Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Durva, hogy milyen hosszútávú tervezés megy itt a Billsnél 😀 1. héten kezd, 3. héten cut 😀
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Erre a lépésre korábban rá kellett volna szánnia magát a FO-nak. Állítólag Brown jön majd vissza.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nem hittem volna, hogy 30 pontot szerzünk.
De úgy igazából azt se, hogy majdnem 40 pontot szedünk be.

Fitzi rendben volt, 2 TD, a 2 IT is belefér kategória. Sőőőőt, végre volt támadójáték. 😊

Kár, hogy nem sikerült a bravúr, de hátha megmozdult valami...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Edwards cut
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
vajon mennyit érhet?briareos
Egy szemrevaló cheerleaderért elcserélném, sajnos Buffalo ezen a téren is a ligautolsók közé tartozik 😕
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
vajon mennyit érhet?

több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Edwardsot állítólag áruljuk Schefter szerint. Egy csapattal már tárgyaltunk is. Én benne lennék a buliban.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
vereség, de legalább élveztem a meccset 😊

látszik vmi fény az alagút végén, legalábbis az OFF oldaláról!
O-Line mintha javult volna (Green azért a szokásos büntit hozta)
sokkal több 3 step drop és shotgun felállás volt, be lett vonva a TE is a játékba de Fitz enyit tud sajnos mindkét INT az Ő hibája 😕 tehát nem a WR-kel volt a baj, hanem Edwards baszakodott
kiváncsi leszek a Jets védelem ellen mire megyünk..
Spiller megmutatta miért is draftoltuk!!!

a DEF sajnos csak keresi önmagát, a 200+ futott és dobott yard magáért beszél!!BillsFan
minden szavaddal egyetértek
Spiller megmutatta, miért draftoltuk,... mert szeretünk returnereket korán húzni 😀
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
vereség, de legalább élveztem a meccset 😊

látszik vmi fény az alagút végén, legalábbis az OFF oldaláról!
O-Line mintha javult volna (Green azért a szokásos büntit hozta)
sokkal több 3 step drop és shotgun felállás volt, be lett vonva a TE is a játékba de Fitz enyit tud sajnos mindkét INT az Ő hibája 😕 tehát nem a WR-kel volt a baj, hanem Edwards baszakodott
kiváncsi leszek a Jets védelem ellen mire megyünk..
Spiller megmutatta miért is draftoltuk!!!

a DEF sajnos csak keresi önmagát, a 200+ futott és dobott yard magáért beszél!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Összességében valamennyit javultunk, de jövő héten nem hiszem, hogy a Jets ellen még terem nekünk babér.Hungarian Bill
Én azért szorítok majd értetek 😊

több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
1. Javult, érzésem szerint. Inkább nézek ilyen meccseket, mint az Offense töketlenkedéseit bámuljam.
2. Lynch jó volt, Jackson kicsit haloványabb, Spiller meg két TD-t is összehozott. Ezen a fronton semmi baj nincs, Gailey továbbra is jól rotálja őket.
3. Nem javult, we miss you, Aaron!
4. Nem. Különösen fájó volt, amikor 3-an nézték Moss második TD elkapását. Ez már rég nem a tavalyi sec.

Összességében valamennyit javultunk, de jövő héten nem hiszem, hogy a Jets ellen még terem nekünk babér.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Ez így igaz!
Sajnos Flo ugyanabban a betegségben szenved, mint a Boltsnál, és a Jagsnál...no Passrush, nincs ideje felvenni a pozíciót rövid routon, nem néz fel és rosszul kezd el ember ellen játszani. A régi Cover 23 ban nem volt feladata hogy ő nézzen vissza, mert Byrd biztonságot adott neki. Byrd is mást játszik Flo is mást játszik, nyeljük a yardokat....

McK ilyen hibát nem követ persze el, mert konkrétan meg sem próbál ember ellen játszani.
Ő csak azért talány, mert óriási tehetség volt az egyetemen, és Jauronnál kevés jobb sec mentor mozog a ligában.
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
tudtam hogy az Mc témához hozzászólsz! 😉

Én nem mondanám hogy rossz, hanem más stílúsú a két CB...



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
4. McK csak azért nem bust, mert az utóbbi 10 év "zseniális" (McCargo, Maybin,..... Williams) 1. köröse mellett szinte fel sem tűnik, hogy mennyire rossz! Keserűen kell belátni, hogy a TC-ben elvesztette a csatát- Csak Florence meg Passrush nélkül kb semmit sem ér... Ugyanebből következik, hogy
5. Ilyen botrányos Passrush, és ezt kompenzáló playhívás (nem a DC hibája!!!) mellett nem könnyű turnovert kierőszakolni.

Nem baj hajrá Buffalo! 😊
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Amolyan "Tanús" logikával, az lehet ma az egyetlen esélyünk, hogy nincs esélyünk.

Vagy hogy azért nyerünk, mert minden ellenünk szól.Vrijbloed
Én is ilyen alapon tippeltelek be titeket győztesnek a yahoo-s tippjátékban 😊 . Valszeg egyedül leszek vele 😊 .
Na meg még élénken él az emlékeimben tavalyról Fitzpatrick utolsó negyedes brutális fordítása a Dolphins ellen.
Szurkolok nektek!


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
5. megszerzi-e a DEF az első picket? nem ehhez szoktunk tavaly 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Én sokmindenre kíváncsi leszek;

1. Javul-e Fitzel az Offense? Biztos, hogy többször fogja használni a két szélső elkapót, de ebben sajnos benne van több labdaeladási lehetőség. Bár láthattuk, hogy verhető ez a Pats-secondary, ha Evans és Parrish pontos labdákat kap, akkor képesek nagyot alkotni. Persze ehhez a támadófal is kell, hogy biztosítsák az időt, amíg egy hosszabb route-ot megfutnak.
2. Mi lesz a "3-headed-monsterrel"? GB ellen Lynch kapta a carryk többségét, valószínű most is ő fogja. De ha nem hozza úgy a yardokat, Gailey nem fog habozni, és jön Jackson. Spiller parkolópályára került most sajnos.
3. Javul-e a botrányosan gyenge pass rush? Vannak lyukak a Pats falában, Mankins még mindig holdoutol, Kaczur is out. Elvileg minden adott lehetne ahhoz, hogy párszor lássuk a földön Bradyt, de ha meglenne Schobel, akkor most e téren nyugodtabb lennék...
4. A secondary tudja-e tartani Mossékat? Mikor ismerik fel, hogy McKelvinnek kéne kezdeni Florence helyett, akiről egy csomó zászlót kapunk és még nem képes az emberét se tartani? Ellenben ahogy Marshallra ráállították Mc-et, nem tudott ficánkolni annyira.

Ez sok-sok kérdés, ahogy Vrij is írta, az esélytelenek nyugalmával készülhetünk. Remélem, a fiúkban még élénken benne van az a tavalyi első heti MNF, és ha úgy adódik a helyzet, jobban koncentrálunk.

LETS'GO BUFFALO! :cool:
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Amolyan "Tanús" logikával, az lehet ma az egyetlen esélyünk, hogy nincs esélyünk.

Vagy hogy azért nyerünk, mert minden ellenünk szól.
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Jim Kelly a QB cseréről



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
sőt Levitre ma együtt edzett a többiekkel!!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Evans is támogatta a QB-cserét, ő is tudja, hogy Fitz mer dobálni a kinti WR-ekhez is, nemcsak Parrishez a slotba, meg TE-RB kombókba. Úgy veszem észre rajta, hogy amúgyse bírja Edwardsot, ez pedig gáz, mert ugye az offense két csapatkapitányáról van szó.

Parrish előrejött a depth charton, második számú elkapó lett. Ha 3 WR-rel állunk fel, akkor Steve Johnson kimegy a szélre, Parrish visszajön slotba.

Poz biztos nem játszik hétvégén, Levitre játékára viszont elég jó esély van. Kell ő ebbe a falba nagyon.

Valamint Gailey szerint ismét Lynch fogja a carryk többségét kapni, mondjuk a Green Bay ellen nem is futott rosszul, igaz, Jackson aratta le a babérokat 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Szerintem az OL nem lesz jobb, Fitz az életéért küzdhet majd minden meccsen.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Bréking nyúz!

Fitzpatrick kezd vasárnap Foxboroban. Hosszú távon így se leszünk előrébb szerintem...Hungarian Bill
Kíváncsian várom, hogy ő mire megy az OL-lel... :rolleyes:
Mármint remélem az OL egy kicsit jobban összekapja magát...

"...Buffalo’s head coach knows changing the quarterback is sometimes the quickest way to get better results on the field."

Óóóó, így már akkor menni fog a dolog. 😊
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
ez igaz, akartam is írni hogy legalább sack kevesebb lesz!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Annyi biztos; a három QB közül Fitz a legmobilisabb. Márpedig e fal mögött eléggé annak kell lenni. Mondjuk mindenképp több play-actionre számítok, vele lehet PA-zni.