NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 501
Steve elég letört volt a sajtótájékoztatóján, szerencsére Gailey és a játékosok mindenben támogatják majd és biztosak benne, hogy jövő héten a Vikings ellen a régi Steviet látjuk majd! Én is az vagyok, fel a fejjel Steve, imádunk a TD-,és nem TD-elkapásaiddal, a dropjaiddal, a hasbalövéssel, meg a why so serious pólóval együtt! 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 170 — én ezt meguntam
Respect! Az NFL legnagyobb küzdői Ti vagytok, soha egy pillanatra sem adjátok fel, és én imádom ezt a mentalitást.Soldados
Köszi Soldi! 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Respect! Az NFL legnagyobb küzdői Ti vagytok, soha egy pillanatra sem adjátok fel, és én imádom ezt a mentalitást.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 170 — én ezt meguntam
Óriási hatalmas gratuláció nektek!!!!Haggans
Köszi szépen! leszünk mi még jobbak is!Helmut Zimmer
Úgy legyen....nagyon szimpatikusak vagytok,mint csapat és mint szurkoló tábor is. Remélem még sok nagy csatát fogunk vívni egymás ellen.Bár Helmut ha jól emlékszem te tiszteletbeli Steelers van vagy...javíts ki ha rosszul emlékszem.Haggans
Így igaz! All time band wagoner vagyok, csak nincs kedvem részt venni a Goodell takaroggy c szájkaratéban, illetve a Harrisonon és a Lamarron mindig holding van c történetben. De amúgy szerintem a rájátszásban megint oda fog húzni a szívem... Kár, hogy sok a sérült (nem akárkik), mert a Pats, Chargers, Jets trió ellen ez a játék szvsz kevés lesz!
De majd ha ott leszünk, meglátjuk!
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Minden tiszteletem az összes Bills rajongónak!

Ha nekem ilyen meccseket kéne átélnem hétről hétre, átgondolnám az életemet és lehet áttérnék valami nyugtatóbb sportra.

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ejj a picsába is. Végig baszakodott a streamem, gyakorlatilag szaggatva néztem végig, így nem nagyon tudok normális véleményt mondani a meccsről. 😕

Kár ezért, nagyon jók vagyunk comebackben, de utána meg megijedünk a lehetőségtől, hogy jééééé, tényleg visszajjöttünk -10 akárhány pontról, utána meg elgörcsöljük, vagy nem tudom. Furcsa, de szerethető csapat a Bills. 😊
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 768 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Óriási hatalmas gratuláció nektek!!!!Haggans
Köszi szépen! leszünk mi még jobbak is!Helmut Zimmer
Úgy legyen....nagyon szimpatikusak vagytok,mint csapat és mint szurkoló tábor is. Remélem még sok nagy csatát fogunk vívni egymás ellen.Bár Helmut ha jól emlékszem te tiszteletbeli Steelers van vagy...javíts ki ha rosszul emlékszem.

" class="embed">
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 501
Köszi Haggans és Tenorx!

Bár a Pittsburgh nem a szívem csücske, főleg az arrogáns szurkolói miatt (tisztelet a kivételnek), az igazság az, hogy a jó csapatnak van valóban szerencséje, és szerintem ha 17-szer egymás ellen játszanánk, a maradék 16-ot több, mint 10 pont különbséggel hoznátok.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 501
Steve remélem nem fog sokáig csüggedni ezen az overtime-dropon. Bár egész meccs alatt tőle szokatlan mennyiségű labdát ejtett ki, ha ezt az ölébe varázsolt passzt megfogja, a meccs hőse lehetett volna.

Hangman öröme pedig a hétfői C'mon Man-ben gyanús, hogy benne lesz... 😕
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Grat srácok!
Nagy meccs volt, a győzelmet meg ti érdemeltétek volna meg.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 170 — én ezt meguntam
Óriási hatalmas gratuláció nektek!!!!Haggans
Köszi szépen! leszünk mi még jobbak is!
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 768 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Óriási hatalmas gratuláció nektek!!!!

" class="embed">
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 170 — én ezt meguntam
Nagyon le vagyok törve...

Megint csak azt tudom mondani, hogy le a kalappal az egész csapat előtt, és fel a fejjel! Végre van egy szerethető csapatunk, amelyet élvezet nézni, és remélem, hogy a jövőben nagyon sok örömet okoznak még nekünk! Szegény '90-es évek elejebeli szurkolók mit élhettek meg a 4 bukott Super Bowl idején, mikor én egy ilyen reg. seasonbeli meccs után is összetörtem...Hungarian Bill
na látod én végignéztem a 4 bukott SB-t és már semmin nem csodálkozom 😊


Gailey megpróbálja megváltoztatni a mentalitást, de ehhez kellenének az OT győzelmek is!!!BillsFan
Az a baj, hogy én 2-t ebből a 3 ból, így a szívem még összeszorul.!

HB!

Te tudod... !
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 501
Helm! Nem írok még levelet Kelsaynak, mert azért a pénzért, amit kap, az a minimum, hogy minden meccse ilyen jó legyen! Persze nyilván ha ott azt az általa kierőszakolt fumblit a végén megszerezzük, még lehet, hogy szerelmes levelet is írtam volna neki!
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 501
No offense, de sírni tudnék milyen egy balfasz csapat ez a bills.

Komolyan, ezt, hogy lehetett elbaszni?
Miért kellett egy ilyen hülye playt hívni az ellenfél 35 yardosánál?zinedine5
Azért, mert széllel szemben nemcsak hugyozni nem szabad, hanem 35+ yard felett rúgni se!
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 162 — Bills & Dawgs fan
Nagyon le vagyok törve...

Megint csak azt tudom mondani, hogy le a kalappal az egész csapat előtt, és fel a fejjel! Végre van egy szerethető csapatunk, amelyet élvezet nézni, és remélem, hogy a jövőben nagyon sok örömet okoznak még nekünk! Szegény '90-es évek elejebeli szurkolók mit élhettek meg a 4 bukott Super Bowl idején, mikor én egy ilyen reg. seasonbeli meccs után is összetörtem...Hungarian Bill
na látod én végignéztem a 4 bukott SB-t és már semmin nem csodálkozom 😊


Gailey megpróbálja megváltoztatni a mentalitást, de ehhez kellenének az OT győzelmek is!!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 170 — én ezt meguntam
OK! Srácok a Steelerstől kaptunk ki! Remélem nem lesz összezuhanás!!!

Steve ezt ma elkúrta, szerintem a tudattól blokkolt le, hogy ezzel a lasztival...., vagy a franc tudja, sajnos nem lett meg! Ilyen pici dolgokon múlik az "átok". Nem az ő meccse volt az Intben is benne volt picit.... szvsz.

A védelem jó volt (K Will óriási volt), Fitz szerintem jó volt !!


Zinedine, mert szembe fújt a szél!!!!

u.i. A Steelers kb a PO 1. köréig jut ezzel a teljesítménnyel!
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 501
Nagyon le vagyok törve...

Megint csak azt tudom mondani, hogy le a kalappal az egész csapat előtt, és fel a fejjel! Végre van egy szerethető csapatunk, amelyet élvezet nézni, és remélem, hogy a jövőben nagyon sok örömet okoznak még nekünk! Szegény '90-es évek elejebeli szurkolók mit élhettek meg a 4 bukott Super Bowl idején, mikor én egy ilyen reg. seasonbeli meccs után is összetörtem...
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Mindjárt sírok,ennyire szerencsétlen csapat nincs még egy a ligában.Szépen helytálltunk,nyerhettünk volna,de nem sikerült.Egy normális offszezonnal playoffesélyes a csapat szvsz,mert ekkora küzdő szellem szintén nincs még egy ilyen az NFL-ben.
Mai napi jelige: "Köszönjük Steve (Emese)!"

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 248 — Ajmo Vatreni
No offense, de sírni tudnék milyen egy balfasz csapat ez a bills.

Komolyan, ezt, hogy lehetett elbaszni?
Miért kellett egy ilyen hülye playt hívni az ellenfél 35 yardosánál?
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 269 — capitaine du château de Vienne 1487
tenorxot kiegészítve pedig a Ravens passrush-t (ami ma már csak egy urban egend) nem hasonlítanám a mienkhez.

Ellenben éppen a falunkat féltem leginkább, mert továbbra is Jonathan Scott a LT, akit ti jól ismerhettek, hisz tavaly 8 meccsen volt kezdő nálatok. 😉 Ezt egy gyengébb passrush-sal rendelkező csapat is szétkaphatja, mint azt a Pats is tette.Soldados
labda vissza Urbik,
meccslabda: Krüger with LeBeau!sutianap
Nem ugyanolyan fontosságú poszt a vakoldali OT, mint az OG. 😉Soldados
yes, csakha Ike bemászkál a lukon 😛

inkább faszt, legyen Ziggy zsákocska


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
tenorxot kiegészítve pedig a Ravens passrush-t (ami ma már csak egy urban egend) nem hasonlítanám a mienkhez.

Ellenben éppen a falunkat féltem leginkább, mert továbbra is Jonathan Scott a LT, akit ti jól ismerhettek, hisz tavaly 8 meccsen volt kezdő nálatok. 😉 Ezt egy gyengébb passrush-sal rendelkező csapat is szétkaphatja, mint azt a Pats is tette.Soldados
labda vissza Urbik,
meccslabda: Krüger with LeBeau!sutianap
Nem ugyanolyan fontosságú poszt a vakoldali OT, mint az OG. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 269 — capitaine du château de Vienne 1487
tenorxot kiegészítve pedig a Ravens passrush-t (ami ma már csak egy urban egend) nem hasonlítanám a mienkhez.

Ellenben éppen a falunkat féltem leginkább, mert továbbra is Jonathan Scott a LT, akit ti jól ismerhettek, hisz tavaly 8 meccsen volt kezdő nálatok. 😉 Ezt egy gyengébb passrush-sal rendelkező csapat is szétkaphatja, mint azt a Pats is tette.Soldados
labda vissza Urbik,
meccslabda: Krüger with LeBeau!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tekintve, hogy CJ is asszem 50 yard körül futott meg Turner is, illetve McFadden 1.4es átlaggal futott ellenünk 10ből 14 yardot, szerintem Jackson tapsikolna a 70 yardnál 😀tenorx
BenJarvus Green-Ellis miért is maradt ki a felsorolásból? 😉F.Schleck
Mert neki mákja volt, hogy a passzra figyeltünk 😛


Egyébként én szorosabb meccset várok, mint a legtöbb ember, de majd meglátjuk.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Uhh, gameday a Steelers ellen. 😊

Eddig az AFC NORTH csapataival jó meccseket játszottunk, a Ravenst nagy küzdelemre késztettük, ráadásuk idegenben, míg a múltheti Bengals elleni meccs egészen fantasztikus volt. 😊

Hasonló mérkőzést várok, mint a Ravens ellen, ahogyan Bill is elmondta: szerintem a 3. negyedben még úgy ahogy partiba leszünk, de aztán bedarál minket a vashenger.

Abszolút underdog-ok vagyunk ezen a meccsen (is), úgyhogy nincs mitől félni, ki kell menni a pályára, és szívből, akarattal, alázattal, mindenféle nyomás nélkül játsszuk azt, amit tudunk. 😊

Remélem harapni fog ma is a csapat, mint ahogy az elmúlt hetekben. 😊

(Azért titokban bízom a nagy meglepetésben). 😊 😀

GO BILLS! :cool: