Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 772 — Слава Україні! Героям слава!
Mivel indokolták ezt az agyament moveot ?
Voice
 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Ravens-Releasing-Safety-Will-Hill/4ebbe204-a81e-40da-9043-bf8002545c57

Kb annyit veszek le elsőre, hogy Webb safetyként jobb.

Illetve Harbs a Weddle, Webb párost favorizálja. ("t was clear during Wednesday’s press conference that Head Coach John Harbaugh envisions his starting safeties as Weddle and Webb.")

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Mivel indokolták ezt az agyament moveot ?


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 772 — Слава Україні! Героям слава!
Will Hill repült.
Beki
Az igen, még Weddle érkezése után sem gondoltam volna, hogy pont Hillnek mondunk búcsút...
Vrij6
Az első 8 hétben tavaly a 4. legjobb grade-je volt, aztán a 9. hét után már a 70.
Klaci79
Értem én, de Hill bőven hozta az elvárható szintet a secondaryben...

A felszabadult pénz meg lóf@sz, picsafüst, említésre sem méltó sajnos.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
2.840.000 szabadult fel utána és 1.750.000 dead money
Klaci79
bravó ebből majd hozunk biztosan egy Hill kaliberű S-t
mehetünk a fenébe ha azt gondoljuk, hogy Webb majd jó FS lesz.
hányok az egésztől. idehoztuk fraziert az őskövület/leszerepelt tampa-2 rendszerével és kibasszuk a legjobb secondary játékosunkat mert az nem séma fitt a rendszerbe. mert ugye tele vagyunk tehetséggel meg sapkahellyel, hogy csak így kirugdaljunk bőven nfl átlag felett játszani tudó játékosokat csak azért, mert nem sémafitt egy olyan kibasz*tt zseni tandem rendszerébe mint amilyen a pees frazier duó.. bazd meg Harbs, hogy ennyire ragaszkodsz a spanjaidhoz még akkor is amikor már nem kellene.
nem elég, hogy nincs talent a D-ben akkor még azt a minimálisat is egy leszerepelt coordinátor leszerepelt rendszerébe kell megpróbálni beleerőltetni és ha nem megy akkor kitenni. nem ám a talentra szabom a rendszert ahogy azt épeszű csapatok csinálják.
remélem majd a drafton is majd reachelgetünk jobbra balra csak mert séma fitt az illeti. okádék.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
2.840.000 szabadult fel utána és 1.750.000 dead money
több mint 8 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Ez mi a tokom?? Az eddigi egyetlen ertelmes secondary tagunk repult.
NA a D.Smith es az ilyen faszsagok miatt nem fogunk nyerni megint semmit... Grat Oz, remek munka!
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hill WTF?! Ezt most miért b*zd meg...
Blaise
Why not?

Hogy maradéktalanul, önmaga tökéletességében tudjátok értékelni Weddle-t. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Szacsi Baltimore Ravens 23 — The power of dreams
Van valami hivatalos mondás ilyenkor, hogy miért vagy csak a száraz tény, hogy viszlát?

Sárkány ellen sárkányfű. Edgar Allan Poe.
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Hill WTF?! Ezt most miért b*zd meg...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Brooks time

több mint 8 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Will Hill repült.
Beki
Na ezt nem tudom hova tenni....omfg.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Will Hill repült.
Beki
Az igen, még Weddle érkezése után sem gondoltam volna, hogy pont Hillnek mondunk búcsút...
Vrij6
Az első 8 hétben tavaly a 4. legjobb grade-je volt, aztán a 9. hét után már a 70.
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 772 — Слава Україні! Героям слава!
Will Hill repült.
Beki
Az igen, még Weddle érkezése után sem gondoltam volna, hogy pont Hillnek mondunk búcsút...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Will Hill repült.
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ezmávót?

Ravens OLB Terrell Suggs has been charged with driving with a suspended license and failure to notify authorities after striking a fixture in Scottsdale, Ariz.
Stez
Vooot

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora 2m2 minutes ago
Mike Wallace $ - $4.5M sign bonus, $1.25M base salary in '16. Only guarantees are sign bonus. $1M roster bonus next March, $4.75M base in 17
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezmávót?

Ravens OLB Terrell Suggs has been charged with driving with a suspended license and failure to notify authorities after striking a fixture in Scottsdale, Ariz.

több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 933 — Steelers fan
Mike Wallace arról, hogy miért igazolt a Ravenshez: "Már egy ideje tudtam, hogy nem maradok Minnesotában. Úgy voltam vele, hogy egy jó irányítóra van szükségem. Olyanra, aki már bizonyított, és tudja, hogy kell nyerni. Flaccótól passzokat elkapni mókás lesz. Már az első perctől kezdve tudtam, amikor beléptem a csapat épületébe, hogy jó helyen vagyok."

Voice
Akkor akár maradhatott volna Pitt-ben is... csak akkor még úgy gondolta, hogy nem egy jó irányítóra van szüksége, hanem egy jó zsíros szerződésre. 😊 Változnak az idők.

Mindenesetre én kiváncsi vagyok hogy mit fog nyújtani, mert itt elvileg adottak a feltételek ahhoz hogy nagy szezont fusson. Plusz motiváció lehet, hogy kb utolsó sansz.
több mint 8 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ha olcsóbb volt mint Torrey, akkor már korrekt a dolog. 😀
malkav
Torrey-nál sokkal jobban követi a mély labdákat...
Remélem a motivációja megvan,hogy visszakerüljön a WR top-ba,oda,ahol sárga-feketében került.
Akkor határ a csillagos ég.
Fura lesz Ravens mezben látni,annyi borsot tört az orrunk alá évekig.😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 8 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan


Ezt láttátok már? 😀


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ha olcsóbb volt mint Torrey, akkor már korrekt a dolog. 😀
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Wallace kb. 2 milla / év amit ér, ha ennél többet adtatok neki, az szopacs.😊
Go Vikings!
Az, hogy egy mélységi passzt megdobni képtelen irányítóval nem tudtátok használni az még nem jelenti, hogy máshol is használhatatlan lenne. Ellenben az árát - remélem - levertétek 😊
több mint 8 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Mike Wallace arról, hogy miért igazolt a Ravenshez: "Már egy ideje tudtam, hogy nem maradok Minnesotában. Úgy voltam vele, hogy egy jó irányítóra van szükségem. Olyanra, aki már bizonyított, és tudja, hogy kell nyerni. Flaccótól passzokat elkapni mókás lesz. Már az első perctől kezdve tudtam, amikor beléptem a csapat épületébe, hogy jó helyen vagyok."



Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 8 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Wallace kb. 2 milla / év amit ér, ha ennél többet adtatok neki, az szopacs.😊
Go Vikings!
Nézzük majd meg a számait első évben, aztán kiderül.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Wallace kb. 2 milla / év amit ér, ha ennél többet adtatok neki, az szopacs.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0