Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Érvek: jövőre úgysem tudtuk volna megfizetni, szóval egy évig maradt volna nálunk. Spóroltunk capspacet bár nem sokat, és kaptunk egy korai harmadik körös picket.
Ellenérvek: belső nyomásgenerálásban az egyetlen használható falemberünk volt, bár év végére azért eltűnt.
malkav
És adtatok egy 3. körös picket
Wyatt
Ja végülis felcseréltük a comp pickünket
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Érvek: jövőre úgysem tudtuk volna megfizetni, szóval egy évig maradt volna nálunk. Spóroltunk capspacet bár nem sokat, és kaptunk egy korai harmadik körös picket.
Ellenérvek: belső nyomásgenerálásban az egyetlen használható falemberünk volt, bár év végére azért eltűnt.
malkav
És adtatok egy 3. körös picket

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Érvek: jövőre úgysem tudtuk volna megfizetni, szóval egy évig maradt volna nálunk. Spóroltunk capspacet bár nem sokat, és kaptunk egy korai harmadik körös picket.
Ellenérvek: belső nyomásgenerálásban az egyetlen használható falemberünk volt, bár év végére azért eltűnt.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
4 pick az első 78(?)-ban....fiatalítás zajlik itt kérem
Klaci79
mert Tim baszott öreg volt 😊

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
4 pick az első 78(?)-ban....fiatalítás zajlik itt kérem
több mint 7 éve
Pool94 Baltimore Ravens 106 — gabor.koczan@hotmail.com
miért???????????????? na ebből mi fog kisülni, egyik kedvencem volt.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Tradeltétek Jernigant az Eaglesh-höz, mellette 3. körös pickeket cseréltetek.
több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 719
Srácok - látva, hogy eddig hárman mockoltatok - beírtam nektek Marlon Humphreyt (CB) a Mock draft játékba. Természetesen, ha akarjátok, javítsátok át ízlés szerint 😊
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Bar gondolkodtam, hogy mint Temple-fan berakom Reddicket, de ha van Bama prospect, raadasul TE.... akkor ot nem tudtam kihagyni 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Munkából vagyok sietek szóval:

Szurkolói MOCK draft játék rajtatok a sor:
 docs.google.com/spreadsheets/d/13n6uiiOzULms9WRsBIPM08I5slfdxWHd9iqpW9BSy2E/edit?usp=sharing
több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Én óriási Oline runt várok az elején mert hogy kevés a normális játékos.

tippem vagy 6 oline pick az első körben.
Janek
Van benne ráció.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 www.profootballfocus.com/draft-ranking-the-15-best-wide-receiver-draft-prospects-of-2017/

Nálam még mindig a Davies vagy Mike Williams a nyerő 16-nál.
kátrány
Davis or bust! Western Michigan draft jol jonne.. 😊
1. kor Davis, 2. kor Moton 😊
Igor
Én szeretem Mike Willt.
Sajnos Davisben valaki meglátja a szunnyadó szupersztárt előttünk,de sztem vele is jól járunk majd.
Vagy Howarddal.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Én óriási Oline runt várok az elején mert hogy kevés a normális játékos.

tippem vagy 6 oline pick az első körben.

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Davisbe benne lennék, ő legalább 3-nál több routot is ismer...
Motonról mit lehet tudni, nincs kedvem googlizni, és hol marad a passrusher ?
malkav
Moton 3 evig RT-t jatszott (fr, soph, senior), 1 evig RG-t (jr) - 52 meccsen kezdett, semmi serulesrol nem tudni.

Kinezetre olyasmi, mint Osemele - brutalis meret, karok, felsotest - es ha egyszer radteszi a mancsat, nem nagyon van sanszod... fo gyengeje a speed rush (picit lassabb a keze), ezert mondjak sokan, hogy csak guardot tud jatszani, de szerintem siman tudna RT-t is. A kezei picit lassuak (nezz meg egy kepet rola, mekkorak....), viszont a labmunkaja szerintem egesz jo, gyakran a masodik szintre is jol lemozog... nem LT szint, de RT szinthez tobb mint adekvat.
Ja, normalis diplomaja van (accounting), es tud viszonylag kulturaltan nyilatkozni/beszelni.. 😀 es rendezettnek tunik a csaladi elete.

Ha valaki videozni akar rola, akkor a TJ Watt elleni Wisco meccset ajanlom, mert ez mindket oldalat megmutatja az eremnek.

En nagyon kedvelem, sokan nincsenek annyira oda erte es altalaban 2-3 korre lovik, en lehet vinnem 2. kor kozepen is, plane ha reacheles lesz a tobbi OT-ert... mert szerintem egy Moton/3. koros DE-vel (Basham, Hendrickson, Smoot szinttol kezdodoen mondjuk) vagy CB-vel (itt plane rengetegen maradnak) beljebb vagyunk, mint forditva.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Davisbe benne lennék, ő legalább 3-nál több routot is ismer...
Motonról mit lehet tudni, nincs kedvem googlizni, és hol marad a passrusher ?
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
 www.profootballfocus.com/draft-ranking-the-15-best-wide-receiver-draft-prospects-of-2017/

Nálam még mindig a Davies vagy Mike Williams a nyerő 16-nál.
kátrány
Davis or bust! Western Michigan draft jol jonne.. 😊
1. kor Davis, 2. kor Moton 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 www.profootballfocus.com/draft-ranking-the-15-best-wide-receiver-draft-prospects-of-2017/

Nálam még mindig a Davies vagy Mike Williams a nyerő 16-nál.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 7 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
ILB-re:
 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Ravens-Very-Confident-Kamalei-Correa-Can-Win-Linebacker-Job-Next-To-CJ-Mosley/c44cd78f-0ed2-4e8b-9516-16a2f1fc7f3f
Hogy most ez mennyire jó vagy nem ?????!!!
malkav
Én bízok a srácban, szerintem Mosleyval jók lesznek.
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
ILB-re:
 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Ravens-Very-Confident-Kamalei-Correa-Can-Win-Linebacker-Job-Next-To-CJ-Mosley/c44cd78f-0ed2-4e8b-9516-16a2f1fc7f3f
Hogy most ez mennyire jó vagy nem ?????!!!
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 645
Correa bemozgatását olvasni pár helyen...mondjuk akkor logikus az edge draft
Janek
anelkul is
no
De az talan könnyebb mint ilb-t talalni .
Janek
A kerdes, hogy alkalmas lesz-e barmelyik posztra. A tavalyi ev alapjan lovesem sincs ( az nem sokat jelent persze)
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Correa bemozgatását olvasni pár helyen...mondjuk akkor logikus az edge draft
Janek
anelkul is
no
De az talan könnyebb mint ilb-t talalni .

több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 645
Correa bemozgatását olvasni pár helyen...mondjuk akkor logikus az edge draft
Janek
anelkul is
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 645
Állítólag elcserélnék Jernigant.... hát ennek annyira nem örülnék...
malkav
fuzovel kifele oldalon leirtak a beszelgetesunk ota a csoport minden tagjanak a FA ertekelojet. En veluk majdnem teljesen egyet ertek.
no
Urschel mint center... uhhh, nagyon meglepne. Meg Doomot visszahozni, es A+ a free agencynk... hat, nem tudom... van kb. 30 edge rusher akit inkabb hoznek drafton, mint Doomot vissza.

Ha Zach Brownt megszerezzuk olcson.. akkor esetleg feltolom az A szintre, nalam B+ korul van a dolog... a kotelezot hoztuk, egy-ket plusz igazolassal, de olyan igazi stealt/kukazast meg nem lattunk eddig.
Igor
Mielott nagy felreertes lenne ( en irtam rosszul de ez a cimuk). A csoporton beluli eroviszonyokrol es foleg, hogy mit varunk toluk volt a tema itt. A cikkek 2 reszre bonthatok, hogy mi tortent eddig es leosztalyoztak csak magat a FA-t. A beszelgetesunkhoz csak az elso kapcsolodott, szamomra az osztalyzatok nem erdekesek ( a vegeredmeny lenyeges a feltavi legjobb eredmeny nem).
A barnak szerintuk is jo iranyba tartanak. A cicak elvesztettek 2 jo OL-t osszegezve, ergo gyengultek a FA-n ( alt.igaz ez, megis tonkrevertek evekig minket), de leirni semmikeppen nem irnam le oket hiaba voltak rosszak tavaly. Kb rolunk uez elmondhato, de mindenki sokkal jobb eredmenyt var tolunk is, egy kis ironiaval csak siman a futas "ujrafeltalalasatol.

A C-rol leirtam a velemenyem, de a FO-ban mindenki arrol beszel, hogy fel kell bulk-ositani az OL-t, szamomra egy 2 kg nehezebb uolyan magas nem ezt jelenti. Amugy Lewis-t is bemondta kinjaban JH!??
ZB a legjobb elerheto, de nem hiszem hogy a comp pick elleneben dolgozna a FO tobbet, en orulnek neki. Sokkal jobb jatekos mint aki nalunk a keretben van most tehat hoci ide ( de megertem ha mas a terv). Doom-ot is visszahoznam keves penzert, de jo hir ha van nala 30 jobb a draftrol.
Amugy ok biztos leosztalyozzak majd a draftot is (talan kulon a kukazast is) es osszesegeben is. Jo jatek de csak annyi.
no
C-ről annyit, hogy Zuttah elég szar volt tavaly és ebből két dologr lehet következtetni... Bárkit raknak be nem nagyon lehet rosszabb, vagy azok akik eddig is a keretben voltak miért tudtak pályára lépni ha ő rossz volt..

Tavaly is ott lógott a para a levegőben, hogy ki lesz a másik ILB Mosley mellett? aztán jött valami Orr és ő jó volt. Bízunk megint ebben a mantrában, hogyha nem másztak rá egyik ILB-re sem pedig jó áron voltak a piacon, akkor valszeg a csapatnál már megvan a pótlás.
malkav
Hat jelenleg Correa es Osu, udfa lesz a befuto 😊 ZB nem is vartam, de Majus 9.-e utan meg majd meglatjuk mi lesz, mert az egy uj bolhapiac lesz.

Miert nem tudtak palyara lepni kovetkeztetest alatamasztja a mindig legjobb csapatot kuldom palyara mantra. Ha barkit beraktak volna es nem lettunk volna rosszabbak akkor meg az a kerdes, hogy miert ( a valoszinuleg ki fogom dobni, szar, de legalabb draga) Zuttah jatszott es nem adtak egy ifju ( olcso, jovonek szamito) titannak lehetoseget a meccseken ahol el lehetett volna donteni a kepesseguket ( JH-ek anelkul is tudjak, de teher alatt no a palma) es felbecsulhetetlen tapasztalatott gyujthettek volna. Es remelem ennel ambiciozusabbak vagyunk, de meg fogjak oldani.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Correa bemozgatását olvasni pár helyen...mondjuk akkor logikus az edge draft

több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Állítólag elcserélnék Jernigant.... hát ennek annyira nem örülnék...
malkav
fuzovel kifele oldalon leirtak a beszelgetesunk ota a csoport minden tagjanak a FA ertekelojet. En veluk majdnem teljesen egyet ertek.
no
Urschel mint center... uhhh, nagyon meglepne. Meg Doomot visszahozni, es A+ a free agencynk... hat, nem tudom... van kb. 30 edge rusher akit inkabb hoznek drafton, mint Doomot vissza.

Ha Zach Brownt megszerezzuk olcson.. akkor esetleg feltolom az A szintre, nalam B+ korul van a dolog... a kotelezot hoztuk, egy-ket plusz igazolassal, de olyan igazi stealt/kukazast meg nem lattunk eddig.
Igor
Mielott nagy felreertes lenne ( en irtam rosszul de ez a cimuk). A csoporton beluli eroviszonyokrol es foleg, hogy mit varunk toluk volt a tema itt. A cikkek 2 reszre bonthatok, hogy mi tortent eddig es leosztalyoztak csak magat a FA-t. A beszelgetesunkhoz csak az elso kapcsolodott, szamomra az osztalyzatok nem erdekesek ( a vegeredmeny lenyeges a feltavi legjobb eredmeny nem).
A barnak szerintuk is jo iranyba tartanak. A cicak elvesztettek 2 jo OL-t osszegezve, ergo gyengultek a FA-n ( alt.igaz ez, megis tonkrevertek evekig minket), de leirni semmikeppen nem irnam le oket hiaba voltak rosszak tavaly. Kb rolunk uez elmondhato, de mindenki sokkal jobb eredmenyt var tolunk is, egy kis ironiaval csak siman a futas "ujrafeltalalasatol.

A C-rol leirtam a velemenyem, de a FO-ban mindenki arrol beszel, hogy fel kell bulk-ositani az OL-t, szamomra egy 2 kg nehezebb uolyan magas nem ezt jelenti. Amugy Lewis-t is bemondta kinjaban JH!??
ZB a legjobb elerheto, de nem hiszem hogy a comp pick elleneben dolgozna a FO tobbet, en orulnek neki. Sokkal jobb jatekos mint aki nalunk a keretben van most tehat hoci ide ( de megertem ha mas a terv). Doom-ot is visszahoznam keves penzert, de jo hir ha van nala 30 jobb a draftrol.
Amugy ok biztos leosztalyozzak majd a draftot is (talan kulon a kukazast is) es osszesegeben is. Jo jatek de csak annyi.
no
C-ről annyit, hogy Zuttah elég szar volt tavaly és ebből két dologr lehet következtetni... Bárkit raknak be nem nagyon lehet rosszabb, vagy azok akik eddig is a keretben voltak miért tudtak pályára lépni ha ő rossz volt..

Tavaly is ott lógott a para a levegőben, hogy ki lesz a másik ILB Mosley mellett? aztán jött valami Orr és ő jó volt. Bízunk megint ebben a mantrában, hogyha nem másztak rá egyik ILB-re sem pedig jó áron voltak a piacon, akkor valszeg a csapatnál már megvan a pótlás.