Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
idáig nem írtam mert nem volt kedvem, ez a 3 bukott OT (Bills,Dawgs,Bills) megviselt 😕

nehéz ügy lesz a draft mert:
nincs igazán jó pro style QB idén (Luck nem jön ki sztem+ még egy Cardinal kinek hiányzik? 😊 Locker nekem nem túl meggyőző,Malett sem ha kijön...
OT nem nagyon akad legalábbis az első körben, tehát egy pass rusher kéne abból van azért!

a két kezdő ILB botrányos, nekem POZ mellett A.Davis játéka is tetszik rájuk lehetne építeni!

de hát mint tudjuk, playmakereket keresünk bármi lehet 😛



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Ebben az egyébként nem egyszerű rendszerben, amelyben egyébként igenis elfér még egy vertikális elkapó...Helmut Zimmer
Szóval burkoltan arra célzol, hogy Moss elférne itt. De kérdem én, kinek a helyén?

Evans? Igazi deep threat, mióta Fitz irányít, szállítja a TD-ket, és végre használjuk is rendesen. Ráadásul nemcsak hosszabb passzoknál lehet alkalmazni, a darálóban is el tudja kapni a lasztikat a pálya közepén.
Johnson? Első éve nem epizodistaként, és már Mouldshoz és Reedhez hasonlítják, nem alaptalanul! Óriási lehetőségek vannak benne.
Parrish? Te mondtad, hogy megértük azt is, hogy elkapó lett. És nem is rossz slotban, kulcsfontosságú elkapásokat produkál

És akkor még nem beszéltünk az egyik kis kedvencemről, David Nelsonról, aki óriási steal lehet idővel.Hungarian Bill
Nem hasonlítanám a srácokat Randy Mosshoz. Rettenet jól érezné magát ebben a rendszeben. (Kár, hogy a csapatban nem). Fríwéj ráut! Nem csodálom, hogy a jó öreg WC mark II-ben hülyét kapott! 😀 😂
Tragikus lenne, tényleg egy olyan elkapó brigád, amellyel félidei elemzés után brutálisan át lehet helyezni a játékok súlypontját.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ez nem erről szól, ez Ten Orcs kollega szimpla zrikálása!!!!!Helmut Zimmer
Ok csak tényeket közöltem 😊dande
Semmi gond, de nyitott kapukat döngetsz! További részletekért Steelers topic a mai termés. 😊 😀 😂

Tenorcs! Ne haragudj nem hagyhattam ki! 😊 Barátság megmarad 😉Helmut Zimmer
Én se hagytam volna ki, az biztos 😀
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Ha jól tudom már 49-rs behúzta előttünk.....dande
Ez nem erről szól, ez Ten Orcs kollega szimpla zrikálása!!!!!Helmut Zimmer
Ok csak tényeket közöltem 😊dande
Semmi gond, de nyitott kapukat döngetsz! További részletekért Steelers topic a mai termés. 😊 😀 😂

Tenorcs! Ne haragudj nem hagyhattam ki! 😊 Barátság megmarad 😉
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Akkor is őt húznám be, bárki előtt!!!!!!!!!! Ti olyan méylek vagytok LB-ben, hogy jó lesz Nektek Leftivel, és Batch-val vel 😊Helmut Zimmer
Ha jól tudom már 49-rs behúzta előttünk.....dande
Ez nem erről szól, ez Ten Orcs kollega szimpla zrikálása!!!!!Helmut Zimmer
Jó, megérdemeltem 😀
De lehet jobban járnátok Gibsonnal 😀
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 615 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor is őt húznám be, bárki előtt!!!!!!!!!! Ti olyan méylek vagytok LB-ben, hogy jó lesz Nektek Leftivel, és Batch-val vel 😊Helmut Zimmer
Ha jól tudom már 49-rs behúzta előttünk.....dande
Ez nem erről szól, ez Ten Orcs kollega szimpla zrikálása!!!!!Helmut Zimmer
Ok csak tényeket közöltem 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Nem vicces 😛tenorx
Akkor is őt húznám be, bárki előtt!!!!!!!!!! Ti olyan méylek vagytok LB-ben, hogy jó lesz Nektek Leftivel, és Batch-val vel 😊Helmut Zimmer
Ha jól tudom már 49-rs behúzta előttünk.....dande
Ez nem erről szól, ez Ten Orcs kollega szimpla zrikálása!!!!!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 615 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gibsont húznám be, és nem Merrimant. 😊Helmut Zimmer
Nem vicces 😛tenorx
Akkor is őt húznám be, bárki előtt!!!!!!!!!! Ti olyan méylek vagytok LB-ben, hogy jó lesz Nektek Leftivel, és Batch-val vel 😊Helmut Zimmer
Ha jól tudom már 49-rs behúzta előttünk.....
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Én behúznám mindenképp, a jelenlegi formájában is upgrade lenne. LB-sorunkból egyedül Poz az, aki kezdő szint, a többiek más NFL-csapatnál a kezdő közelébe nem kerülnének.Hungarian Bill
Gibsont húznám be, és nem Merrimant. 😊Helmut Zimmer
Nem vicces 😛tenorx
Akkor is őt húznám be, bárki előtt!!!!!!!!!! Ti olyan méylek vagytok LB-ben, hogy jó lesz Nektek Leftivel, és Batch-val vel 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Úgy néz ki, hogy Merriman is waiverre kerül. Nah és őt se húznátok be?tenorx
Én behúznám mindenképp, a jelenlegi formájában is upgrade lenne. LB-sorunkból egyedül Poz az, aki kezdő szint, a többiek más NFL-csapatnál a kezdő közelébe nem kerülnének.Hungarian Bill
Gibsont húznám be, és nem Merrimant. 😊Helmut Zimmer
Nem vicces 😛
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Úgy néz ki, hogy Merriman is waiverre kerül. Nah és őt se húznátok be?tenorx
Én behúznám mindenképp, a jelenlegi formájában is upgrade lenne. LB-sorunkból egyedül Poz az, aki kezdő szint, a többiek más NFL-csapatnál a kezdő közelébe nem kerülnének.Hungarian Bill
Gibsont húznám be, és nem Merrimant. 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Ebben az egyébként nem egyszerű rendszerben, amelyben egyébként igenis elfér még egy vertikális elkapó...Helmut Zimmer
Szóval burkoltan arra célzol, hogy Moss elférne itt. De kérdem én, kinek a helyén?

Evans? Igazi deep threat, mióta Fitz irányít, szállítja a TD-ket, és végre használjuk is rendesen. Ráadásul nemcsak hosszabb passzoknál lehet alkalmazni, a darálóban is el tudja kapni a lasztikat a pálya közepén.
Johnson? Első éve nem epizodistaként, és már Mouldshoz és Reedhez hasonlítják, nem alaptalanul! Óriási lehetőségek vannak benne.
Parrish? Te mondtad, hogy megértük azt is, hogy elkapó lett. És nem is rossz slotban, kulcsfontosságú elkapásokat produkál

És akkor még nem beszéltünk az egyik kis kedvencemről, David Nelsonról, aki óriási steal lehet idővel.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Úgy néz ki, hogy Merriman is waiverre kerül. Nah és őt se húznátok be?tenorx
Én behúznám mindenképp, a jelenlegi formájában is upgrade lenne. LB-sorunkból egyedül Poz az, aki kezdő szint, a többiek más NFL-csapatnál a kezdő közelébe nem kerülnének.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Úgy néz ki, hogy Merriman is waiverre kerül. Nah és őt se húznátok be?
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Szerintetek elképzelhető a QB draft idén vagy a következő évben?Fitzpatrickben van annyi, hogy hosszútávon megoldja a posztot?aztec
Ez egy jó kérdés, ha Fitz továbbra is így játszik, akkor nehezen tartom valószínűnek a QB-draftot akár most, akár két éven belül. Ne felejtsük, hogy még ittvan Brohm, akit Gailey sokra tart, és mindenképp meg szeretne nézni, valamint Brown is visszajött, őróla is azt mondták, hogy van benne potenciál, de egyelőre a vad hajtásokat le kell róla vágni.Hungarian Bill
Hello!
Alapvetően egyetértek HB-vel.

Bizakodó vagyok. Ez a mi 0-7 es rettenetes eredményünk nem mond el sokat arról, hogy már nem vagyunk annyira rettenetesen rosszak. Két pokoli kemény ellenféltől kaptunk ki drámai körülmények között. Lehet pechre fogni, de nem az volt. A KC Arrowheadben brutál, ez az eredmény kész csoda, meg szívós küzdelem.

Ami a QB draftot illeti.
Ugye teljes igazság nincs. Nagyon nehéz ügy ez az 1/1! Elcserélni nem tudod, mert mire...nem is nagyon akarod.... Így kezdődik a teljes renováció. Ha elcseszed, akkor a legnagyobb lehetőséget cseszted el. 1/1 nem toldozás-foldozásra való...

Ha 1/1, akkor arra illik a class legjobb játékosát behúzni, ráadásul olyan srácot, aki köré lehet csapatot építeni. 1/1-re nagyon mást húzni, hát lehet, csak nem biztos, hogy szabad. Azt is látni kell, hogy szenzációs Franchise QB-ra nem garancia az 1/1, illetve később is lehet olyan fantasztikus tehetséget húzni, akiből, ha adottak a fejlődés lehetőségei , igazán meghatározó játékos válhat. (Edzői kar szerepe hihetetlen, ezt persze mindenki tudja).

Fitz most nem játszott jól. Viszont ez elég relatív, mert így is haladtunk, és már meccsek óta haladunk, harcolunk.
5 meccs 12 TD 5 int, 91-es rating, 160 futott yard. A falunkat is kozmetikázza. Nagy kérdés a vasárnapi meccs. A macik pihenőből jönnek, nyilván valamin hegesztenek most is, hogy a meredek zuhanást megállítsák. Én mégis azt érzem, hogy most meg lehetne...kellene verni őket. HA esetleg Fitz tudná tartani ezt a formát, és biztosítaná a haladást, és tovább javulgatna a többi csapatrész is, akkor... akkor meg tudnánk fogni annyi mérkőzést, hogy ne mi legyünk az 1/1, mert az utóbbi pár mérkőzés alapján nem mi vagyunk a legrosszabb csapat, ráadásul mi a rossz mérleg ellenére is küzdünk hajtunk, akarunk, kúszunk-mászunk, nem úgy, mint sok nálunk jobb legénységgel bíró gárda, amelyek teljes apátiába és káoszba zuhantak.

Be kell látni, hogy azon NFL elemzőknek, akik azt mondták Gailey így vagy úgy de megoldja a támadó játékot, úgy tűnik igazuk volt. Ebben az egyébként nem egyszerű rendszerben, amelyben egyébként igenis elfér még egy vertikális elkapó, működik Fitz.
Morálisan is nehéz, mert Fitznél nem érdemli meg, hogy elveszítse az állását, illetve úgy játsszon, hogy mögötte ül egy 1/1 es QB...átmenetileg...
Amúgy is nehéz, mert nem QB poszton vérzünk, sokkal nagyobb problémáink vannak konkrétan a teljes LB sorban Olineban, stb. 1/1 re persze húzhatunk OLB-t, ilb-t csak furán néznek megint ránk.

Kincstári optimizmusom szerint nem leszünk 1/1, de ha igen, akkor igen van valószínűsége, hogy a class legjobb QB-ját húzzuk be.....szerintem
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Akkor Andrew Luckot nem draftoljátok 2 év múlva 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Szerintetek elképzelhető a QB draft idén vagy a következő évben?Fitzpatrickben van annyi, hogy hosszútávon megoldja a posztot?aztec
Ez egy jó kérdés, ha Fitz továbbra is így játszik, akkor nehezen tartom valószínűnek a QB-draftot akár most, akár két éven belül. Ne felejtsük, hogy még ittvan Brohm, akit Gailey sokra tart, és mindenképp meg szeretne nézni, valamint Brown is visszajött, őróla is azt mondták, hogy van benne potenciál, de egyelőre a vad hajtásokat le kell róla vágni.
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Szerintetek elképzelhető a QB draft idén vagy a következő évben?Fitzpatrickben van annyi, hogy hosszútávon megoldja a posztot?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Bár jól hangzó ajánlat, szerintem Nektek mégsincs rá szükségetek..
Az elkapóitok jók és nem balhésak, a qb sem rossz... neeem, nektek most nem Moss kellCollapo
Egyetértek. Bár marketing-szempontból lehet jó lenne, sok szurkoló venne miatta jegyet legalább 2-3 hazai meccs erejéig, ez a szezon már úgyis elúszott. Viszont az elkapóbrigáddal semmi baj nincsen, a már említett 3 elkapó mellett még David Nelson is jó, kíváncsi vagyok, belőle mit tudnak kihozni, mert potenciál van a srácban.

Szerintem az Owens-ügyletből tanulva nem fogunk claimet dobni Mossra.
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Bár jól hangzó ajánlat, szerintem Nektek mégsincs rá szükségetek..
Az elkapóitok jók és nem balhésak, a qb sem rossz... neeem, nektek most nem Moss kell

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
gsn 3 548
Érdeklődünk Moss iránt?

http://blogs.buffalobills.com/2010/11/01/randy-moss-interest/

Durva lenne...Hungarian Bill
Csak egy claimet kell benyújtani, és idénre a Billsé (mint legrosszabb mérlegű csapaté) a jelenlegi fizetéséért. Kihagyhatatlan lehetőségnek tűnik.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Érdeklődünk Moss iránt?

http://blogs.buffalobills.com/2010/11/01/randy-moss-interest/

Durva lenne...
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Kemény, izgalmas meccset játszottatok már megint...
és az elmúlt két héten is győzelmet érdemeltetek volna...
A kapufa, nos igen, az szívás... de két előkelő csapatot szorítottatok
meg az elmúlt két hétben, a bye után...
Hamarosan meglesz az eredménye...
Sok sikert
(amúgy többnyire a Ti meccseteket néztem és hasonló mód ugrabugráltam
meg infarktuskodtam, mintha a saját meccsünk lett volna, thx)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nem rossz ez a Bills annyira, mint amennyire szarul áll.
Az, hogy szétfutottuk a defenset, az rendben van. Mert a Chiefs szétfutotta eddig azt aki rosszul védekezik futás ellen, és azt is aki jól. Ez van. Nagyjából ezt tudjuk.

De egyébként a csapat rossz volt. 😛 Eleinte tényleg, nem mondhatom hogy nem. De azért a végén látszott, hogy tud a Bills játszani. Főleg passzolni, de az teljesen rendben van egy pass happy ligában. Ma már futással nehezebb nyerni. Ma is látszott.

És a defense sem atom, de lenne benne fantázia. Fel lehetne ezt építeni, csak nekem úgy tűnt nem is igazán tudják ,hogy mit is játszik a védelem? Nincs stílusa. Pedig ki kell valamit választani, mert ez így pont semmire nem jó. És a Front7 gyengesége meghatároz mindent ma már. Ha ott nem bírod, legyűrnek. De tényleg sokszor inkább a tanácstalanság volt a gond, mintha egyesek nem tudták volna, hogy most merre is induljanak? Ez pedig edzőhiba legtöbbször.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 264 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vigasztaljon a tudat; hogy jelenleg a Bills jobb CSAPATOT alkot mint pl. Cowboys....Sajnálom hogy nem lett meg legalább az X.