Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Schefter
Ravens reach agreement with former Cowboys CB Brandon Carr on four-year deal.
psychocska
1 jó tulajdonsága van. Nem sérülékeny.
krisz0621
Nem volt azért ő rossz. Eléggé rendszer idegen is volt neki a mi "Tampa2" őnk(az első évében Ryan alatt kimondottan jó volt), meg eszméletlenül túlfizettük. Megbizható solid játékos, nem egy pro bowler,de nem is csinál nagy hibákat.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Schefter
Ravens reach agreement with former Cowboys CB Brandon Carr on four-year deal.
psychocska
1 jó tulajdonsága van. Nem sérülékeny.
több mint 7 éve
rkstzz Baltimore Ravens 305 — justinblackmonpohara
Schefter
Ravens reach agreement with former Cowboys CB Brandon Carr on four-year deal.
több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
bowl.hu/forum/egyeb-jatekok/mock-draft-game?page=1
Mock draft game-ben kiadó helyek vannak még, közte a Baltimore is üres. Jó móka ! 😊
(bocs a flame-ért)
Drip
Írj egy privátot Blaise-nek,mintha tavaly ő lett volna.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 644
Mangold nem kell, tul oreg mar... nekem tetszik az eddigi filozofia, hogy fiatalok utan megyunk. Inkabb probaljuk meg Skurat.. es jojjon Claiborne, vagy valaki mas fiatal FA. (bar o is es Dunlap is elegge porcelan sajna)
Igor
Meg van a terv, biztos de azt majd a 53 keretnel fogjuk latni, addig otletelhetunk.

Nem tudom mi maradt Mangold-ban, de Birk-i upgrade-t jelenthetne. Skura? A par hete iderakott elemzes rola pont elmond mindent. 2sor jo-2sor rossz. A jo szo a probalgatas akkor. Lehet megoljuk Flacco-t, lehet nem. Nem gondolom Urschel es Jensen-t sem jo megoldasnak, de Zuttah-t se anno es azert volt jobb idenye, es ideig oraig be is valhat valamelyik. Azert mert fiatalitasz kellenek a sokat megelt veteranok ( minimum jo teljesitmennyel--Suggs?). Ha tele lennenk penzzel akkor MC-t ide, de igy nekem tul optimista a vezetoseg, hogy az utolso felkrajcart ki kell tepni a kiskakas szajabol. Persze ha JS-MC vegig egeszseges marad akkor nagyon jo, de lehet a 3. heten mar TJ-Levine vagy a rookie ( remelhetoleg elol huzott) CB parossal futnak ki a gyepre.

Skura< Jensen-ek
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagyrészt egyetértek veled, az egy év tényleg furcsa így, mert ha két évre jön mondjuk 5-6 milláért, akkor azt mondom, sok, de legalább jövőre van egy futónk szerződéssel. Így nézve azért tényleg sok érte egy évre a több mint 3 misi, de ha tényleg képes mind a négy downon fent lenni, az nem lenne rossz. Btw, azzal, hogy Bolden így felszabadul, már előrébb vagyunk, mert vele ellentétben Burkhead képes lehet a nullánál nagyobb értéket nyújtani támadásban is 😀

Én mindenképpen várok még egy első számú futó igazolást/draftoltást, de tény, hogy spec teamerért azért ez most sok. Viszont, ha jó lesz, és még futásnál is használható, akkor mondjuk egy 2 millát azért lehet nem sajnálnék tőle. Akkor meg már az az egy millió nem zavar annyira, azt megspóroltuk az eltávozókon 😀

De igazából, ha kutyaszar lesz, akkor sem hiszem, hogy bármit bukna emiatt a csapat teljesítményben, és bár sokat szeretünk panaszkodni, azért annyira most nem szegény az egyszeri Pats-fan 😀

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Pats meg 3 milliot adott Burkheadnek, szegeny Cincy 😀 (es szegeny Pats-szurkerek 😀)Igor
Aztán miért? 😊
Wyatt
Most ugyse fog kiderulni szeptemberig a dolog, szoval igazabol irrelevans mit irok...de tobbet adtatok neki, mint mi Fafejnek (eves viszonylatban), es szvsz rosszabb jatekos. Az egyetlen elonye a spec teamer dolog.

En ugy latom, hogy a sracbol soha nem lesz lead back, (a 3cone / vert eredmenye miatt fantasy korokben mindenki korabban csorgatta a nyalat, hogy milyen zsenialis futo lenne, de a hulye Cincy nem ad neki eselyt), de ha ennyire ezermester es megy a passz block is neki, akkor mar boven kaphatott volna eselyt akar Hill, akar Gio helyett...

De azt meg hogy workhorse lenne, azt plane nem latom.. egy 8-10 touchos futonak pedig (meg ha viszonylag jo spec teamer is) elegge anti-Pats dolog 3 millat adni, plane, amikor szvsz a kozepso korok tobzodnak nagyon jo role player futokban.
Ha huztok valakit a Perine-J. Williams-Conner-Dayes-A.Jones-Cohen sorbol (ezek szerintem mint 4-6. koros futok, mind kulonbozo szerepre), akkor szvsz joval elorebb vagytok... plane hogy 1 evet adtatok neki, es most 2018-ban megint ott alltok majd 0 futoval.

Mindegy.. hasznos igazolas, csak picit dragabb, mint amit Pats-oldalrol megszoktam, es nekem eleg fura.

PS: a Cincy meg azert szegeny, mert az ag is huzza oket, szetszedik a csapatot..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pats meg 3 milliot adott Burkheadnek, szegeny Cincy 😀 (es szegeny Pats-szurkerek 😀)Igor
Aztán miért? 😊

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mangold nem kell, tul oreg mar... nekem tetszik az eddigi filozofia, hogy fiatalok utan megyunk. Inkabb probaljuk meg Skurat.. es jojjon Claiborne, vagy valaki mas fiatal FA. (bar o is es Dunlap is elegge porcelan sajna)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 644
Zuttah cutolva.
cikesz
trade-elve lett. tizen x hely a 6. korben. Sok penzt jelent de allitolag egyelore hazon belul gondolkoznak es nem megyunk Mangold-ert. Remelem a hangsuly lenyeges ebben a mondatban
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
bowl.hu/forum/egyeb-jatekok/mock-draft-game?page=1
Mock draft game-ben kiadó helyek vannak még, közte a Baltimore is üres. Jó móka ! 😊
(bocs a flame-ért)
Drip
Én ezt a class-t nem ismerem annyira jól, mint a korábbiakat. Igor esetleg? 😊
horipapa92
Beírta magát maradéknak 😊
Drip
Az jo csapat lehet, de sebaj Igor mogott allunk annal a csapatnal is. 😊
no
Ha aprilis elso ket heteben van a mock, nem biztos hogy tudok jonni... ezert vagyok inkabb tartalek.
Ha van mas ember, aki akar egy jot mockolodni, jojjon nyugodtan es vigye a gardat!

Amugy en most azt latom, hogy 6. koros pickcsereert adtuk el Zuttah-t, a 49ersnek... ez kb win/win trade.

"The 49ers are swapping sixth-round picks, with the Ravens moving up 12 spots. Zuttah was going to be released, but the trade keeps him off the market. San Francisco will take on the remaining two years and $9.2 million of Zuttah's contract."

Pats meg 3 milliot adott Burkheadnek, szegeny Cincy 😀 (es szegeny Pats-szurkerek 😀)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 644
bowl.hu/forum/egyeb-jatekok/mock-draft-game?page=1
Mock draft game-ben kiadó helyek vannak még, közte a Baltimore is üres. Jó móka ! 😊
(bocs a flame-ért)
Drip
Én ezt a class-t nem ismerem annyira jól, mint a korábbiakat. Igor esetleg? 😊
horipapa92
Beírta magát maradéknak 😊
Drip
Az jo csapat lehet, de sebaj Igor mogott allunk annal a csapatnal is. 😊
több mint 7 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Zuttah cutolva.

Szerk.:Tradelve.

Szerkesztette: cikesz
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
bowl.hu/forum/egyeb-jatekok/mock-draft-game?page=1
Mock draft game-ben kiadó helyek vannak még, közte a Baltimore is üres. Jó móka ! 😊
(bocs a flame-ért)
Drip
Én ezt a class-t nem ismerem annyira jól, mint a korábbiakat. Igor esetleg? 😊
horipapa92
Beírta magát maradéknak 😊

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Úgy fest, hogy Zuttah ma cutolva lesz.
több mint 7 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Egy OL/DL embert még várok, hogy Guy is lépett.

Tudtok még valaki olyat, aki upgrade lenne OL-be, Mangoldon kívül?-Én Warmack,Jordan Mills,Fluker közül szívesen láttam volna valamelyiket szotyiért.

Az MLB poszttal mi lesz? Correa (1 év és pár snap után)képes lesz belenőni a szerepbe?esetleg egy veteránt hozunk? vagy marad a draft?
több mint 7 éve
Aspect 87
bowl.hu/forum/egyeb-jatekok/mock-draft-game?page=1
Mock draft game-ben kiadó helyek vannak még, közte a Baltimore is üres. Jó móka ! 😊
(bocs a flame-ért)
Drip
Én ezt a class-t nem ismerem annyira jól, mint a korábbiakat. Igor esetleg? 😊
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
bowl.hu/forum/egyeb-jatekok/mock-draft-game?page=1
Mock draft game-ben kiadó helyek vannak még, közte a Baltimore is üres. Jó móka ! 😊
(bocs a flame-ért)

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 644
Meh.. hagjyuk a PR-eket.
Ez egesz jó helyezés NFL.com-tól, ahol kifejezetten leneznek/utalnak minket... viszont Bucs @10, Broncos @13 és természetesen Steelers @3 eléggé lol.
Igor
Szarok a PR-re.

The real dilemma here: Blow this thing up and rebuild so that Joe Flacco isn't too old to help you win when the project is over, or keep doing patchwork fixes to maybe win 10 games and sneak into the postseason?

Csak ez kellett az uldozesi maniam eluldozesere ( meg a 6 ninja hazakuldese, mert mar letapostak a viragagyast)
no
Én meg az nfl.com-os szakikra... mintha 10 győzelem szart sem érne.

 en.wikipedia.org/wiki/2012_Baltimore_Ravens_season
Igor
Meh.. hagjyuk a PR-eket.
Ez egesz jó helyezés NFL.com-tól, ahol kifejezetten leneznek/utalnak minket... viszont Bucs @10, Broncos @13 és természetesen Steelers @3 eléggé lol.
Igor
Szarok a PR-re.

The real dilemma here: Blow this thing up and rebuild so that Joe Flacco isn't too old to help you win when the project is over, or keep doing patchwork fixes to maybe win 10 games and sneak into the postseason?

Csak ez kellett az uldozesi maniam eluldozesere ( meg a 6 ninja hazakuldese, mert mar letapostak a viragagyast)
no
Én meg az nfl.com-os szakikra... mintha 10 győzelem szart sem érne.

 en.wikipedia.org/wiki/2012_Baltimore_Ravens_season
Igor
orajuk is. A szam nem mutatja meg feltetlenul a valosagot a tenyleges erodrol a PO-ban. A kerdes az hol van a "realisan varhato" maximuma a csapatnak a foltozgatassal. 2012-ben mikor a PO-ra fordult a mezony akkor mar "erosebb" csapat voltunk egy 10-6-nal.

Persze ez egy jatek, ha mindenki belekepzeli magat a donteshozoi szekbe, akkor mit csinalna. A foltozgatasnal feltetlenul szuksegesek a jo draftok a kovetkezo 2 evben ( plusz igy nem kell kozepszar jatekosokkal feltolteni a keretet), mert Flacco ideje veges. A tavalyi biztato volt igy erdemes megprobalni, raadasul az idei class-elviekben ( azt mondjak) mely, jo es nagyjabol egyezik a szuksegleteinkkel. Ha esetleg ( ne is gondoljunk bele) szar lesz az ev ( rossz gameplan, jatekosok, dontesek, draft, akarmi miatt), akkor utat kell valasztani. Es akkor visszanezve az utolso 5 evet a dontes egyertelmu lenne, de neheziti a dolgot hogy elore kell tekinteni.

Termeszetesen optimista vagyok minden evben, de talan a hatterem miatt a negativ dolgok megoldasa a fontos szamomra, ezert errol beszelek gyakrabban es lehet negativnak tunok emiatt.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Meh.. hagjyuk a PR-eket.
Ez egesz jó helyezés NFL.com-tól, ahol kifejezetten leneznek/utalnak minket... viszont Bucs @10, Broncos @13 és természetesen Steelers @3 eléggé lol.
Igor
Szarok a PR-re.

The real dilemma here: Blow this thing up and rebuild so that Joe Flacco isn't too old to help you win when the project is over, or keep doing patchwork fixes to maybe win 10 games and sneak into the postseason?

Csak ez kellett az uldozesi maniam eluldozesere ( meg a 6 ninja hazakuldese, mert mar letapostak a viragagyast)
no
Én meg az nfl.com-os szakikra... mintha 10 győzelem szart sem érne.

 en.wikipedia.org/wiki/2012_Baltimore_Ravens_season

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 644
Meh.. hagjyuk a PR-eket.
Ez egesz jó helyezés NFL.com-tól, ahol kifejezetten leneznek/utalnak minket... viszont Bucs @10, Broncos @13 és természetesen Steelers @3 eléggé lol.
Igor
Szarok a PR-re.

The real dilemma here: Blow this thing up and rebuild so that Joe Flacco isn't too old to help you win when the project is over, or keep doing patchwork fixes to maybe win 10 games and sneak into the postseason?

Csak ez kellett az uldozesi maniam eluldozesere ( meg a 6 ninja hazakuldese, mert mar letapostak a viragagyast)
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Kit valasztanal aki nem garrett?

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Meh.. hagjyuk a PR-eket.
Ez egesz jó helyezés NFL.com-tól, ahol kifejezetten leneznek/utalnak minket... viszont Bucs @10, Broncos @13 és természetesen Steelers @3 eléggé lol.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 644
RANK
17
RAVENS
Saw plenty of articles imploring Ravens fans not to freak out about who the team was losing, and this space tends to agree. Signing Danny Woodhead was big -- just dream of all those Joe Flacco none-yard outs that once went Kyle Juszczyk's way. Tony Jefferson was a nice add. Between Jefferson and Eric Weddle, the Ravens now might have the best pair of safeties this side of Seattle. Re-signing Brandon Williams was the priority. The real dilemma here: Blow this thing up and rebuild so that Joe Flacco isn't too old to help you win when the project is over, or keep doing patchwork fixes to maybe win 10 games and sneak into the postseason?

Ez az NFL.com-rol van. Csak sajat magamnak hogy nincs uldozesi maniam. 😊
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Gyorsan erintve minden temat

- Rossnal engem foleg a serulese zavar.. es ahogy masok is irtak, en is jobban orulnek egy X receivernek, mint meg egy speedsternek

-Howard az egyetlen TE, aki nalam megeri az 1/16-ot, Njoku nem kell.

- en a CB poszton kicsit szkeptikusabb vagyok.. sok CB megeri a 2/16-ot, de mindossze 2 olyat lattam, aki az 1/16-ot, ebbol az egyik megserult.. soroljatok fel pls, ki az aki szerintetek jo lenne Lattimore es Jones mellett/helyett?

Ha kiveszem a QB-ket, safetyket, es azokat akik biztos elkelnek addigra mire mi jovunk (Garrett, Thomas, Lattimore, J. Allen), akarhogy is nezem, kb. a 3 WR-Howard/egyeb TE-valamelyik futo-Foster-reach CB-ert-reach OT-ert-Barnett/Charlton/McDowell/Reddick/Takk McK sor marad.. persze ez is eleg hosszu, de ebbol legalabb a fele el fog kelni 16-ra, es a maradek azert mar nem annyira mely, mint elsore gondoltam.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)