NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem, egyáltalán nem akarok benyalni egyiknek se, utálom mindkettőt mint a szart.Hungarian Bill
Ez kurva jól ült ott a bekezdés végén 😀

Gyerekek, lényeg, ami a lényeg, ha mi playoffért akarunk harcolni jövőre, akkor a Hazafiakat el kell verni legalább egyszer.

Ebben viszont nem értek egyet. A Jets ugyanúgy menne a playoffba, mint most, akkor is, ha New Yorkban nem kalapálják el a Patriots-ot a 2. héten.
Ami a mai meccsen egyáltalán nem látszott és ami miatt a leginkább tartottam ettől a meccstől, az a meccseket OT-ban elbukó, de mindenkit megizzasztó és harcra kényszerítő csapat. Ennek viszont nyoma se volt, egyszerűen semmi sem sikerült, elszórta a labdákat a Bills, innen kezdve törvényszerű volt a vereség.Gogo
Ez egy kiragadott példa, és nincs is igazad szerintem. Persze, lehet úgy nyerni divíziót, vagy PO-ba jutni, hogy a közvetlen riválisok ellen gyengébben szerepelsz, de alapjában véve egy olyan csapatnak, aki PO álmokat dédelget mindenképpen illik dominálni a csoportot, mivel a közvetlen ellenfelek megverése sokkal biztosabb módszer, mint abban reménykedni, hogy majd mások megteszik helyetted a szívességet, hogy elverjék őket. WC-ra játszani meg eleve meglehetősen kockázatos, ott nagy az orosz rulett, sok olyan faktor lehet, amit alig vagy semennyire nem tudsz befolyásolni, gyk szerencsejáték (pl olyan ellenfél, akivel nem játszol, de szintén WC aspiráns, ott max bízhatsz benne, hogy többet bukik, mint Te, de elverni nem tudod).

Ha PO-t akarsz, akkor minél több csoport ellenfelet kell elverni, ez az alap, a 0. lépés.
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Nem, egyáltalán nem akarok benyalni egyiknek se, utálom mindkettőt mint a szart.Hungarian Bill
Ez kurva jól ült ott a bekezdés végén 😀

Gyerekek, lényeg, ami a lényeg, ha mi playoffért akarunk harcolni jövőre, akkor a Hazafiakat el kell verni legalább egyszer.

Ebben viszont nem értek egyet. A Jets ugyanúgy menne a playoffba, mint most, akkor is, ha New Yorkban nem kalapálják el a Patriots-ot a 2. héten.
Ami a mai meccsen egyáltalán nem látszott és ami miatt a leginkább tartottam ettől a meccstől, az a meccseket OT-ban elbukó, de mindenkit megizzasztó és harcra kényszerítő csapat. Ennek viszont nyoma se volt, egyszerűen semmi sem sikerült, elszórta a labdákat a Bills, innen kezdve törvényszerű volt a vereség.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 501
Nagyon elbizonytalanodtam egyébként ebben a "Fitz-e a mi emberünk?" kérdésben... Az igazság az, hogy az ilyen meccseken kellene valamit összehoznia. A 251 yard, amit összedobált, nem rossz, nem is ezzel van a baj, hanem azzal, hogy nem vigyáz a labdára. És itt most nem azt értem, hogy legyen ő az új Captain Checkdown, Isten ments, szeretem én is a double coverage-be dobott passzait, de azért nem kellene ennyi kockázatot vállalni, még ha a pickek talán nem 100%-ban az ő hibái voltak. Valamint ha már egyszer fut, és nem lát esélyt arra, hogy továbbmenjen, akkor inkább csússzon előre, nem szégyen az, ne akarjon még többet kihozni a szituból. De az offense többi tagja is gyenge volt nagyon, talán Jackson az egyetlen kivétel, de a második félidőben már őt is megfogták. Roosevelt az egyetlen, akivel elégedett voltam. Evans nagyon-nagyon hiányzik, akárki akármit mond. Belichick meg hiába készült Josh Reedből, meg az IR-en levő Parrishből, továbbra is zseniális edző. És Brady meg egy zseniális QB, 140 passzolt yarddal dobott 3 TD-t. Nem, egyáltalán nem akarok benyalni egyiknek se, utálom mindkettőt mint a szart.

A labda másik oldala: pass defense nem rossz, run defense továbbra is egy kalap fos. Az az idegesítő, hogy lesznek nagy nevek idén a szabadügynök-piacon, de nem hiszem, hogy bárki idejönne majd... A draft meg lutri, láthattuk Maybin és Spiller "kivirágzását".

Gyerekek, lényeg, ami a lényeg, ha mi playoffért akarunk harcolni jövőre, akkor a Hazafiakat el kell verni legalább egyszer. És ehhez nagyot kell robbantanunk a FA-piacon és a drafton.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 501
Ruuuuuuude awakening! Na majd jövőre... Vagy nem?
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
hát igen, a kukázott UDFA, CFL meg UFL szerzeményeket kihagytam 😉triangle
Hiba, mert a fél defense az 😀

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
triangle 1 283
nyomás viszont nem nagyon lesz Fitz-en, gyakorlatilag Banta-Cain(egyébként ő is Q a meccsre lágyéksérüléssel) és Ninkovich maradt erre a célra, a D-line-ból már korábban elfogytak a rusherektriangle
Esetleg még Moore vagy Fletcher, nekik volt sack-jük az előző meccseken.Gogo
hát igen, a kukázott UDFA, CFL meg UFL szerzeményeket kihagytam 😉
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
nyomás viszont nem nagyon lesz Fitz-en, gyakorlatilag Banta-Cain(egyébként ő is Q a meccsre lágyéksérüléssel) és Ninkovich maradt erre a célra, a D-line-ból már korábban elfogytak a rusherektriangle
Esetleg még Moore vagy Fletcher, nekik volt sack-jük az előző meccseken.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
triangle 1 283
Connolly felé ha akarnánk se tudnánk rúgni, mert nem játszik ezen a meccsen, ahogy Hernandez sem, ez utóbbi kiválása érzékeny veszteség lehet nekik. Nem tudom, hogy két TE-s felállásnál Gronkowski mellett Crumpler, vagy Hernandez-e a másik Tight End, de az biztos, hogy a variációs lehetőségeik ezáltal megcsappantak kicsit. Rajtuk kívül Cunningham, valamint Deaderick hiányzik majd a védelemből.Hungarian Bill
a két TE-s csomagot gyakorlatilag minden párosításban használjuk, szóval lesz Gronk-Crumpler TE-felállás, de nyilván több lesz majd a 3-4 WR-es felállásokból. nyomás viszont nem nagyon lesz Fitz-en, gyakorlatilag Banta-Cain(egyébként ő is Q a meccsre lágyéksérüléssel) és Ninkovich maradt erre a célra, a D-line-ból már korábban elfogytak a rusherek. csak a ballhawk secondary-ben bízhatunk meg abban, hogy BB kitalál valamit. na jó bízunk Fitz-ben is, hátha adakozó kedvében lesz 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 501
Connolly felé ha akarnánk se tudnánk rúgni, mert nem játszik ezen a meccsen, ahogy Hernandez sem, ez utóbbi kiválása érzékeny veszteség lehet nekik. Nem tudom, hogy két TE-s felállásnál Gronkowski mellett Crumpler, vagy Hernandez-e a másik Tight End, de az biztos, hogy a variációs lehetőségeik ezáltal megcsappantak kicsit. Rajtuk kívül Cunningham, valamint Deaderick hiányzik majd a védelemből.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nyerni fogunk! 😛

GO BILLS!
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 501
Gameday, Buffalóba látogat a Patriots!

Hát ez az a meccs azt hiszem, amit nem kell körvonalazni... 14 meccs óta nem nyertünk ellenük, és ez nagyon durva, ideje lenne Karácsonyra a fiúknak megtörni ezt a sorozatot 😊 Szerintem óriási teher szakadna le a fiúk válláról, ha ez sikerülne! A legutóbbi három meccs szoros volt ellenük, nem hiszem, hogy ezúttal Patriots-blowout lenne. Kielemeztük az erősségeiket, és Connolly felé se fogunk rúgni 😊 Nyerni kell gyerekek, nincs mese, szerintem sok Bills-szurkoló kérte ezt a karácsonyfa alá, köztük én is 😊

LET'S GO BUFFALO! :cool:
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 501
Na, nem is tudtam, hogy egy házaspár is erősíti szurkolótáborunkat 😊Hungarian Bill
Nem, azért itt nem tartunk, az asszonyt annyira nem érdekli, bár egy-két jó meccset már megnézett. Pusztán a nevét adta az új regisztrációhoz.maria
Mi lett a régi regisztrációddal? Szerintem ha megkeresed valamelyik adminisztrátort, tud neked segíteni!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na, nem is tudtam, hogy egy házaspár is erősíti szurkolótáborunkat 😊Hungarian Bill
Nem, azért itt nem tartunk, az asszonyt annyira nem érdekli, bár egy-két jó meccset már megnézett. Pusztán a nevét adta az új regisztrációhoz.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Boldog karácsonyt minden Bills rajongónak és Spiller TD-kben gazdag meccset kívánok a Pats ellen! 😊

több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 501
Na, nem is tudtam, hogy egy házaspár is erősíti szurkolótáborunkat 😊
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A jövőre nézve Buffalo Play-off meccsekben gazdag ünnepeket kívánok minden egyes itteni Bills szurkolónak! 😊

Eljön még a mi időnk! 😛 😀
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 162 — Bills & Dawgs fan
Pozitív szezonban gazdag kellemes ünnepeket kivánok kis közösségünknek és a tojáslabdás futball rajongóinak!!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Minden kedves Bills szurkolónak és szimpatizánsnak(és amerikai foci kedvelőnek) boldog karácsonyt kíván a férjem, azaz én.maria
Aki nem tudná: Buffalo Bill, csak a gép ezt valahogy nem szereti 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Minden kedves Bills szurkolónak és szimpatizánsnak(és amerikai foci kedvelőnek) boldog karácsonyt kíván a férjem, azaz én.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nagyon jó ez a videó. 😊 :cool:
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 170 — én ezt meguntam
Ha Kelsaynek nem is fogok levelet írni, de egy mea culpával tartozom; örülök, hogy az általam nagyon favorizált Shanahan nem nálunk kötött ki januárban...Hungarian Bill
Ezért nem tartozol semmivel. Én tartozom eggyel, mert néha talán sarkos voltam Veled. Szerintem megérte... Írhatnál többet más topicba is!
Mondjuk ez igaz Sporira is, és általában a kis közösségünk tagjaira.
Büszke vagyok a kis tagságunkra, nem vagyunk az a szószátyár gárda... Érdekes lesz az offseasonunk.

Aztán majd csak figyeljétek a rengeteg Bandwagonistát jövőre 😊 😂 :cool:
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 501
Ugyan még van egy nap, de előre is Békés, Boldog Karácsonyt kívánok minden Bills, illetve NFL-rajongónak!

Itt pedig az ajándék a fiúktól: http://www.buffalobills.com/media-center/videos/The-Buffalo-Bills-12-Days-of-Christmas/e36827a9-c074-4d44-87e1-ffd9e1c2bc9a

Remélem Bryan Scott majd a jövő őszi amerikai X-Faktorban kiemeltként indul 😛
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Amúgy most már lassan ideje lenne nyerni ellenetek, nagyon csúnya ez a széria.Hungarian Bill
Reménykedjünk. Persze presztízsmeccs, de a Patsnek most belefér egy vereség, mert innen
nemigen rontják el az első kiemelt helyet az AFC-ben.

És ugye rendre szorosabb meccseket játszunk ellenük, jó lenne már, ha ezúttal mifelénk billenne az a mérleg.
Egy Pats elleni győzelem, kitűnő ajándék lenne Karácsonyra a Bills szurkolóknak! 😊

Persze a realitás teljesen más, de én reménykedem. 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 501
De legalább Belichick megdicsérte Fred Jacksont tegnap a sajtótájékoztatón. Végre nem az ST-ről beszél 10 percen keresztül, hogy az milyen jó...

Amúgy most már lassan ideje lenne nyerni ellenetek, nagyon csúnya ez a széria.
több mint 13 éve
triangle 1 283
már ha lesz meccs vasárnap. Brady náthás, lehet, hogy törlik az egész fordulót 😊

Belichick egyébként meg van keveredve, Josh Reedből készül, szóval lehet itt még bármi, csak ki kell használnia a buffalóiaknak a dezinformáltságot 😉