesz
Nem kell konkretan a 3.-ban termeszetesen, azert irtam igy prusher, cb-wr1 a 2.-3. kor hol talalsz jobb erteket mindkettot figyelembe veve.

McPhee tenyleg fasza volt es szerencse ( ami rank ferne) a masik 4 varhatoan jok lehettek volna, hisz elol huztuk oket. Kruger-nek egy eve volt jo ( az elegge), de a tobbiben semmi szerepe nem volt, Correa-t sem irtam le. De ket dolog, ha nem rendezzuk a cap alatt a helyzetett a kovetkezo McP-t sem tudjuk megtartani, nemhogy hozni melle egy masik allatot. A masik azert McP-vel is gyenguszra sikerultek a draftjaink, de az kijelentheto minimum hogy az elso evukben sehol sincsenek. Innentol az a jo draft hianyzik meg 2-3 FA, az remek, de nem jovore fogod leszuretelni a gyumolcset nagy valoszinussegel, de lehet szerencsenk megint.

Egesz egyszeruen lassan szedjuk le a ragtapaszt a kezunkrol. Toldozzunk-foltozzunk, de mire kijavitunk valamit addigra mashol keletkezik egy lyuk. Elobb utobb utol fogjuk erni magunkat igy is, de nagy bajban leszunk ha addigra fr.Qb is kelleni fog.
Judon nem lehet a következő McPhee?
peterbadbone
Judon jo lesz, de nekunk egyelore keves.
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Judon nem lehet a következő McPhee?
peterbadbone
Őt is kiengedik majd a piacra újonc szerződésének negyedik (és két igazán jó) éve után? Mondjuk, Oz imádja gyűjteni a kompenzációs cetliket. Csak valaki szólhatna már neki, hogy ezekért nem adnak semmiféle díjat.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 615 — Sin City Raiders fan
Judon nem lehet a következő McPhee?

több mint 7 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Én sem értem ezt a rebuild dolgot, egy jó draft meg kb. 2 FA kell és jók lehetünk szerintem is.
MM-et elején nem értettem, most már kezdem megszokni a dolgot, lehet hogy van benne potenciál...
malkav
A rebuild nagy elonye lenne, hogy mikor 2 ev mulva egy ilyen helyzetbe kerulsz, akkor meg tudod tartani akit erdemes es az a 4-5 hianyzo lancszemet a draft+ FA tenyleg be is tudnad szerezni ( nem csak kukazni), de oke hagyjuk a rebuild-et.

OLB, WR1, CB ( FS) kellene akik rogton jok. OLB draftjaink minimum hatareset, sokat kell visszamenni az idoben hogy jot talaljunk, Upshaw, Kruger, Correa, Kindle csak ugy hirtelen es talan mind 2. koros volt ( nem biztos). egy jo volt futas ellen, egy jo volt 1 evig, 1 baleset, 1 meg lehetoseget se kapott meg nagyon. ( azok a franya NFL OL jatekosok mas erot, gyorsasagot, fineszt kepviselnek 😊 ) Itt tehat mondhatni, hogy ideje beletalalni. De Doom-ot ne kuldjuk el mert o a legjobb jelenleg. A CB-re van esely Webb, TJ 3.kor, JS 1., a 3. korben huznek ott sul el a legjobban. Wr1, ez se a draftrol jo. Hatul huztunk sokat, olyanok is. Elol huztuk TS, aki one trick pony, de azt nagyon jol hozta es a rendszerunkbe kellett nagyon, de nem WR1. Perriman eddig csalodas az elso korehez kepest. TS jobb nala, de P-bol WR1 akarnak fejleszteni. Legyen ugy, de ide johet a FA, ahogy a S pozicioba is mert az a kovetkezo draft sikersztorink. De ahhoz hogy a FA piacon tenylegesen reszt vegyunk aldozatokat kell hozni, akik helyere a draftrol kell hozzni, aminek szinten ulnie kell, de ez konnyebben megoldhato. Es van egy Ozzy aki garagesale nagy mestere, igy talan lesz FA piac nekunk is.
Remelem jovore en leszek a kellemesen meglepett, ti meg mondhatjatok, hogy "na ugye"

Flacco-nak a WCO fekszik, Kubiak megmutatta es MM jo lehet. Miert ne erdemelne tobb eselyt mint T elotte. T nem elt vele. MM a jovo zeneje. Amiert elhagyta a futast idegenkedve figyelem, de megertem miert nem rugtak ki. JC decemberben vette at CC-tol az OFF-t es utana megis tudott haladni vele. A potencial hatalmas, hisz csak egy WR1 kell az OFF-be, meg melyseg, nem?
no
Én sem értem ezt a rebuild dolgot, egy jó draft meg kb. 2 FA kell és jók lehetünk szerintem is.
MM-et elején nem értettem, most már kezdem megszokni a dolgot, lehet hogy van benne potenciál...
malkav
A rebuild nagy elonye lenne, hogy mikor 2 ev mulva egy ilyen helyzetbe kerulsz, akkor meg tudod tartani akit erdemes es az a 4-5 hianyzo lancszemet a draft+ FA tenyleg be is tudnad szerezni ( nem csak kukazni), de oke hagyjuk a rebuild-et.

OLB, WR1, CB ( FS) kellene akik rogton jok. OLB draftjaink minimum hatareset, sokat kell visszamenni az idoben hogy jot talaljunk, Upshaw, Kruger, Correa, Kindle csak ugy hirtelen es talan mind 2. koros volt ( nem biztos). egy jo volt futas ellen, egy jo volt 1 evig, 1 baleset, 1 meg lehetoseget se kapott meg nagyon. ( azok a franya NFL OL jatekosok mas erot, gyorsasagot, fineszt kepviselnek 😊 ) Itt tehat mondhatni, hogy ideje beletalalni. De Doom-ot ne kuldjuk el mert o a legjobb jelenleg. A CB-re van esely Webb, TJ 3.kor, JS 1., a 3. korben huznek ott sul el a legjobban. Wr1, ez se a draftrol jo. Hatul huztunk sokat, olyanok is. Elol huztuk TS, aki one trick pony, de azt nagyon jol hozta es a rendszerunkbe kellett nagyon, de nem WR1. Perriman eddig csalodas az elso korehez kepest. TS jobb nala, de P-bol WR1 akarnak fejleszteni. Legyen ugy, de ide johet a FA, ahogy a S pozicioba is mert az a kovetkezo draft sikersztorink. De ahhoz hogy a FA piacon tenylegesen reszt vegyunk aldozatokat kell hozni, akik helyere a draftrol kell hozzni, aminek szinten ulnie kell, de ez konnyebben megoldhato. Es van egy Ozzy aki garagesale nagy mestere, igy talan lesz FA piac nekunk is.
Remelem jovore en leszek a kellemesen meglepett, ti meg mondhatjatok, hogy "na ugye"

Flacco-nak a WCO fekszik, Kubiak megmutatta es MM jo lehet. Miert ne erdemelne tobb eselyt mint T elotte. T nem elt vele. MM a jovo zeneje. Amiert elhagyta a futast idegenkedve figyelem, de megertem miert nem rugtak ki. JC decemberben vette at CC-tol az OFF-t es utana megis tudott haladni vele. A potencial hatalmas, hisz csak egy WR1 kell az OFF-be, meg melyseg, nem?
no
Szerintem ne azert hozzunk CB-t a 3. Körben mert ott találtunk anno 2 db-ot. Azt az adott class dönti el, hogy amikor mi jovunk a 3. Koros pickunkkel, akkor nem húzok be egy CB-t, valaki mas értékesebb player helyett, de, ha ugy értetted h 2-3 kor környéken akkor értelek.

A LB draftjaink hat..en mashogy latom, de ezért jo a fórum. Upshaw nagy blama lett tény, bár benne en anno en nem örültem neki, pedig szeretem az Alabamat es ot is csiptem.
Kruger:Szerintem o hozta magát pass rushba tényező volt, utolsó évére lett kezdő, ha emlékem nem csalnak JJ utan. Akkor pedig állat volt 13 sack vagy e körül, ezért is nem birtuk megtartani.

De szerintem ami miatt lehet bízni az McPhee. Nem tudom miert nem említetted meg a srácot, igaz nem korai koros, ha ot meg tartjuk majdnem 10 évre megvan a RavensD passrusheremegint. Es o marha nagy teli találat.

Correanak mit hoz a jovo meglatjuk, nem kell meg leírni ot szerintem.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Én sem értem ezt a rebuild dolgot, egy jó draft meg kb. 2 FA kell és jók lehetünk szerintem is.
MM-et elején nem értettem, most már kezdem megszokni a dolgot, lehet hogy van benne potenciál...
malkav
Elit elkapó(k) és passer nélkül passzolni 40-50 alkalommal meccsenként nem potenciál, hanem aberráció.
Blaise
kiegeszulve a falunk passprotection-be mutatott produkciojaval. Ez a tokosseg nem 0-0 nal a ketpontosra menni, mint a vasas.
no
Hát nem is ezt a részét akarom megszokni... 😀
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én sem értem ezt a rebuild dolgot, egy jó draft meg kb. 2 FA kell és jók lehetünk szerintem is.
MM-et elején nem értettem, most már kezdem megszokni a dolgot, lehet hogy van benne potenciál...
malkav
Elit elkapó(k) és passer nélkül passzolni 40-50 alkalommal meccsenként nem potenciál, hanem aberráció.
Blaise
kiegeszulve a falunk passprotection-be mutatott produkciojaval. Ez a tokosseg nem 0-0 nal a ketpontosra menni, mint a vasas.
no
Ne tépkedd fel a sebeket. Annyira örülök, hogy elfelejtettük ezt a gyökérséget. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Én sem értem ezt a rebuild dolgot, egy jó draft meg kb. 2 FA kell és jók lehetünk szerintem is.
MM-et elején nem értettem, most már kezdem megszokni a dolgot, lehet hogy van benne potenciál...
malkav
Elit elkapó(k) és passer nélkül passzolni 40-50 alkalommal meccsenként nem potenciál, hanem aberráció.
Blaise
kiegeszulve a falunk passprotection-be mutatott produkciojaval. Ez a tokosseg nem 0-0 nal a ketpontosra menni, mint a vasas.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Én sem értem ezt a rebuild dolgot, egy jó draft meg kb. 2 FA kell és jók lehetünk szerintem is.
MM-et elején nem értettem, most már kezdem megszokni a dolgot, lehet hogy van benne potenciál...
malkav
A rebuild nagy elonye lenne, hogy mikor 2 ev mulva egy ilyen helyzetbe kerulsz, akkor meg tudod tartani akit erdemes es az a 4-5 hianyzo lancszemet a draft+ FA tenyleg be is tudnad szerezni ( nem csak kukazni), de oke hagyjuk a rebuild-et.

OLB, WR1, CB ( FS) kellene akik rogton jok. OLB draftjaink minimum hatareset, sokat kell visszamenni az idoben hogy jot talaljunk, Upshaw, Kruger, Correa, Kindle csak ugy hirtelen es talan mind 2. koros volt ( nem biztos). egy jo volt futas ellen, egy jo volt 1 evig, 1 baleset, 1 meg lehetoseget se kapott meg nagyon. ( azok a franya NFL OL jatekosok mas erot, gyorsasagot, fineszt kepviselnek 😊 ) Itt tehat mondhatni, hogy ideje beletalalni. De Doom-ot ne kuldjuk el mert o a legjobb jelenleg. A CB-re van esely Webb, TJ 3.kor, JS 1., a 3. korben huznek ott sul el a legjobban. Wr1, ez se a draftrol jo. Hatul huztunk sokat, olyanok is. Elol huztuk TS, aki one trick pony, de azt nagyon jol hozta es a rendszerunkbe kellett nagyon, de nem WR1. Perriman eddig csalodas az elso korehez kepest. TS jobb nala, de P-bol WR1 akarnak fejleszteni. Legyen ugy, de ide johet a FA, ahogy a S pozicioba is mert az a kovetkezo draft sikersztorink. De ahhoz hogy a FA piacon tenylegesen reszt vegyunk aldozatokat kell hozni, akik helyere a draftrol kell hozzni, aminek szinten ulnie kell, de ez konnyebben megoldhato. Es van egy Ozzy aki garagesale nagy mestere, igy talan lesz FA piac nekunk is.
Remelem jovore en leszek a kellemesen meglepett, ti meg mondhatjatok, hogy "na ugye"

Flacco-nak a WCO fekszik, Kubiak megmutatta es MM jo lehet. Miert ne erdemelne tobb eselyt mint T elotte. T nem elt vele. MM a jovo zeneje. Amiert elhagyta a futast idegenkedve figyelem, de megertem miert nem rugtak ki. JC decemberben vette at CC-tol az OFF-t es utana megis tudott haladni vele. A potencial hatalmas, hisz csak egy WR1 kell az OFF-be, meg melyseg, nem?
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Én sem értem ezt a rebuild dolgot, egy jó draft meg kb. 2 FA kell és jók lehetünk szerintem is.
MM-et elején nem értettem, most már kezdem megszokni a dolgot, lehet hogy van benne potenciál...
malkav
Elit elkapó(k) és passer nélkül passzolni 40-50 alkalommal meccsenként nem potenciál, hanem aberráció.

Szerkesztette: Blaise
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
0.15 - 0.20

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 7 éve
gedam 5 692
még egy esélyünk van. mondjuk a rams elviszi peest hc-nak.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Ez az Osemele dolog újra és újra előjön úgyhogy azt azért tisztázzuk már,hohy ha marad akkor nincs Weddle és Wallace.gyönyörű lett volna az Elam-Webb páros.
Peter
Sajnos tipikus melyik ujjamat harapjam meg. Mert az ev eleji fal produkcio, ahol a snapnel a labda egyszerre ert Flacco-hoz a vedokkel. Ez fejlodott, hogy ugyan hosszupasszt nem tudtunk dobni, de a check-down mar magabiztosan ment vs Webb volt a liga legrosszabb s-je ( sok egyetemi mokus is elozte) szepen felfejlodott egy 5. koros project S szintjere. Elam-rol meg egy gorog tragedia irodna 2500 evvel ezelott. 1/6 a passzvedekezesre is el lehetett volna loni akkor. Nehez kerdes. De mar el lett dontve hogy a bal kezunk egyik ujjat haraptuk meg.
Weddle-nek nagyon orulok, ot latom a kovetkezo mezemen.
no
azért annyira nem volt rossz szerintem Webb, az elején sok játékról lekésett de a végén amennyire én emlékszem eléggé odaért a playekre és megcsinálta a tackle-t. Elam az maradt igéret de Stanley jelenleg hozza a picket.
malkav
En a falrol irtam nem Stanley-rol, amugy o sem volt jo az elejen. Webb olyan lehet neked, mint a hason hazagililisztazott pialas utani csajra emlekezes: Nem volt az olyan csunya probalja az ember nyugtatni magat, par honap mulva mar nem volt szep de isteni segge volt kijelentessel van vege. De ne buntesssuk egymast, hgy ujranezzuk.
no
A LT a legnehezebb poszt,bocs,hogy nem volt all-pro egyből.A lényeg akkor is az,hogy nem tarthatsz meg mindenkit.abba meg ne menjünk bele,hogy KO (akit két meccsen láttunk LT-ként) az oldalán egy rookieval mit segített volna idén amikor a centerünket minden egyes alkalommal segreültették a védők Yanda meg nem volt 100-as.lehet jó lett volna lehet nem,sosem tudjuk meg.leszögezném,hogy szerettem volna,hogy maradjon ahogy Bwillt is szeretném csak nem mindegy mennyiért egy olyan capszituban ahol máig nyőgjük a rossz szerződéseket.biztos jó lett volna 13 millát adni neki vagy ki tudja meddig ment volna el a raiders csak azon a pénzen lehet hozni másokat úgy,hogy nem vágjuk haza a cappünket jópár évre.nem KöZEPES játékosokat nyilván bár sajna néhány poszton (C) a közepes szint is upgrade lenne.
Peter
Az egyik legnagyobb felelossegel biro poszt az LT, de nem a legnehezebb poszt. Es ha mar a penz akkor Stanley 4 ev/ 20.5m, Yanda 5/34m, Lewis 4/2.8, Zuttah 5/18, tehat elvarhato a jo jatek, persze a poszt miatt is kapta, de akkor birkozzon is meg a poszttal. Rossz volt az elejen, majd egyre jobb, igaz Yanda at is ment az oldalara megha mas ok miatt. Ar ertek aranyba ALewis leiskolazta.
Igazad van nem tudunk mindenkit megtartani, de te mondtad KO vagy Weddle es Wallace a jatek kedveert. Es meg csak el se dontottem a kerdest, csak leirtam a valosagot. Szar volt a fal az ev elejen es baromi finoman fogalmaztam es szar volt a sec is, de Weddle nelkul meg szarabb lett volna. Ebbe az O-be Megatron se csinalt volna sokat, hacsak nem o kapta volna el a 3 yardos bombakat. En nem Stanley ellen szoltam, de ha mar a jateknal maradva KO marad akkor 1/6 jon a d#-be egy olb v. cb, v. S es akar jobban is kijohettunk volna, de szarabbul is. Ezert irtam melyik ujjamat harapjam, meg ez a kerdes. Tudom, hogy nem kozepes jatekosokat akarsz te sem es Ozzy vegeredmenybe kihozta a max-ot a szitubol. Elengedett egy sztart, hozott egy sztart hianyposztra fele annyibol. A vegeredmeny csak az lett, hogy az OL-Sec kombon elment az ev, de egyutt sirunk egyutt nevetunk elv alapjan mindenki segitett nekik. De vegeredmenybe ezert is jo lenne a rebuild, elkuldeni a nagypenzu, de nem a jovo ( idonkent a jelen sem) embereket, eltunne a dead money 2 ev alatt es a most draftoltak jo reszet meg tudnank tartani. Azert a rebuild se okozna olyan nagy torest eredmenybe, a nagypenzu oregek kozul Yanda hozta magat egyedul ( Pittat ide lehetne irni, de egy csaladi pikniken is elszallhat a csipoje es dugig vagyunk TE-el) es ot meg is tartanam.

Ne vedd magadra ha az ember nosztalgiazik KO utan, mi is ertjuk, hogy ami nem megy az nem megy. a cap alatti helyzetert sem mi vagyunk a felelosek es nem is nekunk kell megoldani. A jatek kedveert en irtam egy rovid forgatokonyvet, de elhiszem hogy nem szimpatikus, mert rovid tavon faj es hosszutavon sincs garancia. De most csak maszatolunk, mint az elsoeves festotanonc.
no
Az irányítót leszámítva a LT a legnehezebb poszt rookikent meg a CB.

Szerinted mennyivel kiforrottabbak az NFL es pass rusherek, mint az egyetemen kezhasznalat,ero,sebesség teljesen mas dimenzió. Erre at allni egyik pillanatról a másikra nehez. Nagyon nehez. Az meg a masik, hogy, ha CB-kent beszopnak rólad egy nagy playt ez van, de ha LT-kent benezel egy pass rush mozdulatot lehet az irányítód megy IR-re.

A rebuild pedig vicc.Siman rendbe lehet(ne) tenni a dolgokat a labda mindkét oldalán ez az off alatt.

Az meg pláne amit párszor írtál mar, hogy kitenned Suggs-ot.
cikesz
Pontosan uannyi kulonbseg van, mas dimenzio mint a tobbieknel. Az RT-LT kozott annyi a kulonbseg, hogy a jobbik olb megy ellene, + feleloseg mert altalaban az a vakoldal. Cserebe ezert a felelosegert 10szer annyi penzt kap. Az IR inkabb balszerencse, de iden a falunk megmutatta, hogy az az utes johet barhonnan.

A rebuild egy ut es a legunszimpatikusabb, legyen vicc, nem kell egyet erteni vele. Ez nem jelent tarloegetest, hanem csak a meghatarozott cel menten ( pl ha atallnank 4-3-ra, es aki elkuldesevel lehet gyengulsz rogton, de kozep es hosszu tavon nagyobb a hozam ). De akkor negyedjere fussunk neki a "ez az off alatt" a rendbe tetelnek. Mivel ez fog jonni ennek fogunk drukkolni, hogy sikeruljon. Amugy igazad van, nem sok minden kellene hozza, hogyha alapnak veszuk ami eddig jo volt es a nyilvanvalo lyukakat megoldjuk FA+draftrol. Terrorveszelyt sargara emelik Suggs, Doom es a rookie olb miatt, a fal uilyen utembe fejlodik az Off alatt egyenileg es csapatreszkent is, futasalapu tamadas lesz, ahol Flacco ujra pontos is lesz, TJ+ Webb fejlodese, uj CB, hogy TJ mehessen nickelbe, JS nem lesz iden serult csak azok ellen akik amugy sem dobnanak nagyon. WR1 huzzunk + FA+ Periman is hozza, ahogy az edzok szeretnek. Osszegezve, ha lesz jo OL, nyomas es lesz wr1,nagyon jo cb, olb ( netalan FS) a tobbiek hozzak a sajat maximumukat akkor bajnok eselyesek vagyunk. Ez viszont kb 20 csapatnal igaz. A cel meghatarozasa a lenyeg. Ha jovore bajnokok akarunk lenni, nem is olb-t draftolnek, hanem cb-t, ha 3 ev alatt akarod, addigra mar Suggs-Doom tortenelem lesz. Akkor viszont el lehet kuldeni akit erdemes anyagi szempontbol ( lehet Suggs-ot nem is erdemes, nem tudom es nem is szamit mivel nem errol lesz szo), de lekerulne rolunk a caphit nyomas vegre.

Suggs nagy kedvenc, orulok ha marad, de ne azert maradjon mert kedvenc. Nalam a fr. 2. legjobb olb-je, de iden jo volt? Nem. Volt mentsege es + hangvetelben irom, nem latszott hogy el van szakadva par izom a karjaban. Jovore jo lesz? Remeljuk. 35 eves. Amugy Reed meg nagyobb kedvencem volt, de elengedtuk mert a teljesitmeny-fizu mar nem volt pariban. JJ meg a tobbiek aldozata volt, o is kedvenc volt, de o nem volt virtuoz. B Scott egy allat volt, elengedtuk. En nem latom mi az az indok ami miatt Suggs nem elengedheto, mint a tobbiek elotte ( csak egy par pelda volt, akik legalabb ekkora kedvencek voltak). Mellesleg szeretnem ha maradna Juice, de egy 3x jobb FB-t nem tartottunk meg mert a cap nem engedte meg. Nekem o volt a kedvencem a fr. torteneteben O oldalrol, utana Heap szorosan.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Én sem értem ezt a rebuild dolgot, egy jó draft meg kb. 2 FA kell és jók lehetünk szerintem is.
MM-et elején nem értettem, most már kezdem megszokni a dolgot, lehet hogy van benne potenciál...
több mint 7 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
KöZEPES játékosokat nyilván bár sajna néhány poszton (C) a közepes szint is upgrade lenne.
Peter
A cicák örülnének Zuttahnak, ahogy nézem/olvasom... Bodine is lehetne itt 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!