NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 501
Frednek 225 yard kell még az 1000 yardos álomhatárhoz. Tekintve, hogy a hátralevő meccseket a csoportriválisokkal játsszuk, és egyiknek sincs kutyaütő run D-je, úgy érzem, sajnos nem lesz ebből újabb 1000+ yardos szezon. De Fred ismét bebizonyította, hogy oda kell rá figyelni, mert az egyik legalulértékeltebb játékos a ligában!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 170 — én ezt meguntam
Nem voltunk túl jók,főleg o# oldalon,viszont a D# aprított.Mindegy,a lényeg a W.
Szép volt skacok! 😊Newman
Rendkívül rizikómentes volt a menet! A Browns rossz napot fogott ki.
több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 980 — Believelander
grat. !

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nem voltunk túl jók,főleg o# oldalon,viszont a D# aprított.Mindegy,a lényeg a W.
Szép volt skacok! 😊

több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 501
Na csak meglett a győzelem! Azt hiszem, mikor Gaileyt kinevezték, és run heavy offenset ígért, én ilyen típusú támadójátékra gondoltam. Szépen hoztuk a yardokat, igaz nem volt a meccs végét leszámítva egy hosszabb futójátékunk se, de jól működött az offense. Nem volt egy jó meccs amúgy, de hát kit érdekel 😊

Szép volt fiúk! 😊
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Kemény lesz. Az 5-7-es mutatónál szerintem jobb ez a Cleveland, ők is kaptak ki szoros meccseken, nyugodtan lehetne ez 50%-os mérleg, esetleg 7-5.
Igaz,mi is jobbak vagyunk a 2-10-nél.

A Cleveland esélyesebb, jobban össze vannak rakva. De ha jó értelemben megőrülünk a pályán... 😊

Baltimore ellen majdnem győzelem, Pittsburgh ellen OT-s vereség, Cincy ellen nagy fordítás. Az AFC North csapatai ellen összességében jól teljesítettünk. 😊

Reméljük a Cleveland ellen is. 😊

GO BILLS!
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 501
Gameday!

Érdekes meccs vár ránk hazai pályán a Barnák ellen. Legutóbb ugye talán az évtized legrosszabb NFL-meccsén kaptunk ki tőlük hazai pályán 6-3-ra, azelőtt pedig egy MNF-en kenték el a szánkat, ahol Edwards rögtön kezdésként 2 picket dobott... edwards már nincs, és annál a csapatnál szerintem jobbak vagyunk, igaz a Browns is. Egy hangyányival talán a Browns az esélyesebb most is. Kíváncsi leszek Woodra centerként, fősulin is ott tolta, remélhetőleg elbír majd Rogers-szel, ha utóbbi játszik. Újabb légitámadás várható majd, de remélem azért a Fred-CJ párosnak is lesz lehetősége magát megmutatni. Defense terén kicsit foghíjasak lettünk, főleg LB, és DE posztokon, remélem ez nem fogja a futás elleni védekezés további romlását jelenteni. A Traktornak már azt hiszem most beírhatunk egy újabb 100 futott yardon felüli meccset 😕 Ennek ellenére remélem, hogy Delhomme-ra tudunk majd nyomást gyakorolni, és akkor az ő esetében nem kérdés, hogy eladja. Bár mint az előző meccsen is láthattuk, hiába szereztünk egy csomó interceptiont, simán lezúztak minket 😕 Remélem, most nem fognak, és megszerezzük a harmadik győzelmünket is.

LET'S GO BUFFALO!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kellen Heard, DT; eddigi Raiders PS játékos, mostantól Bills playa lett. Elvileg NT lesz, Thomas Williams, LB lett elzavarva, hogy rosterre férjen.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sunday’s game against the Cleveland Browns at Ralph Wilson Stadium has not sold out and will be blacked out on local television.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kraig Urbik, OG ment IR-re. Chad Rinehart helyette 53-as rosterre PS-ből, PS-be pedig Sean Allen, a rookie C került.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 501
Moats nem rossz amúgy, fejlődött vele a pass rush, tetszik nekem a játéka. Remélem a mostani szezont IR-en töltő Danny Batten is olyan jó lesz jövőre (?), mint amilyennek fősulin tartották, és akkor Maybustnak reszeltek.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Höri mire utalt a Moats történelemmel? Lemaradtam valamiről? 😀
Vagy csak annyi, hogy eltörte BB bokáját?


Jah és minden Bills fan álma a karácsonyfa alá: http://www.cafepress.co.uk/TippingGlasstenorx
Szerintem arra, hogy Moats az, aki végérvényesen nyugdíjba küldte az öreget... Schefter szerint Favre már nem játszik idén.Hungarian Bill
Jah hogy az is Moats volt 😊 Köszi a választ.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 501
Höri mire utalt a Moats történelemmel? Lemaradtam valamiről? 😀
Vagy csak annyi, hogy eltörte BB bokáját?


Jah és minden Bills fan álma a karácsonyfa alá: http://www.cafepress.co.uk/TippingGlasstenorx
Szerintem arra, hogy Moats az, aki végérvényesen nyugdíjba küldte az öreget... Schefter szerint Favre már nem játszik idén.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Höri mire utalt a Moats történelemmel? Lemaradtam valamiről? 😀
Vagy csak annyi, hogy eltörte BB bokáját?


Jah és minden Bills fan álma a karácsonyfa alá: http://www.cafepress.co.uk/TippingGlass
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 501
Coleman IR, jött Pierre Woods helyette. Hangartner és Urbik pedig minimum két hetet hagynak ki.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 501
A szezon végére csak megnyitották a kórházat... Valószínűleg Hangartner és Urbik se játszanak már a szezonban többet...
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Én győzelmet várok a csapattól. Ha szívből játszunk, úgy ahogy az elmúlt hetekben, akkor szerintem verhető ez a Vikings.


GO BILLS!Vrijbloed
Bár bejönne, szerintem ama az új seprű hatás elseper bennünket. Biztos, hogy nagyon akar majd a Vikes, és azért ők a jobb csapat... Remélem nem ma fogy el a szív. Nyerni kéne, mert még a végén túl elől draftolunk 😛Helmut Zimmer
Helmut, neked lett igazad, többet láttál már, mint én, nem csoda. 😊

Az első half-ot láttam, utána elment a kedvem a meccstől, meg a stream is szar volt...
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 501
Egyetértek az előttem szólóval, nagyon gyorsan felejtsük el ezt a meccset. Négy interceptiönnel ilyen simán kikapni...
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
El kell felejteni ezt a meccset nagyon gyorsan,nem lesz nehéz.

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 170 — én ezt meguntam
Na bejött! Börleszk a köbön. Sikerül folyton eladni a lasztit. Ja és Mckelvin gecci nagy BUST!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 170 — én ezt meguntam
Én győzelmet várok a csapattól. Ha szívből játszunk, úgy ahogy az elmúlt hetekben, akkor szerintem verhető ez a Vikings.


GO BILLS!Vrijbloed
Bár bejönne, szerintem ama az új seprű hatás elseper bennünket. Biztos, hogy nagyon akar majd a Vikes, és azért ők a jobb csapat... Remélem nem ma fogy el a szív. Nyerni kéne, mert még a végén túl elől draftolunk 😛
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 368 — !SuPeR6BoWL!
érdekes meccsnek ígérkezik.... remélem a Tatát 1 párszor lezsákolják

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Én győzelmet várok a csapattól. Ha szívből játszunk, úgy ahogy az elmúlt hetekben, akkor szerintem verhető ez a Vikings.


GO BILLS!
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 501
GAMEDAY!!!

Hát nem tudok mit mondani erről a meccsről, szezon elején sima L-nek vettem, most meg már háromesélyesnek... Viszonylag leegyszerűsítve azon múlik a dolog, hogy a Vikes OC-je az egyszerű megoldást választja, mert ha igen, akkor sajnos AP egymaga is meg tud minket verni. Bár ha a Vikes két G-je, akik a mostani hiányzók helyére lépnek, nem annyira jeleskednek futásblokkolásban (sem), akkor így is lehet sanszunk. K-Willnek úgy érzem jó meccse lesz megint, párszor bezsákolja majd az öreget, remélem. Az offense-től én feltámadást várok, Steve meg hol támadjon fel, ha nem egy olyan csapat ellen, amely az egyik legrosszab a ligában secondary-tagtól származó szerelések terén? Nagyon kiélezett meccsre számítok, én úgy gondolom, hogy meglehet a harmadik győzelmünk, de ehhez koncentrálni kell nagyon!

Este 7-kor itt! LET'S GO BUFFALO! :cool:
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 501
Ez ellen a run D ellen AP fél lábbal is megfutja a 100 yardot. A kérdés nálatok az lesz, hogy továbbra is neki adjátok-e a labdát, vagy megpróbáljátok Favret is feltámasztani. Mondjuk épeszű koordinátor ellenünk futni próbál 😊