Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ezzel szerintem biztosak lehetünk egy Pitta cutban...
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 713 — Keep pounding
2 év 8 millió

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Kérdés, hogy mennyiért jön, egyébként pitta nincs, boyle 10 mecses eltiltással kezd, gilmorenak meg műtétje idén. Szóval SzuperMaxi az egyetlen TE jelenleg.
több mint 8 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 984
Erthetetlen szamomra TE bol megvagyunk ugy is h Pitta cuttal szamoltam meg meg sokam masok June 1 utan , Ozz beleoregedett ebbe?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 8 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Micsoda igazolások eddig....a fejem fogom. 😥


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
 twitter.com/NFL/status/707303307660959744


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 745 — Слава Україні! Героям слава!
Kelechi Osemele, a Ravens korábbi támadófalembere megegyezett a Raidersszel az NFL Network szerint. Az igazolás holnap lesz hivatalos, Osemele várhatóan $10 millió felett keres majd éves átlagban Oaklandben.


Kapja be 😊 Őt csípetem.
Voice
'Csába. De ez van, a Raiders volt nyerő helyzetben, sok sikert neki a nyugati parton, feltörekvő csapatba került.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
ESPN's Dianna Marie Russini reports the Ravens have "strong, strong interest" in free agent Ben Watson.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Szóval ott tartunk, hogy Flacco pénze miatt senkire nincs lééé, ellenben elit irányítónk sincs 😊 szuuupi
Voice
Vagy Flacco átstruktúrálásával sem lett elég pénzünk még egy elit falemberre (végül is Yanda itt van)
több mint 8 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Szóval ott tartunk, hogy Flacco pénze miatt senkire nincs lééé, ellenben elit irányítónk sincs 😊 szuuupi


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Jó, ennyi penzzel nem lehetett versenyezni. 😕

Bosa nem kell. Jojjon egy letrade, OT, aztan Nkemdiche 2. korben

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
KO állítólag megállapodott a Raiders-szel
Soldados
Ahogy várható volt. Sajnos...
több mint 8 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Kelechi Osemele, a Ravens korábbi támadófalembere megegyezett a Raidersszel az NFL Network szerint. Az igazolás holnap lesz hivatalos, Osemele várhatóan $10 millió felett keres majd éves átlagban Oaklandben.


Kapja be 😊 Őt csíptem.

Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
KO állítólag megállapodott a Raiders-szel


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Aspect 87
LB poszt még ami nagy kérdőjel lesz a közeljövőben.
ILB: Mosley egyértelmű kezdő bár tavaly nem játszott jól mellette pedig Orr vagy Brown fog játszani. (Talán van esély arra, hogy kevesebb dellával igazoljuk vissza Darylt de ő is öreg mint az országút ) Ez nem megnyugtató. Kellene egy olyan ILB Coverben jobban tolja a dolgot. Nem hiszem hogy ellőnénk az 1/6 ILB-re de nem lepődnék meg egy 2. 3. körös ILB-n.
OLB: itt megint az a baj hogy van a nyuggerduó azt csókolom. Suggs és Doom is kezdő játékos szintű még idén?! Emellett van egy ZSmith akiből akár még lehet egy korekt csere idén és kifújt. Jó lenne ha 1/6-ra egyik top Passrusher lecsusszana, akkor már mennyiségre előrébb vagyunk, és még mindig lehet a zavarosban cserére vadászni.
Két éve ez az egység volt a def ereje és lelke most pedig ez az egység az ahol nem volt igazán jó vérátömlesztés. Aggódom hogy az öregeket kicsit visszavesznek a megfeszülésből és akkor szar lesz a helyzet. Ti mit gondoltok?
malkav
Ugyanezt, jó lenne a draftról megoldani, ha pedig nem csúsznak le, akkor nem húznék 1/6-on.
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
LB poszt még ami nagy kérdőjel lesz a közeljövőben.
ILB: Mosley egyértelmű kezdő bár tavaly nem játszott jól mellette pedig Orr vagy Brown fog játszani. (Talán van esély arra, hogy kevesebb dellával igazoljuk vissza Darylt de ő is öreg mint az országút ) Ez nem megnyugtató. Kellene egy olyan ILB Coverben jobban tolja a dolgot. Nem hiszem hogy ellőnénk az 1/6 ILB-re de nem lepődnék meg egy 2. 3. körös ILB-n.
OLB: itt megint az a baj hogy van a nyuggerduó azt csókolom. Suggs és Doom is kezdő játékos szintű még idén?! Emellett van egy ZSmith akiből akár még lehet egy korekt csere idén és kifújt. Jó lenne ha 1/6-ra egyik top Passrusher lecsusszana, akkor már mennyiségre előrébb vagyunk, és még mindig lehet a zavarosban cserére vadászni.
Két éve ez az egység volt a def ereje és lelke most pedig ez az egység az ahol nem volt igazán jó vérátömlesztés. Aggódom hogy az öregeket kicsit visszavesznek a megfeszülésből és akkor szar lesz a helyzet. Ti mit gondoltok?
malkav
Az első és legfontosabb pass rusher kell, mert a mai ligában pass rush nélkül komoly eredményt elérni nem lehet. Suggs, hogy jön vissza kérdéses, de mind1 hiszen fiatalabb nem lesz. Másik oldal Doom, akinek szerintem kezd kiürülni a tank. Mögöttük van egy Smith aki korrekt csere. Ez sajna kevés.

1/6 ra nem tud lecsúszni topp pass rusher, mert szerintem Bosa-n kívül nem igen van olyan, aki 1/6 ot ér...max Spance, de nem tudom milyen kép alakult ki róla az interjúk során. Szóval első kör Bosa/Letrade/Reach.
Ha pass rushert akarunk hozni először.

Ha nem marad bent Bosa(ha bent marad se rántanám be 100%-ra), amire kevés esély van szerintem és nem tudunk lemenni, akkor más irányba kell mozognunk.

A másik irányban 2 opciót látok, ami logikus.
1: OT hozunk, valószínűleg Stanley lenne a legjobb prospect.Flaccot ilyen szerződéssel meg kell védeni(franchise QB-t amugy is)Monroe hol van-hol nincs, de a baj, hogy inkabb nincs...nem engedhetjük meg magunknak, hogy van egy 20+millás QB-nk és Hurst meg Jensenek játszanak előtte.(persze ha Osemele visszajön mas a helyzet)
2😀B: Vernon Hargreaves III-szerintem a bent maradó legnagyobb playmaker receiver kezei vannak, gyors, jól emberező Corner igaz picit ő is Reach, de jobb opciót nem igen látok.

Nem tudom, hogy a 2-Korben találhatunk e 1-2 éven belül stabil kezdő pass rushert, annyira nem vagyok benne a classban.

Szum:Ha nincs bent Bosa es nem tudunk lemenni, nem fogunk rushert hozni először ebben biztos vagyok.
cikesz
Nyilván ez egy kicsit összetettebb dolog, meg láttam én már fán elefántot, nem biztos, hogy mi úgy gondoljuk hogy bosa vagy Bucker nem lesz 6. picknél..... majd kiderül. A lényeg hogy nekünk passrush igényünk van és kb. 3 játékos(Bosa,Buckner,Ramsey) akit hatodik helyen el lehet hozni. más esetben kell a letrade vagy úristen a feltrade.
több mint 8 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
LB poszt még ami nagy kérdőjel lesz a közeljövőben.
ILB: Mosley egyértelmű kezdő bár tavaly nem játszott jól mellette pedig Orr vagy Brown fog játszani. (Talán van esély arra, hogy kevesebb dellával igazoljuk vissza Darylt de ő is öreg mint az országút ) Ez nem megnyugtató. Kellene egy olyan ILB Coverben jobban tolja a dolgot. Nem hiszem hogy ellőnénk az 1/6 ILB-re de nem lepődnék meg egy 2. 3. körös ILB-n.
OLB: itt megint az a baj hogy van a nyuggerduó azt csókolom. Suggs és Doom is kezdő játékos szintű még idén?! Emellett van egy ZSmith akiből akár még lehet egy korekt csere idén és kifújt. Jó lenne ha 1/6-ra egyik top Passrusher lecsusszana, akkor már mennyiségre előrébb vagyunk, és még mindig lehet a zavarosban cserére vadászni.
Két éve ez az egység volt a def ereje és lelke most pedig ez az egység az ahol nem volt igazán jó vérátömlesztés. Aggódom hogy az öregeket kicsit visszavesznek a megfeszülésből és akkor szar lesz a helyzet. Ti mit gondoltok?
malkav
Az első és legfontosabb pass rusher kell, mert a mai ligában pass rush nélkül komoly eredményt elérni nem lehet. Suggs, hogy jön vissza kérdéses, de mind1 hiszen fiatalabb nem lesz. Másik oldal Doom, akinek szerintem kezd kiürülni a tank. Mögöttük van egy Smith aki korrekt csere. Ez sajna kevés.

1/6 ra nem tud lecsúszni topp pass rusher, mert szerintem Bosa-n kívül nem igen van olyan, aki 1/6 ot ér...max Spance, de nem tudom milyen kép alakult ki róla az interjúk során. Szóval első kör Bosa/Letrade/Reach.
Ha pass rushert akarunk hozni először.

Ha nem marad bent Bosa(ha bent marad se rántanám be 100%-ra), amire kevés esély van szerintem és nem tudunk lemenni, akkor más irányba kell mozognunk.

A másik irányban 2 opciót látok, ami logikus.
1: OT hozunk, valószínűleg Stanley lenne a legjobb prospect.Flaccot ilyen szerződéssel meg kell védeni(franchise QB-t amugy is)Monroe hol van-hol nincs, de a baj, hogy inkabb nincs...nem engedhetjük meg magunknak, hogy van egy 20+millás QB-nk és Hurst meg Jensenek játszanak előtte.(persze ha Osemele visszajön mas a helyzet)
2😀B: Vernon Hargreaves III-szerintem a bent maradó legnagyobb playmaker receiver kezei vannak, gyors, jól emberező Corner igaz picit ő is Reach, de jobb opciót nem igen látok.

Nem tudom, hogy a 2-Korben találhatunk e 1-2 éven belül stabil kezdő pass rushert, annyira nem vagyok benne a classban.

Szum:Ha nincs bent Bosa es nem tudunk lemenni, nem fogunk rushert hozni először ebben biztos vagyok.
több mint 8 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Semmit nem tudok Shareece Wright-ról 😀 szóval nem tudom hova tenni, tavaly Arringtonhoz is nagy reményeket fűztem, mert mindenki elit slot cb-nek írta, benne is csalódtam, úgy hogy idén inkább meg sem szólalok 😊
Voice
nézz Ravens meccset 😛
braxa88
Tudom, hogy itt volt 15/16-ban, de egy szar sec-ben nem tűnt ki nekem és igaz hogy csak a meccsek harmadát láttam, de nem tűnt olyan játékosnak, akit én hosszabbítanék.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Semmit nem tudok Shareece Wright-ról 😀 szóval nem tudom hova tenni, tavaly Arringtonhoz is nagy reményeket fűztem, mert mindenki elit slot cb-nek írta, benne is csalódtam, úgy hogy idén inkább meg sem szólalok 😊
Voice
nézz Ravens meccset 😛
több mint 8 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Semmit nem tudok Shareece Wright-ról 😀 szóval nem tudom hova tenni, tavaly Arringtonhoz is nagy reményeket fűztem, mert mindenki elit slot cb-nek írta, benne is csalódtam, úgy hogy idén inkább meg sem szólalok 😊

Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
LB poszt még ami nagy kérdőjel lesz a közeljövőben.
ILB: Mosley egyértelmű kezdő bár tavaly nem játszott jól mellette pedig Orr vagy Brown fog játszani. (Talán van esély arra, hogy kevesebb dellával igazoljuk vissza Darylt de ő is öreg mint az országút ) Ez nem megnyugtató. Kellene egy olyan ILB Coverben jobban tolja a dolgot. Nem hiszem hogy ellőnénk az 1/6 ILB-re de nem lepődnék meg egy 2. 3. körös ILB-n.
OLB: itt megint az a baj hogy van a nyuggerduó azt csókolom. Suggs és Doom is kezdő játékos szintű még idén?! Emellett van egy ZSmith akiből akár még lehet egy korekt csere idén és kifújt. Jó lenne ha 1/6-ra egyik top Passrusher lecsusszana, akkor már mennyiségre előrébb vagyunk, és még mindig lehet a zavarosban cserére vadászni.
Két éve ez az egység volt a def ereje és lelke most pedig ez az egység az ahol nem volt igazán jó vérátömlesztés. Aggódom hogy az öregeket kicsit visszavesznek a megfeszülésből és akkor szar lesz a helyzet. Ti mit gondoltok?
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Osemele vissza hozatalára kevés esélyt látok, pedig nagyon bírtam, de egyszerűen nem tudom, hogy versenyezhetnénk a Raiderssel és a többi csapattal, akik egy talicska pénzt rakhatnak elé annyi a cap space.

Wright deal szerintem egy jó lépés, ha a tavalyi szezon második felében mutatott játékát hozza és mint írtátok, ha sikerülne Jimmynek feljavulni bőven vállalható páros. Davisből sokat nem láttunk, de bízom benne.

Slot:Van Elam és Arrington...Elam sérülésből jön vissza, de a második évében nálam nagyon elásta magát tavaly Arrington is szar volt, de ne essünk abba a hibába, hogy az idő megszépítse az emlékeinket, mert Elam se volt jobb..kb ugyan annyit keresnek, nem tudom melyik maradjon talán Elam, mert az az utolsó éve különben szia. Tipikus 2 szarból egy posztra egy maradhat szerintem, akkor maradjon a fiatalabb.Ott van utánuk Walker, aki sokkal rosszabb nem lehet mint elődei.

Safety:Hill az SS egyértelmű mögötte Levin az úgy OK.
FS- nek ott van Lewis,Webb,Brooks....na már most ez azért nehéz, mert Lewis szar kezdőnek, cserének viszont a mi anyagi helyzetünkben k*rva drága tehát ezek alapján mondhatnánk, hogy cut..de...De ott van kezdőnek Webb, aki először lesz kezdő FS poszton nem tudhatjuk, hogy fog menni neki és mellette üveg. Webb cseréje lehetne Brooks csak ő szintén sérülékeny ezért nem bízok a Lewis cutba.
4 safetyvel nem mehetünk neki a szezonnak, főleg, hogy nem éppen az elpusztíthatatlan fajtából valók.

Attól pedig az isten óvjon minket, hogy 1/6 ra LB t hozzunk, aki nem rusher, mert akkor elmegyek Browns drukkernek vagy nem tudom😄😄😄 Remélem vissza tudjuk hozni olcsóért Darlyt és akkor semmi probléma.

Cox szerződés szuper, OZ magic, vissza igazoltuk az egyik pro bowlerünket ezekben a nehéz időkben..örvendjünk😃😃👏 (és lassan kezdjünk integetni KO-nak)
cikesz
Nagyából azonosan látjuk a helyzetet és még annyit tennék hozzá, hogy safety posztot a sp teamerekkel szoktuk tölteni, tehát ha nem is jó de lesz mélység. Emellett a én azért preferálom Arrginton cutot, mert nagyon végszükség esetén Elamot be lehet tenni safetynek, és ott sem játszott jól, de legalább játszott, míg Arrington mindenhol szar volt.
több mint 8 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Osemele vissza hozatalára kevés esélyt látok, pedig nagyon bírtam, de egyszerűen nem tudom, hogy versenyezhetnénk a Raiderssel és a többi csapattal, akik egy talicska pénzt rakhatnak elé annyi a cap space.

Wright deal szerintem egy jó lépés, ha a tavalyi szezon második felében mutatott játékát hozza és mint írtátok, ha sikerülne Jimmynek feljavulni bőven vállalható páros. Davisből sokat nem láttunk, de bízom benne.

Slot:Van Elam és Arrington...Elam sérülésből jön vissza, de a második évében nálam nagyon elásta magát tavaly Arrington is szar volt, de ne essünk abba a hibába, hogy az idő megszépítse az emlékeinket, mert Elam se volt jobb..kb ugyan annyit keresnek, nem tudom melyik maradjon talán Elam, mert az az utolsó éve különben szia. Tipikus 2 szarból egy posztra egy maradhat szerintem, akkor maradjon a fiatalabb.Ott van utánuk Walker, aki sokkal rosszabb nem lehet mint elődei.

Safety:Hill az SS egyértelmű mögötte Levin az úgy OK.
FS- nek ott van Lewis,Webb,Brooks....na már most ez azért nehéz, mert Lewis szar kezdőnek, cserének viszont a mi anyagi helyzetünkben k*rva drága tehát ezek alapján mondhatnánk, hogy cut..de...De ott van kezdőnek Webb, aki először lesz kezdő FS poszton nem tudhatjuk, hogy fog menni neki és mellette üveg. Webb cseréje lehetne Brooks csak ő szintén sérülékeny ezért nem bízok a Lewis cutba.
4 safetyvel nem mehetünk neki a szezonnak, főleg, hogy nem éppen az elpusztíthatatlan fajtából valók.

Attól pedig az isten óvjon minket, hogy 1/6 ra LB t hozzunk, aki nem rusher, mert akkor elmegyek Browns drukkernek vagy nem tudom😄😄😄 Remélem vissza tudjuk hozni olcsóért Darlyt és akkor semmi probléma.

Cox szerződés szuper, OZ magic, vissza igazoltuk az egyik pro bowlerünket ezekben a nehéz időkben..örvendjünk😃😃👏 (és lassan kezdjünk integetni KO-nak)
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Amu nem kell annyiért, amennyiért jönne.
Wright nem rossz (ennyiert), Arrington feljavul picit slotban a la Pacman, jó lesz ez. De Walkerben is latok potencialt..

Teljesen oké, csak igy sajnos a KO-resign eselye, amiben remenykedtem, sajnos lecsokken..
Igor
Én inkább Elamot raknám slotba, benne több lehetőséget látok a negyedik évében. Arrington nálam leszerepelt, hogy egy ennyire sérült és gyenge csapatban is alulról lógott ki.
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
The Ravens have re-signed long snapper Morgan Cox to a 5-year contract.
kg0412
A nap jóhíre...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!