Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Én értem:
Rögland


Bléznek vegyünksaxaot...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 814 — Слава Україні! Героям слава!
Daryl Smith-t elküldtük.
kg0412
Ezt most én sem értem.

The 33-year-old inside linebacker led the Ravens in tackles last season, but saves the team $2.625 million. Az szép...

De, van értelme mégis, mert, "The Ravens could also look to add an inside linebacker via free agency or the draft. UCLA’s Myles Jack, who is projected to be a top-10 pick, could fill the void and add more in pass coverage."

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Na jóóó, D.Smith kivágásánál nagyobb gyökérséget nehezebb lett volna csinálni... $2.6M megspórolva. Eredmény: az amúgy is ezer sebből vérző D-t sikerült még szarabbá tenni. Ozzie mintha kicsit kiégett volna az utóbbi években... 😕

Ha tényleg nem fogunk semmit nyerni az elkövetkező években, akkor az ezekhez hasonló hülyeségek miatt lesz, nem Flacco szerződés(ei) miatt. De nem baj, majd jön a BPA draft csilliómillió D játékossal (és padoznak majd évekig ala A.Brown)

Szerkesztette: Flacco5
több mint 8 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Baltimore Ravens part ways with Daryl Smith, Chris Canty.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 8 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 173
Daryl Smith-t elküldtük.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Flacco tényleg mackógatyában volt a sajtótájékoztatón?
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Inkább a #D-be kellene tolni a pénzt, ahelyett hogy egy átlagos irányítót nyomunk orrba szájba pénzzel.

Megfizetni még egy remek CB-t és egy elit S-t, passrusher van a csapatnál.

Mikor megkapta a nagy lét Flacco sem tetszett...tudtam hogy évekre hazavágja a capet..
Voice
Sajna én nem látom azt, hogy Joe miatt lenne földhöz vágva a cap. Eddigi 3 évben 8, 15, 15 M volt a caphitje, hát én nem láttam orbitális fejlődést a védelemben, pedig nem vitt sok dellát Flacco. Mostantól 22-25 között lesz a caphitje. Csak példaként Eli-nak szintén 20-24 között változik, Matty ice-nak 22-23M között mozog a capje. Most, ha reálisnak érezzük és a statok alapján csengetünk Flacconak legyen mondjuk 19M éves cap hitja, akkor tudsz a maradékból egy jó safetyt fizetni oszt csókolom. abból nem jön ki még egy CB is (elit safety kb. 10M/ év, 5M/év környékén vannak a kezdők pl .Hill vagy Ward).
Mondjuk vegyük el Flaccotól azt a 5M és tételezzük fel hogy annyiért Nelson aláír hozzánk a cicáktól. Most leszek durva Flacco fizetése 20% csökkent akkor csökkenjen a teljesítménye is 20% (kb. 2014 szezon alapján mert akkor végig játszott: 800 yard és 5 TD-vel kevesebbet hozz) Nelson meg hozza azokat a számokat amiket kontract yearben: 8 INT (0TD) 22 PD melyik ér többet. (Mellesleg ez egy adag baromság volt, csak felesleges számmisztikázást akartam)
Érdekes, hogy mennyire felbaszódik mindenki azon a kb. 2-3 M amivel éves szinten túl lett árazva Flacco, és elfelejtjük azt hogy Pitta kispadozása évi 6M, vagy Webby töketlenkedése szintén kb. ennyi.

Passrusher meg van a csapatnál csak lassan már a nyugger ligába kellene őket igazolni. Ha azon rázzuk a szart, hogy melyik combájn prospect mennyi idő alatt futja a 40 yardot, mit tippeltek a túlsúlyos két keresztszalagszakadásból felépülő Suggs mennyi idő alatt futja ?!

Bosa gyengécske cséplő-aratógépének köszönhetően már 6. pick-ként nálunk van egy két mock draftban... ti mit gondoltok?

Vagy másképp: Örülünk Vincent ?
malkav
Bosa combineja csak annyiban volt gyengécske, hogy egy irányba 40 yardot nem tud elit idő alatt lefutni 😊

A short shuttle és a 3 cone bőven rendben volt.
Ki-ki eldöntheti egy edge playernek melyik a fontosabb 😊
Blaise
Nem nekem volt gyengécske, hanem a gurunak. Én már meggyőztem magam arról, hogy lehet belőle jó passrusher és le is csúszhat hozzánk (az utóbbi rész lenne a fontosabb).
több mint 8 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Engem is hidegen hagyna: "2013 óta az ideivel együtt az olasz csődör $106 milliót guberált össze, ami forintra átszámolva mai árfolyamon körülbelül 30,3 milliárd!!!"


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ennél kicsit többet vártam,mikor ilyen dead money-t görgetünk évek óta.
Mind Joe-tól,mikor bizonygatta,hogy győztes csapat tagja szeretne lenni amihez szükséges a cap space.
Mind Ozzyéktól...
Ekkora fizetéssel a hülye is meg tudta volna tartani a QB-ját.Ilyen aláírási pénzzel megdobni egy kettős térdszalag szakadásból visszatérő játékost,akiről nem tudni milyen formát mutat majd.
Ezért kár volt leüli.
kátrány
És mégis mit vártál? 18/év? Mire? Milyen lap volt Oz kezében ezen a tárgyaláson? Mit tudott volna Oz mondani Flacconak, hogy kedvezményt adjon?
A rajtad nyert cap spacet elszórjuk a D lukjainak tömködésére ahova össze-vissza húzgáltunk a drafton mint akinek esze nincs (és látható nyoma sem sok)?
Ha nekem kellene az Aiken - Gilmore - Butler - Ross - Givens sornak dobálnom azok után, hogy SB-t nyert a csapat a játékomnak köszönhetően nem is olyan rég, bizonyítottam, hogy amikor kell akkor oda tudom tenni magam, majd ezt a sz-rt kapom, biztos az én első gondolatom is pont a hometown discount lenne.
A dead moneyt ki miatt görgetjük? Mert most hirtelen fel lehetne sorolni pár embert de közte egyet sem Joe Flacconak hívnak.
Blaise
Szeretem Joe-t,tényleg.
Ha van egy ilyen QB,nem cserélgeti egy okos franchise.Ezt is komolyan gondolom.Abszolút kezdő QB.
A Kis-Vörössel sem tud mit kezdeni a Bengals,pedig a két irányító között klasszis különbség van,főleg akkor,mikor valódi tétje van a mérkőzésnek.
Viszont akkor sem Brady vagy Rogers,ezzel nem lehet vitatkozni.

Az idény végi nyilatkozataiból nekem az jött le,hogy nem szeretné,ha az ő fizetésén múlna a továbblépés,
Ez jött át.
Most pedig kötnek egy olyan kontaktot,amikor a legmagasabb átlagfizetéssel és aláírási bónusszal hosszabbítanak vele.Melyik az a hülye sportoló,aki nem ír alá egy hosszabb és több pénzről szóló szerződést?
Szeretem Joet- és ez bár fikció - ,ha kilépne a baltimore-i bizalom körből,teszem azt Philadelphiába és az elvárások is nőnének irányába,nem ugyanez a fickó lenne.
Itt nem fütyüli ki a közönség.Esetleg rámondja,hogy ez sem egy Brady "oszt jóccakát".
Csak utaláskor elit fizetést kap.
Nekünk megéri,mert ez van és nem a Kis -Vörösnek utaljuk a pénzt,aki alapszakasz menő,viszont a globális munkaerő piacon esetünkben az enefel másik 31 csapata 😛 súlytalan lenne.(ez persze fikció )
Joet a Ravens tette naggyá és nincs lét a másik nélkül.

És ez kívülről nézve , az országos médiából (USA) olvasva tényleg nevetséges összeg.
kátrány
Rodgers kaliberű QB azért meglehetősen kevés van, de kezdő kaliberű sincs 32. Így az a csapat akinek van az nyitja a patkóbukszát. Innentől kezdve pedig nem a csapat dirigál, hanem a játékos vagy az ügynöke mondja, hogy mekkora legyen az az ugrás. Lehet ez sokaknak nem tetszik, de az NFL így működik. Innentől kezdve mindegy, hogy az egyiknek az alapszakaszban 110-es vagy 86- os a QBR-ja, ha a PO-ban már nincs ekkora difi. Joe sorra nyerte az idegenbeli PO meccseket. Nem a védelem. --> Duplán nyitod a bukszát, mert lehet, hogy az alapszakaszban nem homorít Joe, de képzeljük egy pillanatra nélküle az elmúlt mondjuk 4-5 évet...Lettek volna ilyen eredményeink Daltonnal? Semmiképpen.. Szóval ezt vitatnám, hogy Joe-t a Ravens tette naggyá, mert lehet, hogy fordítva legalább annyira igaz...

A phillys hasonlatot értem is, meg nem is. Értem mire utalsz, csak nincs realitása. FR. QB-t aki még korban is kiváló nem enged ki senki józan ember a piacra. Innentől kezdve mindegy milyen lenne ott a média. Az a pufók youtuben-gger meg egy heti ebédpénzét is bedobná a közösbe ha ezen múlna, hogy olyan irányítójuk lenne mint Joe, nem amiatt panaszkodna, hogy mennyit kap.
Megint más kérdés, hogy Joe így is kapja az ívet folyamatosan és szerintem őt ez pont hidegen hagyja.

Szerkesztette: Blaise
több mint 8 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ennél kicsit többet vártam,mikor ilyen dead money-t görgetünk évek óta.
Mind Joe-tól,mikor bizonygatta,hogy győztes csapat tagja szeretne lenni amihez szükséges a cap space.
Mind Ozzyéktól...
Ekkora fizetéssel a hülye is meg tudta volna tartani a QB-ját.Ilyen aláírási pénzzel megdobni egy kettős térdszalag szakadásból visszatérő játékost,akiről nem tudni milyen formát mutat majd.
Ezért kár volt leüli.
kátrány
És mégis mit vártál? 18/év? Mire? Milyen lap volt Oz kezében ezen a tárgyaláson? Mit tudott volna Oz mondani Flacconak, hogy kedvezményt adjon?
A rajtad nyert cap spacet elszórjuk a D lukjainak tömködésére ahova össze-vissza húzgáltunk a drafton mint akinek esze nincs (és látható nyoma sem sok)?
Ha nekem kellene az Aiken - Gilmore - Butler - Ross - Givens sornak dobálnom azok után, hogy SB-t nyert a csapat a játékomnak köszönhetően nem is olyan rég, bizonyítottam, hogy amikor kell akkor oda tudom tenni magam, majd ezt a sz-rt kapom, biztos az én első gondolatom is pont a hometown discount lenne.
A dead moneyt ki miatt görgetjük? Mert most hirtelen fel lehetne sorolni pár embert de közte egyet sem Joe Flacconak hívnak.
Blaise
Szeretem Joe-t,tényleg.
Ha van egy ilyen QB,nem cserélgeti egy okos franchise.Ezt is komolyan gondolom.Abszolút kezdő QB.
A Kis-Vörössel sem tud mit kezdeni a Bengals,pedig a két irányító között klasszis különbség van,főleg akkor,mikor valódi tétje van a mérkőzésnek.
Viszont akkor sem Brady vagy Rogers,ezzel nem lehet vitatkozni.

Az idény végi nyilatkozataiból nekem az jött le,hogy nem szeretné,ha az ő fizetésén múlna a továbblépés,
Ez jött át.
Most pedig kötnek egy olyan kontaktot,amikor a legmagasabb átlagfizetéssel és aláírási bónusszal hosszabbítanak vele.Melyik az a hülye sportoló,aki nem ír alá egy hosszabb és több pénzről szóló szerződést?
Szeretem Joet- és ez bár fikció - ,ha kilépne a baltimore-i bizalom körből,teszem azt Philadelphiába és az elvárások is nőnének irányába,nem ugyanez a fickó lenne.
Itt nem fütyüli ki a közönség.Esetleg rámondja,hogy ez sem egy Brady "oszt jóccakát".
Csak utaláskor elit fizetést kap.
Nekünk megéri,mert ez van és nem a Kis -Vörösnek utaljuk a pénzt,aki alapszakasz menő,viszont a globális munkaerő piacon esetünkben az enefel másik 31 csapata 😛 súlytalan lenne.(ez persze fikció )
Joet a Ravens tette naggyá és nincs lét a másik nélkül.

És ez kívülről nézve , az országos médiából (USA) olvasva tényleg nevetséges összeg.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ennél kicsit többet vártam,mikor ilyen dead money-t görgetünk évek óta.
Mind Joe-tól,mikor bizonygatta,hogy győztes csapat tagja szeretne lenni amihez szükséges a cap space.
Mind Ozzyéktól...
Ekkora fizetéssel a hülye is meg tudta volna tartani a QB-ját.Ilyen aláírási pénzzel megdobni egy kettős térdszalag szakadásból visszatérő játékost,akiről nem tudni milyen formát mutat majd.
Ezért kár volt leüli.
kátrány
És mégis mit vártál? 18/év? Mire? Milyen lap volt Oz kezében ezen a tárgyaláson? Mit tudott volna Oz mondani Flacconak, hogy kedvezményt adjon?
A rajtad nyert cap spacet elszórjuk a D lukjainak tömködésére ahova össze-vissza húzgáltunk a drafton mint akinek esze nincs (és látható nyoma sem sok)?
Ha nekem kellene az Aiken - Gilmore - Butler - Ross - Givens sornak dobálnom azok után, hogy SB-t nyert a csapat a játékomnak köszönhetően nem is olyan rég, bizonyítottam, hogy amikor kell akkor oda tudom tenni magam, majd ezt a sz-rt kapom, biztos az én első gondolatom is pont a hometown discount lenne.
A dead moneyt ki miatt görgetjük? Mert most hirtelen fel lehetne sorolni pár embert de közte egyet sem Joe Flacconak hívnak.
több mint 8 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Inkább a #D-be kellene tolni a pénzt, ahelyett hogy egy átlagos irányítót nyomunk orrba szájba pénzzel.

Megfizetni még egy remek CB-t és egy elit S-t, passrusher van a csapatnál.

Mikor megkapta a nagy lét Flacco sem tetszett...tudtam hogy évekre hazavágja a capet..

Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 8 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ennél kicsit többet vártam,mikor ilyen dead money-t görgetünk évek óta.
Mind Joe-tól,mikor bizonygatta,hogy győztes csapat tagja szeretne lenni amihez szükséges a cap space.
Mind Ozzyéktól...
Ekkora fizetéssel a hülye is meg tudta volna tartani a QB-ját.Ilyen aláírási pénzzel megdobni egy kettős térdszalag szakadásból visszatérő játékost,akiről nem tudni milyen formát mutat majd.
Ezért kár volt leüli.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A struktúra nélkül is az lett volna, de ez parttalan...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezt az irányító túlfizetést felejtsük már el egy olyan QB-nál aki folyamatosan bizonyította, hogy a PO-ba is (vagy főleg ott ) képes virítani és a vállára venni a csapatot. Ma két nfl csapat van. Van QB-d aki képes PO-ban nyerni vagy nincs QB-d aki képes PO meccset nyerni. Nekünk van. Meg kell fizetni. Ha a túlfizetést citálod, akkor mutass jobb megoldást aminek nem része Flacco.
Szóval ezt az irányító így úgy túlfizetés dolgot hagyjuk meg azoknak a csapatoknak akiknek nincs és próbálkoznak találni egyet aki képes PO-ban is alakítani vagy egyáltalán odajutni.
Az meg, hogy csini statokkal dobálózunk. Meg lehet nézni mennyire építették Ben köré a csapatot és mennyire Joe köré. Ez nem Joe hibája, hogy Oz valamiért nem hajlandó (vagy így sikerült csak) tisztességes skill playereket a keze alá adni.
Blaise
Ha szerinted normális, hogy Flaccóé a legnagyobb éves átlagfizetés a ligában, akkor rendben, nincs túlfizetve. 😊

Amúgy ez a köréépítés dolog elég érdekes. Nálunk pl egyetlen skill player sem jött az első körben, de a másodikban is csak Bell. Ezt nem nevezném köréépítésnek, inkább áldott nagy szerencsének. Amit köré akartunk építeni az az OL (két-két 1. és 2. kört áldoztunk rá) és igazából ez csak akkor valósult meg, amikor kinevezték OL-coachnak Munchakot.
Soldados
Nem akarod, nem tudod (vagy a kettő szerelemgyereke) megérteni, de ha van egy QB-d aki a vállára veheti a franchiset akkor nem állsz le filléresedni,hogy 20 vagy 22. Örülsz, hogy van irányítód és nem egy Bradford kaliberű szerencsétlennel bohóckodsz. Ennél egyértelműbben nem tudom megfogalmazni. Ha van nyerő irányítód (aki nem 45 éves) megtartod. Minden áron. Akkor is ha a lakókocsit babakékben kéri.

Sokallod? Mindenkinek szíve joga. Lehet sokallani, de akkor dobjuk már a sokallás után azt a megoldást is ami ennél jobb...
Blaise
Jól van, akkor örülünk Vincent, hogy Flacco a legjobban fizetett QB a ligában. Te is, én is. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Bosa gyengécske cséplő-aratógépének köszönhetően már 6. pick-ként nálunk van egy két mock draftban... ti mit gondoltok?

Vagy másképp: Örülünk Vincent ?
malkav
Bosa combineja csak annyiban volt gyengécske, hogy egy irányba 40 yardot nem tud elit idő alatt lefutni 😊

A short shuttle és a 3 cone bőven rendben volt.
Ki-ki eldöntheti egy edge playernek melyik a fontosabb 😊
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ezt az irányító túlfizetést felejtsük már el egy olyan QB-nál aki folyamatosan bizonyította, hogy a PO-ba is (vagy főleg ott ) képes virítani és a vállára venni a csapatot. Ma két nfl csapat van. Van QB-d aki képes PO-ban nyerni vagy nincs QB-d aki képes PO meccset nyerni. Nekünk van. Meg kell fizetni. Ha a túlfizetést citálod, akkor mutass jobb megoldást aminek nem része Flacco.
Szóval ezt az irányító így úgy túlfizetés dolgot hagyjuk meg azoknak a csapatoknak akiknek nincs és próbálkoznak találni egyet aki képes PO-ban is alakítani vagy egyáltalán odajutni.
Az meg, hogy csini statokkal dobálózunk. Meg lehet nézni mennyire építették Ben köré a csapatot és mennyire Joe köré. Ez nem Joe hibája, hogy Oz valamiért nem hajlandó (vagy így sikerült csak) tisztességes skill playereket a keze alá adni.
Blaise
Ha szerinted normális, hogy Flaccóé a legnagyobb éves átlagfizetés a ligában, akkor rendben, nincs túlfizetve. 😊

Amúgy ez a köréépítés dolog elég érdekes. Nálunk pl egyetlen skill player sem jött az első körben, de a másodikban is csak Bell. Ezt nem nevezném köréépítésnek, inkább áldott nagy szerencsének. Amit köré akartunk építeni az az OL (két-két 1. és 2. kört áldoztunk rá) és igazából ez csak akkor valósult meg, amikor kinevezték OL-coachnak Munchakot.
Soldados
Nem akarod, nem tudod (vagy a kettő szerelemgyereke) megérteni, de ha van egy QB-d aki a vállára veheti a franchiset akkor nem állsz le filléresedni,hogy 20 vagy 22. Örülsz, hogy van irányítód és nem egy Bradford kaliberű szerencsétlennel bohóckodsz. Ennél egyértelműbben nem tudom megfogalmazni. Ha van nyerő irányítód (aki nem 45 éves) megtartod. Minden áron. Akkor is ha a lakókocsit babakékben kéri.

Sokallod? Mindenkinek szíve joga. Lehet sokallani, de akkor dobjuk már a sokallás után azt a megoldást is ami ennél jobb...
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezt az irányító túlfizetést felejtsük már el egy olyan QB-nál aki folyamatosan bizonyította, hogy a PO-ba is (vagy főleg ott ) képes virítani és a vállára venni a csapatot. Ma két nfl csapat van. Van QB-d aki képes PO-ban nyerni vagy nincs QB-d aki képes PO meccset nyerni. Nekünk van. Meg kell fizetni. Ha a túlfizetést citálod, akkor mutass jobb megoldást aminek nem része Flacco.
Szóval ezt az irányító így úgy túlfizetés dolgot hagyjuk meg azoknak a csapatoknak akiknek nincs és próbálkoznak találni egyet aki képes PO-ban is alakítani vagy egyáltalán odajutni.
Az meg, hogy csini statokkal dobálózunk. Meg lehet nézni mennyire építették Ben köré a csapatot és mennyire Joe köré. Ez nem Joe hibája, hogy Oz valamiért nem hajlandó (vagy így sikerült csak) tisztességes skill playereket a keze alá adni.
Blaise
Ha szerinted normális, hogy Flaccóé a legnagyobb éves átlagfizetés a ligában, akkor rendben, nincs túlfizetve. 😊

Amúgy ez a köréépítés dolog elég érdekes. Nálunk pl egyetlen skill player sem jött az első körben, de a másodikban is csak Bell. Ezt nem nevezném köréépítésnek, inkább áldott nagy szerencsének. Amit köré akartunk építeni az az OL (két-két 1. és 2. kört áldoztunk rá) és igazából ez csak akkor valósult meg, amikor kinevezték OL-coachnak Munchakot.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ezt az irányító túlfizetést felejtsük már el egy olyan QB-nál aki folyamatosan bizonyította, hogy a PO-ba is (vagy főleg ott ) képes virítani és a vállára venni a csapatot. Ma két nfl csapat van. Van QB-d aki képes PO-ban nyerni vagy nincs QB-d aki képes PO meccset nyerni. Nekünk van. Meg kell fizetni. Ha a túlfizetést citálod, akkor mutass jobb megoldást aminek nem része Flacco.
Szóval ezt az irányító így úgy túlfizetés dolgot hagyjuk meg azoknak a csapatoknak akiknek nincs és próbálkoznak találni egyet aki képes PO-ban is alakítani vagy egyáltalán odajutni.
Az meg, hogy csini statokkal dobálózunk. Meg lehet nézni mennyire építették Ben köré a csapatot és mennyire Joe köré. Ez nem Joe hibája, hogy Oz valamiért nem hajlandó (vagy így sikerült csak) tisztességes skill playereket a keze alá adni.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha jól sejtem Voice baja a pénzmennyiséggel és a garantált tartalommal van. És ebben szerintem igaza is van.

Összehasonlításképpen BB szerződése: 5 év 108 millió -> 21,6 M/év - garantált: 60,75 millió (56,25%)
Flaccó új tartalma: 3 év 66,4 millió -> 22,1 M/év - garantált: 44 millió (66,26%)
Soldados
BB számai jobbak, de ez is csak 2-3 év Haleyvel együtt töltött idő után alakult így.
malkav
Ez óriási tévedés. Flacco 8 év alatt mindössze kétszer (akkor is épphogy) érte el a 90-es QB-ratinget (ami azért nem a világ). BB első 8 évében hatszor (ebből ötször 95 felett, kétszer pedig 100 felett), 2009 óta pedig mindig, előtte amikor nem (2008), akkor meg épp bajnok lett.

A sérülésekről pedig annyit, hogy bár BB-nek sok kisebb-nagyobb volt, de IR-re még sosem került, azaz nem volt szalagszakadása például. Az elmúlt 4 évet tekintve pedig BB 7, Flacco 6 meccset hagyott ki. Nem hiszem, hogy ez oly jelentős különbség lenne. 😉

Őszintén szólva Flacco nem rossz QB, de - szerintem - másodjára lett iszonyatosan túlfizetve. Ezúttal a szar caphelyzet miatt, hogy ezzel lejjebb vigyék az idei capszámát.
Soldados
Félreértettél, nem azt akartam kivesézni kinek milyen szépek a számai, csak arra akartam utalni, hogy azért ez nem olyan orbitális túlfizetés ez amit ne lehetne megmagyarázni.
Sérülés statisztika szempontjából meg ha az elmúlt 4 évet nézed oké, de ha a mondjuk 2008-tól, akkor 7:6 -ról felugrunk 12:6-ra (lusta voltam megnézni hogy ezekben volt-e eltiltás vagy mindegyik sérülés, de mindegy). És bár tényleg nem volt BB IR-n, de neki 5 szezonja van ahol hagyott ki mecset, addig Flacco-nak 1.
A QBR-ről meg persze nem mutat szépen hogy nem hoz "minden évben" 100 fölötti ratingot, de ha PO statokat majmoljuk akkor ott elég jó a helyzet (és ez már egy lerágott csont) a lényeg hogy én a top tier irányítók között nem érzékelek akkora különbséget a teljesítményben.
idézőjel meg azért volt mert még egyszer sem hozott 😀

Lényeg a lényeg egy jó irányító aki még mindig nincs orbitálisan túlfizetve, de ilyenkor mindig eszembe jutnak olyan csapatok akik bármikor odaadnának egy ekkora fizetést egy ilyen kaliberú játékosért.
malkav
Valszeg ebben látjuk a különbséget, hogy nálam Flacco "csak" jó QB, aki viszont elit pénzt kap.

De amúgy muszáj volt "túlfizetni" a caphelyzet miatt. Igazából ez a Ravens érdeke volt, így Flacco diktálhatott, ami meglátszik a magas garantált tartalmon. Nem nagyon volt más választása a Ravens-nek ahhoz, hogy rendezze 1-2 évre a capet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ha jól sejtem Voice baja a pénzmennyiséggel és a garantált tartalommal van. És ebben szerintem igaza is van.

Összehasonlításképpen BB szerződése: 5 év 108 millió -> 21,6 M/év - garantált: 60,75 millió (56,25%)
Flaccó új tartalma: 3 év 66,4 millió -> 22,1 M/év - garantált: 44 millió (66,26%)
Soldados
BB számai jobbak, de ez is csak 2-3 év Haleyvel együtt töltött idő után alakult így.
malkav
Ez óriási tévedés. Flacco 8 év alatt mindössze kétszer (akkor is épphogy) érte el a 90-es QB-ratinget (ami azért nem a világ). BB első 8 évében hatszor (ebből ötször 95 felett, kétszer pedig 100 felett), 2009 óta pedig mindig, előtte amikor nem (2008), akkor meg épp bajnok lett.

A sérülésekről pedig annyit, hogy bár BB-nek sok kisebb-nagyobb volt, de IR-re még sosem került, azaz nem volt szalagszakadása például. Az elmúlt 4 évet tekintve pedig BB 7, Flacco 6 meccset hagyott ki. Nem hiszem, hogy ez oly jelentős különbség lenne. 😉

Őszintén szólva Flacco nem rossz QB, de - szerintem - másodjára lett iszonyatosan túlfizetve. Ezúttal a szar caphelyzet miatt, hogy ezzel lejjebb vigyék az idei capszámát.
Soldados
Félreértettél, nem azt akartam kivesézni kinek milyen szépek a számai, csak arra akartam utalni, hogy azért ez nem olyan orbitális túlfizetés ez amit ne lehetne megmagyarázni.
Sérülés statisztika szempontjából meg ha az elmúlt 4 évet nézed oké, de ha a mondjuk 2008-tól, akkor 7:6 -ról felugrunk 12:6-ra (lusta voltam megnézni hogy ezekben volt-e eltiltás vagy mindegyik sérülés, de mindegy). És bár tényleg nem volt BB IR-n, de neki 5 szezonja van ahol hagyott ki mecset, addig Flacco-nak 1.
A QBR-ről meg persze nem mutat szépen hogy nem hoz "minden évben" 100 fölötti ratingot, de ha PO statokat majmoljuk akkor ott elég jó a helyzet (és ez már egy lerágott csont) a lényeg hogy én a top tier irányítók között nem érzékelek akkora különbséget a teljesítményben.
idézőjel meg azért volt mert még egyszer sem hozott 😀

Lényeg a lényeg egy jó irányító aki még mindig nincs orbitálisan túlfizetve, de ilyenkor mindig eszembe jutnak olyan csapatok akik bármikor odaadnának egy ekkora fizetést egy ilyen kaliberú játékosért.
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/705092464894464000

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Így mennyi helyünk is lett most a sapi alatt?
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha jól sejtem Voice baja a pénzmennyiséggel és a garantált tartalommal van. És ebben szerintem igaza is van.

Összehasonlításképpen BB szerződése: 5 év 108 millió -> 21,6 M/év - garantált: 60,75 millió (56,25%)
Flaccó új tartalma: 3 év 66,4 millió -> 22,1 M/év - garantált: 44 millió (66,26%)
Soldados
BB számai jobbak, de ez is csak 2-3 év Haleyvel együtt töltött idő után alakult így.
malkav
Ez óriási tévedés. Flacco 8 év alatt mindössze kétszer (akkor is épphogy) érte el a 90-es QB-ratinget (ami azért nem a világ). BB első 8 évében hatszor (ebből ötször 95 felett, kétszer pedig 100 felett), 2009 óta pedig mindig, előtte amikor nem (2008), akkor meg épp bajnok lett.

A sérülésekről pedig annyit, hogy bár BB-nek sok kisebb-nagyobb volt, de IR-re még sosem került, azaz nem volt szalagszakadása például. Az elmúlt 4 évet tekintve pedig BB 7, Flacco 6 meccset hagyott ki. Nem hiszem, hogy ez oly jelentős különbség lenne. 😉

Őszintén szólva Flacco nem rossz QB, de - szerintem - másodjára lett iszonyatosan túlfizetve. Ezúttal a szar caphelyzet miatt, hogy ezzel lejjebb vigyék az idei capszámát.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ha jól sejtem Voice baja a pénzmennyiséggel és a garantált tartalommal van. És ebben szerintem igaza is van.

Összehasonlításképpen BB szerződése: 5 év 108 millió -> 21,6 M/év - garantált: 60,75 millió (56,25%)
Flaccó új tartalma: 3 év 66,4 millió -> 22,1 M/év - garantált: 44 millió (66,26%)
Soldados
Azért életkorban és injury prone jellegben más a két irányító, és igen BB számai jobbak, de ez is csak 2-3 év Haleyvel együtt töltött idő után alakult így. Szóval én bízom abban, hogy Trestman összerakja az O-t és hosszabb ideig itt marad a csapatnál és akkor 2-3 év múlva érdemes lesz arról beszélni, hogy megérte ez a hosszabbítás.