Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Free-agent RB Quinton Ganther plans to sign today with the Buffalo Bills.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Még egy hét és oda a nyeretlenség.
Ha minket nem vertek meg akkor senkit.
Nyugi,nem hagyjuk,hogy beállítsátok a rekordunkat.
Az csak a miénk.Bazzani
Ez egy igen érdekes meccs lesz...

A 2 legszerencsétlenebb, legpechesebb csapat játszik egymással.

Remélem is, hogy nem lesz rekordbeállítás... :rolleyes:
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Még egy hét és oda a nyeretlenség.
Ha minket nem vertek meg akkor senkit.
Nyugi,nem hagyjuk,hogy beállítsátok a rekordunkat.
Az csak a miénk.

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Fitz-ről tavalyról nem volt túl jó volt a véleményem, de most ő az utolsó lenne akit szídnék...

A lehetőségekhez képest jól nyomja, nem elit QB és nem is lesz az!

Én annak is örülök hogy szoros meccseket játszunk és látok OFF a pályán!BillsFan
jó... a nem elit QB-közt van két típus
a.) oda dobja, ahova akrja, de borzasztó döntéseket hoz... .
b.) nem dobja oda ahova akrja, de egyébként jó döntéshozó, jó vezér, akár mondható, hogy ...zsugás.
Fitz esze nagyon a helyén van. Jó, persze hívtak neki egy mély optiont, amit el is szúrt, de azért mostanában úgy megyünk at a komolyabb védelmeken, ahogy egy jól összeszokott brigád, hangsúlyoznám, hogy futójáték nélkül tesszük ezt.
Gyerekek ez nem megy, csak ha a qb okos srác. Brady nem dobott így 2002-ben. Mit csinált? Hülyére gyakorolta magát!
Fitznek is hülyére kell magát gyakorolnia...
Lehet belőle még nagyon jó kis irányító!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
oopsz tényleg, de olyan pici volt hogy észre sem vettem 😛

olvasod Kelly írásait?

Nekem nagyon tetszik, remélem egyszer újra ő irányithatja majd a csapatot!BillsFan
Persze, olvasom Remélem én is, hogy így lesz!

Dave! Nem kell megmagyarázni.Helmut Zimmer
Nem is akartam, csak a véleményemet írtam le, bár lehet hogy neked bármit írhatnék 😉 😀davemayer
Ezt kb. jól érzed 😛 😀
Amúgy nincs harag! 😊
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nem lesz 0-16.

Nem létezik, hogy végig ekkora pechünk legyen.

Annyira azért a szerencse forgandó!

Biztos lesz olyan meccs, ahol szarabbul játszunk majd, mint az elmúlt 3 meccs valamelyikén, de megnyerjük.Vrijbloed
biztos vagyok benne hogy nem lesz 0-16, nem véletlenül nem hallottam még egyszer sem veletek kapcsolatban ezt. Ha visszaemlékszem féltávnál már a Miamira és a Detroitra is rásütötték hogy esélyes, nálatok erről szó nincs.davemayer
Én sem olvastam semmi ilyesmit. Mondjuk 0-8-nál biztos lesz 1-2 ember, aki nem bír majd megülni a fenekén, és bedobja majd direktbe a témát.
De ettől még marha messze vagyunk, erre én nem látok reális esélyt. Ahogyan más sem.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 363 — "Grammar maci"
Nem lesz 0-16.

Nem létezik, hogy végig ekkora pechünk legyen.

Annyira azért a szerencse forgandó!

Biztos lesz olyan meccs, ahol szarabbul játszunk majd, mint az elmúlt 3 meccs valamelyikén, de megnyerjük.Vrijbloed
biztos vagyok benne hogy nem lesz 0-16, nem véletlenül nem hallottam még egyszer sem veletek kapcsolatban ezt. Ha visszaemlékszem féltávnál már a Miamira és a Detroitra is rásütötték hogy esélyes, nálatok erről szó nincs.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 363 — "Grammar maci"
😊 Spencer Johnsonnak volt Sackje, abból lett a fumble is!!!Helmut Zimmer
oopsz tényleg, de olyan pici volt hogy észre sem vettem 😛

olvasod Kelly írásait?

Nekem nagyon tetszik, remélem egyszer újra ő irányithatja majd a csapatot!BillsFan
Persze, olvasom Remélem én is, hogy így lesz!

Dave! Nem kell megmagyarázni.Helmut Zimmer
Nem is akartam, csak a véleményemet írtam le, bár lehet hogy neked bármit írhatnék 😉 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nem lesz 0-16.

Nem létezik, hogy végig ekkora pechünk legyen.

Annyira azért a szerencse forgandó!

Biztos lesz olyan meccs, ahol szarabbul játszunk majd, mint az elmúlt 3 meccs valamelyikén, de megnyerjük.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Fitz-ről tavalyról nem volt túl jó volt a véleményem, de most ő az utolsó lenne akit szídnék...

A lehetőségekhez képest jól nyomja, nem elit QB és nem is lesz az!

Én annak is örülök hogy szoros meccseket játszunk és látok OFF a pályán!BillsFan
Persze, én is örülök neki, hogy szoros meccseket játszunk ("Fitzpatrick: the man who makes losing exciting"), sőt, jobban belegondolva abba, hogy egyáltalán a Buffalo Bills meccset játszik az NFL-ben. Csak mikor majd visszaemlékszünk a neadj'Isten 0-16-os szezonra, akkor az fog megmaradni bennünk, hogy nem nyertünk egy meccset sem 😕
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Fitz-ről tavalyról nem volt túl jó volt a véleményem, de most ő az utolsó lenne akit szídnék...

A lehetőségekhez képest jól nyomja, nem elit QB és nem is lesz az!

Én annak is örülök hogy szoros meccseket játszunk és látok OFF a pályán!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
😊 Spencer Johnsonnak volt Sackje, abból lett a fumble is!!!Helmut Zimmer
oopsz tényleg, de olyan pici volt hogy észre sem vettem 😛

olvasod Kelly írásait?

Nekem nagyon tetszik, remélem egyszer újra ő irányithatja majd a csapatot!BillsFan
Persze, olvasom Remélem én is, hogy így lesz!

Dave! Nem kell megmagyarázni.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
olvasod Kelly írásait?

nekem nagyon tetszik, remélem egyszer újra ő irányithatja majd a csapatot!BillsFan
Én is... Kelly to Evans... Kelly to Johnson... :cool:

Najó, azért ennyire nem lesújtó a véleményem Fitzről, sőt, alapjában véve nem is lesújtó, bírom nagyon, mert jó szezont fut, csak az fog megmaradni az emberekben, hogy ő sem tudta győzelemre vinni a csapatot, és nem az, hogy meccsenként 300 yardokat passzolt és ficánkolt vele az O...
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 363 — "Grammar maci"
Na ez az, ami ismerős.szaba
nekem is, sőt a mai teljesítményünkre is igaz lett volna ha nincs az az Int és abból a TD. Ha ott pontot szereztek akkor sztem nem kelünk már fel a padlóról egy (tegyük hozzá) az első félidőben már megnyerhető meccsen. Ma Cutler is jó volt, ha olyan lett volna a playcallingunk mint az elmúlt 2 meccsen most ti örülhettek.davemayer
De Ti mindig ezt a lemezt nyomjátok! Mindegy!Helmut Zimmer
Ez valószínűleg azért lehet így mivel veret minket a OL-unk, ami ugye köztudottan a "mi" részünk ergo veretjük magunkat minden meccsen amikor kikapunk 😉 😛 😂

Komolyra fordítva a szót ha ma kikaptunk volna ellenetek kevésbé lehetne okolni a mi Oket inkább ti nyertétek volna meg mint mi elvesztettük. Nem így lett az INT miatt, amit ugye kihasznált az Oünk így fordult meg a javunkra a meccs. Az emberben egyedül azért merült fel a "veretés" esélye mivel komolyabb előny helyett egállal mentünk félidőre és amikor újra megvolt az előny sikeresen fordítottatok. Jó csapat a Bills, nem tükrözi az erejét a 0-8 ezt mindenki látja a ligában, lesz itt W is, úgyhogy hajrá

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
😊 Spencer Johnsonnak volt Sackje, abból lett a fumble is!!!Helmut Zimmer
oopsz tényleg, de olyan pici volt hogy észre sem vettem 😛

olvasod Kelly írásait?

nekem nagyon tetszik, remélem egyszer újra ő irányithatja majd a csapatot!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
ha nem Torontóban van a meccs ezt behúzzuk!!!BillsFan
Nekem is ez volt az érzésem...
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
nehéz lesz bárkit is megverni, de talán otthon sikerül!

ha nem Torontóban van a meccs ezt behúzzuk!!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
😊 Spencer Johnsonnak volt Sackje, abból lett a fumble is!!!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ááájjj, zsinórban harmadik hárompontos vereség, ez már nagyon kiakaszt...

Vártam, hogy a D idézőjelben bedarálja egy kicsit az OL-t és vele Cutlert, de se sack, se INT... :/

De tuti szerzünk 3-4 W-t a szezonban, ebben biztos vagyok.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Megvertük magunkat!!! 😀 😂Helmut Zimmer
Na ez az, ami ismerős.szaba
nekem is, sőt a mai teljesítményünkre is igaz lett volna ha nincs az az Int és abból a TD. Ha ott pontot szereztek akkor sztem nem kelünk már fel a padlóról egy (tegyük hozzá) az első félidőben már megnyerhető meccsen. Ma Cutler is jó volt, ha olyan lett volna a playcallingunk mint az elmúlt 2 meccsen most ti örülhettek.davemayer
De Ti mindig ezt a lemezt nyomjátok! Mindegy!
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 363 — "Grammar maci"
Megvertük magunkat!!! 😀 😂Helmut Zimmer
Na ez az, ami ismerős.szaba
nekem is, sőt a mai teljesítményünkre is igaz lett volna ha nincs az az Int és abból a TD. Ha ott pontot szereztek akkor sztem nem kelünk már fel a padlóról egy (tegyük hozzá) az első félidőben már megnyerhető meccsen. Ma Cutler is jó volt, ha olyan lett volna a playcallingunk mint az elmúlt 2 meccsen most ti örülhettek.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
[/Nem franchise QB, de QB, és viszi a támadósort!Helmut Zimmer
Ezt aláírom. Backupnak tökéletes, sőt, egy 1-2 éves "átmeneti" QB-nak is az lehet. De nem franchise. Persze a playhívást is lehet kritizálni, sőt, kell is! Abszurdum ennyi passzkísérlet.Hungarian Bill
Na jó én abbahagytam
a. út -> Eke vassal...
b. út -> Rád hagyom...

A Backup és a Franchise QB közt van egy-két fokozat 😛
Franchise az kb Rivers, Manning, Brees...Brady. Backup meg Charlie W, aki 5 yard alatt megdobta élete 1. éles Intjét 1. éles meccsén, és most küldi a Seahawksot pokolra a Qwestfielden! 😂
Mindegy is!

Jimmy! Egyetértünk!
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Ezt akartam írni. ha ő nincs, ez a meccs eldől a 3. negyedben. És ahhoz képest, hogy én az év elején milyen botrányos teljesítményt vártam, a támadófal se rossz (bár az én szemem a mackó falhoz van szokva, hozzájuk képest azért....). Futójáték nincs, védelem botrány (tavalyhoz képest). Fitz megérdemli a bizalmat, nem rajta múlik szerintem sem. Első meccs idén, amikor több INT-et dobott, mint TD-t, az egyik ráadásul kétségbeesett helyzetben jött, és ez rossz?füligjimmy
Jimmy, nekem az a bajom (lehet csak én vagyok ennyire maximalista), hogy Fitz viszi-viszi a hátán a csapatot, aztán a győzelem kapujában elböszmézi (mint az utóbbi két hétben), persze hathatós edzői segítséggel. Ez idegesít nagyon. Ebben kevésbé van benne ő, mint az edző, de hát azt kell tenni amit az edző mond, kivéve ha Peyton Manningnek hívnak.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
[/Nem franchise QB, de QB, és viszi a támadósort!Helmut Zimmer
Ezt aláírom. Backupnak tökéletes, sőt, egy 1-2 éves "átmeneti" QB-nak is az lehet. De nem franchise. Persze a playhívást is lehet kritizálni, sőt, kell is! Abszurdum ennyi passzkísérlet.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
De most komolyan... Szerencsétlen Fitz egész évben annyit bakizik, mint az eddigi irányítóink egy negyed alatt, és azonnal :Helmut Zimmer
Ezt akartam írni. ha ő nincs, ez a meccs eldől a 3. negyedben. És ahhoz képest, hogy én az év elején milyen botrányos teljesítményt vártam, a támadófal se rossz (bár az én szemem a mackó falhoz van szokva, hozzájuk képest azért....). Futójáték nincs, védelem botrány (tavalyhoz képest). Fitz megérdemli a bizalmat, nem rajta múlik szerintem sem. Első meccs idén, amikor több INT-et dobott, mint TD-t, az egyik ráadásul kétségbeesett helyzetben jött, és ez rossz?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson