Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szegény embert az ág is húzza - avagy jó látni hogy az nfl.com-on (nem) tudják ki is most a Bills HC:
http://www.buffalorumblings.com/2010/10/11/1745184/yes-this-is-currently-live-on-nfl-com
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rámennek az 1/1re, kell nekik egy jó QB. Mást nem tudok elképzelni (bár lehet behúzzák 1/1re Ingramet).tenorx
Elnézve a tegnapi meccset nem a QB a legnagyobb need náluk.... Nem mondom hogy Fitzpatrick remek QB; de nem is miatta tartanak ott ahol; sőt. Talán ő az egyik; aki még úgy ahogy jól játszik- szerintem.iktriad
Véletlenül volt egy jó meccse, inkább mondjuk így jelenleg. Azért még bizonyítania kell, nem egy meccsen jó lenni.tenorx
Ellenünk az utóbbi 3 évben azt teszi. Már vert meg minket mikor a (0-8-as) Bengals irányitója volt 2008-ban. Tavaly 297 yardos meccse volt ellenünk; és ő adta a Jags történetében a leghosszabb ellenfél által dobott TD passzot is (96 yard-Mondjuk a play annyi volt hogy TO nagyon beszivatta Tyron Brackenrigde-t; és keresztülfutott a pályán)!

Mondjuk Ralph Wilson QB-t akar draftolni jövőre a mai hírek szerint:
http://www.buffalorumblings.com/2010/10/11/1745407/ralph-wilson-drafting-a-qb-is-bills-top-priority
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Amúgy tudja valaki; hogy konkrétan Buddy Nix mit akar csinálnia Bills-el? Mert nekem nem nagyon jött le eddig; hogy mi az elképzelése?iktriad
Rámennek az 1/1re, kell nekik egy jó QB. Mást nem tudok elképzelni (bár lehet behúzzák 1/1re Ingramet).tenorx
Elnézve a tegnapi meccset nem a QB a legnagyobb need náluk.... Nem mondom hogy Fitzpatrick remek QB; de nem is miatta tartanak ott ahol; sőt. Talán ő az egyik; aki még úgy ahogy jól játszik- szerintem.iktriad
Véletlenül volt egy jó meccse, inkább mondjuk így jelenleg. Azért még bizonyítania kell, nem egy meccsen jó lenni.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én igen; A Kelsay-Torbor OLB-párosnál nincs jobb ezen a földön, felesleges nekik csere, upgrade esetleg csak Chuck Norris lenne egyszerre mindkét oldalon.Hungarian Bill
Amúgy tudja valaki; hogy konkrétan Buddy Nix mit akar csinálnia Bills-el? Mert nekem nem nagyon jött le eddig; hogy mi az elképzelése?iktriad
Rámennek az 1/1re, kell nekik egy jó QB. Mást nem tudok elképzelni (bár lehet behúzzák 1/1re Ingramet).tenorx
Elnézve a tegnapi meccset nem a QB a legnagyobb need náluk.... Nem mondom hogy Fitzpatrick remek QB; de nem is miatta tartanak ott ahol; sőt. Talán ő az egyik; aki még úgy ahogy jól játszik- szerintem.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
na ezt most nem értem miért....BillsFan
Én igen; A Kelsay-Torbor OLB-párosnál nincs jobb ezen a földön, felesleges nekik csere, upgrade esetleg csak Chuck Norris lenne egyszerre mindkét oldalon.Hungarian Bill
Amúgy tudja valaki; hogy konkrétan Buddy Nix mit akar csinálnia Bills-el? Mert nekem nem nagyon jött le eddig; hogy mi az elképzelése?iktriad
Rámennek az 1/1re, kell nekik egy jó QB. Mást nem tudok elképzelni (bár lehet behúzzák 1/1re Ingramet).
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
na ezt most nem értem miért....BillsFan
Én igen; A Kelsay-Torbor OLB-párosnál nincs jobb ezen a földön, felesleges nekik csere, upgrade esetleg csak Chuck Norris lenne egyszerre mindkét oldalon.Hungarian Bill
Amúgy tudja valaki; hogy konkrétan Buddy Nix mit akar csinálnia Bills-el? Mert nekem nem nagyon jött le eddig; hogy mi az elképzelése?
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
😂 😛 😂
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
na ezt most nem értem miért....BillsFan
Én igen; A Kelsay-Torbor OLB-párosnál nincs jobb ezen a földön, felesleges nekik csere, upgrade esetleg csak Chuck Norris lenne egyszerre mindkét oldalon.
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
na ezt most nem értem miért....



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem most jól fog jönni a bye week.
Kell egy kis pihenő, meg elbeszélgetés, feltöltődés.Vrijbloed
Mindezt már Chris Ellis nélkül teszik meg; akit ma elküldött a Bills hogy helyet csináljon Shawn Nelsonnak.
http://www.buffalorumblings.com/2010/10/11/1744736/bills-release-olb-chris-ellis-activate-te-shawn-nelson
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Szerintem most jól fog jönni a bye week.
Kell egy kis pihenő, meg elbeszélgetés, feltöltődés.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
Asszem aki 220 yardot dob, és 3 TD-t (jó, utolsó már nem osztott, nem szorzott), azzal semmi baj nincs. Az elkapókat se tudom hibáztatni, bár Evans mellé egy megbízható #2 elférhetne. Vagy cseréljük el Lee-t, ha már fiatalítani akarunk... Sose volt klasszis Tight Endünk, most van három is, akiben látok lehetőséget, akár Stuparról, akár Nelsonról, akár Martinról van szó. Robert Royalnál mindegyikük klasszisokkal jobb.

Ellenben problémák vannak a jobb oldali Tackle-lel (Green 3 évre 9 misit kap, Jééézusom...), a két OLB-vel (de azért Kelsay is megkapta a jól megérdemelt hosszabbítását, holott nyugodtan lehet állítani, hogy a liga egyik legrosszabb kezdő OLB-je), Poz nagyon üveg, Davis nem rossz, de komolyabb csapatban ő is csak backup lenne. Stroud se a régi már sajna, Troup-ban látok fantáziát, Carringtont is többször játszatnám. K-Willel semmi baj nincs, de NT-ként nem annyira domináns. Secondaryből Whitner hard-hitter, semmi más, McKelvin el-elmegy, Florence hol szörnyű, hol még szörnyűbb (tavaly neki is sokkalta jobban ment). Byrdnek se megy sajnos, de szerelés terén sokat javult.

Vannak itt betömködésre váró lyukak, de ezeket egy offseason alatt nem lehet megoldani, igaz, legalább ezeknek a lyukaknak a harmadát-felét be lehetett volna foltozni.

Nem tudom, Nixék hogy gondolkoznak, de eddig messze nem úgy csinálják, ahogy a józan ész diktálná. Aztán lehet jövő ilyenkorra meg ők lesznek a nagy zsenik, igaz, nem tennék erre jelképes 100 Ft-nál többet.Hungarian Bill
meccset amúgy láttad????Helmut Zimmer
Láttam, kivéve a második negyedből kb 5 percet, amikor elment a stream. Ne mondd légyszíves, hogy a komplett hozzászólásommal nem értesz egyet!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Asszem aki 220 yardot dob, és 3 TD-t (jó, utolsó már nem osztott, nem szorzott), azzal semmi baj nincs. Az elkapókat se tudom hibáztatni, bár Evans mellé egy megbízható #2 elférhetne. Vagy cseréljük el Lee-t, ha már fiatalítani akarunk... Sose volt klasszis Tight Endünk, most van három is, akiben látok lehetőséget, akár Stuparról, akár Nelsonról, akár Martinról van szó. Robert Royalnál mindegyikük klasszisokkal jobb.

Ellenben problémák vannak a jobb oldali Tackle-lel (Green 3 évre 9 misit kap, Jééézusom...), a két OLB-vel (de azért Kelsay is megkapta a jól megérdemelt hosszabbítását, holott nyugodtan lehet állítani, hogy a liga egyik legrosszabb kezdő OLB-je), Poz nagyon üveg, Davis nem rossz, de komolyabb csapatban ő is csak backup lenne. Stroud se a régi már sajna, Troup-ban látok fantáziát, Carringtont is többször játszatnám. K-Willel semmi baj nincs, de NT-ként nem annyira domináns. Secondaryből Whitner hard-hitter, semmi más, McKelvin el-elmegy, Florence hol szörnyű, hol még szörnyűbb (tavaly neki is sokkalta jobban ment). Byrdnek se megy sajnos, de szerelés terén sokat javult.

Vannak itt betömködésre váró lyukak, de ezeket egy offseason alatt nem lehet megoldani, igaz, legalább ezeknek a lyukaknak a harmadát-felét be lehetett volna foltozni.

Nem tudom, Nixék hogy gondolkoznak, de eddig messze nem úgy csinálják, ahogy a józan ész diktálná. Aztán lehet jövő ilyenkorra meg ők lesznek a nagy zsenik, igaz, nem tennék erre jelképes 100 Ft-nál többet.Hungarian Bill
meccset amúgy láttad????
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
Nem tudom, Nixék hogy gondolkoznak, de eddig messze nem úgy csinálják, ahogy a józan ész diktálná. Aztán lehet jövő ilyenkorra meg ők lesznek a nagy zsenik, igaz, nem tennék erre jelképes 100 Ft-nál többet.Hungarian Bill
Jövő héten ilyenkor bye week--etek van. Rosszabb akkor már csak nem lesz a szitu....iktriad
Úgy értettem, hogy 2011-re ilyenkorra. Ha lesz szezon ugye...

Szerk.: egyébként most olyan szar passzban vagyunk, hogy a bye weeken is kikapnánk, megijednénk a lehetőségtől, hogy ellenfél nélkül játszunk. Ahogy ma is megijedtünk attól, hogy korán elhúztunk 10-0-ra ellenetek.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem tudom, Nixék hogy gondolkoznak, de eddig messze nem úgy csinálják, ahogy a józan ész diktálná. Aztán lehet jövő ilyenkorra meg ők lesznek a nagy zsenik, igaz, nem tennék erre jelképes 100 Ft-nál többet.Hungarian Bill
Jövő héten ilyenkor bye week--etek van. Rosszabb akkor már csak nem lesz a szitu....
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
Asszem aki 220 yardot dob, és 3 TD-t (jó, utolsó már nem osztott, nem szorzott), azzal semmi baj nincs. Az elkapókat se tudom hibáztatni, bár Evans mellé egy megbízható #2 elférhetne. Vagy cseréljük el Lee-t, ha már fiatalítani akarunk... Sose volt klasszis Tight Endünk, most van három is, akiben látok lehetőséget, akár Stuparról, akár Nelsonról, akár Martinról van szó. Robert Royalnál mindegyikük klasszisokkal jobb.

Ellenben problémák vannak a jobb oldali Tackle-lel (Green 3 évre 9 misit kap, Jééézusom...), a két OLB-vel (de azért Kelsay is megkapta a jól megérdemelt hosszabbítását, holott nyugodtan lehet állítani, hogy a liga egyik legrosszabb kezdő OLB-je), Poz nagyon üveg, Davis nem rossz, de komolyabb csapatban ő is csak backup lenne. Stroud se a régi már sajna, Troup-ban látok fantáziát, Carringtont is többször játszatnám. K-Willel semmi baj nincs, de NT-ként nem annyira domináns. Secondaryből Whitner hard-hitter, semmi más, McKelvin el-elmegy, Florence hol szörnyű, hol még szörnyűbb (tavaly neki is sokkalta jobban ment). Byrdnek se megy sajnos, de szerelés terén sokat javult.

Vannak itt betömködésre váró lyukak, de ezeket egy offseason alatt nem lehet megoldani, igaz, legalább ezeknek a lyukaknak a harmadát-felét be lehetett volna foltozni.

Nem tudom, Nixék hogy gondolkoznak, de eddig messze nem úgy csinálják, ahogy a józan ész diktálná. Aztán lehet jövő ilyenkorra meg ők lesznek a nagy zsenik, igaz, nem tennék erre jelképes 100 Ft-nál többet.
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
hát a QB a legkevesebb 😊 de az is kéne meg J-B tackle és vmi komoly pass rusher stb,stb

legalább a 3. negyedig jó meccs volt!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sok sikert a jövőben. Remélem összejön azért 1-2 W idén. Jövőre meg jön egy igazi QB ide is!
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
1985 óta nem kezdtünk ennyire szarul. Utána mondjuk aranykorszak köszöntött be a csapat történetében. De egy bizonyos akadály miatt, melyet Front Office-nak hívnak, nem hiszem, hogy a közeljövőben egyáltalán playoff-szereplésnek is fogunk-e tudni örülni.

Lassan sajnos elgondolkodom azon, hogy lehet, hogy Buffalónak se lesz sokáig igénye erre a bohóckodásra, és megmarad a Sabres a város büszkeségének. Ilyen "játékot" hétről-hétre elnézve, lehet, hogy megváltás lenne ez a szurkolóknak.


Na, de hogy némi pozitívumot is kiemeljek: a meccs elején teljesen extázisba kerültem, mert végre jól kezdtünk. Davis végre megszerezte idén az első int-et is. Erre szép lassan leengedtünk, pár nagy playt beszoptunk, és vége is lett mindennek. Nem gondoltam volna, hogy visszasírom Perryt, de tavaly az ilyen meccseket nyerte meg nekünk a Defense, és kihasználta a lélektani előnyt (itt is volt pl. 4th down stop). Vicces, hogy az ellenfél punterének ma nem is volt dolga.

Ez a bye-week nem tudom, hogy jól jön-e, én szerintem marad magyarázatnak az, hogy újjáépülőben vagyunk, és idő kell, meg bla-bla-bla. De sajnos alapok nélkül nehéz itt bármiféle építkezésbe fogni.

Nagyon nehéz lenyelni azt a keserű pirulát, hogy Jauronnal mérföldekkel jobban kezdtük a szezonokat.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fitzpatricknek eddig 2 nagyon jó meccse volt ellenünk. '08-ban megverte az akkor 0-8as Bengals QB-jaként a Jags-t. És tavaly 297 yard-pt dobott ellenünk (igaz nem játszott Mathis; most fog; bár lassan nem tudom ez mennyire pozitív faktor nekünk...).
Plusz nagy W-k után általában mi gyengébben játszunk. Sokkal gyengébben. Mondjuk remélem a trend ma nem folytatódik....
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
komolyan mondom nekem mind1 ki nyer, csak egy jó meccset szeretnék már látni a brigádtól!!!!

LET'S GO BUFFALO!!! :cool:



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
eheti termés
http://nfl.hu/podcast/bowlhuafceast3.mp3

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ha nyernénk is, akkor meg pont rosszkor jönne a bye-week... Persze mint minden Bills-szurkoló, én is remélem, hogy végre elindulunk felfelé, vagy legalább megtesszük az első lépcsőfokot felfele vezető irányba, hogy aztán két hét múlva a Ravens ellen vissza is lépjünk a földre...

LET'S GO BUFFALO!!! :cool:Hungarian Bill
Fene tudja. 1 győzelem, az még nem "sorozatgyőzelem", hogy W esetén arról beszélhessünk, hogy "ejj, de rosszkor jön a bye week, lendületben a csapat."
Szerintem ha nyernénk+lenne egy hét pihenő, rendbe lehetne tenni a fejeket.

A Jaguars esélyesebb, ez nem is kérdés, de hátha meglepetés lesz.

LET'S GO BUFFALO! :cool:
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
Én szoros vereségre számítok, valami hasonlóra, mint tavaly Jacksonville-ben. Papíron könnyebbnek tűnik a Jaguars az előző négy ellenfélnél, de nem hiszem, hogy most törne meg a rossz sorozatunk. Ha nyernénk is, akkor meg pont rosszkor jönne a bye-week... Persze mint minden Bills-szurkoló, én is remélem, hogy végre elindulunk felfelé, vagy legalább megtesszük az első lépcsőfokot felfele vezető irányba, hogy aztán két hét múlva a Ravens ellen vissza is lépjünk a földre...

Jacksontól várok kiugró teljesítményt, és merem remélni, hogy nem Fitz lesz ismét a leading rusher. A Defense-től pedig jelentős javulást várok, mert eddig csak a Miami ellen emlékeztettek nyomaiban a tavalyi egységre.

LET'S GO BUFFALO!!! :cool:
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gameday!

A jövőhéten bye week-en vagyunk, nagyon nem lenne jó 0-5-el "nekifutni" a pihenőhétnek, de akármi is lesz a mai meccs eredménye, nagyon jól fog jönni a pihenőhét a csapatnak...

Elnézve a bye week utáni sorsolást, hááááát. :rolleyes:
Nagyon jól jönne az első győzelem.

(A bye week utáni Ravens elleni meccsen úgy döntök, hogy kívül maradok, akármi lesz annak a meccsnek az eredménye, örülni fogok. 😊 😀 )

Nem tudom ki mit vár a mai meccstől.
Én szoros győzelmet. 😊