Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Kemény, izgalmas meccset játszottatok már megint...
és az elmúlt két héten is győzelmet érdemeltetek volna...
A kapufa, nos igen, az szívás... de két előkelő csapatot szorítottatok
meg az elmúlt két hétben, a bye után...
Hamarosan meglesz az eredménye...
Sok sikert
(amúgy többnyire a Ti meccseteket néztem és hasonló mód ugrabugráltam
meg infarktuskodtam, mintha a saját meccsünk lett volna, thx)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 828 — SuperLOL
Nem rossz ez a Bills annyira, mint amennyire szarul áll.
Az, hogy szétfutottuk a defenset, az rendben van. Mert a Chiefs szétfutotta eddig azt aki rosszul védekezik futás ellen, és azt is aki jól. Ez van. Nagyjából ezt tudjuk.

De egyébként a csapat rossz volt. 😛 Eleinte tényleg, nem mondhatom hogy nem. De azért a végén látszott, hogy tud a Bills játszani. Főleg passzolni, de az teljesen rendben van egy pass happy ligában. Ma már futással nehezebb nyerni. Ma is látszott.

És a defense sem atom, de lenne benne fantázia. Fel lehetne ezt építeni, csak nekem úgy tűnt nem is igazán tudják ,hogy mit is játszik a védelem? Nincs stílusa. Pedig ki kell valamit választani, mert ez így pont semmire nem jó. És a Front7 gyengesége meghatároz mindent ma már. Ha ott nem bírod, legyűrnek. De tényleg sokszor inkább a tanácstalanság volt a gond, mintha egyesek nem tudták volna, hogy most merre is induljanak? Ez pedig edzőhiba legtöbbször.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vigasztaljon a tudat; hogy jelenleg a Bills jobb CSAPATOT alkot mint pl. Cowboys....Sajnálom hogy nem lett meg legalább az X.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 494
Most teljesen viccen kívül, mit gondoltok, mit fogtok húzni a vélhetően top3as pickkel?
Mivel idén én nem látok olyan domináns OTt, mint amik eddig jöttek, én komolyan nem tudom mit húznék a helyetekben. WR? OLB?tenorx
WR-fronton nem vagyunk rosszak, Evans eddig is jó volt, mellé pedig kezd felzárkózni Johnson és Parrish is. Defense terén szorulunk nagyobb erősítésre szerintem, ott kellene majd betömködni a lyukakat, főleg a front 7-el van baj, pass rusher is kell, mint egy falat kenyér. Én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit, kit húzunk. De a drafton inkább a defense-re gyúrnék ezúttal.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Bammeg, el vagyunk átkozva... 😕 😕 😕 😕
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Most teljesen viccen kívül, mit gondoltok, mit fogtok húzni a vélhetően top3as pickkel?
Mivel idén én nem látok olyan domináns OTt, mint amik eddig jöttek, én komolyan nem tudom mit húznék a helyetekben. WR? OLB?
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 494
Nem is tudom mit mondhatnék... Már a rendes játékidő végén eldönthettük volna a meccset, ha nem passzjátékot hívunk és akkor nincs az a Fitz-labdaeladás... Furi nekem, most furcsaságot mondok, de olyan volt a playhívás mintha passzal próbáltuk volna megnyitni a futást. Oké, hogy nem futottunk valami eredményesen, de akkoris, pár yardra van a target line, mi a faszért passzolunk??? 😕

El vagyok megint keseredve, de most nem annyira, mint a Ravens ellen, mert ezúttal az offense se muzsikált jól, a Chiefs nem túl eredményes passzjátéka miatt maradtunk meccsben. De akkoris meg lehetett volna nyerni.

Áh, 0-7 😕
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 828 — SuperLOL
Gameday!

0-6 ide, 0-6 oda, valami megmozdult, és sokkal lelkesebben várom a mai meccset, mint a múlt hetit. Nem rossz kis csapat ez a KC, de az utóbbi két meccsünket megnyertük, mindkettő az Arrowheadben volt, igaz a másodikon Charles csúnyán szétfutott minket. Múlt héten azért többé-kevésbé megállítottuk a futást, remélem, hogy a Jones-Charles duót is képesek leszünk limitálni. Offense terén nincs panasz, Fitzynek ugyanígy kell továbbra is játszani, az elkapóknak kulcsfontosságú pillanatokban megmutatni mit tudnak, és a támadófalnak pedig feltartani Haliékat.

Remélem nem zavart meg senkit az óraátállítás, 6-kor lesz a kickoff.

LET'S GO BUFFALO! :cool:Hungarian Bill
Viszont az Arrowheadben eddig nyertünk végig idén. Az a liga leghangosabb stadionja, szó szert szinte fülsüketítő a hangzavar. 100 decibel nem vicc. Volt már akit megzavart, és nem halotta a center a snapjelzést. Aki hallja, az is nehezen. A play áthívásokba is csúszott már hiba, nem egy csapatnak. egy egy eset is elég néha.
A futsáunk ellen ez a "majd mi leszünk aki megállítja" ez volt mindig, aztán semmi eredmény. A Jax is így kezdte, 200 yard fölött végeztek. Sztem is meg kell próbálni, de igazából a levegőben verhető a Chiefs offense. Valahogy el kell érni egy 3&5 fölöttit, és AKKOR a pályára küldeni a legjobbakat, és megállítani Casselt, aki egy jó blitzel könnyen zavarba hozható. Picket is dobhat, minden meccsen dob legalább két ilyet, csak nem kapták el.

A Defensünk is inkább a levegőben verhető, túl fiatal az egység. Viszont épp ezért kockáztatnak bátran és IT veszély van. Az elsődleges cél Halit (ROLB, de túlodalon is feltűnik.) kivenni a játékból, különben csúnya vége lesz pár drivenak.
A futásoknál nem Derrick Johnsonnal van a legfőbb gond. Ő playmaker, fontos helyzetben játszik nagyot, TFL, IT, 3rd+4th&1 stop mindig benne van. Elképesztő hidegvérű playa. De amellett Belcher (jó nagy fekete gallérjáról, mint drakula megismerhető a pálya közepén.) a power ILB az aki pusztít futásoknál. Őt kell kikapcsolni, és megy a futás. Csakhogy a DL is jó. És Dorsey főleg problémát okoz, mert átmegy a duplázáson is. Jó OL emberek ellen is. Szóval nem lesz üres OL manus mindig Belcherre, és egy FB csak akkor állítja meg, ha nagyon jó az a FB. Sztem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Remélem Ricsinek ma szomorú napja lesz. 😊 😀

Én bevallom győzelmet érzek. Bár a Kansas is szimpatikus csapat, főleg amit idén eddig teljesítettek, de ha úgy játszunk, mint a múlthéten, akkor kizártnak tartom, hogy ne mi nyerjük meg a meccset.

Nagyon bizakodó vagyok. 😊

GO BUFFALO!
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 494
Gameday!

0-6 ide, 0-6 oda, valami megmozdult, és sokkal lelkesebben várom a mai meccset, mint a múlt hetit. Nem rossz kis csapat ez a KC, de az utóbbi két meccsünket megnyertük, mindkettő az Arrowheadben volt, igaz a másodikon Charles csúnyán szétfutott minket. Múlt héten azért többé-kevésbé megállítottuk a futást, remélem, hogy a Jones-Charles duót is képesek leszünk limitálni. Offense terén nincs panasz, Fitzynek ugyanígy kell továbbra is játszani, az elkapóknak kulcsfontosságú pillanatokban megmutatni mit tudnak, és a támadófalnak pedig feltartani Haliékat.

Remélem nem zavart meg senkit az óraátállítás, 6-kor lesz a kickoff.

LET'S GO BUFFALO! :cool:
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Még eddig elmaradt a gratuláció(feledékenység,időhiány stb...),most ezt pótolom,mert nagyot játszottatok.Ha semleges lennék azt mondanám megérdemeltétek volna a győzelmet,így ez persze elmarad.
Nagyon jók voltatok,tavaly a Chargers szerzett ellenünk 500+yardot,csak ott volt egy bénázásunk Sprolles-on és szerzett egy asszem 76y-os TD-t az lerontotta a statisztikát.Féltem kicsit a meccstől,fix 1-es -nek tűnt és ilyenkor lehet pofára esni,mint ahogy majdnem estünk is.
Max. respect ,jobb helyen kellene állnotok,szerintem fogtok is.Most örülök,hogy megúsztuk... 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Persze várhatunk, de meccsek óta nem jól, hanem kifejezetten jól játszik Fitz. Én azt reméltem (szerintem Spori is), hogy idén folytatódik a tavalyi trend, és ő kezd, nem az a szerencsétlen. Nem így lett. Meccsek óta van támadójátékunk.
Jelenleg nem a qb poszt tűnik a legnagyobb kérdésnek... és ez a mókás az egészban.
Ami a falat illeti, hiába volt a sok károgás, messze nem a mi támadó falunk a legrosszabb a ligában, persze ettől, még közel sem jó.

Ahogy mondtad, reménykedjünk, hogy a javuló trndencia megmarad.
Nálam a 3 fejű szörnyből, maradt 2. Gaileyt minden hülyesége ellenére kezdem megszeretni. (hasonlít a fizimiskája apáméra 😊 ) DC-nk szörnyű!
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 494
Tegnap nagyon meglepett a támadófal teljesítménye, főleg pass protectionben. Ha jól emlékszem, jó ha egyszer sackelték Fitzyt. Azért egyelőre még várjunk ezzel a "nem kell QB" dologgal, tegnap nagyon nagyot játszott, de sajnos nem arról híres, hogy sorozatosan jó teljesítményt nyújtana 😕 Ha egész szezonban legalább feleannyira jól játszik, akkor én is azt mondom, várjunk még ezzel a QB kérdéssel, és inkább a defense-re hajtsunk rá a drafton.
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Nagy küzdelem volt, megérdemeltétek volna a W-t.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 14 575 — !SuPeR6BoWL!
Üdv a Bills Fanoknak!

Remélem a köv meccsen meglesz már az első W mert már nagyon kijárna nektek.
Tegnap azt hittem sikerül a csoda csak a Ravens egy Ed Reeddel jobb volt....ThundersNFL
Én meg remélem nem lesz meg!

Jó kis gárda ez a Bills, én szeretem legalábbis. De most nyilván azt szeretném, ha még egy meccsen kikapna. És ha a futás elleni védelem nem lesz a frenetikus fejlődés csodája, akkor sztem ez bekövetkezhet.ulpianus
Ja igen a Fiú sasok ellen játszanak legközelebb

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 828 — SuperLOL
Üdv a Bills Fanoknak!

Remélem a köv meccsen meglesz már az első W mert már nagyon kijárna nektek.
Tegnap azt hittem sikerül a csoda csak a Ravens egy Ed Reeddel jobb volt....ThundersNFL
Én meg remélem nem lesz meg!

Jó kis gárda ez a Bills, én szeretem legalábbis. De most nyilván azt szeretném, ha még egy meccsen kikapna. És ha a futás elleni védelem nem lesz a frenetikus fejlődés csodája, akkor sztem ez bekövetkezhet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 14 575 — !SuPeR6BoWL!
Üdv a Bills Fanoknak!

Remélem a köv meccsen meglesz már az első W mert már nagyon kijárna nektek.
Tegnap azt hittem sikerül a csoda csak a Ravens egy Ed Reeddel jobb volt....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
na igen vmi fény látszik az alagút végén.....

azért érdekes hogy 4-3 at játszott nagyrészt a DEF, és kezdett hasonlítani legalább a tavalyihoz :cool:



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Nem tudok mit írni, borzasztóan el vagyok keseredve... 😕

Nagyon jó meccs volt, le a kalappal a fiúk előtt!Hungarian Bill
Én viszont írok! Meg lehetett volna, mondjuk hazai pályán!
...for those aout to rock we salute You !!!

És le a kalappal BillsFan előtt ... nem kell qb a drafton... Tesó így utólag örülök, hogy akkor egy húron pendültem Veled!

506 Net Yard a Ravens ellen- mondjuk egy ma nem túl jó Ravens D-t láttunk... remélem Gailey nem roppan össze a sikertelenség alatt, mert valamit tényleg kitalált 😊
Fájó a vereség, de lehet rá építeni. Ez az év úgyis az ördögé.

Gratu a Ravensnek!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Másik topikba is írtam, de mint Ravens és Bills szimpatizáns nem találok szavakat erre a meccsre....
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
nc 😕

inkább nem írok semmit mert kivágnak a bírói testületből 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Grat, ez nagyon kemény meccs volt... így tovább mások ellen is...
meglesz az a w...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 494
Nem tudok mit írni, borzasztóan el vagyok keseredve... 😕

Nagyon jó meccs volt, le a kalappal a fiúk előtt!
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
igen Howard lesz az RT, az utolsó meccsen a 4.negyedben legalábbis ő volt!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
OL Cornell Green
BillsFan
ki lesz helyette?csak nem Cordaro? 😛
Nagyon szurkolok a csapatnak,felültem a Bills bandwagonra.Go Bills,Go Spiller! 😀