Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezt az irányító túlfizetést felejtsük már el egy olyan QB-nál aki folyamatosan bizonyította, hogy a PO-ba is (vagy főleg ott ) képes virítani és a vállára venni a csapatot. Ma két nfl csapat van. Van QB-d aki képes PO-ban nyerni vagy nincs QB-d aki képes PO meccset nyerni. Nekünk van. Meg kell fizetni. Ha a túlfizetést citálod, akkor mutass jobb megoldást aminek nem része Flacco.
Szóval ezt az irányító így úgy túlfizetés dolgot hagyjuk meg azoknak a csapatoknak akiknek nincs és próbálkoznak találni egyet aki képes PO-ban is alakítani vagy egyáltalán odajutni.
Az meg, hogy csini statokkal dobálózunk. Meg lehet nézni mennyire építették Ben köré a csapatot és mennyire Joe köré. Ez nem Joe hibája, hogy Oz valamiért nem hajlandó (vagy így sikerült csak) tisztességes skill playereket a keze alá adni.
Blaise
Ha szerinted normális, hogy Flaccóé a legnagyobb éves átlagfizetés a ligában, akkor rendben, nincs túlfizetve. 😊

Amúgy ez a köréépítés dolog elég érdekes. Nálunk pl egyetlen skill player sem jött az első körben, de a másodikban is csak Bell. Ezt nem nevezném köréépítésnek, inkább áldott nagy szerencsének. Amit köré akartunk építeni az az OL (két-két 1. és 2. kört áldoztunk rá) és igazából ez csak akkor valósult meg, amikor kinevezték OL-coachnak Munchakot.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ezt az irányító túlfizetést felejtsük már el egy olyan QB-nál aki folyamatosan bizonyította, hogy a PO-ba is (vagy főleg ott ) képes virítani és a vállára venni a csapatot. Ma két nfl csapat van. Van QB-d aki képes PO-ban nyerni vagy nincs QB-d aki képes PO meccset nyerni. Nekünk van. Meg kell fizetni. Ha a túlfizetést citálod, akkor mutass jobb megoldást aminek nem része Flacco.
Szóval ezt az irányító így úgy túlfizetés dolgot hagyjuk meg azoknak a csapatoknak akiknek nincs és próbálkoznak találni egyet aki képes PO-ban is alakítani vagy egyáltalán odajutni.
Az meg, hogy csini statokkal dobálózunk. Meg lehet nézni mennyire építették Ben köré a csapatot és mennyire Joe köré. Ez nem Joe hibája, hogy Oz valamiért nem hajlandó (vagy így sikerült csak) tisztességes skill playereket a keze alá adni.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha jól sejtem Voice baja a pénzmennyiséggel és a garantált tartalommal van. És ebben szerintem igaza is van.

Összehasonlításképpen BB szerződése: 5 év 108 millió -> 21,6 M/év - garantált: 60,75 millió (56,25%)
Flaccó új tartalma: 3 év 66,4 millió -> 22,1 M/év - garantált: 44 millió (66,26%)
Soldados
BB számai jobbak, de ez is csak 2-3 év Haleyvel együtt töltött idő után alakult így.
malkav
Ez óriási tévedés. Flacco 8 év alatt mindössze kétszer (akkor is épphogy) érte el a 90-es QB-ratinget (ami azért nem a világ). BB első 8 évében hatszor (ebből ötször 95 felett, kétszer pedig 100 felett), 2009 óta pedig mindig, előtte amikor nem (2008), akkor meg épp bajnok lett.

A sérülésekről pedig annyit, hogy bár BB-nek sok kisebb-nagyobb volt, de IR-re még sosem került, azaz nem volt szalagszakadása például. Az elmúlt 4 évet tekintve pedig BB 7, Flacco 6 meccset hagyott ki. Nem hiszem, hogy ez oly jelentős különbség lenne. 😉

Őszintén szólva Flacco nem rossz QB, de - szerintem - másodjára lett iszonyatosan túlfizetve. Ezúttal a szar caphelyzet miatt, hogy ezzel lejjebb vigyék az idei capszámát.
Soldados
Félreértettél, nem azt akartam kivesézni kinek milyen szépek a számai, csak arra akartam utalni, hogy azért ez nem olyan orbitális túlfizetés ez amit ne lehetne megmagyarázni.
Sérülés statisztika szempontjából meg ha az elmúlt 4 évet nézed oké, de ha a mondjuk 2008-tól, akkor 7:6 -ról felugrunk 12:6-ra (lusta voltam megnézni hogy ezekben volt-e eltiltás vagy mindegyik sérülés, de mindegy). És bár tényleg nem volt BB IR-n, de neki 5 szezonja van ahol hagyott ki mecset, addig Flacco-nak 1.
A QBR-ről meg persze nem mutat szépen hogy nem hoz "minden évben" 100 fölötti ratingot, de ha PO statokat majmoljuk akkor ott elég jó a helyzet (és ez már egy lerágott csont) a lényeg hogy én a top tier irányítók között nem érzékelek akkora különbséget a teljesítményben.
idézőjel meg azért volt mert még egyszer sem hozott 😀

Lényeg a lényeg egy jó irányító aki még mindig nincs orbitálisan túlfizetve, de ilyenkor mindig eszembe jutnak olyan csapatok akik bármikor odaadnának egy ekkora fizetést egy ilyen kaliberú játékosért.
malkav
Valszeg ebben látjuk a különbséget, hogy nálam Flacco "csak" jó QB, aki viszont elit pénzt kap.

De amúgy muszáj volt "túlfizetni" a caphelyzet miatt. Igazából ez a Ravens érdeke volt, így Flacco diktálhatott, ami meglátszik a magas garantált tartalmon. Nem nagyon volt más választása a Ravens-nek ahhoz, hogy rendezze 1-2 évre a capet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ha jól sejtem Voice baja a pénzmennyiséggel és a garantált tartalommal van. És ebben szerintem igaza is van.

Összehasonlításképpen BB szerződése: 5 év 108 millió -> 21,6 M/év - garantált: 60,75 millió (56,25%)
Flaccó új tartalma: 3 év 66,4 millió -> 22,1 M/év - garantált: 44 millió (66,26%)
Soldados
BB számai jobbak, de ez is csak 2-3 év Haleyvel együtt töltött idő után alakult így.
malkav
Ez óriási tévedés. Flacco 8 év alatt mindössze kétszer (akkor is épphogy) érte el a 90-es QB-ratinget (ami azért nem a világ). BB első 8 évében hatszor (ebből ötször 95 felett, kétszer pedig 100 felett), 2009 óta pedig mindig, előtte amikor nem (2008), akkor meg épp bajnok lett.

A sérülésekről pedig annyit, hogy bár BB-nek sok kisebb-nagyobb volt, de IR-re még sosem került, azaz nem volt szalagszakadása például. Az elmúlt 4 évet tekintve pedig BB 7, Flacco 6 meccset hagyott ki. Nem hiszem, hogy ez oly jelentős különbség lenne. 😉

Őszintén szólva Flacco nem rossz QB, de - szerintem - másodjára lett iszonyatosan túlfizetve. Ezúttal a szar caphelyzet miatt, hogy ezzel lejjebb vigyék az idei capszámát.
Soldados
Félreértettél, nem azt akartam kivesézni kinek milyen szépek a számai, csak arra akartam utalni, hogy azért ez nem olyan orbitális túlfizetés ez amit ne lehetne megmagyarázni.
Sérülés statisztika szempontjából meg ha az elmúlt 4 évet nézed oké, de ha a mondjuk 2008-tól, akkor 7:6 -ról felugrunk 12:6-ra (lusta voltam megnézni hogy ezekben volt-e eltiltás vagy mindegyik sérülés, de mindegy). És bár tényleg nem volt BB IR-n, de neki 5 szezonja van ahol hagyott ki mecset, addig Flacco-nak 1.
A QBR-ről meg persze nem mutat szépen hogy nem hoz "minden évben" 100 fölötti ratingot, de ha PO statokat majmoljuk akkor ott elég jó a helyzet (és ez már egy lerágott csont) a lényeg hogy én a top tier irányítók között nem érzékelek akkora különbséget a teljesítményben.
idézőjel meg azért volt mert még egyszer sem hozott 😀

Lényeg a lényeg egy jó irányító aki még mindig nincs orbitálisan túlfizetve, de ilyenkor mindig eszembe jutnak olyan csapatok akik bármikor odaadnának egy ekkora fizetést egy ilyen kaliberú játékosért.
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/705092464894464000

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Így mennyi helyünk is lett most a sapi alatt?
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha jól sejtem Voice baja a pénzmennyiséggel és a garantált tartalommal van. És ebben szerintem igaza is van.

Összehasonlításképpen BB szerződése: 5 év 108 millió -> 21,6 M/év - garantált: 60,75 millió (56,25%)
Flaccó új tartalma: 3 év 66,4 millió -> 22,1 M/év - garantált: 44 millió (66,26%)
Soldados
BB számai jobbak, de ez is csak 2-3 év Haleyvel együtt töltött idő után alakult így.
malkav
Ez óriási tévedés. Flacco 8 év alatt mindössze kétszer (akkor is épphogy) érte el a 90-es QB-ratinget (ami azért nem a világ). BB első 8 évében hatszor (ebből ötször 95 felett, kétszer pedig 100 felett), 2009 óta pedig mindig, előtte amikor nem (2008), akkor meg épp bajnok lett.

A sérülésekről pedig annyit, hogy bár BB-nek sok kisebb-nagyobb volt, de IR-re még sosem került, azaz nem volt szalagszakadása például. Az elmúlt 4 évet tekintve pedig BB 7, Flacco 6 meccset hagyott ki. Nem hiszem, hogy ez oly jelentős különbség lenne. 😉

Őszintén szólva Flacco nem rossz QB, de - szerintem - másodjára lett iszonyatosan túlfizetve. Ezúttal a szar caphelyzet miatt, hogy ezzel lejjebb vigyék az idei capszámát.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ha jól sejtem Voice baja a pénzmennyiséggel és a garantált tartalommal van. És ebben szerintem igaza is van.

Összehasonlításképpen BB szerződése: 5 év 108 millió -> 21,6 M/év - garantált: 60,75 millió (56,25%)
Flaccó új tartalma: 3 év 66,4 millió -> 22,1 M/év - garantált: 44 millió (66,26%)
Soldados
Azért életkorban és injury prone jellegben más a két irányító, és igen BB számai jobbak, de ez is csak 2-3 év Haleyvel együtt töltött idő után alakult így. Szóval én bízom abban, hogy Trestman összerakja az O-t és hosszabb ideig itt marad a csapatnál és akkor 2-3 év múlva érdemes lesz arról beszélni, hogy megérte ez a hosszabbítás.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha jól sejtem Voice baja a pénzmennyiséggel és a garantált tartalommal van. És ebben szerintem igaza is van.

Összehasonlításképpen BB szerződése: 5 év 108 millió -> 21,6 M/év - garantált: 60,75 millió (56,25%)
Flaccó új tartalma: 3 év 66,4 millió -> 22,1 M/év - garantált: 44 millió (66,26%)

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nem teljesen értek veled egyet, de tény hogy ez a hosszabbítás a csapatnak jött jól nem Flacconak. Nem egy Brady vagy egy 3 évvel korábbi Manning, de az ő korosztályból ő az egyik legjobb.
több mint 8 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Na a következő években sem nyerünk semmit...
Voice
Miért is nem?! Két kezét összeteheti a csapat, hogy van egy Flacco-szintű QB a csapatban. Ráadásul hosszú távra a csapatban van. Akit és/vagy
a) nem védett meg a fal
b) nem tettek köré elkapókat
c) közröhej tárgyává tették a csapat D-jét, ezáltal rákényszerítve, hogy meccsenként 567 pontot kelljen felvarázsolnia a táblára

Facebook bejegyzés alatti kommentet ajánlom:
Manuel Granados Vargas Baffled that some people are sad/angry about this. Have you watched football before? Have you noticed how Joe wins in the playoffs? Or are you still under the dumb impression that it was the defense who won the Superbowl?
Because Joe carved the vaunted SF defense, and our D actually allowed them to almost come back.
Remember that game against the Pats when Joe put up 14 points, then the D let him down and he had to put up another 14?
If you are sad that Joe Flacco is our quarterback you deserve to be a Browns' fan.
Jó üzlet volt, ha pedig spórolni kell, azt kezdjék a D-vel, a mutatott teljesítmények alapján sokukra ráférne egy kis szerződés karcsúsítás..
több mint 8 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Na a következő években sem nyerünk semmit...


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Flacco's 3-year extension is worth $66.4m with $44m fully guaranteed.($40m signing bonus, $4m base salary in year 1)
Idén viszont így felszabadul egy kis pénz.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Elvileg 40 miilió csak az aláírási pénz


több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Flacco kiterjesztett egy kicsit

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az viszont hivatalos hogy hosszabbítottatok Flaccoval arról nincs még hír hogy mennyiért meddig.

Szerk: 3 évvel

Szerkesztette: dande2
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Közepesen hivatalos, de Albert McClellan több évre a csapatnál... azért hivatalos forrás is jó lenne... meg részletek.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Persze nem rendszer fitt, de ettől még csinálhat jó dolgokat nálunk is ha hámor dologból (passrush, edgesetting, cover) kettőt kiemelkedő szinten csinál akkor már lehet rá sémát építeni.
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 742 — Слава Україні! Героям слава!
Bosa gyengécske cséplő-aratógépének köszönhetően már 6. pick-ként nálunk van egy két mock draftban... ti mit gondoltok?

Vagy másképp: Örülünk Vincent ?
malkav
Lehetett tudni, olvasni, hogy nem Bosa terepe a kombájnozás. Kb. 1 hete Blaise szépen kifejtette, hogy Bosa nekünk nem rendszer fit, mert ő inkább 4-3-as DE. Ettől függetlenül én örülnék, ha nálunk landolna.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Bosa gyengécske cséplő-aratógépének köszönhetően már 6. pick-ként nálunk van egy két mock draftban... ti mit gondoltok?

Vagy másképp: Örülünk Vincent ?
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ez várható volt, KO tagjére nem tudunk volna dellát szerezni, nála egy farnehéz szerződés lehet esélyes. Tukcer tagje meg nem annyira megrendítő. A kérdés, hogy a cutolás széria mikor indul be?! Nagy esélyesek: Monroe (Attól függ hogy K.O. elfogadja-e a szerződését), Canty, Daryl Smith, Arrington,Forsett.
malkav
Webb is cut esélyes. Hiába tettük FS-nek, ott top 5 fizuja van kb, miközben azt sem tudjuk fekszik.e neki...
Blaise
Ott inkább azt tudom elképzelni mint Cantynál volt, hogy cut után visszaigazoljuk.
malkav
Ahhoz túl sok a DM,hogy cuttoljuk Webbet és ha Pittat is cuttoljuk Jun 1 után 2017-ben megint egy rakat DM-val indulnánk plussz atöbbiek.nem jó biznisz.Monroe detto.Cantyt meg nem kell cutolni mert opciós a következő éve amivel ha nem élünk akkor szabadügynök.
Peter
Webb kivágásával idén 3,5M (jún után 5.5M-t) valamint jövőre 5.5M spórolnánk szóval dead money marad, de ennyi pénzt el lehet okosan költeni. Webb kivágása bőven reális opció

Pitta meg június után 5.5M - 5,5M - 5.5M ez no brainer
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Ez várható volt, KO tagjére nem tudunk volna dellát szerezni, nála egy farnehéz szerződés lehet esélyes. Tukcer tagje meg nem annyira megrendítő. A kérdés, hogy a cutolás széria mikor indul be?! Nagy esélyesek: Monroe (Attól függ hogy K.O. elfogadja-e a szerződését), Canty, Daryl Smith, Arrington,Forsett.
malkav
Webb is cut esélyes. Hiába tettük FS-nek, ott top 5 fizuja van kb, miközben azt sem tudjuk fekszik.e neki...
Blaise
Ott inkább azt tudom elképzelni mint Cantynál volt, hogy cut után visszaigazoljuk.
malkav
Ahhoz túl sok a DM,hogy cuttoljuk Webbet és ha Pittat is cuttoljuk Jun 1 után 2017-ben megint egy rakat DM-val indulnánk plussz atöbbiek.nem jó biznisz.Monroe detto.Cantyt meg nem kell cutolni mert opciós a következő éve amivel ha nem élünk akkor szabadügynök.

Szerkesztette: Peter

több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ez várható volt, KO tagjére nem tudunk volna dellát szerezni, nála egy farnehéz szerződés lehet esélyes. Tukcer tagje meg nem annyira megrendítő. A kérdés, hogy a cutolás széria mikor indul be?! Nagy esélyesek: Monroe (Attól függ hogy K.O. elfogadja-e a szerződését), Canty, Daryl Smith, Arrington,Forsett.
malkav
Webb is cut esélyes. Hiába tettük FS-nek, ott top 5 fizuja van kb, miközben azt sem tudjuk fekszik.e neki...
Blaise
Ott inkább azt tudom elképzelni mint Cantynál volt, hogy cut után visszaigazoljuk.
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ez várható volt, KO tagjére nem tudunk volna dellát szerezni, nála egy farnehéz szerződés lehet esélyes. Tukcer tagje meg nem annyira megrendítő. A kérdés, hogy a cutolás széria mikor indul be?! Nagy esélyesek: Monroe (Attól függ hogy K.O. elfogadja-e a szerződését), Canty, Daryl Smith, Arrington,Forsett.
malkav
Webb is cut esélyes. Hiába tettük FS-nek, ott top 5 fizuja van kb, miközben azt sem tudjuk fekszik.e neki...
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ez várható volt, KO tagjére nem tudunk volna dellát szerezni, nála egy farnehéz szerződés lehet esélyes. Tukcer tagje meg nem annyira megrendítő. A kérdés, hogy a cutolás széria mikor indul be?! Nagy esélyesek: Monroe (Attól függ hogy K.O. elfogadja-e a szerződését), Canty, Daryl Smith, Arrington,Forsett.