Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Megvertük magunkat!!! 😀 😂Helmut Zimmer
Na ez az, ami ismerős.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Jajj Istenem... És megint közel voltunk, és megint bukta. Immáron a 8. Várjunk még ezzel a "Fitz a megváltó" dologgal... Én becsülöm benne, hogy kötélből vannak az idegei, és nem fél double coverage-be se dobni a labdát, de mindig a legszarabbkor dobja azt a picket. A másodikért nem hibáztatom, az már minden mindegy volt, de 1st&10-re nem biztos, hogy ekkora rizikót kéne vállalni. Valamint továbbra is idegesít, hogy passzal nyitjuk meg a futást, de az mégjobban, hogy ezt még Chan is elismerte a héten valamelyik nyilatkozatában. A védelmünk a második félidőre feljavult, reméljük Merriman a jövő héten dob valamit a még továbbra se túl fényes pass rushon. Egyébként ma begyűjthettünk volna legalább 2 interceptiont, de hát igaz a mondás, hogy a DB azért DB, mert nem elég jó WR-nek. Lindi kihagyott XP-je csak hab volt a tortán... Sebaj, van ilyen. Folytassa, Buffalo!Hungarian Bill
De most komolyan... Szerencsétlen Fitz egész évben annyit bakizik, mint az eddigi irányítóink egy negyed alatt, és azonnal belekötsz!
Senki nem mondta, hogy megváltó, csak Sporival néha próbálunk örülni a kis örülni valóknak! 0-8-hoz mérten.
Csak fala, és futója nincs, és a D sem segíti. Nem franchise QB, de QB, és viszi a támadósort!
Hidd el nem ő akart 50 feletti passzkísérlettel zárni. Elkúrta az Intnél, de alapvetően a playhívás volt teljes gyász. Kb 10 éve az első biztató QB nálunk Maciszurkoló fordulattal élve...Megvertük magunkat!!! 😀 😂
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
51 passzkisérlet! Elképesztő!

De kár volt azért az Intért... borzasztóan rossz hívás volt. Nem becsültük meg a lasztit 😕
A másik dolog, hogy, ha nem húzunk QB-t, akkor kell dolgozni még Fitz dobásain. Sajnos sok a rövid laszti.

Kár ezért a meccsért, nyerhető lett volna! 0-8...sajnos. A D fertelmes! Ezt a Bears O falat szanaszét kellett volna szaggatni. Sebaj, majd legközelebb!Helmut Zimmer
DEF
0 sack
0 INT

egy rosszabb O-Line ellen is csak hurry van, ez gáz!

a futást fogtuk de a macik elég szarok futásban...

Fitz meg kulcs playekben dobál INT-et ,na ezért nem nyerünk....



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Jajj Istenem... És megint közel voltunk, és megint bukta. Immáron a 8. Várjunk még ezzel a "Fitz a megváltó" dologgal... Én becsülöm benne, hogy kötélből vannak az idegei, és nem fél double coverage-be se dobni a labdát, de mindig a legszarabbkor dobja azt a picket. A másodikért nem hibáztatom, az már minden mindegy volt, de az elsőnél, 1st&10-re nem biztos, hogy ekkora rizikót kéne vállalni. Valamint továbbra is idegesít, hogy passzal nyitjuk meg a futást, de az mégjobban, hogy ezt még Chan is elismerte a héten valamelyik nyilatkozatában. A védelmünk a második félidőre feljavult, reméljük Merriman a jövő héten dob valamit a még továbbra se túl fényes pass rushon. Egyébként ma begyűjthettünk volna legalább 2 interceptiont, de hát igaz a mondás, hogy a DB azért DB, mert nem elég jó WR-nek. Lindi kihagyott XP-je csak hab volt a tortán... Sebaj, van ilyen. Folytassa, Buffalo!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
51 passzkisérlet! Elképesztő!

De kár volt azért az Intért... borzasztóan rossz hívás volt. Nem becsültük meg a lasztit 😕
A másik dolog, hogy, ha nem húzunk QB-t, akkor kell dolgozni még Fitz dobásain. Sajnos sok a rövid laszti.

Kár ezért a meccsért, nyerhető lett volna! 0-8...sajnos. A D fertelmes! Ezt a Bears O falat szanaszét kellett volna szaggatni. Sebaj, majd legközelebb!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Tévedtem, :/
Megérdemeljük az 1/1-et. DC-t kell húzni! 😀
Edwards nem érti ezt a játékot. Kiváncsi vagyok, hogy Gailey, mikor dobja ki.

Azt sem nagyon tudom persze, hoyg futójáték nélkül meddig juthatunk!!! Ha valaki azt mondja nekem a szezon előtt, hogy Fitz a hátán viszi a csapatot kiröhögöm.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gameday az amúgy szimpatikus Bears ellen. 😊

Én is nagyon remélem, hogy Cutler sokat fog hibázni, mi pedig ezeket ki tudjuk majd használni.
A Bears OL teljesítménye igencsak szerény, jó lenne, ha nemcsak Cutler önmaga rontana el egy passzt, hanem a védelem is betudná zavarni...

Fitzire nagyon kíváncsi vagyok, hogy a nem éppen erős Bears secondary ellen mennyire tudja majd kamatoztatni tudását, és hogy a fal, mennyire tudja majd megvédeni Urlacheréktől.

Én bizakodó vagyok. Az elmúlt 2 meccsen rohadt nagy pechünk volt, de a szerencse forgandó. Ismét szoros meccset várok, de most ezúttal mi nyerünk! 😊

GO BILLS!
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Gameday!!!

Nagyon kíváncsi leszek mit hozunk össze a Bears ellen. A front 7-jük eléggé bika, viszont a secondary egyáltalán nem áll szilárd lábakon náluk, Fitz kíváncsi vagyok, hogy ki fogja-e ezt használni (persze a falnak is figyelni kell a rengeteget blitzelő Chicagóra). Sajnos a mai meccs sem Jacksoné lesz, én legalábbis úgy érzem, sokkal inkább az elkapók villoghatnak. Ami a labda másik oldalát illeti, Cutlert nagyon könnyen hibára lehet kényszeríteni, egy jó Merriman most úgy kellene, mint egy falat kenyér. De hát maximum az oldalvonalról tudja majd megfélemlíteni Jayt. Ennek ellenére Cutler az az irányító, aki siettetés nélkül is képes blőd döntésekre, szóval úgy gondolom, fogjuk gyarapítani a pickjeink számát. Csak az Offensen múlik, hogy a turnovereket pontokra váltsuk!

Úgy érzem, most meglehet a W, de ehhez ugyanolyan csupaszív játék kell, mint az előző két meccsen! És annak is örülök, hogy végre Torontóban nem egy csoportriválissal játszunk, bár ennek idén nem sok jelentősége van...Hungarian Bill
Mindenképp szoros meccs lesz. Ti ha lehet mondani jó passzban vagytok, mi nem annyira, de a bye week segíthetett nekünk. Ellenetek még a gyér futójátékunk is villoghat (esetleg). A Bills O - Bears D csata pedig érdekes lesz. 1-2 drivet mi ált simán beszopunk, a többi 6-8at meg legyilkoljuk. Tőlünk is kellenek a turnoverek. Briggs visszatérése remélem dob a dolgokon.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Gameday!!!

Nagyon kíváncsi leszek mit hozunk össze a Bears ellen. A front 7-jük eléggé bika, viszont a secondary egyáltalán nem áll szilárd lábakon náluk, Fitz kíváncsi vagyok, hogy ki fogja-e ezt használni (persze a falnak is figyelni kell a rengeteget blitzelő Chicagóra). Sajnos a mai meccs sem Jacksoné lesz, én legalábbis úgy érzem, sokkal inkább az elkapók villoghatnak. Ami a labda másik oldalát illeti, Cutlert nagyon könnyen hibára lehet kényszeríteni, egy jó Merriman most úgy kellene, mint egy falat kenyér. De hát maximum az oldalvonalról tudja majd megfélemlíteni Jayt. Ennek ellenére Cutler az az irányító, aki siettetés nélkül is képes blőd döntésekre, szóval úgy gondolom, fogjuk gyarapítani a pickjeink számát. Csak az Offensen múlik, hogy a turnovereket pontokra váltsuk!

Úgy érzem, most meglehet a W, de ehhez ugyanolyan csupaszív játék kell, mint az előző két meccsen! És annak is örülök, hogy végre Torontóban nem egy csoportriválissal játszunk, bár ennek idén nem sok jelentősége van...
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
csupa jó hírek :cool: kiváncsi leszek!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Ráadásul most látom, hogy Green IR-re került. Nem kívánok senkinek sem IR-t, de Green nem tudott felnőni a feladathoz, és akkor még finoman fogalmaztam...
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Lights out in Buffalo -> asszem Helmut évek óta ezt mondogatja 😀szaba
Ja!
Figyi Szaba, mennyire egészséges ez a derék ember??
Köszi!Helmut Zimmer
Azt mondják, hogy most már kigyógyult a lényeges bajokból. Azt már biztosra veszem, h sosem lesz a régi, de ha még tudna párat villantani, sokat dobna rajtatok.szaba
kokszot mellékeltek hozzá? 😀

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Köszi Szaba 😉Helmut Zimmer
Neked bármit 😛szaba
Hogy is mondta Wolf a Ponyvaregényben ??? 😀


Na király, jön Merriman, ez legalább akkora jrlrntőséggel bír, mint egy gyílkos Sex Pistols koncert 2010-ben 😛
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Köszi Szaba 😉Helmut Zimmer
Neked bármit 😛
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Köszi Szaba 😉
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Lights out in Buffalo -> asszem Helmut évek óta ezt mondogatja 😀szaba
Ja!
Figyi Szaba, mennyire egészséges ez a derék ember??
Köszi!Helmut Zimmer
Azt mondják, hogy most már kigyógyult a lényeges bajokból. Azt már biztosra veszem, h sosem lesz a régi, de ha még tudna párat villantani, sokat dobna rajtatok.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Lights out in Buffalo -> asszem Helmut évek óta ezt mondogatja 😀szaba
Ja!
Figyi Szaba, mennyire egészséges ez a derék ember??
Köszi!Helmut Zimmer
Szerintem fél lábbal is jobb a Kelsay-Torbor párosunknál... Örülök neki nagyon!Hungarian Bill
...az volt a balfasz, aki kitalálta, hogy Kelsay legyen OLB... mindegy lejárt lemez...
Semmit sem várok már Merrimantől 😕 Fogalmam nincs, milyen állapotban van! 1.8 pénz, végülis, ha a futás ellen picit kisegít minket (soha nem hittem volna, hogy Vele kapcsolatban ezt mondom), akkkor már jó, megérte!
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Lights out in Buffalo -> asszem Helmut évek óta ezt mondogatja 😀szaba
Ja!
Figyi Szaba, mennyire egészséges ez a derék ember??
Köszi!Helmut Zimmer
Szerintem fél lábbal is jobb a Kelsay-Torbor párosunknál... Örülök neki nagyon!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Lights out in Buffalo -> asszem Helmut évek óta ezt mondogatja 😀szaba
Ja!
Figyi Szaba, mennyire egészséges ez a derék ember??
Köszi!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
És Merriman jönni is fog, tehát nem holdoutol.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Lights out in Buffalo -> asszem Helmut évek óta ezt mondogatja 😀
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
Merriman érkezését majdnem biztosra írják.tenorx
ESPN-en most mondták be, hogy biztos
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Merriman érkezését majdnem biztosra írják.
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
ok igazad van, de nem pro style QB sincs igazán az első körben akit ide hozhatnánk a tuti falunk mögé 😉



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
idáig nem írtam mert nem volt kedvem, ez a 3 bukott OT (Bills,Dawgs,Bills) megviselt 😕

nehéz ügy lesz a draft mert:
nincs igazán jó pro style QB idén (Luck nem jön ki sztem+ még egy Cardinal kinek hiányzik? 😊 Locker nekem nem túl meggyőző,Malett sem ha kijön...
OT nem nagyon akad legalábbis az első körben, tehát egy pass rusher kéne abból van azért!

a két kezdő ILB botrányos, nekem POZ mellett A.Davis játéka is tetszik rájuk lehetne építeni!

de hát mint tudjuk, playmakereket keresünk bármi lehet 😛BillsFan
Annyira megértelek Tesó!

QB draft téma: ... Klózen ugye pró-sztájl volt... Sam meg...nem! Mondhatom, de zongorázni, sőt dobolni is tudnám a különbséget !!!
Az a tanmese nyílván megvan, amikor a farkas egy nap irgalmatlanul megveri Nyuszikát, mert valamit 50x elmagyráz, és Nyuszika még mindig nem, érti... Nyuszika miután nem tudja túltenni magát az őt ért igazságtalanságon, éveken át gyúr, templomot épít a testéből, valamint távolkeleti harcművészeteket tanul. Csak a bosszú élteti. Eközben a farkas melózik, meló után berúg, hajtja a csajokat. 4 év telik így el, amikor a farkas megy haza a melóból, de az erdő egyik tisztásán útját állja Nyuszika, és a következőt mondja,? "Farkas, most megfizetsz minen olyan gonoszságért, amelyet az edei ksállatok ellen elkövettél...neked annyi" Ezzel Nyuszika neki ront a farkasnak. A heroikus küzdelem kb 5 pillanatig tart, mert a farkas ismét beleállítja a földbe... mert a farkas egy farkas, ő viszont csak egy kigyúrt nyú. Na így vagyok én ezzel a pro-style dologgal... Mindig van valami mondás! Nyílván számít a rendszer ismeret, de az az egyetlen, ami tanulható, a többi nem! (nem akarom bántani Klózent, szerintem csak nem jó helyen van).
...szerintem!!!!