NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
JJ!

Tudom még korai, de kit látsz jövőre a Drafton, top 3-4 OLB-nek, illetve ILB-nek.

Köszi üdv

HHelmut Zimmer
üdv

3-4-es OLB-nek Bruce Carter mondanám, a kedvencem Von Miller, de az utóbbi teljesítménye túl hektikus
3-4-es ILB-vel már nagyobb gondban vagyok már csak a poszt sajátosságai miatt is, de Kelvin Sheppard jó választásnak tűnneJJ Tiller
Sztem JJ összekeverted Cartert Robert Quinnel a NCból. Carter a Tar Heels 4-3ban 3 éve OLB-t játszik. Az 235 fontjával belőle sztem nem lesz 3-4 OLB. Inkább ILB, de valszeg marad 43 OLBnek.
Ha az 5. hely körül OLB-t akar húzni a Bills, akkor egyelőre csak Quinn jöhet szóba. Egy terminátor a srác, 6-5, 256, futás ellen is jó. Idén el volt tiltva, itt egy tavalyi összefoglalója a Virginia elleni meccsről (RDE-et játszik): http://www.youtube.com/watch?v=CNoYxbvKxXE
Akeem Ayers is jó lesz. 6-4 és 255ös súlya mellé kgyors és ügyes, plusz a UCLAben sokat játszik 2 pontos állásból. Ő még junior, de ha kijön akkor első körös lehet.
Von Miller is fasza kis játékos, ő a vékonyabb de gyorsabb vonulatba tartozik (6-3, 240), én is nagyon szeretem a játékát. Ő már most is 34es rendszerben játszik.
ILBnek meg ha Poz mellé akarsz egy állat Ted LB-t, akkor Kelvin Sheppard mellett ott van még Mark Herzlich (6-4, 245). Állat, vezér, nagy, erős, gyors, coverben is remek (idén főleg WRekkel és a TEekkel szemben játszik, amíg fel nem erősödik teljesen a rákból való kigyógyulása után). Urlacher 2.0, engem teljesen rá emlékeztet a testfelépítése és a pályán mutatott magatartása is. Idén főleg miatta néztem Boston meccseket. Nagy ász lesz és jelenleg csak 2-3. kör fordulójára vagy még lejjebb várják (persze lesz az feljebb is 😊 ).
4-3 SLB-t játszik most, ott jó lesz később is, de sztem pusztító ILb-nek is nagyon megfelel majd 3-4be. Simán el tudom képzelni nálunk is Timmons mellett a poszt-Farrior érában 😊 .
Hangman, Ohara fiatalban, gonosz, erős, alattomos, tökönverő gennyláda.Helmut Zimmer
Ezt biztos beleírja majd az önéletrjzába is 😊 😀 .


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Stevie J. egy 5000 dolláros büntetést kapott a ligától, a "why so serious" pólóért... Nevetséges kategória.Hungarian Bill
tudtam,hogy kap valamit érte,vicc....

több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 501
Stevie J. egy 5000 dolláros büntetést kapott a ligától, a "why so serious" pólóért... Nevetséges kategória.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 501
Green cut, óó yeah 😊

Amúgy Wood minden bizonnyal kezdeni fog ellenetek, a sérülése nem komoly. Urbiknak pedig nem hallottam a nevét, ami ugye mindig jó dolog 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mennyi az esély Wood felgyógyulására és h Urbik kezdjen ellenünk vasárnap?
Milyen teljesítményt nyújtott a Cincy ellen ? Köszi a választ 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
3-4-es ILB-nek Casey Matthews nem mehet el a hátsó körökben?F.Schleck
Majd megy a Packersbe a tesó mellé 😀
Amúgy Don'ta Hightower 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
3-4-es ILB-nek Casey Matthews nem mehet el a hátsó körökben?

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 592 — Érdekvédelmi terület
Lassan el kell gondolkoznotok azon, hogy lehet nem QB-t draftoltok az idén 😀aztec
az 1/1-el el fogják vinni a class összes használható QB-játJJ Tiller
JJ!

Tudom még korai, de kit látsz jövőre a Drafton, top 3-4 OLB-nek, illetve ILB-nek.

Köszi üdv

HHelmut Zimmer
üdv

3-4-es OLB-nek Bruce Carter mondanám, a kedvencem Von Miller, de az utóbbi teljesítménye túl hektikus
3-4-es ILB-vel már nagyobb gondban vagyok már csak a poszt sajátosságai miatt is, de Kelvin Sheppard jó választásnak tűnne


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Lassan el kell gondolkoznotok azon, hogy lehet nem QB-t draftoltok az idén 😀aztec
az 1/1-el el fogják vinni a class összes használható QB-játJJ Tiller
Akkor QB poszt valóban kilőve .Ez a csapat 100%, hogy nem 1/1-es lesz.
Lehet majd erősíteni a védelmen. 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 501
http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/11/22/shawne-merriman-may-never-suit-up-for-the-bills/
Merriman megsérült 😂tenorx
Azért annyira nem drámai a helyzet, hogy már most IR-re rakjuk, de lenne értelme egy olyan megoldásnak, hogy ebben a szezonban már akkor ne játsszon, offseasonban hozzuk fel (nem is kérdés, hogy Bölény marad... 😊 ), és a következő szezonkezdetre egy teljesen egészséges Merriman riogassa majd az irányítókat. Teljesen egészséges már úgy se lesz, de 90%-osan is beférne ebbe a védelembe.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/11/22/shawne-merriman-may-never-suit-up-for-the-bills/
Merriman megsérült 😂
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 170 — én ezt meguntam
Lassan el kell gondolkoznotok azon, hogy lehet nem QB-t draftoltok az idén 😀aztec
az 1/1-el el fogják vinni a class összes használható QB-játJJ Tiller
JJ!

Tudom még korai, de kit látsz jövőre a Drafton, top 3-4 OLB-nek, illetve ILB-nek.

Köszi üdv

H
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 592 — Érdekvédelmi terület
Lassan el kell gondolkoznotok azon, hogy lehet nem QB-t draftoltok az idén 😀aztec
az 1/1-el el fogják vinni a class összes használható QB-ját


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 170 — én ezt meguntam
Szerintem nem lehet nem szeretni ezeket a fickókat 😊 nézzétek meg a post game conference-t Steve annyira kedves csávó
Mondjuk szerinem hülyeség betenni a linkeket, de talán olyan is megnézi, aki normálisan nem jár ide!
http://www.buffalobills.com/media-center/videos/Ryan-Fitzpatrick-Postgame-Press-Conference/7e929eb5-0c63-4cb8-9c64-87017b142fe1
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 501
Aminek pedig különösen örülök, az az, hogy a red zone-ban végre megbecsüljük a labdát, és RZ-ben való eredményességben vezetjük is az NFL-t. Gailey már az edzőtáborban is igen nagy súlyt helyezett a Red Zone-os szitukra, úgy tűnik, eredménnyel jár 😊
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Lassan el kell gondolkoznotok azon, hogy lehet nem QB-t draftoltok az idén 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Grat... és LOL a cincin-en...
többször írtam már, hogy jobbak vagytok a W/L mutatónál, ezt meg is mutattátok...
felálltatok, és W...

Grat még1x

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 501
Félszeműek között kétszemű a király! 😀 Én is örülök ennek a győzelemnek. Nincs kedve valakinek egy összefoglalót rittyenteni?maria
Ezt a meccset látni kellett ahhoz, hogy átéld minden fény-,és mélypontját 😊 De ha gondolod priviben tudok neked dobni egy linket.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Félszeműek között kétszemű a király! 😀 Én is örülök ennek a győzelemnek. Nincs kedve valakinek egy összefoglalót rittyenteni?
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Cordaro? 😛Newman
Most Wrotto élvez elsőbbséget, amúgy rotálja őket Gailey. Nem volt rossz Cordaro, de el tudnék képzelni mást is helyette. Természetesen a GT-s kapcsolatok Gaileyvel elég nagy szerepet játszottak, mikor idekerült.Hungarian Bill
Mostmár letöltöm azt a 3 meccset,amin kezdett,mert kiváncsi vagyok rá.Meglesem mit nyújtott 😊

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 170 — én ezt meguntam
Wang-gal mi van? 😊haromt
Az ég világon semmi, tanulja a rendszert, gyúr, és ahogy az összes O-line játékos ő is jár "balettórára", vagy valamilyen koordinált mozgásgyakorlat órára. (nem vicc!!!).
Gailey nem tett le róla. Nem buta gyerek, meg nem is gyenge, csak még mindig elképesztően darabos.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 501
Cordaro? 😛Newman
Most Wrotto élvez elsőbbséget, amúgy rotálja őket Gailey. Nem volt rossz Cordaro, de el tudnék képzelni mást is helyette. Természetesen a GT-s kapcsolatok Gaileyvel elég nagy szerepet játszottak, mikor idekerült.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ő a fórum egyszemélyes Spiller fan clubja 😀tenorx
Már azelőtt is szimpatizáltam a Bills-szel,ez csak rátett,Bills szurker lettem,persze az Eagles mellett (és akkor még ott az Oakland is :rolleyes: )De tény,hogy az egyik legélvezetesebb játékot nyújtja a Bills idén 😊Newman
No mán megijedtem, hogy elpártoltál tőlünk de örülök, hogy azért nem. Nekem az Eagles melltt az AFC-ből a Chiefs a kedvencem. amúgy grat a Billsnek nagy meccs volt!dande
az nem történhet meg (amúgy a Pantherst is likeolom 😊)

több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Ha egy üzlet egyszer beindul... 😉 Grat!

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Szerintem Bell se rossz, megteszi a tőle telhetőt. Egy RT-t kéne valahonnan szerezni, vagy Wangot esetleg kipróbálni, Gailey jó véleménnyel van róla, és játszatta is volna, ha az edzőtáborban nincs az a csúnya sérülése. Fitz sokkal jobban megél e fal mögött, mint anno Trent. Persze ez nem feltétlen jelenti azt, hogy a fal lett volna jobb 😊 A belső rész tavaly is jó volt.Hungarian Bill
Cordaro? 😛