Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 169 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hivatalos: a Bills-Jaguars meccs blackoutos lett.
http://www.buffalorumblings.com/2010/10/7/1736746/bills-vs-jaguars-game-to-be-blacked-out
Asszem 2004 óta ez az első eset. Idén ez a második meccsünk; és a második idegenbeli blackoutunk; ami két dologra enged következtetni:
1: Nem sokan kiváncsiak ránk 😕 2: Idén exportáltjuk a blackoutot a liga többi részére....iktriad
szerintem a marketingesek hibáztak, egy "BATTLE for LA" szlogen simán nézőcsalogató lett volnaJJ Tiller
Azt a Minnesota nyerheti meg meccs nélkül; hacsak nem talának valakit fél éven belül; aki finanszirozza az új stadiont. 😛
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Hivatalos: a Bills-Jaguars meccs blackoutos lett.
http://www.buffalorumblings.com/2010/10/7/1736746/bills-vs-jaguars-game-to-be-blacked-out
Asszem 2004 óta ez az első eset. Idén ez a második meccsünk; és a második idegenbeli blackoutunk; ami két dologra enged következtetni:
1: Nem sokan kiváncsiak ránk 😕 2: Idén exportáltjuk a blackoutot a liga többi részére....iktriad
szerintem a marketingesek hibáztak, egy "BATTLE for LA" szlogen simán nézőcsalogató lett volna


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 169 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hivatalos: a Bills-Jaguars meccs blackoutos lett.
http://www.buffalorumblings.com/2010/10/7/1736746/bills-vs-jaguars-game-to-be-blacked-out
Asszem 2004 óta ez az első eset. Idén ez a második meccsünk; és a második idegenbeli blackoutunk; ami két dologra enged következtetni:
1: Nem sokan kiváncsiak ránk 😕 2: Idén exportáltjuk a blackoutot a liga többi részére....
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lynch 😕

Most fog igazán kiderülni mit is tud Spiller.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
A háromfejű szörny létezik!
Wilson Jr.- Nix- Gailey
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
az egyetlen erőfutónkat tradeltünk, ki tudja mennyiért...

BillsFan
4. kör + 2012-es conditional pick... Bad Luck Buddies... :/Witchdoctor
Azért hozzá kell tenni, hogy jövőre ígyis-úgyis ment volna, nem akart volna szerződést hosszabbítani, valamint egy baklövésnyire volt egy egyéves eltiltástól, szóval nem igazán kérhettük meg sajnos az árát.
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
az egyetlen erőfutónkat tradeltünk, ki tudja mennyiért...

BillsFan
4. kör + 2012-es conditional pick... Bad Luck Buddies... :/

több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
na igen... nálunk a futók nem töltenek el sok időt 😊 Travis Henry,McGahee,Lynch 3 évente váltották egymást!
most biztos többet ért mint az off seasonban 😊

az egyetlen erőfutónkat tradeltünk, ki tudja mennyiért...

sok beast módot kivánok neki a Seattle-ben!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
Na, hát ennyit a háromfejű szörnyről. Szerintem momentán a legjobb RB-nket cseréltük el, sok sikert Marshawn-nak Seattle-ben! 2008-ban ő is hatalmasat játszott, ráadásul még akkor is, miután elúszott a hajó... Hát itt a lehetőség a CJ-Fred duónak, hogy bizonyítsanak.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
@RossTuckerNFL: Remember when Trent Edwards & Marshawn Lynch were going to lead Bills to new era of success? Feel bad for Bills fans.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
DOM van ennél keserűbb pirula úgy hívják, hogy Maybin...
De várom a percet, amikor beismerik, hogy Lee Evans NEM képes tisztára játszani magát...Helmut Zimmer
A Gailey-korszak előttre nem akartam visszamenni, mégis vele akart tiszta lappal kezdeni a vezetőség, és jó irányba fordítani a hajót. Úgy elszúrni az első draftot, ahogy ők tették, még Matt Millen becsületére is vált volna.DoM
Lynch eladásával Spiller tulajdonképp hiányposztra jött 😊 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 169 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jaguars divízión kívüli ellenféllel szemben mindig lazsál, és lélektelen játékot nyújt. Különösen egy ilyen nagy győzelem után nagyon meglepő lenne, ha komolyan vennék a találkozót pont a lesajnált Bills ellen.

Ezen a hétvégén is volt hasonló helyzetre példa a Falcons meccsén.DoM
Edwards személyében azért nem kis információforrásunk van a Billsről; ezt ne felejtsd el.
Nem számítok könnyű meccsre; de ha kikapunk a Billstől (minden tisztetelet mellett); redukáljuk a Colts W-t. Szerintem az lesz mint tavaly; nagyon szoros egy TD vagy azon belüli Jags W.iktriad
Ez mind igaz. Csak arra próbáltam utalni, hogy a Colts meccs alapján azért nem kell a Buffalonak megsemmisítő vereségre, és ordas nagy zakóra számítani. A Bills játéka miatt persze akár ez is könnyen előfordulhat, de az akkor "független" az ellenfél személyétől.DoM
Igen; a Bills kábé anyira elkeseredett és elszánt lehet (pláéne hogy bye week jön nekik) hogy mindent be fog vetni a W-ért.
Egy szerencsénk van; ott erősek ahol a mi D-nk is (Futójáték); és ami nekünk a legjobban megy (futás) ott van a talán legnyagyobb problémájuk(32.-ik futás elleni védelem)
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Hétvégén a feltüzelt Jaguars ellen egy újabb zakó következhet, és 0-5-tel megyünk a bye weeknek. Még Dickie idejében sem kezdtünk ilyen szarul.Hungarian Bill
A Jaguars divízión kívüli ellenféllel szemben mindig lazsál, és lélektelen játékot nyújt. Különösen egy ilyen nagy győzelem után nagyon meglepő lenne, ha komolyan vennék a találkozót pont a lesajnált Bills ellen.

Ezen a hétvégén is volt hasonló helyzetre példa a Falcons meccsén.DoM
Edwards személyében azért nem kis információforrásunk van a Billsről; ezt ne felejtsd el.
Nem számítok könnyű meccsre; de ha (minden tisztetelet mellett) ha kikapunk a Billstől; redukéljuk a Colts W-t. Szerintem az lesz mint tavaly; nagyon szoros egy TD vagy azon belüli Jags W.iktriad
Ez mind igaz. Csak arra próbáltam utalni, hogy a Colts meccs alapján azért nem kell a Buffalonak megsemmisítő vereségre, és ordas nagy zakóra számítani. A Bills játéka miatt persze akár ez is könnyen előfordulhat, de az akkor "független" az ellenfél személyétől.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 169 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hétvégén a feltüzelt Jaguars ellen egy újabb zakó következhet, és 0-5-tel megyünk a bye weeknek. Még Dickie idejében sem kezdtünk ilyen szarul.Hungarian Bill
A Jaguars divízión kívüli ellenféllel szemben mindig lazsál, és lélektelen játékot nyújt. Különösen egy ilyen nagy győzelem után nagyon meglepő lenne, ha komolyan vennék a találkozót pont a lesajnált Bills ellen.

Ezen a hétvégén is volt hasonló helyzetre példa a Falcons meccsén.DoM
Edwards személyében azért nem kis információforrásunk van a Billsről; ezt ne felejtsd el.
Nem számítok könnyű meccsre; de ha (minden tisztetelet mellett) kikapunk a Billstől; redukáljuk a Colts W-t. Szerintem az lesz mint tavaly; nagyon szoros egy TD vagy azon belüli Jags W.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Hétvégén a feltüzelt Jaguars ellen egy újabb zakó következhet, és 0-5-tel megyünk a bye weeknek. Még Dickie idejében sem kezdtünk ilyen szarul.Hungarian Bill
A Jaguars divízión kívüli ellenféllel szemben mindig lazsál, és lélektelen játékot nyújt. Különösen egy ilyen nagy győzelem után nagyon meglepő lenne, ha komolyan vennék a találkozót pont a lesajnált Bills ellen.

Ezen a hétvégén is volt hasonló helyzetre példa a Falcons meccsén.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
Én meg pont Maybint ásnám el, minden támadó falember álma egy ilyen taggal találkozni... Semmit sem mutatott eddig, remélem, hamarosan talál magának a Subway-ben munkát, ott legalább a gyorsaságát tudja kamatoztatni.

Hétvégén a feltüzelt Jaguars ellen egy újabb zakó következhet, és 0-5-tel megyünk a bye weeknek. Még Dickie idejében sem kezdtünk ilyen szarul.

Szerk.: Ja, Meredith cut. Mansfield Wrotto a helyén. Championship!
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
DOM van ennél keserűbb pirula úgy hívják, hogy Maybin...
De várom a percet, amikor beismerik, hogy Lee Evans NEM képes tisztára játszani magát...Helmut Zimmer
A Gailey-korszak előttre nem akartam visszamenni, mégis vele akart tiszta lappal kezdeni a vezetőség, és jó irányba fordítani a hajót. Úgy elszúrni az első draftot, ahogy ők tették, még Matt Millen becsületére is vált volna.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
tim graham a napokban sorolta fel az elmúlt 8 év első körös bills pickjeit, elkeserítő névsor.
maybint én már a draftkor kritizáltam (nem mintha akkora szakértő lenné), de őt még nem ásnám el

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
DOM van ennél keserűbb pirula úgy hívják, hogy Maybin...
De várom a percet, amikor beismerik, hogy Lee Evans NEM képes tisztára játszani magát...
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
én csak azt nem értem, h most miért csodálkozik az FO?
mit vártak? de komolyan...briareos
A "legszebb" stat, hogy Spiller négy meccsen 26 alkalommal találkozott a labdával a returnökön felül. Az másodlagos, hogy ebből 94 yardot sikerült összehozni (alig 3 és feles átlag). Az ő kihasználása az eddigi négy meccsen tökéletes beismerése annak, hogy mi a francért húztunk arra az egyetlen posztra játékost 1/9-cel, ahol nem volt gond.

Év elején beszéltük itt, hogy vajon milyen számokat kell ahhoz produkálnia, vagy hány meccset kell eldöntenie pozitív irányba a játékával Spillernek, hogy azt lehessen mondani: megérte a pick.

Jelenleg döntő fölény.

Új HC = új franchise QB. Nem a bukott edző bukott irányítóiban kell reménykedni. A támadófal, LT poszt meg annyira evidens, hogy kár ragozni.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Láttátok tegnap a Giants védelmet? Idén először éreztem magam büszkének! 😊 Perry azért a mi srácunk marad mindig 😊
Eszembe jutott a 2 évvel ezelőtti Broncos meccs, amikor a vadlovak rajtunk csúsztak le a PO-ról, magamban mosolyogtam, hogy Cutler még mindig nem olvassa az átmozgó Cover2-t..
Bocs az OFFért 😊
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
én csak azt nem értem, h most miért csodálkozik az FO?
mit vártak? de komolyan...

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gailey majdnem elsírta magát a sajtótájékoztatón. Valószínűleg most jött rá, hogy érik az 1/1.Hungarian Bill
😕 😕 😕 😕
A statokat elnézve nincs kedvem megnézni a meccset... 😕 😕
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
hogy klasszikust idézzek:

minden szavaddal egyetértek! 😉



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Szabad...?

Megértem Gallilei dühét, cserébe csak annyit kérek, ő is értse meg az enyémet 😊
Egyébként meg erre a brigádra (edzői stáb) kár minden szó!

Olvastam egy jó mondást, "Ralph Wilson is like Dan Snyder without money"... ez azt hiszem a legjobb kombó 😀

Tőlem megkérdezte a feleségem, hogy valami még köt a csapathoz azon kívül, hogy a Bills szurkolókat -a nyílvánvaló tény ellenére, hogy hülyék vagyunk-, statisztikailag csak kevesen tartják hülyének, sokkal inkább tiszteletre méltóan hűségesnek.
Nem tudom, elgondolkoztam.

Szívem mélyén azt remélem, hogy Kelly megveszi a csapatot, ad valami tisztességes nevet a stadionnak -olyat, amilyen a többi stadionnak van- , eldózerolja Nixet, Gaileyt, Edwardsot, és az összes rossz bohócot. El kezdhetnénk építkezni onnan, ahonnan a Texans kezdett megalakulását követően. Mire 45 éves leszek, lehetne újra csapatunk. A kérdés, hogy van e időnk addig várni, felesleges, hiszen csak egy hegyi nő kérdezhet olyan hülyeséget, mint az én Becks-em.
Persze, hogy van!!!

Idén talán egy -max két győzelem lehet, de az 1/1 igazából sohasem volt kérdés... hogy kit húznak azt nem merném tippelni, de végülis elnézve a csapatot QB-től MLB-ig bármi jöhet.

üdv

Helm