Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Annyi jó van benne, hogy a feleségem annyira megsajnált, hogy a seahaws meccs eredményétől függetlenül kapok majd vacsorát. 😊 Bár ott is csak egy kicsit jobbra számítok. 😕Helmut Zimmer
erős gyomrod lehet ha nem ment el az étvágyadbriareos
Ez nagyon, de nagyon ...kevés Bria!
Légy oly jó nézd meg az NFL.hu archivumban, hogy anno az 1-15 évetek idején írtunk e hasolóakat, vagy véleményeztük e a Finst? Mondjuk, hogy mennyire gyomorforgatóan nyomják?!
előre is köszi!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 259 — StuG Life
Annyi jó van benne, hogy a feleségem annyira megsajnált, hogy a seahaws meccs eredményétől függetlenül kapok majd vacsorát. 😊 Bár ott is csak egy kicsit jobbra számítok. 😕Helmut Zimmer
erős gyomrod lehet ha nem ment el az étvágyad

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Annyi jó van benne, hogy a feleségem annyira megsajnált, hogy a seahaws meccs eredményétől függetlenül kapok majd vacsorát. 😊 Bár ott is csak egy kicsit jobbra számítok. 😕
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 494
Ez csúnya volt. Jövő héten a Patriotshoz látogatunk, huhúú, Brady mit fog csinálni velünk, belegondolni is rossz 😕
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 494
A második negyedtől elég hatékonyan futtatjuk a labdát, a círryk többségét a Lynch-Jackson duó kapja, de Spiller is be-beszáll. Így kell használni 3 jó képességű RB-t, megnyitni ezzel a passzjáték előtt az utat, és akár még kijöhet valami kellemes is a végére!

Így tovább!
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 494
Mai inactive-lista:

Buffalo Bills: QB Brian Brohm: Third QB in depth chart Also inactive: DE Alex Carrington, LB Antonio Coleman, FS Cary Harris, DT John McCargo, ILB Paul Posluszny, T Ed Wang

Byrd kezd, ez jó hír!

LET'S GO BUFFALO! :cool:
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Na itt van Vrij is, lassan visszaszivárognak itt a Bills-fanok 😊 Örülnénk neki, ha nemcsak a Holló-fórumba írnál annyit 😊Hungarian Bill
Igyekszem majd. Az a baj, hogy ez a 24 óra kevés. 😀
Annyi dolog van, alig érek rá, de majd igyekszem. 😊

Bár pechem van, hogy a két meccs egy időpontban lesz... Jó lenne egymás után nézni bevallom. 😊Vrijbloed
Mindegyik Bills-meccs 7-től lesz, szóval ez fix, kivéve ha olyan jók leszünk, hogy utolsó fordulóban beraknak minket primetime-ba 😛

Szóval a Ravens meccseinek kell később kezdődni 😊Hungarian Bill
Hmm, jó tudni, köszi. 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 494
Na itt van Vrij is, lassan visszaszivárognak itt a Bills-fanok 😊 Örülnénk neki, ha nemcsak a Holló-fórumba írnál annyit 😊Hungarian Bill
Igyekszem majd. Az a baj, hogy ez a 24 óra kevés. 😀
Annyi dolog van, alig érek rá, de majd igyekszem. 😊

Bár pechem van, hogy a két meccs egy időpontban lesz... Jó lenne egymás után nézni bevallom. 😊Vrijbloed
Mindegyik Bills-meccs 7-től lesz, szóval ez fix, kivéve ha olyan jók leszünk, hogy utolsó fordulóban beraknak minket primetime-ba 😛

Szóval a Ravens meccseinek kell később kezdődni 😊
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Na itt van Vrij is, lassan visszaszivárognak itt a Bills-fanok 😊 Örülnénk neki, ha nemcsak a Holló-fórumba írnál annyit 😊Hungarian Bill
Igyekszem majd. Az a baj, hogy ez a 24 óra kevés. 😀
Annyi dolog van, alig érek rá, de majd igyekszem. 😊

Bár pechem van, hogy a két meccs egy időpontban lesz... Jó lenne egymás után nézni bevallom. 😊
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
a remény hal meg utoljára...

LET'S GO BUFFALO!!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 494
Na itt van Vrij is, lassan visszaszivárognak itt a Bills-fanok 😊 Örülnénk neki, ha nemcsak a Holló-fórumba írnál annyit 😊
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Régen írtam.
Nos nem vagyok kompetens, hiszen a Miami elleni meccset se tudtam megnézni csak az összefoglalót.

Nyilván nem túl bölcs dolog abból kiindulni, hogyha otthon kikapunk a Miamitől, akkor simán kikapunk a Green Baytől idegenben. Kétségtelen, hogy sokkal nehezebb a feladat, mint volt az a múlthéten.

Az írásokból az jön le, hogy nem csapnivaló a defense, ez mindenképpen jó jel.
De ahogy Hungarian Bill is elmondta, ha sokat lesz a pályán a defense, akkor szinte biztos, hogy nem nyerhetünk.

Ha a secondary állja a sarat, és nem szedünk be nagyobb hátrányt, akkor szerintem megszorongathatjuk a Packerst. Őszintén bevallom, hogy meglennék lepődve, ha győztesen hagynánk el a Lambeau-t, de ettől szép az NFL, hogy bármi megtörténhet.

Bízom abban, hogy ha nem is nyerünk, de az Offense jobb teljesítményt nyújt majd, mint a múlthéten.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 494
Bár az lenne a legjobb, ha Moorman nem is lépne pályára inkább... 😊Hungarian Bill
Ennyi turnovert csak nem szerzünk 😛

Elvileg nem lehet gond packers részről aztán kitudja, tavaly is sikerült kikapni a Tampa ellen egy biztosra vett meccsen.JayB
Naigen, ebben bízom én is, remélhetőleg az, hogy az "NFL-ben nincs lefutott meccs", ezen a meccsen is beigazolódik, és ha óriási meglepetésre nem is leszünk képesek, talán egy szorosabb meccset tudunk játszani veletek. Tavaly a Patriots elleni MNF-en én nagyon büszke voltam a csapatra, valami ilyesmi teljesítményt várok ma is Wisconsinban, persze nem lepne meg egy blowout sem.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 733
Bár az lenne a legjobb, ha Moorman nem is lépne pályára inkább... 😊Hungarian Bill
Ennyi turnovert csak nem szerzünk 😛

Elvileg nem lehet gond packers részről aztán kitudja, tavaly is sikerült kikapni a Tampa ellen egy biztosra vett meccsen.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 494
GAMEDAY!!!

Hát fel kell kötni azt a bizonyos felkötnivalót, most a secondary minden bizonnyal igencsak tesztelve lesz, remélhetőleg nem mondanak csődöt. Ehhez viszont az is kell, hogy ne csak a védelem legyen a pályán, és jó hosszú driveokkal az oldalvonal mellett tudjuk tartani Rodgerséket. Személy szerint az, hogy A-Rod 400+ yard fölé mehet a Bills ellen, túlzásnak tartom, annyira nem kutya a védelmünk a Miami ellen látottak alapján. Moorman elvileg Q, remélhetőleg tud játszani, és nem kell Lindellnek puntolnia. Bár az lenne a legjobb, ha Moorman nem is lépne pályára inkább... 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 494
hallgatnivaló
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1267briareos
Köszi Bria, jó volt ez a kísérleti adás, támogatom a továbbiakat is!

Egyébként ugyanazokat gondolom szeretett csapatunkról, mint te. Igazából nem is tudok most min vitatkozni, talán csak annyiban, hogy ha már előrejelezted a Green Bay elleni meccset, előreláthatólag most jóvan többet futtatjuk a labdát majd, szóval Edwards passzkísérleteinek száma max 20 lesz, azt jósolják. Addig meg csak nem döngölik a földbe. Annyira...
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 259 — StuG Life
hallgatnivaló
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1267

több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
azért jó hirek is vannak:

Torbor edzett a héten vszeg játszhat a GB ellen,Poz sérülése sem olyan komoly talán a NE ellen visszatérhet!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 494
Bizony-bizony, 3-4-ben toljuk már, bár még sűrűn elő-előfordulnak 4-3-as elemek is. Nehéz az átállás, még ha a Miami elleni jó játék nem is erről tanúskodik.

Egyébként ez a trade tényleg csak pletyka volt, Nix és Gailey is megerősítették, hogy Lynch kell ide, és nem tervezik eltrédelni. Szóval itt le is záródik a dolog.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 733
Közben rájöttem hogy már ti is 34be tolljátok (wtf??), azthittem 43-van és akkor egy remek trade lett volna mindkét oldalról, ott gyilkos Hawk.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 494
Kinti fórumon egy Pack-fan véleménye:

"Hey, guys. Packer fan here. Yeah, Hawk is technically a starter, but only in our base defense - which we rarely play. In fact, we were in nickel or dime on every snap last Sunday, so he only played special teams. He's a solid player against the run, and very assignment-sure, but he's not much of a playmaker, a mediocre pass rusher, and he can't cover worth a ****. He's a terrific guy and a great teammate, but he is just not suited for the 34. He needs to go to a team that plays the 43, but if y'all want to take him even up for Lynch, we'd probably be happy to make that deal. I think it would turn out better for us than for you."

Nekem is ez a véleményem, hogyha a Packers sémájába nem fér bele, akkor a miénkbe miért férne? ILB-posztra ottvan Poz, Davis, Ellison, és Ayodele is. Nem hiszem, hogy upgrade lenne. Nektek Lynch mindenképp az lenne, de akkor meg mi jönnénk ki szarul ebből a tradeből.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 733
Egyes pletykák szerint a közeljövőben létrejöhet egy A.J. Hawk Lynch trade. Vélemények?
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 494
Most néztem meg a GM-mel készült interjút. Dióhéjban a lényeg: a defense várakozáson felül teljesített, RT-poszton váltás lehet (Green helyén Urbik vagy Meredith, de inkább előbbi).

Ennyi a lényeg, ja meg az, hogy Buddy nem csipázza McNabbet 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 494
pos MCL húzódás pár hetes pihenőbriareos
Poz is basszus, hihetetlen, mennyire üvegből van, nem tudom, meddig lehet ezt tolerálni, hiába jó évente 6-7 meccsen, ha a többin nem játszik, erre nem lehet csapatot építeni...somoskovig
Odakinn sokan vizionáltak egy McClain-draftot, utólag bevallhatjuk, nem lett volna hülyeség. Mondjuk annyi hiányposztunk van, hogy gyakorlatilag egyik elmélet sem az 😊
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 961 — 49ers GM
pos MCL húzódás pár hetes pihenőbriareos
Poz is basszus, hihetetlen, mennyire üvegből van, nem tudom, meddig lehet ezt tolerálni, hiába jó évente 6-7 meccsen, ha a többin nem játszik, erre nem lehet csapatot építeni...