Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 832 — !SuPeR6BoWL!
Üdv a Bills Fanoknak!

Remélem a köv meccsen meglesz már az első W mert már nagyon kijárna nektek.
Tegnap azt hittem sikerül a csoda csak a Ravens egy Ed Reeddel jobb volt....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
na igen vmi fény látszik az alagút végén.....

azért érdekes hogy 4-3 at játszott nagyrészt a DEF, és kezdett hasonlítani legalább a tavalyihoz :cool:



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Nem tudok mit írni, borzasztóan el vagyok keseredve... 😕

Nagyon jó meccs volt, le a kalappal a fiúk előtt!Hungarian Bill
Én viszont írok! Meg lehetett volna, mondjuk hazai pályán!
...for those aout to rock we salute You !!!

És le a kalappal BillsFan előtt ... nem kell qb a drafton... Tesó így utólag örülök, hogy akkor egy húron pendültem Veled!

506 Net Yard a Ravens ellen- mondjuk egy ma nem túl jó Ravens D-t láttunk... remélem Gailey nem roppan össze a sikertelenség alatt, mert valamit tényleg kitalált 😊
Fájó a vereség, de lehet rá építeni. Ez az év úgyis az ördögé.

Gratu a Ravensnek!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Másik topikba is írtam, de mint Ravens és Bills szimpatizáns nem találok szavakat erre a meccsre....
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
nc 😕

inkább nem írok semmit mert kivágnak a bírói testületből 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Grat, ez nagyon kemény meccs volt... így tovább mások ellen is...
meglesz az a w...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Nem tudok mit írni, borzasztóan el vagyok keseredve... 😕

Nagyon jó meccs volt, le a kalappal a fiúk előtt!
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
igen Howard lesz az RT, az utolsó meccsen a 4.negyedben legalábbis ő volt!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
OL Cornell Green
BillsFan
ki lesz helyette?csak nem Cordaro? 😛
Nagyon szurkolok a csapatnak,felültem a Bills bandwagonra.Go Bills,Go Spiller! 😀

több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Here are the Bills inactives for today’s game.

DE Alex Carrington
LB Keith Ellison
OL Cornell Green
LB Aaron Maybin
DE John McCargo
CB Terrence McGee
OL Ed Wang

This is the first time that Aaron Maybin is inactive in his career. He is a healthy scratch. Tough situation as his team plays in his hometown.

Kyle viszont aktív de csak végső esetben küldik pályára szerintem



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Could a UFL team really beat the Bills?
😀tenorx
Persze, hogyne. Egyes értelmiségiek meg kitalálták, hogy egy értelmesebb NCAA-csapat is megverne minket. Nagy az Isten állatkertje.

Persze ezzel együtt a mai meccs esélyesei nem mi vagyunk. Valószínű ugyanaz lesz a scenario, mint eddig, első félidőben még meccsben vagyunk, aztán Rice szétfut minket 😕

Ettől függetlenül továbbra is LET'S GO BUFFALO!Hungarian Bill
Ennyi erővel a Panthers topikba is be lehet ezt a cikket tenni... :rolleyes:
Kb. jót röhögtem ezen a cikken, kár az ilyet még megírni is...
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Could a UFL team really beat the Bills?
😀tenorx
Persze, hogyne. Egyes értelmiségiek meg kitalálták, hogy egy értelmesebb NCAA-csapat is megverne minket. Nagy az Isten állatkertje.

Persze ezzel együtt a mai meccs esélyesei nem mi vagyunk. Valószínű ugyanaz lesz a scenario, mint eddig, első félidőben még meccsben vagyunk, aztán Rice szétfut minket 😕

Ettől függetlenül továbbra is LET'S GO BUFFALO!
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
szarok vagyunk OK, de azért ennyire nem 😉



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Could a UFL team really beat the Bills?
😀
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gameday!

Méghozzá a másik kedvenc csapatom ellen! 😀

Így én most ezen a meccsen "nem szurkolok senkinek, és mégis mindkét csapatnak szurkolok majd".

Az esélyek azonban eléggé egyértelműek...
Ám ez az NFL.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Sziasztok!

Elnézést, nagyon beteg vagyok, az alvás sem megy, átjöttem, hogy csanyót ne zavarjam.

Szóval a lényeg Jim Kelly, és Donald Trump új ajánlatot tettek Ralph Wilsonnak. (Augusztusban jött az első ajánlat).
Nagyon kevés hír szivárog ki, de állítólag már az első is visszautasíthatatlan volt...., de akkor még decline státuszt kapott az ügylet. Hozzáértők szerint most tentative a státusz.Helmut Zimmer
Én úgy tudom, hogy augusztusban Ralph még finoman elküldte őket melegebb éghajlatra, azzal a címszóval, hogy "nem vagyok én még olyan öreg, ne akarjátok már ennyire, hogy minél hamarabb meghaljak".

Gyanús nekem is eléggé ez a titkolózás, a színfalak mögött tuti zajlik valami. Egyébként ebben a csapatban tényleg van fantázia, különösen a szurkolói bázis miatt. Ezek a szurkolók megőrülnének, ha itt belátható időn belül egyáltalán PO-résztvevő lenne a csapat, és gondolom nem ez lenne a végső cél... Csak meg kell nézni a 90-es évek elejét, hogy mekkora oroszlánbarlang volt az Orchard Park. Most meg már blackout is volt... 😕

Nem kívánom senkinek a halálát se, éljen Wilson bácsi még sok-sok évig, de rájöhetne már arra, hogy itt változtatni kell. Ha igazán szereti Buffalót, akkor nem áll ennek az ajánlatnak az útjába.

P.S.: Jobbulást.
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
a jelenlegi helyzetnél rosszab már nem lehet szerintem 😊

én inkább örülnék neki ha a vén trotty belecsapna a tenyerükbe!!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 150 — én ezt meguntam
Sziasztok!

Elnézést, nagyon beteg vagyok, az alvás sem megy, átjöttem, hogy csanyót ne zavarjam.

Szóval a lényeg Jim Kelly, és Donald Trump új ajánlatot tettek Ralph Wilsonnak. (Augusztusban jött az első ajánlat).
Nagyon kevés hír szivárog ki, de állítólag már az első is visszautasíthatatlan volt...., de akkor még decline státuszt kapott az ügylet. Hozzáértők szerint most tentative a státusz.

Trump elképesztő sérója, viharos üzleti ügyei, hasonló házasságai mellett (minden felesége elvitte a maga milliárdját 😊 )
híres zseniális húzásairól. Vagyona ugyan a válások alkalmával kicsit leapad, de az egyik legjobb pénzteremtő képességgel rendelkező üzletember. Területe a tradicionális befektetés mellett, ingatlan, média. (Valószínűleg ő találta ki az első celebeket a hőskorban, szerintem kicsit maga is az volt, azóta megöregedett, és nem tőle zeng a bulvár már jó pár éve, de hihetetlenül meg tudja dolgozni a sajtót)
Közhely, de őrült zseni a pali. Elmondta, hogy ő személy szerint óriási lehetőségeket lát a csapatban Jim dolga a foci, az övé az üzlet . Én nem tudom, hogy örüljek e neki??!

üdv H
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
még egy Stanford QB? köszi nem 😊

Fitz nem egy top QB de úgy látszik hogy jól alkalmazkodik a rettenet szar falunkhoz!BillsFan
Valóban hiába egy új QB,ha nincs körülötte csapat.
Persze biztos dobna valamit a csapaton,kb a harmadik hétig,mert addigra totál összetörne testileg meg lekileg.
Én is a Billst látom jelenleg potenciális 1/1nek,bár sztem 2-3 győzelem azért meglesz, ellenünk 1 biztos.
1/1 el meg (mivel a szakik szerint nincs top15ös LT) borítékolható a QB főleg ilyen választékból.

több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
még egy Stanford QB? köszi nem 😊

Fitz nem egy top QB de úgy látszik hogy jól alkalmazkodik a rettenet szar falunkhoz!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Véletlenül volt egy jó meccse, inkább mondjuk így jelenleg. Azért még bizonyítania kell, nem egy meccsen jó lenni.tenorx
Ellenünk az utóbbi 3 évben azt teszi. Már vert meg minket mikor a (0-8-as) Bengals irányitója volt 2008-ban. Tavaly 297 yardos meccse volt ellenünk; és ő adta a Jags történetében a leghosszabb ellenfél által dobott TD passzot is (96 yard-Mondjuk a play annyi volt hogy TO nagyon beszivatta Tyron Brackenrigde-t; és keresztülfutott a pályán)!

Mondjuk Ralph Wilson QB-t akar draftolni jövőre a mai hírek szerint:
http://www.buffalorumblings.com/2010/10/11/1745407/ralph-wilson-drafting-a-qb-is-bills-top-priorityiktriad
Ralph Wilsonból mindent kinézek, csak azt nem, hogy a nagy pénzt egy olyan játékosnak adja, aki meg is érdemelné. Mert nem spórol ő, egyszerűen csak azok orra alá rakja a zsíros szerződést, akik orra alá más a felmondólevelet. Persze nem Luck ellen van kifogásom, hanem az ellen, hogy ugye az NFL-ben még nem bizonyított semmit. Persze lehet a FO ezért fogja behúzni őt. A saját hülyeségemből végülis kikerekedett egy reális sztori a nap végére 😊Hungarian Bill
Luck nem valószínű, hogy ki fog jönni idén (bár ha 1/1nek jósolja mindenki, és mégis ott marad a diploma miatt, hááát az érdekes döntés), szóval Locker vagy Mallett (vagy a sötét ló, Mark Ingram 😀 😀)
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 483
Elnézve a tegnapi meccset nem a QB a legnagyobb need náluk.... Nem mondom hogy Fitzpatrick remek QB; de nem is miatta tartanak ott ahol; sőt. Talán ő az egyik; aki még úgy ahogy jól játszik- szerintem.iktriad
Véletlenül volt egy jó meccse, inkább mondjuk így jelenleg. Azért még bizonyítania kell, nem egy meccsen jó lenni.tenorx
Ellenünk az utóbbi 3 évben azt teszi. Már vert meg minket mikor a (0-8-as) Bengals irányitója volt 2008-ban. Tavaly 297 yardos meccse volt ellenünk; és ő adta a Jags történetében a leghosszabb ellenfél által dobott TD passzot is (96 yard-Mondjuk a play annyi volt hogy TO nagyon beszivatta Tyron Brackenrigde-t; és keresztülfutott a pályán)!

Mondjuk Ralph Wilson QB-t akar draftolni jövőre a mai hírek szerint:
http://www.buffalorumblings.com/2010/10/11/1745407/ralph-wilson-drafting-a-qb-is-bills-top-priorityiktriad
Ralph Wilsonból mindent kinézek, csak azt nem, hogy a nagy pénzt egy olyan játékosnak adja, aki meg is érdemelné. Mert nem spórol ő, egyszerűen csak azok orra alá rakja a zsíros szerződést, akik orra alá más a felmondólevelet. Persze nem Luck ellen van kifogásom, hanem az ellen, hogy ugye az NFL-ben még nem bizonyított semmit. Persze lehet a FO ezért fogja behúzni őt. A saját hülyeségemből végülis kikerekedett egy reális sztori a nap végére 😊
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szegény embert az ág is húzza - avagy jó látni hogy az nfl.com-on (nem) tudják ki is most a Bills HC:
http://www.buffalorumblings.com/2010/10/11/1745184/yes-this-is-currently-live-on-nfl-com
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rámennek az 1/1re, kell nekik egy jó QB. Mást nem tudok elképzelni (bár lehet behúzzák 1/1re Ingramet).tenorx
Elnézve a tegnapi meccset nem a QB a legnagyobb need náluk.... Nem mondom hogy Fitzpatrick remek QB; de nem is miatta tartanak ott ahol; sőt. Talán ő az egyik; aki még úgy ahogy jól játszik- szerintem.iktriad
Véletlenül volt egy jó meccse, inkább mondjuk így jelenleg. Azért még bizonyítania kell, nem egy meccsen jó lenni.tenorx
Ellenünk az utóbbi 3 évben azt teszi. Már vert meg minket mikor a (0-8-as) Bengals irányitója volt 2008-ban. Tavaly 297 yardos meccse volt ellenünk; és ő adta a Jags történetében a leghosszabb ellenfél által dobott TD passzot is (96 yard-Mondjuk a play annyi volt hogy TO nagyon beszivatta Tyron Brackenrigde-t; és keresztülfutott a pályán)!

Mondjuk Ralph Wilson QB-t akar draftolni jövőre a mai hírek szerint:
http://www.buffalorumblings.com/2010/10/11/1745407/ralph-wilson-drafting-a-qb-is-bills-top-priority
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Amúgy tudja valaki; hogy konkrétan Buddy Nix mit akar csinálnia Bills-el? Mert nekem nem nagyon jött le eddig; hogy mi az elképzelése?iktriad
Rámennek az 1/1re, kell nekik egy jó QB. Mást nem tudok elképzelni (bár lehet behúzzák 1/1re Ingramet).tenorx
Elnézve a tegnapi meccset nem a QB a legnagyobb need náluk.... Nem mondom hogy Fitzpatrick remek QB; de nem is miatta tartanak ott ahol; sőt. Talán ő az egyik; aki még úgy ahogy jól játszik- szerintem.iktriad
Véletlenül volt egy jó meccse, inkább mondjuk így jelenleg. Azért még bizonyítania kell, nem egy meccsen jó lenni.