Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezek szerint, ha az edzők még Chambersben is több fantáziát látnak, mint benne, akkor sajnos nincs más választásunk...Hungarian Bill
arra akartam célozni, h nem 5. meg 7. körre kellett volna hagyni az OT posztokat.
mindegy valszeg átmegy waiweren és ps-be kerül, de akkor is...briareos
Világos, ebben egyetértünk. De asszem a drafton épp te mondtad, hogy Spiller mekkora fos pick (bocsi ha nem te voltál), erre úgy tűnik (nem akarom elkiabálni) a pre-meccsek alapján, hogy egy viszonylag közepes támadófal mögül is képes nagy playeket csinálni 😊 De a második körben kellett volna az az OT-pick, bár Troup-pal se lesz semmi gond.Hungarian Bill
Spillerrel kapcsolatban azért várjuk meg, hogy mi lesz vele mondjuk 4 meccs után, amit végig 1. számú D#-ek ellen fog nyomatni, és esetleg egy futásnál valamelyik csoport ellenfél NT-jével találja szembe magát... Engem meglepne, ha a srác vigig bírná a szezont, hiába nagy playmaker.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
igazad van, nem csoda h nem fért be a bombaerős OL keretbe 😊
visszavonom a kritikámatbriareos
Ezek szerint, ha az edzők még Chambersben is több fantáziát látnak, mint benne, akkor sajnos nincs más választásunk...Hungarian Bill
arra akartam célozni, h nem 5. meg 7. körre kellett volna hagyni az OT posztokat.
mindegy valszeg átmegy waiweren és ps-be kerül, de akkor is...briareos
Világos, ebben egyetértünk. De asszem a drafton épp te mondtad, hogy Spiller mekkora fos pick (bocsi ha nem te voltál), erre úgy tűnik (nem akarom elkiabálni) a pre-meccsek alapján, hogy egy viszonylag közepes támadófal mögül is képes nagy playeket csinálni 😊 De a második körben kellett volna az az OT-pick, bár Troup-pal se lesz semmi gond.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
igazad van, nem csoda h nem fért be a bombaerős OL keretbe 😊
visszavonom a kritikámatbriareos
Ezek szerint, ha az edzők még Chambersben is több fantáziát látnak, mint benne, akkor sajnos nincs más választásunk...Hungarian Bill
arra akartam célozni, h nem 5. meg 7. körre kellett volna hagyni az OT posztokat.
mindegy valszeg átmegy waiweren és ps-be kerül, de akkor is...

több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
igazad van, nem csoda h nem fért be a bombaerős OL keretbe 😊
visszavonom a kritikámatbriareos
Ezek szerint, ha az edzők még Chambersben is több fantáziát látnak, mint benne, akkor sajnos nincs más választásunk...
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
igazad van, nem csoda h nem fért be a bombaerős OL keretbe 😊
visszavonom a kritikámat

több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
még egyszer tapsoljuk meg a sikeres, átgondolt draftotbriareos
Egy 7. körös pick kivágása azért nem óriási szarvashiba. Batten és Easley IR-ra tétele sem a FO hibája, sajnos benne van a sérülés... De Spiller eléggé bejövősnek tűnik, még ha csak előszezon is van.

Én úgy vagyok vele, hogy ha Freddy nem épül fel teljesen, akkor még ne erőltessük a szezonnyitón, mert van még két jó RB-nk (Marshawn addigra felépül).
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
még egyszer tapsoljuk meg a sikeres, átgondolt draftot

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
kivágtátok Callowayt 😮 meg 2 noname arcot (Rhea+Harvey)Höri
Már az gyanús volt, hogy G-ba is erőltették. Menjen a picsába, ha itt nem bír megmaradni, akkor hol?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kivágtátok Callowayt 😮 meg 2 noname arcot (Rhea+Harvey)

több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
nem maradtál le sokról....Brohm nem passzolt sokat, inkább a futások mentek 5 perce volt összesen!
amúgy élvezetes meccs volt!

Az Offense-nél látszik a fény az alagút végén, elég szép ritmusban mentek a dolgok az elejét kivéve 😊 Trent most nem volt kapitány, ha egészséges marad és tartja ezt a formát én már elégedett leszek!
A DEF 3-4 et tolt végig de messze vannak még a tökéletestől... legalább Maybin végre mutatott vmit (2 sack + 1 hurry) POZ még mindig keresgéli a helyét Kawika úgy néz ki backup lesz

Az ST aggasztó képet mutat, minden meccsen beszopunk 1-2 hosszú returnt 😕



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
Na, 35-20-ra győztünk 😊 Az utolsó negyedet már nem láttam, csak egy Corner pick 6-ről maradtam le. Az offense az első drive-nál elég döcögős volt, Spiller elég durva kis mínuszokat szedett össze. Aztán fokozatosan egyre jobban belelendültek a fiúk mindkét téren. Még a ST helyzete aggaszt kicsit, mert lehet, hogy csak a Cincy returnjei voltak túl jók, de eddig mindhárom meccsen beszoptunk egy/több hosszú returnt.

Le a kalappal egyébként a csapat előtt, és úgy tűnik, megvan, ki távozik majd a QB-k közül... Sajnálom Brohmot.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
még nem 😕BillsFan
http://www.atdhe.net/22530/watch-cincinnati-bengals-vs-buffalo-billsbraxa88
Én is most írtam meg PM-ben neki 😊

Köszi azért
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
még nem 😕BillsFan
http://www.atdhe.net/22530/watch-cincinnati-bengals-vs-buffalo-bills
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
még nem 😕



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
Én is 😊BillsFan
Találtál vmit, ami vizuálisan is megjeleníti a meccset? 😊
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Én is 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
Én ittvagyok.

Anybody else? 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
Bills - Bengals blacked out.

És az a csatorna is, amelyik a Colts meccset adta, csak két órával később adja majd le.

Grr :mad:
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
Gus "the greatest smell in the NFL" Johnson fogja közvetíteni Taskerrel párban a Miami elleni szezonnyitót...

Bár már ott járnánk lehetőleg kevesebb sérülttel...
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
Újabb TE jött, Andrew George, rookie FA. Legutóbb a Panthersnél volt, draft után igazolták le, de kivágták júniusban. Így van három egészséges Tight Endünk+Nelson, aki amúgysem edz, mert húzódása van, nem tudni, mennyi időre dől ki. Eltiltása majd szeptember elején kezdődik.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
Matthews waived, súlyosabb volt a vártnál a sérülése. Ez azt jelenti, hogy két egészséges TE van a rosteren továbbra is+Nelson...
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
The Bills final preseason game vs. the Detroit Lions (at Ford Field) on Thursday, September 2 has been changed to 6:30 p.m.

több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
pletyka: Maybin lesz a TE 😀

nem röhögHöri
Ezt vmelyik agyhalott kitalálta kinn a fórumon, és úgy tűnik elég jól elterjedt.

Szerk.: meg is jött az új TE, Foschi személyében. Legutóbb a Bengalsnál játszott, 15 meccsen 27 elkapás, 260 yard, 2 TD. Jók a kezei, és blokkolni is tud úgy-ahogy.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
pletyka: Maybin lesz a TE 😀

nem röhögHöri
muhahahaha 😀
erre befizetek

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
pletyka: Maybin lesz a TE 😀

nem röhög