Buffalo Bills

33 feliratkozó

15 órája
ThySoul Buffalo Bills 1 443
Helmut/mindenki, vélemény a draftról? Jöhet bármi pozitív negatív, kedvenc pick, legkevésbé kedvenc, van a poszt ahova hoztatok volna több embert (khm wr) és hasonlók
ThySoul
Nekem vegyes érzéseim vannak a draft kapcsán - mert ha már a Hawks topikban erről volt szó - akkor a választott játékosok többnyire tetszenek, de a koncepció nem.
Írtam, hogy kicsit GB-AR feelingje van a számomra Beane hozzáállásának, hogy Josh Allent mennyire lehet próbára tenni, fizikailag, stratégiailag, mentálisan és pszichésen is.

Az első körből való kitradelés nem tetszett. de a Coleman pick-nek volt értelme.
Hozzáteszem, hogy KC egy szórakoztató figura, de nem tartom McD-hez kompatibilisnek, sztem ő ki fogja verni párszor nála a biztosítékot. Én biztosabb, konzisztensebb gyereket hoztam volna.
Ha meg nagyot akartál dobni és a maximális hozamra (upside-re) fekszel rá, akkor McConkey, Burton és Javon Baker nálam jobb választás lett volna, de még McMillan is.

Az is nonszensz, hogy negyedik körig nem piszkálsz értelmesebb támadóembert, de Grangerrel még mázlitok is volt, hogy elérhető maradt. Nekem ez hazardírozás.
Helyette két védelmi pick.

Az ötödik körötök viszont magasan a legjobb mindenkinél nála, három értelmezhető, kezdő szintű játékossal és mindháromban van értelem, tehetség és lehetőség.

A második-harmadik körötök pazarlás szerintem, én ott támadósort erősítettem volna, mert ti azzal akartok nyerni, illetve McD-nek nyilván a védelem-fejlesztésért van felelőssége, ami nem mutat jól, ha nem mutat jól a pályán, végülis saját szék mentésnek el tudom fogadni.
Willie Parker
A GB-Rodgers párhuzammal egyetértek, ugye a Panthersből jöttek és ott is hasonló módon bántak Newtonnal, valószínűleg onnan jön a dolog.

A hátracserével nekem nincs bajom, a top3 után minden WR-nek van valami iszonyat redflagje, összejött egy harmadik kör, az pont nem izgat hogy a Chiefsel cseréltek (bár hozzáteszem engem nem hoz lázba Worthy szerintem ordas bust lesz). Én nem Colemannel hanem Mitchellel mentem volna, de ő baromira nem illik bele a Bills féle stílusba, várható volt hogy nem lesz a boardjukon. Mcconkey biztosabb pick lett volna de hasonló WR 2 db is van a keretben+ az elmúlt két idényben ráfeküdtek egy fizikálisabb irányba amibe Keon jobban illik (plusz Coleman tipikus magas bills pick, nyers, fiatal, hihetetlen testi adottságok).

Azzal is egyetértek hogy az offensere jobban rá lehetett volna feküdni, nálam tuti jött volna egy másik elkapó a szélre+magasabban egy center (itt ugye nagy szerencséjük volt). A falat egyébként mindig is leszarták, annyi szerencséjük van hogy az a kevés erőforrás amit beleöltek jól sült el.

Nekem összességében bejön a draft, tökéletesnek csak azért nem mondanám mert egy elkapót kevésnek érzek. Kvázi a Coleman picken fog múlni az egész, ha meg tudják tanítani útvonalat futni és képes lesz megélni a szélen akkor jók vagyunk, ha nem akkor viszont nagyon csúnya világ lesz.
ThySoul
Izoláltan nekem is tetszik, koncepcionálisan nem.

Nekem egyébként McConkey WR1 kaliber, csak nagyon alulhasználták egyetemen. A szezon felénél volt olyan periódusa, h 28 yard/play átlaga volt, az mi? Átlag 3 célzással.
Jobb is mint Coleman.
Willie Parker
Nekem nem lett volna bajom Mcconkeyval csak oda biztosan kellett volna egy másik nagyobb dög WR pick is. Így hogy csak egyet húztak végül örülök hogy más irányba mentek el, mégha Coleman azért elég projekt játékos jelenleg
18 órája
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
Helmut/mindenki, vélemény a draftról? Jöhet bármi pozitív negatív, kedvenc pick, legkevésbé kedvenc, van a poszt ahova hoztatok volna több embert (khm wr) és hasonlók
ThySoul
Nekem vegyes érzéseim vannak a draft kapcsán - mert ha már a Hawks topikban erről volt szó - akkor a választott játékosok többnyire tetszenek, de a koncepció nem.
Írtam, hogy kicsit GB-AR feelingje van a számomra Beane hozzáállásának, hogy Josh Allent mennyire lehet próbára tenni, fizikailag, stratégiailag, mentálisan és pszichésen is.

Az első körből való kitradelés nem tetszett. de a Coleman pick-nek volt értelme.
Hozzáteszem, hogy KC egy szórakoztató figura, de nem tartom McD-hez kompatibilisnek, sztem ő ki fogja verni párszor nála a biztosítékot. Én biztosabb, konzisztensebb gyereket hoztam volna.
Ha meg nagyot akartál dobni és a maximális hozamra (upside-re) fekszel rá, akkor McConkey, Burton és Javon Baker nálam jobb választás lett volna, de még McMillan is.

Az is nonszensz, hogy negyedik körig nem piszkálsz értelmesebb támadóembert, de Grangerrel még mázlitok is volt, hogy elérhető maradt. Nekem ez hazardírozás.
Helyette két védelmi pick.

Az ötödik körötök viszont magasan a legjobb mindenkinél nála, három értelmezhető, kezdő szintű játékossal és mindháromban van értelem, tehetség és lehetőség.

A második-harmadik körötök pazarlás szerintem, én ott támadósort erősítettem volna, mert ti azzal akartok nyerni, illetve McD-nek nyilván a védelem-fejlesztésért van felelőssége, ami nem mutat jól, ha nem mutat jól a pályán, végülis saját szék mentésnek el tudom fogadni.
Willie Parker
A GB-Rodgers párhuzammal egyetértek, ugye a Panthersből jöttek és ott is hasonló módon bántak Newtonnal, valószínűleg onnan jön a dolog.

A hátracserével nekem nincs bajom, a top3 után minden WR-nek van valami iszonyat redflagje, összejött egy harmadik kör, az pont nem izgat hogy a Chiefsel cseréltek (bár hozzáteszem engem nem hoz lázba Worthy szerintem ordas bust lesz). Én nem Colemannel hanem Mitchellel mentem volna, de ő baromira nem illik bele a Bills féle stílusba, várható volt hogy nem lesz a boardjukon. Mcconkey biztosabb pick lett volna de hasonló WR 2 db is van a keretben+ az elmúlt két idényben ráfeküdtek egy fizikálisabb irányba amibe Keon jobban illik (plusz Coleman tipikus magas bills pick, nyers, fiatal, hihetetlen testi adottságok).

Azzal is egyetértek hogy az offensere jobban rá lehetett volna feküdni, nálam tuti jött volna egy másik elkapó a szélre+magasabban egy center (itt ugye nagy szerencséjük volt). A falat egyébként mindig is leszarták, annyi szerencséjük van hogy az a kevés erőforrás amit beleöltek jól sült el.

Nekem összességében bejön a draft, tökéletesnek csak azért nem mondanám mert egy elkapót kevésnek érzek. Kvázi a Coleman picken fog múlni az egész, ha meg tudják tanítani útvonalat futni és képes lesz megélni a szélen akkor jók vagyunk, ha nem akkor viszont nagyon csúnya világ lesz.
ThySoul
Izoláltan nekem is tetszik, koncepcionálisan nem.

Nekem egyébként McConkey WR1 kaliber, csak nagyon alulhasználták egyetemen. A szezon felénél volt olyan periódusa, h 28 yard/play átlaga volt, az mi? Átlag 3 célzással.
Jobb is mint Coleman.
19 órája
ThySoul Buffalo Bills 1 443
Nekem okés a draft need-re jöttek a pickek, a még egy WR-t talán azért nem lépték meg, mert tavaly húztuk Shortert az 5. körben aki egész jó camp-et és pre-season nyomott majd megsérült, talán benne bíznak.
BillsFan
Utóbbi évek összes WR igazolására ezt mondták aztán idény közben egyik szarabb volt mint a másik
19 órája
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Nekem okés a draft need-re jöttek a pickek, a még egy WR-t talán azért nem lépték meg, mert tavaly húztuk Shortert az 5. körben aki egész jó camp-et és pre-season nyomott majd megsérült, talán benne bíznak.



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
20 órája
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
FrenkGorejunyor
mást nem szerettem vóna mondani...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
21 órája
ThySoul Buffalo Bills 1 443
Helmut/mindenki, vélemény a draftról? Jöhet bármi pozitív negatív, kedvenc pick, legkevésbé kedvenc, van a poszt ahova hoztatok volna több embert (khm wr) és hasonlók
ThySoul
Nekem vegyes érzéseim vannak a draft kapcsán - mert ha már a Hawks topikban erről volt szó - akkor a választott játékosok többnyire tetszenek, de a koncepció nem.
Írtam, hogy kicsit GB-AR feelingje van a számomra Beane hozzáállásának, hogy Josh Allent mennyire lehet próbára tenni, fizikailag, stratégiailag, mentálisan és pszichésen is.

Az első körből való kitradelés nem tetszett. de a Coleman pick-nek volt értelme.
Hozzáteszem, hogy KC egy szórakoztató figura, de nem tartom McD-hez kompatibilisnek, sztem ő ki fogja verni párszor nála a biztosítékot. Én biztosabb, konzisztensebb gyereket hoztam volna.
Ha meg nagyot akartál dobni és a maximális hozamra (upside-re) fekszel rá, akkor McConkey, Burton és Javon Baker nálam jobb választás lett volna, de még McMillan is.

Az is nonszensz, hogy negyedik körig nem piszkálsz értelmesebb támadóembert, de Grangerrel még mázlitok is volt, hogy elérhető maradt. Nekem ez hazardírozás.
Helyette két védelmi pick.

Az ötödik körötök viszont magasan a legjobb mindenkinél nála, három értelmezhető, kezdő szintű játékossal és mindháromban van értelem, tehetség és lehetőség.

A második-harmadik körötök pazarlás szerintem, én ott támadósort erősítettem volna, mert ti azzal akartok nyerni, illetve McD-nek nyilván a védelem-fejlesztésért van felelőssége, ami nem mutat jól, ha nem mutat jól a pályán, végülis saját szék mentésnek el tudom fogadni.
Willie Parker
A GB-Rodgers párhuzammal egyetértek, ugye a Panthersből jöttek és ott is hasonló módon bántak Newtonnal, valószínűleg onnan jön a dolog.

A hátracserével nekem nincs bajom, a top3 után minden WR-nek van valami iszonyat redflagje, összejött egy harmadik kör, az pont nem izgat hogy a Chiefsel cseréltek (bár hozzáteszem engem nem hoz lázba Worthy szerintem ordas bust lesz). Én nem Colemannel hanem Mitchellel mentem volna, de ő baromira nem illik bele a Bills féle stílusba, várható volt hogy nem lesz a boardjukon. Mcconkey biztosabb pick lett volna de hasonló WR 2 db is van a keretben+ az elmúlt két idényben ráfeküdtek egy fizikálisabb irányba amibe Keon jobban illik (plusz Coleman tipikus magas bills pick, nyers, fiatal, hihetetlen testi adottságok).

Azzal is egyetértek hogy az offensere jobban rá lehetett volna feküdni, nálam tuti jött volna egy másik elkapó a szélre+magasabban egy center (itt ugye nagy szerencséjük volt). A falat egyébként mindig is leszarták, annyi szerencséjük van hogy az a kevés erőforrás amit beleöltek jól sült el.

Nekem összességében bejön a draft, tökéletesnek csak azért nem mondanám mert egy elkapót kevésnek érzek. Kvázi a Coleman picken fog múlni az egész, ha meg tudják tanítani útvonalat futni és képes lesz megélni a szélen akkor jók vagyunk, ha nem akkor viszont nagyon csúnya világ lesz.
22 órája
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
Helmut/mindenki, vélemény a draftról? Jöhet bármi pozitív negatív, kedvenc pick, legkevésbé kedvenc, van a poszt ahova hoztatok volna több embert (khm wr) és hasonlók
ThySoul
Nekem vegyes érzéseim vannak a draft kapcsán - mert ha már a Hawks topikban erről volt szó - akkor a választott játékosok többnyire tetszenek, de a koncepció nem.
Írtam, hogy kicsit GB-AR feelingje van a számomra Beane hozzáállásának, hogy Josh Allent mennyire lehet próbára tenni, fizikailag, stratégiailag, mentálisan és pszichésen is.

Az első körből való kitradelés nem tetszett. de a Coleman pick-nek volt értelme.
Hozzáteszem, hogy KC egy szórakoztató figura, de nem tartom McD-hez kompatibilisnek, sztem ő ki fogja verni párszor nála a biztosítékot. Én biztosabb, konzisztensebb gyereket hoztam volna.
Ha meg nagyot akartál dobni és a maximális hozamra (upside-re) fekszel rá, akkor McConkey, Burton és Javon Baker nálam jobb választás lett volna, de még McMillan is.

Az is nonszensz, hogy negyedik körig nem piszkálsz értelmesebb támadóembert, de Grangerrel még mázlitok is volt, hogy elérhető maradt. Nekem ez hazardírozás.
Helyette két védelmi pick.

Az ötödik körötök viszont magasan a legjobb mindenkinél nála, három értelmezhető, kezdő szintű játékossal és mindháromban van értelem, tehetség és lehetőség.

A második-harmadik körötök pazarlás szerintem, én ott támadósort erősítettem volna, mert ti azzal akartok nyerni, illetve McD-nek nyilván a védelem-fejlesztésért van felelőssége, ami nem mutat jól, ha nem mutat jól a pályán, végülis saját szék mentésnek el tudom fogadni.
1 napja
ThySoul Buffalo Bills 1 443
Helmut/mindenki, vélemény a draftról? Jöhet bármi pozitív negatív, kedvenc pick, legkevésbé kedvenc, van a poszt ahova hoztatok volna több embert (khm wr) és hasonlók
1 napja
ThySoul Buffalo Bills 1 443
Az előző héten megjött az idei draft sapim, ezzel pedig hivatalosan is annyi Billses sapkám van ahány Po győzelme McDermottnak. Ez egyrészt egy tök király statisztika, másrészt elég gáz 😀
2 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez a Coleman gyerek már most szimpi nekem, full őrült. 😊 A sárga dzsekije is ikonikus lesz, ha nagy karriert fut be.
Hungarian Bill
Szupersztár média kedvenc lesz, ha a pályán is jól teljesít!
3 napja
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Ez a Coleman gyerek már most szimpi nekem, full őrült. 😊 A sárga dzsekije is ikonikus lesz, ha nagy karriert fut be.

Egyébként lehívtuk Rousseau 5. éves opcióját is, és miután Beane még a draft idején bejelentette, hogy igazolunk egy veterán elkapót sikeres workout után. Ki is derült, kiről van szó: Quintez Cephus, akire senki se fogadott volna.
4 napja
törölt kristof New York Giants USC Trojans 557 — Browns GM
pont ezt jöttem én is megosztani, óriási arc.


The risk I took was calculated, but man, am I bad at math.
5 napja
ThySoul Buffalo Bills 1 443

Lúdas Solymi
Részleteket néztem belőle a faszi világi személyiség 😀

Elméletileg Allen érte kampányolt, gondolom azért mert ugyanilyen (pozitív értelemben) idióta személyiség
5 napja
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416

5 napja
ThySoul Buffalo Bills 1 443
Azt gondoltam hogy nem fogunk két magas picket elkapóra költeni, de hogy összesen nem jön kettő az azért meglepett nem mondom. Gondolom valakit molesztált a stábból egy WR gyerekkorában vagy valami hasonló azért nem akarunk a szükségesnél többet ide áldozni
5 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 836 — Kinek mit intézett a kormánya
Egyre jobb egy az Bills draft
5 napja
ThySoul Buffalo Bills 1 443
Egész jó draftot tolunk eddig, meglepő
5 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 836 — Kinek mit intézett a kormánya
Köszönöm, kedvenc prospectem
❤️
6 napja
cyberfox Buffalo Bills 78
Nem tudjatok ki a beepitett ugynokunk a Billsnel..? Mike Szabo a neve, ha jol lattam O tarcsazta Cole Bishop-ot a valasztas utan.
6 napja
ThySoul Buffalo Bills 1 443
Na hajnalban kidühöngtem magam. Az tetszik hogy látták, hogy egy fizikális WR kell szélre, azt is hogy erre kell elmenjen a magasabb pick mert elfogynak második végére, de Coleman azért elég érdekes lehet. Sok szaki szerint slotban lesz igazán jó, csak arra meg ott van Shakir meg Kincaid is.

Hírek szerint prodayen 4.5 körül futott, Beane szerint is ez a valós ideje inkább, ha ez igaz+megtanul útvonalat futni akkor jó lesz. Addig meg hozza majd a highlight playeket. Fun fact, hogy a Beane éra legmagasabban kiválasztott elkapója lett, az eddigi csúcstartó a 4. körös Davis volt 😀

Ami nekem fura hogy Dejeant nem húztuk ki, tipikus mcd player, hiányposztra is jött volna, valszeg látták hogy ha kiviszik nem lesz értelmes elkapó a kövi választásnál (ezért nem kell évekig leszarni az egyik legfontosabb pozíciót a drafton).
6 napja
ThySoul Buffalo Bills 1 443
Coleman pont nem fog illeni a csapatba, de legalább illik a kultúrába!
7 napja
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Fzzzobó Beane!!!

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
7 napja
ThySoul Buffalo Bills 1 443
Hát ezért aztán kurvára megérte felkellni és hullafáradtan menni melóba

Konkrétan rebuildelünk úgy hogy maradt a GM meg a HC is a helyén, ügyesen csináljuk. Csak azért nem akadok ki jobban mert Mitchell meg Dejean is bent lesz holnap első picken, de ha onnan is lecserélünk remélem év végén repül innen mindenki a faszomba Allen meg cserét kér
8 napja
ThySoul Buffalo Bills 1 443
Brandon Beane said he believes even if they don't have a true #1 WR going into the season they can still have success as an offense.

Remélem csak smokescreen lol
ThySoul
És úgy tűnik igen, hírek szerint rettentő mód érdeklődünk mindenkinél mert fel akarunk menni egy elkapóért (valszeg BTJ)
14 napja
ThySoul Buffalo Bills 1 443
Brandon Beane said he believes even if they don't have a true #1 WR going into the season they can still have success as an offense.

Remélem csak smokescreen lol