Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 730 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Óriási hatalmas gratuláció nektek!!!!

" class="embed">
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Nagyon le vagyok törve...

Megint csak azt tudom mondani, hogy le a kalappal az egész csapat előtt, és fel a fejjel! Végre van egy szerethető csapatunk, amelyet élvezet nézni, és remélem, hogy a jövőben nagyon sok örömet okoznak még nekünk! Szegény '90-es évek elejebeli szurkolók mit élhettek meg a 4 bukott Super Bowl idején, mikor én egy ilyen reg. seasonbeli meccs után is összetörtem...Hungarian Bill
na látod én végignéztem a 4 bukott SB-t és már semmin nem csodálkozom 😊


Gailey megpróbálja megváltoztatni a mentalitást, de ehhez kellenének az OT győzelmek is!!!BillsFan
Az a baj, hogy én 2-t ebből a 3 ból, így a szívem még összeszorul.!

HB!

Te tudod... !
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 494
Helm! Nem írok még levelet Kelsaynak, mert azért a pénzért, amit kap, az a minimum, hogy minden meccse ilyen jó legyen! Persze nyilván ha ott azt az általa kierőszakolt fumblit a végén megszerezzük, még lehet, hogy szerelmes levelet is írtam volna neki!
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 494
No offense, de sírni tudnék milyen egy balfasz csapat ez a bills.

Komolyan, ezt, hogy lehetett elbaszni?
Miért kellett egy ilyen hülye playt hívni az ellenfél 35 yardosánál?zinedine5
Azért, mert széllel szemben nemcsak hugyozni nem szabad, hanem 35+ yard felett rúgni se!
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Nagyon le vagyok törve...

Megint csak azt tudom mondani, hogy le a kalappal az egész csapat előtt, és fel a fejjel! Végre van egy szerethető csapatunk, amelyet élvezet nézni, és remélem, hogy a jövőben nagyon sok örömet okoznak még nekünk! Szegény '90-es évek elejebeli szurkolók mit élhettek meg a 4 bukott Super Bowl idején, mikor én egy ilyen reg. seasonbeli meccs után is összetörtem...Hungarian Bill
na látod én végignéztem a 4 bukott SB-t és már semmin nem csodálkozom 😊


Gailey megpróbálja megváltoztatni a mentalitást, de ehhez kellenének az OT győzelmek is!!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
OK! Srácok a Steelerstől kaptunk ki! Remélem nem lesz összezuhanás!!!

Steve ezt ma elkúrta, szerintem a tudattól blokkolt le, hogy ezzel a lasztival...., vagy a franc tudja, sajnos nem lett meg! Ilyen pici dolgokon múlik az "átok". Nem az ő meccse volt az Intben is benne volt picit.... szvsz.

A védelem jó volt (K Will óriási volt), Fitz szerintem jó volt !!


Zinedine, mert szembe fújt a szél!!!!

u.i. A Steelers kb a PO 1. köréig jut ezzel a teljesítménnyel!
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 494
Nagyon le vagyok törve...

Megint csak azt tudom mondani, hogy le a kalappal az egész csapat előtt, és fel a fejjel! Végre van egy szerethető csapatunk, amelyet élvezet nézni, és remélem, hogy a jövőben nagyon sok örömet okoznak még nekünk! Szegény '90-es évek elejebeli szurkolók mit élhettek meg a 4 bukott Super Bowl idején, mikor én egy ilyen reg. seasonbeli meccs után is összetörtem...
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Mindjárt sírok,ennyire szerencsétlen csapat nincs még egy a ligában.Szépen helytálltunk,nyerhettünk volna,de nem sikerült.Egy normális offszezonnal playoffesélyes a csapat szvsz,mert ekkora küzdő szellem szintén nincs még egy ilyen az NFL-ben.
Mai napi jelige: "Köszönjük Steve (Emese)!"

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 094 — Ajmo Vatreni
No offense, de sírni tudnék milyen egy balfasz csapat ez a bills.

Komolyan, ezt, hogy lehetett elbaszni?
Miért kellett egy ilyen hülye playt hívni az ellenfél 35 yardosánál?
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 193 — capitaine du château de Vienne 1487
tenorxot kiegészítve pedig a Ravens passrush-t (ami ma már csak egy urban egend) nem hasonlítanám a mienkhez.

Ellenben éppen a falunkat féltem leginkább, mert továbbra is Jonathan Scott a LT, akit ti jól ismerhettek, hisz tavaly 8 meccsen volt kezdő nálatok. 😉 Ezt egy gyengébb passrush-sal rendelkező csapat is szétkaphatja, mint azt a Pats is tette.Soldados
labda vissza Urbik,
meccslabda: Krüger with LeBeau!sutianap
Nem ugyanolyan fontosságú poszt a vakoldali OT, mint az OG. 😉Soldados
yes, csakha Ike bemászkál a lukon 😛

inkább faszt, legyen Ziggy zsákocska


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
tenorxot kiegészítve pedig a Ravens passrush-t (ami ma már csak egy urban egend) nem hasonlítanám a mienkhez.

Ellenben éppen a falunkat féltem leginkább, mert továbbra is Jonathan Scott a LT, akit ti jól ismerhettek, hisz tavaly 8 meccsen volt kezdő nálatok. 😉 Ezt egy gyengébb passrush-sal rendelkező csapat is szétkaphatja, mint azt a Pats is tette.Soldados
labda vissza Urbik,
meccslabda: Krüger with LeBeau!sutianap
Nem ugyanolyan fontosságú poszt a vakoldali OT, mint az OG. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 193 — capitaine du château de Vienne 1487
tenorxot kiegészítve pedig a Ravens passrush-t (ami ma már csak egy urban egend) nem hasonlítanám a mienkhez.

Ellenben éppen a falunkat féltem leginkább, mert továbbra is Jonathan Scott a LT, akit ti jól ismerhettek, hisz tavaly 8 meccsen volt kezdő nálatok. 😉 Ezt egy gyengébb passrush-sal rendelkező csapat is szétkaphatja, mint azt a Pats is tette.Soldados
labda vissza Urbik,
meccslabda: Krüger with LeBeau!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tekintve, hogy CJ is asszem 50 yard körül futott meg Turner is, illetve McFadden 1.4es átlaggal futott ellenünk 10ből 14 yardot, szerintem Jackson tapsikolna a 70 yardnál 😀tenorx
BenJarvus Green-Ellis miért is maradt ki a felsorolásból? 😉F.Schleck
Mert neki mákja volt, hogy a passzra figyeltünk 😛


Egyébként én szorosabb meccset várok, mint a legtöbb ember, de majd meglátjuk.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Uhh, gameday a Steelers ellen. 😊

Eddig az AFC NORTH csapataival jó meccseket játszottunk, a Ravenst nagy küzdelemre késztettük, ráadásuk idegenben, míg a múltheti Bengals elleni meccs egészen fantasztikus volt. 😊

Hasonló mérkőzést várok, mint a Ravens ellen, ahogyan Bill is elmondta: szerintem a 3. negyedben még úgy ahogy partiba leszünk, de aztán bedarál minket a vashenger.

Abszolút underdog-ok vagyunk ezen a meccsen (is), úgyhogy nincs mitől félni, ki kell menni a pályára, és szívből, akarattal, alázattal, mindenféle nyomás nélkül játsszuk azt, amit tudunk. 😊

Remélem harapni fog ma is a csapat, mint ahogy az elmúlt hetekben. 😊

(Azért titokban bízom a nagy meglepetésben). 😊 😀

GO BILLS! :cool:
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
tenorxot kiegészítve pedig a Ravens passrush-t (ami ma már csak egy urban egend) nem hasonlítanám a mienkhez.

Ellenben éppen a falunkat féltem leginkább, mert továbbra is Jonathan Scott a LT, akit ti jól ismerhettek, hisz tavaly 8 meccsen volt kezdő nálatok. 😉 Ezt egy gyengébb passrush-sal rendelkező csapat is szétkaphatja, mint azt a Pats is tette.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Tekintve, hogy CJ is asszem 50 yard körül futott meg Turner is, illetve McFadden 1.4es átlaggal futott ellenünk 10ből 14 yardot, szerintem Jackson tapsikolna a 70 yardnál 😀tenorx
BenJarvus Green-Ellis miért is maradt ki a felsorolásból? 😉

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tekintve, hogy CJ is asszem 50 yard körül futott meg Turner is, illetve McFadden 1.4es átlaggal futott ellenünk 10ből 14 yardot, szerintem Jackson tapsikolna a 70 yardnál 😀
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 494
Gameday!!!

Egyértelmű, hogy nem mi vagyunk az esélyesek a Steelers ellen, de meg lehet őket is szorongatni. A támadófalnak nagyon a helyén kell lenni, szerintem nem fog bedőlni, a Baltimore pass rush-al is elbírtak. Futást nem is érdemes erőltetni, Jackson örülhet, ha összehoz kb 70 futott yardot Én inkább a mi pass rush-unktól tartok, nem hiszem, hogy olyan gyakran oda fogunk érni Big Benhez, ha pedig lesz ideje célpontokat keresni, akkor megint 30 pont felett kaphatunk, ezesetben pedig nem kérdés a Steelers győzelem... Múlt héten a futás elleni védelmünk már mutatott bíztató jeleket (annak ellenére mondom, hogy Benson 100 yard felett futott), remélem Mendenhallt is tudjuk tartani.

Tipp: 4. negyedig partiban leszünk, aztán BB levezényel két TD-driveot egymás után, és így bukjuk be a dolgot.

Amúgy throwbackben játszunk ma, a kékben, ez az utolsó meccs idén, amikor retro-mezt vesznek magukra a fiúk.

LET'S GO BUFFALO! :cool:
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Merriman IR 😂tenorx
megpróbáltuk, nem jött be 😕

Roosevelt a rosteren !!!BillsFan
Roosevelt király. Csomót láttam tavaly a Bullsban, így a GM játékban is felszedtem. Remélem lesz olyan jó fogás mint a tampás Mike Williams 😊haromt
jó kis pre season-t produkált, meglepő hogy nem előbb került fel a rosterre!!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 494
Merriman IR 😂tenorx
😕 Én még azért reménykedem benne, hogy jövőre valami csoda folytán láthatjuk a pályán Bills-uniformisban...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Most már valóban Lights out.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Merriman IR 😂tenorx
megpróbáltuk, nem jött be 😕

Roosevelt a rosteren !!!BillsFan
Roosevelt király. Csomót láttam tavaly a Bullsban, így a GM játékban is felszedtem. Remélem lesz olyan jó fogás mint a tampás Mike Williams 😊
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Merriman IR 😂tenorx
megpróbáltuk, nem jött be 😕

Roosevelt a rosteren !!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Merriman IR 😂
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Tőlem K-Will kapott szavazatot. Élete szezonját futja, magasan kiemelkedik ebből a D-Lineból. Ja, amúgy Dwan Edwards se volt egy rossz igazolás, eléggé alulértékeltnek érzem, pedig nem feltétlenül rajta múlik, hogy a run defense ilyen szarcsi.Hungarian Bill
na igen K-Will megint erőn felül teljesít és Poz is egyre jobban belendül!
nekem Dwan Edwards és Andra Davis játéka is tetszett amíg játszott...

ha offense oldalról választanék pro bowl-ra akkor Fitz és Steve a jelöltem :cool:

Parrish is itt lehetett volna ha....



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊