Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 7 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Ez nem politika itt a nem népszerű nézeteidet is megoszthatod, max kapsz egy erősebb fejmosást ennyi 😀

Mondjuk már nagyon várom Igor által felvázolt cut tömeget..
Szerintetek ha elmegy Wagner és mondjuk Lewis megy RT-be akkor egy Warmack a titansből jöhetne LG-be ?
malkav
Én is rá gondoltam, mint lehetséges FA jelölt, ha Wagnerrel nem sikerül megegyezni, amiért úgy néz ki nagyon tepernek.Bama játékos, ami mindig egy plusz Ozzinál, ha jól rémlik ő sérült is volt szóval talán picit alkudni is lehet lefelé, de vele kiegyeznék.

Én még Garconra leszek kiváncsi, szerintem nála is bepróbálkozunk/bepróbálkozhatnánk, illetve még Stills-ben is lenne ráció, de az ügynöke valami orult összegekkel dobálózik az ügynöke, pedig nekem kedvelem a csávót reális áron fasza lenne 3 ilyen sebességű csávó, mint Stills,Wallace,Perriman go to guynak meg ott van Pitta, akinek jo lenne egy paycut check downokra Meg megtartjuk Juicet😃😃 Azert ez az elkapo 3 mas ha Predi fejlődne nem lenne rossz, az mas kérdés, ami a legfontosabb, hogy használni kene tudni oket...
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 652
...
Felrobbantják-e a keretet már idén --> van arra bizalom a stáb felé, hogy újra tudják definiálni magukat és a csapatot
vagy nem lesz jelentős purge ami indikátora lehet annak, hogy mindenkinek a segge alatt forró a talaj.

Tudom, hogy itt nem népszerű gondolat, de ha a második opció él és idén is csak vergődés lesz akkor jövőre elkerülhetetlennek tartom a nagytakarítást és az új lapok lekérését.
Blaise
Sajnos a 22-s csapdajaban erzem magunkat, nem kis javulas kellene a jelenlegi allomanytol ( sok esetben mission inpossible) es hianyposztjaink is foleg a "draga" kategoriakba esnek. Ha a caphit-et tologatva probaljuk meg javitani a csapatot a draftok-nak nagyon kellene ulnie a kovetkezo evekben ( szinte minden korben es nem projektmateria kell), mert utana meg QB nem lesz, ezert ha meg robbantani akarsz akkor meg minden perc pocseklas.
JH interju megadta a valaszt, versenykepesek (contender-ek) leszunk. Hite, onbizalma, kisugarzasa is irigylesre melto, de a "munkaba vetett bizodalma" egy kicsit tulzo nekem ( persze fontos nagyon de a tehetseget nem lehet potolni vele es ebben a ligaban a tehetsegesek is sokat "dolgoznak"
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ez nem politika itt a nem népszerű nézeteidet is megoszthatod, max kapsz egy erősebb fejmosást ennyi 😀

Mondjuk már nagyon várom Igor által felvázolt cut tömeget..
Szerintetek ha elmegy Wagner és mondjuk Lewis megy RT-be akkor egy Warmack a titansből jöhetne LG-be ?
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Addison már aláírt a Panthershez.

Willis 3/16 😀 hol kell aláírni?

Ami engem az off seasonnal kapcsolatban érdekel az a következő - és erre persze utólag fogunk választ kapni, ha egyáltalán.
Felrobbantják-e a keretet már idén --> van arra bizalom a stáb felé, hogy újra tudják definiálni magukat és a csapatot
vagy nem lesz jelentős purge ami indikátora lehet annak, hogy mindenkinek a segge alatt forró a talaj.

Tudom, hogy itt nem népszerű gondolat, de ha a második opció él és idén is csak vergődés lesz akkor jövőre elkerülhetetlennek tartom a nagytakarítást és az új lapok lekérését.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Toltam egy offszezon szimulatort fanspeaken - igazabol eleg gyorsan, lehetett volna ennel boven jobban, plane FA-n.

Cut
-Doom (6M)
-Pitta (3.3M)
-Wright (2.67M)
-Zuttah (2.4M)
-Watson (3M)
-Arrington (2.1M)
-K. Lewis (1.8M)
-Hurst (1.8M)
-Jensen (1.8M)
-Orr (2.8M)

Igy generaltam 37.6M capspacet.

Visszaigazoltam
B-Will - 8.5M / 4 ev (30% guaranteed)
Doom - 3M / 2 ev (25% guaranteed)
Ducasse - 1.2M / 2 ev (20% guaranteed)

Wagnernek kinaltam 6.5-et, nem fogadta el.. (FA-n 7.6M/5 evet kapott a 49erstol)
maradt 23,36M

Leigazoltam FA piacrol

Keenan Robinson - 3M / 2ev (Riley 4.1M, Greenway 4.2M volt..) - de veteran ILB eleg sok volt kint, szerintem ilyet tudunk hozni siman
Mario Addison - 4.5M / 3 ev (LOL... poenbol megprobaltam, nem gondoltam hogy elfogadja - Peppers 10.2M-ert ment 1 evre a Titansbe...) - edge kerdest amugy inkabb a draftrol oldanam meg..
Zuttah - 1M / 1 ev

Jeffery elment 11.4-ert, utana hajtottam Brittet aki maradt 5 evre 11.5M-ert a Ramsnel 😀

Probalkoztam meg WR, OL meg DL depthet hozni, aztan amikor Guy elment 6.4M/4 evre a Tampaba, ott feladtam a dolgot 😀 pedig volt meg 16.6 millia cap spacem.... ebbol Ozzie biztos tudna hozni IRL 3-4 olcso, hasznos veterant (egy OT-t mindenkeppen... vagy Addisonnal ugye 21M, igy johetne egy "sztar" OT), es a maradek meg eleg a toltelekre..

Draft

1/16 Lejott Corey Davis, igy eleg gyors es sima dontes volt 😊

2/16 kint volt Kamara (akit en nem szeretek amugy), CBk-nel Tankersley/White, a safetyknel Baker/Melifonwu, illetve Moton/Garcia.
A ket fo nev Baker es Moton volt.. inkabb Budda Baker mellett dontottem BPA alapon.

3/16 - mindenki kiment a fenti listabol - foleg TE-k maradtak (Engram, Leggett, Everett), a CB class szinten eleg mely volt (Sutton, J. Lewis, K. King, Moreau).. de ugy gondoltam, hozok az edge classbol valakit - Jordan Willis lett a valasztas (DeMarkus Walker, Kpassagnon, Smoot volt meg kint)

3/35 - Anzalone epp kiment elottem, Bisnowaty/Davenport volt mar csak kint OT-k kozul, CB meg mindig mely volt, esetleg Pocic... de inkabb elhoztam Ardarius Stewartot, mert a WR class mogotte mar eleg szegeny volt (Switzer 3/36-ra kiment..)

4/16 - Fabian Moreau, CB (Pocic, esetleg Shaheen lett volna masik opcio), ez volt az a kor, ahol a maradek "nagy nevek" kb mind kimentek

5/16 - Larry Ogunjobi, DL (Mixon bent volt meg, asszem a Pats vitte vegul, pffff.. ha nem IRL Ravens lennenk, mar 4.-ben behuztam volna, de Rice utan ugye eselytelen.)

6/16 - Ahkello Witherspoon, CB

Most, hogy mennyire realis az egesz, azt ne feszegessuk 😊

Az OT class nagyon gyalazatos, nalam Moton az utolso hasznalhato, Bisno/Davenport esetleg project... de jobb lenne FA-rol megoldani. Edge, CB, WR viszont draftrol siman megoldhato.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Elkezdtek hullani a fejek rendesen...várom az első áldozatokat nálunk is.
Nagyon csendesek vagyunk eddig, ami nem feltétlen baj..
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ezt a Skura dolgot nagyon nem értem, én csak egy PS töltelék játékost látok aki max egy karrier backup. Ha akkora ász lenne akkor valahogy megragadt volna rosteren. De remélem nektek van igazatok...
Blaise
 www.nfldraftscout.com/ratings/dsprofile.php?pyid=96376&draftyear=2016&genpos=C

Ebből kiindulva,az esze megvan a játékhoz,mivel az ACC -ból jött kevés nfl kompatibilis játékos ellen játszott ,ezért őt is nfl szintre kell hozni.Nagyon jó számokat hozott az általa vezetett OL,évről-évre.
Vélhetően ezért nem engedte el a vezetés.
kátrány
Inkabb ezt a kettot ajanlom, en ezert varok az UDFA statusznal tobbet tole..

 www.profootballfocus.com/the-10-best-players-in-the-trenches/ - elegge elit tarsasag...
 www.profootballfocus.com/draft-pff-scouting-report-matt-skura-c-duke/

Kelly ugye kiemelkedett tavaly, de ot leszamitva (meg persze Whitehair, de ott mindenki azzal szamolt hogy OG lesz), a tobbi center kozott en nem lattam tul nagy kulonbseget...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Én ezt a 2013-as draftot tartottam nagyon ergyának, de úgy látszik vannak csapatok akik minket is alulmúltak
 www.si.com/nfl/2016/05/05/nfl-draft-2013-grades-picks-analysis-results
malkav
nyehehe az a grade A+ hogy kezdő GUARDOT húzol 11-re, meg egy kórházi várólistát harmadikba - ugyanerre a produkcióra a Giantsnak ad D-t. szóva...
nyihuhú s az is A-nak számít, ha a strongsafetydnek folyamatosan be kell segíteni egy nyócvanéves veteránnal


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ezt a Skura dolgot nagyon nem értem, én csak egy PS töltelék játékost látok aki max egy karrier backup. Ha akkora ász lenne akkor valahogy megragadt volna rosteren. De remélem nektek van igazatok...
Blaise
Jó kérdés viszont az is tény, hogy nem nagyon van olyan, hogy szituációs vagy rotációs center 😀 ...
majd kiderül mit hoz 2. évére...

Akiről még rebesgetik hogy fekete ló lehet az Maurice Canady. Nem lenne rossz ha ez a két játékos hirtelen megugraná a kezdő szintet.
több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ezt a Skura dolgot nagyon nem értem, én csak egy PS töltelék játékost látok aki max egy karrier backup. Ha akkora ász lenne akkor valahogy megragadt volna rosteren. De remélem nektek van igazatok...
Blaise
 www.nfldraftscout.com/ratings/dsprofile.php?pyid=96376&draftyear=2016&genpos=C

Ebből kiindulva,az esze megvan a játékhoz,mivel az ACC -ból jött kevés nfl kompatibilis játékos ellen játszott ,ezért őt is nfl szintre kell hozni.Nagyon jó számokat hozott az általa vezetett OL,évről-évre.
Vélhetően ezért nem engedte el a vezetés.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Ez a 2013-as draft class első köre kevés csapatnak adott okot örömre, így nekünk sem sokra. 😀 :S
Vrij6
Az elso korbol 10 probowler talaltatott, megha sokat nem jelent de inkabb oromet es biztos nem bust-ot. A 2. korben szinten legalabb 6-7 klasszis jott ki. Teny eleg gyatra ev volt altalanossagban, de 2 ordas bust-ot huzni se volt egyszeru
több mint 7 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ezt a Skura dolgot nagyon nem értem, én csak egy PS töltelék játékost látok aki max egy karrier backup. Ha akkora ász lenne akkor valahogy megragadt volna rosteren. De remélem nektek van igazatok...
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Én ezt a 2013-as draftot tartottam nagyon ergyának, de úgy látszik vannak csapatok akik minket is alulmúltak
 www.si.com/nfl/2016/05/05/nfl-draft-2013-grades-picks-analysis-results
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A bust teljes fogalmát kimeríti Elam.

Skuraról mit kell tudni? Lehet csak é vagyok tudatlan, Nekem ő valamiért kimaradt.
cikesz
Egy ps center akit el akartak vinni évközben de Ozék emeltek a fizuján és maradt.lehet látnak benne valamit,remélem váltja Zuttaht és be is válik.
Peter
Annyit teszek hozza, hogy az egyik, ha nem a legerosebb center prospect volt az elmult evekbol.. es a PFF is kifejezetten kedvelte 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk 6 helyet felcserélhetünk volna Hopkinsért így utólag 😀
malkav
Áh,Jamie Collins a nyerő.akkor nem lett volna Abrown sem.
Peter
És én ezen gondolkodtam GM-drafton akkor. És sikerült nekem is Brownra böknöm 😀

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Emlékszem akkor még Manti teo volt a nagy hype, hát ő sem vitte sokra 😀
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Mondjuk Honeybagers is kihúzhatuk volna második körben... mindegy vegyük úgy, hogy az FO-t is megviselte az SB győzelem
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Mondjuk 6 helyet felcserélhetünk volna Hopkinsért így utólag 😀
malkav
Áh,Jamie Collins a nyerő.akkor nem lett volna Abrown sem.

több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
A bust teljes fogalmát kimeríti Elam.

Skuraról mit kell tudni? Lehet csak é vagyok tudatlan, Nekem ő valamiért kimaradt.
cikesz
Egy ps center akit el akartak vinni évközben de Ozék emeltek a fizuján és maradt.lehet látnak benne valamit,remélem váltja Zuttaht és be is válik.

több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
az a draft tényleg szörnyű volt top10-ből egyedül Ansah tud felmutatni valamit..
malkav
ritka kivétel, de én elégedett vagyok a draftunkkal, az egésszel így utólag.


több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Mondjuk 6 helyet felcserélhetünk volna Hopkinsért így utólag 😀
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
az a draft tényleg szörnyű volt top10-ből egyedül Ansah tud felmutatni valamit..
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Ez a 2013-as draft class első köre kevés csapatnak adott okot örömre, így nekünk sem sokra. 😀 :S

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Így learatja minden idők legnagyobb Ravens bust-ja nem túl dicső címét.
Egy égés karrier dicstelen vége.Annak kéne utánakötni,aki ragaszkodott a draftolásához.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
A bust teljes fogalmát kimeríti Elam.

Skuraról mit kell tudni? Lehet csak é vagyok tudatlan, Nekem ő valamiért kimaradt.