Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Treadwell,Elliot,Stanley sem akkora tragédia,bár egy kicsit korai talán Stanley...

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 105 — WHO DAT!!!!
Ha az O-ba draftolunk akkor Tunsil kivételével senki se éri meg nekünk a 6. picket, a D-be ezen a helyen a Jack/Ramsey és talán Bosa jöhet szóba, ha a Tunsil/Jack/Ramsey 3-as nincs meg, akkor le kell Tradelnünk , bár nem tudom kinek need a QB annyira h feljöjjön érte, úgy hogy vszinű Wentz-t viszi a Browns, a 49ers meg a Rams meg osztozik Goff-on és Lynchen. Hogy érzitek, a Tunsil/Jack/Ramsey hármasból lesz valaki elérhető 1/6-on?
kg0412
szerintem max jack. Tunsil valszleg 1/1, Ramse-t meg szerintem vagy a Cowboys vagy a Jags elviszi.


több mint 8 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 167
Ha az O-ba draftolunk akkor Tunsil kivételével senki se éri meg nekünk a 6. picket, a D-be ezen a helyen a Jack/Ramsey és talán Bosa jöhet szóba, ha a Tunsil/Jack/Ramsey 3-as nincs meg, akkor le kell Tradelnünk , bár nem tudom kinek need a QB annyira h feljöjjön érte, úgy hogy vszinű Wentz-t viszi a Browns, a 49ers meg a Rams meg osztozik Goff-on és Lynchen. Hogy érzitek, a Tunsil/Jack/Ramsey hármasból lesz valaki elérhető 1/6-on?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 8 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
.
Bár a Panthers példája bizonyítja,milyen hatékony egy 1.körös LB sor.
kátrány
Igen. csak Kuechly egy párját ritkító tehetség poszttól függetlenül is, Davis meg még mindig az egyik legjobb cover lb. Ezekkel a jelzőkkel ne csúfoljuk Mosleyt. Raglandot meg aztán főleg ne.
Blaise
Kuechly-t már végzős évében "kiszemeltem",mint Ray utódját ,abszolút egyetértek Davissel is,mégis
külső ! szemlélőként azt mondom,kellett Shaq,hogy a puzzle a helyére kerüljön,most hasított igazán a front7.
Eddig is tehetségesek és jók voltak nem most pottyantak oda.

Mosley-val nem értek egyet,de ez a te véleményed.Ha már LB,akkor Jack és vele durva párost alkotnának,főleg,ha újra igazolnánk Darylt.
A 'Bama D-vel bajban vagyok,mert nem látom,hogy a college-ban a playa mennyire tehetséges és mennyire a D-jük jó és komplex játékosokkal telepakolt tehetségének a hatása.
Nálam Mosley bizonyított,idén nem volt annyira jó,de Kendrick L.játszott "mögötte" és ez bizony gyengítő tényező.
Az én választásom Ramsey lenne 6-ra ,ha kimegy letrade és az O-ba 1.köröst.

Szerkesztette: kátrány


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 8 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
It's safe to say this will have no effect on whether the Ravens decide to cut him. 😊


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 8 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Hehe. Storno. Etert sztem nem meszelik nflben...
Collapo
Kicsit megnyugtató azért, hogy jött a cselekmény 😊


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hehe. Storno. Etert sztem nem meszelik nflben...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Terrell Suggs was arrested in Scottsdale, Arizona early Friday morning, "Terrell made us aware of the situation and we're looking into it."


Oh boy...
Voice
Kellett ez, mint egy falat kenyér...
Vrij6
"driving with a suspended license "
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Inkabb arra gondolnek h az eltiltas alatt ha lesz kevesen lennenk...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Terrell Suggs was arrested in Scottsdale, Arizona early Friday morning, "Terrell made us aware of the situation and we're looking into it."

Oh boy...
Voice
Akkor Upshaw marad iden is.
Collapo
Ha kivágjuk Suggs-t June 1 után, csak 3 milla dead money marad utána és spórolunk 4.5-t 😀 persze várjuk meg mi lesz belőle 😀

Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 811 — Слава Україні! Героям слава!
Terrell Suggs was arrested in Scottsdale, Arizona early Friday morning, "Terrell made us aware of the situation and we're looking into it."


Oh boy...
Voice
Kellett ez, mint egy falat kenyér...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Terrell Suggs was arrested in Scottsdale, Arizona early Friday morning, "Terrell made us aware of the situation and we're looking into it."

Oh boy...
Voice
Akkor Upshaw marad iden is.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Terrell Suggs was arrested in Scottsdale, Arizona early Friday morning, "Terrell made us aware of the situation and we're looking into it."


Oh boy...

Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem köt jó szerződéseket mostanában a varázslónk. Monroe is mióta itt van csak sérült vagy szar...és 4. legjobban kereső játékosunk.
Voice
Azt, hogy ki mennyit sérült, nehéz "predict"-elni, Monroe 2014-ig nem sok meccset hagyott ki, azóta 15-öt... ez gáz, de nem volt ez ennyire egyértelmű, hogy injury-prone lenne... Amikor hoztuk akkor pedig igenis - azóta is - jó talent, amikor játszik.
Remélem Osemele marad, mert ő legalább tényleg jó.
Voice
Erre most baromi kis esélyt látok, persze jó lenne, különben még több lesz a seb...
Roddy White-ot pl lehetne hozni, ha esetleg megint kidőlne valaki.
Voice
Én rá már nem készülnék, SSS, Periman és a többiek... ők oldják meg. Én most 1. körös WR-t se hoznék...
Overthecapen elkezdtem garázdálkodni.
Webbel hosszabbítottam, hogy idén karcsúbb legyen idén, Suggsal szintén, Pitta cut June 1 után.
Ezután lenne 21 milla helyünk Osemele, stb emberekre.
Voice
Bár így menne, azért több olyan lépést tettél meg, amihez a másik fél is kell... Webb paycut után már sokat szerintem nem enged... Suggs pedig szintén nem lehet túl sokáig már nálunk... no mindegy, elméleti játéknak jó volt, csak jelezném, hogy ez nem ilyen egyszerű (újat mondtam, mi? XD) A 21 milla pedig csalóka, 21 milla mínusz újoncpénz az. 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
.
Bár a Panthers példája bizonyítja,milyen hatékony egy 1.körös LB sor.
kátrány
Igen. csak Kuechly egy párját ritkító tehetség poszttól függetlenül is, Davis meg még mindig az egyik legjobb cover lb. Ezekkel a jelzőkkel ne csúfoljuk Mosleyt. Raglandot meg aztán főleg ne.
több mint 8 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Én értem:
Rögland


Bléznek vegyünksaxaot...
sutianap
Rögland is jöhet felőlem. 😀
Vrij6
UDFA ként max (inkább se). Thumperünk már van, plusz Mosley képes a liga leglassabb TE-jei ellen is a pirítós szerepét eljátszani. Tehát ez a poszt is betöltve, felesleges duplázni. Most olyan LB kell aki képes felvenni a versenyt legalább a sérült rokkant vagy féllábú TE-kel.
több mint 8 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
"Joe az irányítónk, és büszkék vagyunk rá, és arra, hogy más csapatokkal ellentétben nálunk nem hiányposzt a QB. Az Eagles nagy pénzt adott Sam Bradfordnak, a Redskins pedig franchise taget helyezett Kirk Cousinsra. Ezek az irányítók nem voltak annyira sikeresek a ligában, mint Joe, aki Super Bowlt nyert és három AFC-döntőben játszott, mindez önmagáért beszél. Öt napot töltöttem az NFL Combine helyszínén, és beszéltem general managerekkel, akik nem tudnak aludni éjjelente, és csak szeretnék, hogy olyan irányító legyen a csapatukban, mint Flacco" - mondta Newsome.


-Lesz*pom magam..."meg kell tartani az értékeket, csak nem eszetlenül" - mondta Voice.

Ennyi erővel ezt Webb-bel is ellehetne játszani és akkor lassan tényleg lenne mozgásterünk az idén.

Nem köt jó szerződéseket mostanában a varázslónk. Monroe is mióta itt van csak sérült vagy szar...és 4. legjobban kereső játékosunk.

Remélem Osemele marad, mert ő legalább tényleg jó.

Roddy White-ot pl lehetne hozni, ha esetleg megint kidőlne valaki.


Overthecapen elkezdtem garázdálkodni.

Webbel hosszabbítottam, hogy idén karcsúbb legyen idén, Suggsal szintén, Pitta cut June 1 után.
Ezután lenne 21 milla helyünk Osemele, stb emberekre.

Szerkesztette: Voice


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
azért ne tegyünk úgy, mintha derültégbőlvillámcsapás lett volna. Ott volt ő a lehetséges cutok listáján, az más kérdés, hogy nagyon jól ugrott be az 52-es helyére. Ezt mondjuk én nem Flacco számlájára írnám, egyszerűen eddig terveztek vele, nyílván van vagy lessz ember aki őt pótolja. (Daryl Smithről van szó)
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Daryl Smith-t elküldtük.
kg0412
Ezt most én sem értem.

The 33-year-old inside linebacker led the Ravens in tackles last season, but saves the team $2.625 million. Az szép...

De, van értelme mégis, mert, "The Ravens could also look to add an inside linebacker via free agency or the draft. UCLA’s Myles Jack, who is projected to be a top-10 pick, could fill the void and add more in pass coverage."
Vrij6
Az lesz szép, ha pont előttetek visszük ki(és netán még Daryl is hazajön, bár erre kevés az esély).

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na jóóó, D.Smith kivágásánál nagyobb gyökérséget nehezebb lett volna csinálni... $2.6M megspórolva. Eredmény: az amúgy is ezer sebből vérző D-t sikerült még szarabbá tenni. Ozzie mintha kicsit kiégett volna az utóbbi években... 😕

Ha tényleg nem fogunk semmit nyerni az elkövetkező években, akkor az ezekhez hasonló hülyeségek miatt lesz, nem Flacco szerződés(ei) miatt. De nem baj, majd jön a BPA draft csilliómillió D játékossal (és padoznak majd évekig ala A.Brown)
Flacco5
Pontosan Flacco - teljesítményéhez képest - gigantikus szerződése járul hozzá az ilyen cutokhoz. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Smith cut mellett csak az szól, hogy.... na jó nem sok, de akkor most jön a ZachOrr/ABrown/AMcClellan/no6LB fuckyeah érzés
😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 8 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Én értem:
Rögland


Bléznek vegyünksaxaot...
sutianap
Ramsey
Tunsill
Bosa

Sztem,ha ők elérhetők berántjuk.
Bár a Panthers példája bizonyítja,milyen hatékony egy 1.körös LB sor.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 8 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ennél kicsit többet vártam,mikor ilyen dead money-t görgetünk évek óta.
Mind Joe-tól,mikor bizonygatta,hogy győztes csapat tagja szeretne lenni amihez szükséges a cap space.
Mind Ozzyéktól...
Ekkora fizetéssel a hülye is meg tudta volna tartani a QB-ját.Ilyen aláírási pénzzel megdobni egy kettős térdszalag szakadásból visszatérő játékost,akiről nem tudni milyen formát mutat majd.
Ezért kár volt leüli.
kátrány
És mégis mit vártál? 18/év? Mire? Milyen lap volt Oz kezében ezen a tárgyaláson? Mit tudott volna Oz mondani Flacconak, hogy kedvezményt adjon?
A rajtad nyert cap spacet elszórjuk a D lukjainak tömködésére ahova össze-vissza húzgáltunk a drafton mint akinek esze nincs (és látható nyoma sem sok)?
Ha nekem kellene az Aiken - Gilmore - Butler - Ross - Givens sornak dobálnom azok után, hogy SB-t nyert a csapat a játékomnak köszönhetően nem is olyan rég, bizonyítottam, hogy amikor kell akkor oda tudom tenni magam, majd ezt a sz-rt kapom, biztos az én első gondolatom is pont a hometown discount lenne.
A dead moneyt ki miatt görgetjük? Mert most hirtelen fel lehetne sorolni pár embert de közte egyet sem Joe Flacconak hívnak.
Blaise
Szeretem Joe-t,tényleg.
Ha van egy ilyen QB,nem cserélgeti egy okos franchise.Ezt is komolyan gondolom.Abszolút kezdő QB.
A Kis-Vörössel sem tud mit kezdeni a Bengals,pedig a két irányító között klasszis különbség van,főleg akkor,mikor valódi tétje van a mérkőzésnek.
Viszont akkor sem Brady vagy Rogers,ezzel nem lehet vitatkozni.

Az idény végi nyilatkozataiból nekem az jött le,hogy nem szeretné,ha az ő fizetésén múlna a továbblépés,
Ez jött át.
Most pedig kötnek egy olyan kontaktot,amikor a legmagasabb átlagfizetéssel és aláírási bónusszal hosszabbítanak vele.Melyik az a hülye sportoló,aki nem ír alá egy hosszabb és több pénzről szóló szerződést?
Szeretem Joet- és ez bár fikció - ,ha kilépne a baltimore-i bizalom körből,teszem azt Philadelphiába és az elvárások is nőnének irányába,nem ugyanez a fickó lenne.
Itt nem fütyüli ki a közönség.Esetleg rámondja,hogy ez sem egy Brady "oszt jóccakát".
Csak utaláskor elit fizetést kap.
Nekünk megéri,mert ez van és nem a Kis -Vörösnek utaljuk a pénzt,aki alapszakasz menő,viszont a globális munkaerő piacon esetünkben az enefel másik 31 csapata 😛 súlytalan lenne.(ez persze fikció )
Joet a Ravens tette naggyá és nincs lét a másik nélkül.

És ez kívülről nézve , az országos médiából (USA) olvasva tényleg nevetséges összeg.
kátrány
Rodgers kaliberű QB azért meglehetősen kevés van, de kezdő kaliberű sincs 32. Így az a csapat akinek van az nyitja a patkóbukszát. Innentől kezdve pedig nem a csapat dirigál, hanem a játékos vagy az ügynöke mondja, hogy mekkora legyen az az ugrás. Lehet ez sokaknak nem tetszik, de az NFL így működik. Innentől kezdve mindegy, hogy az egyiknek az alapszakaszban 110-es vagy 86- os a QBR-ja, ha a PO-ban már nincs ekkora difi. Joe sorra nyerte az idegenbeli PO meccseket. Nem a védelem. --> Duplán nyitod a bukszát, mert lehet, hogy az alapszakaszban nem homorít Joe, de képzeljük egy pillanatra nélküle az elmúlt mondjuk 4-5 évet...Lettek volna ilyen eredményeink Daltonnal? Semmiképpen.. Szóval ezt vitatnám, hogy Joe-t a Ravens tette naggyá, mert lehet, hogy fordítva legalább annyira igaz...

A phillys hasonlatot értem is, meg nem is. Értem mire utalsz, csak nincs realitása. FR. QB-t aki még korban is kiváló nem enged ki senki józan ember a piacra. Innentől kezdve mindegy milyen lenne ott a média. Az a pufók youtuben-gger meg egy heti ebédpénzét is bedobná a közösbe ha ezen múlna, hogy olyan irányítójuk lenne mint Joe, nem amiatt panaszkodna, hogy mennyit kap.
Megint más kérdés, hogy Joe így is kapja az ívet folyamatosan és szerintem őt ez pont hidegen hagyja.
Blaise
Egyről beszélünk,annyi a nézet különbség,hogy szerinted minden cent megéri,szerintem kicsit kevesebből is mehetett volna.
Mivel fikció,mindenki hihet benne teljes szívvel.
Így megy ez.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 8 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 811 — Слава Україні! Героям слава!
Én értem:
Rögland


Bléznek vegyünksaxaot...
sutianap
Rögland is jöhet felőlem. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Sanax akar lenni? 😊

Vagy fizessük be indulatkezelő tréningre!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)