Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem csoda...

1-2 "érdekes" stat a meccsről:

OFFENSE
3rd down 0/10 !!
rushing leader Fitz 74 yds
time of possession 19:31

DEF
0 sack 0 FF
273 rushing yds 444 total yds


Fitz kitett magáért nem rajta múllott, a DEF teljes káosz.. mostmár az a kérdés hogy nyerünk-e egyáltalán idén meccset??BillsFan
Remélem azért nyerünk idén meccset mert még fenyeget az elköltözés veszélye is minket azt pedig nagyon nem szeretném.
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
nem csoda...

1-2 "érdekes" stat a meccsről:

OFFENSE
3rd down 0/10 !!
rushing leader Fitz 74 yds
time of possession 19:31

DEF
0 sack 0 FF
273 rushing yds 444 total yds


Fitz kitett magáért nem rajta múllott, a DEF teljes káosz.. mostmár az a kérdés hogy nyerünk-e egyáltalán idén meccset??



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
Gailey majdnem elsírta magát a sajtótájékoztatón. Valószínűleg most jött rá, hogy érik az 1/1.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
Ez gyenge volt ma, bár így utólag belátva, sajnos azt kell mondjam, van ennyi különbség a két csapat közt 😕
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
mai inaktív lista

CB Terrence McGee FS Cary Harris LB Andra Davis OL Jamon Meredith OT Ed Wang DE John McCargo DE Marcus Stroud

kulcsemberek a védelemből....



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nálam is Bayern meccs, de ezt majd holnap nézem meg, mert egyidőben Ravens-Steelers... :rolleyes:

LET'S GO BUFFALO!
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
GAMEDAY

Érzésem szerint nem tűnik annyira verhetetlennek ez a Jets, ahogy Bria is rávilágított a podcastjében, a secondaryjük minden, csak nem klasszis, Revis kiesésével. A kérdés az, hogy Fitzpatrick el tudja-e juttatni a célpontokhoz a labdát, addig, amíg a Jets ligaelit front 7-je a földe nem döngölné. Egy nagy erőpróba lesz ez a meccs a falunknak is, és Fitznek is. Nem számítok tőle olyan kiugró teljesítményre, mint múlt héten, de azért 150 yard fölött jósolok neki.

Defense téren az a kérdés, hogy javul-e a botrányos pass rush? Mert azt láthattuk, hogyha Sánchezt siettetik, akkor képes hülye döntéseket hozni, és ezt a secondary egyértelműen büntetné.

Jó kis meccs lesz, sajna lemaradok az elejéről, de amint vége a Bayern-meccsnek, már izzítom is a streamet.

LET'S GO BUFFALO! :cool:Hungarian Bill
Helyes a Bayern meccset látni kell! 😊

több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
GAMEDAY

Érzésem szerint nem tűnik annyira verhetetlennek ez a Jets, ahogy Bria is rávilágított a podcastjében, a secondaryjük minden, csak nem klasszis, Revis kiesésével. A kérdés az, hogy Fitzpatrick el tudja-e juttatni a célpontokhoz a labdát, addig, amíg a Jets ligaelit front 7-je a földe nem döngölné. Egy nagy erőpróba lesz ez a meccs a falunknak is, és Fitznek is. Nem számítok tőle olyan kiugró teljesítményre, mint múlt héten, de azért 150 yard fölött jósolok neki.

Defense téren az a kérdés, hogy javul-e a botrányos pass rush? Mert azt láthattuk, hogyha Sánchezt siettetik, akkor képes hülye döntéseket hozni, és ezt a secondary egyértelműen büntetné.

Jó kis meccs lesz, sajna lemaradok az elejéről, de amint vége a Bayern-meccsnek, már izzítom is a streamet.

LET'S GO BUFFALO! :cool:
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1377briareos
ha nem működne a másik link:
http://nfl.hu/podcast/bowlhuafceast2.mp3

több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
Érdekes lesz a secondary a Jets ellen :rolleyes:hyundai26
Ha minden igaz, akkor McKelvin továbbra is csak nickel CB lesz, és Corner lehet a #2 CB. Ez egyre érdekesebb...
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Helm, ment PM (pontosabban már kettő), remélem ezt már megkapod. A fránya posta 😀

nem ő sem játszik 😕

Kawika Mitchell-t is elküldtük... sok sikert neki!!!BillsFan
Kawikát nagyon sajnálom. Nem jött be neki (se) az élet Buffalóban. Éhen halni azért nem fog.

Az ellen a Jets, tele a csapat sérülttel, igaz, a harmadik hétre már mindenhol kidőlnek a kulcsjátékosok (nem), és azért még mindig Fitz a QB. Innen szép nyerni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1377

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sajnálom Kawikát, de az igazság az, hogy nem sok értelme volt őt ittartani, amikor 2 szezonja IR-en van. Remélhetőleg megtalálja majd máshol a számítását.

Good luck Veek, és sosem feledjük a San Diego elleni teljesítményed!

Na, hát sajnos CB-fronton nem nagyon vagyunk előnyben, Revis ott, McGee itt... A Depth Chart szerint Florence lesz a #1 CB??? OMGHungarian Bill
Érdekes lesz a secondary a Jets ellen :rolleyes:
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
Sajnálom Kawikát, de az igazság az, hogy nem sok értelme volt őt ittartani, amikor 2 szezonja IR-en van. Remélhetőleg megtalálja majd máshol a számítását.

Good luck Veek, és sosem feledjük a San Diego elleni teljesítményed!

Na, hát sajnos CB-fronton nem nagyon vagyunk előnyben, Revis ott, McGee itt... A Depth Chart szerint Florence lesz a #1 CB??? OMG
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
nem ő sem játszik 😕

Kawika Mitchell-t is elküldtük... sok sikert neki!!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sajna azóta eldőlt, hogy Davis és Stroud is out 😕

Moats OLB lesz, nyilvánvaló passing downoknál lesz fenn.Hungarian Bill
McGee-vel mivan ő fog játszani?
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
Sajna azóta eldőlt, hogy Davis és Stroud is out 😕

Moats OLB lesz, nyilvánvaló passing downoknál lesz fenn.
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
olyan sokan nem vagyunk hogy elfelejtsünk 😉


injury update:

McGee,A. Davis,Stroud kérdéses

Poz,Stupar minden OK



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kelsay hosszabított...

Poz ma edzett, és jó esély van hogy játszik a Jets ellen!!BillsFan
Sziasztok nem tudom ki mennyire emlékszik rám de már szezon kezdet óta követem az eseményeket és úgy gondoltam ideje jelentkezni, hogy ha megy a csapatnak ha nem akkor is Let's go Bills!!

Poz meg szerintem már játszik a Jets ellen.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Na, hát sok sikert a kapitánynak, az automatika világában. Remélem megtalálja a számítását!
Én, aki komolyan hiszek abban, hogy puskával lehet ásni, csak baromi macerás, viszont ásóval egyáltalán nem lehet lőni amúgy is furcsán veszem mindig tudomásul, amikor olyan kiváló koponyák, mint Alex Smith, Trent Edwards, vagy akár Fitz NFL-ben pazarolják a tehetségüket, ahelyett, hogy arra koncentrálnának, amiben a legjobbak.(stanfordi villanykaros diplomával a határ a csillagos ég)

üdv HelmHelmut Zimmer

😀

Engem is ámulatba ejt, és ez persze az edzők szegénységi bizoyítványa is hogy akinek volt valaha egy átlagos meccse, az éveken keresztül eszegeti a csereirá nyítók keserűkenyerét, néhán lyukas fillérért, edzéseken eldobálgat, és rutinból lenyilatkozza az aktuális csapatánál, hogy kezdő szeretne lenni.

Ami engem ebben az Edwards a kezdő, két hét múlva kirúgjuk történetben nagyon zavar (sok apróság mellett). Megvolt az offseason, és a QB-battle. Túlzás lenne azt állítani, hogy titánok harcát láthattuk, de elvileg volt köztük valamiféle verseny. Az edzők a legnagyobb szakértelemmel hozták meg a döntést: Edwards a kezdő. A harmadik hét után megköszönték az együttműködését. És akkor most mi lenne, ha Chan nem értene az offense-hez se? (Mert a védelemhez nem ért, az látszik. Olyasmit, hogy draft, meg csapatépítés mackó drukkerként én nem is kérnék rajta számon). Helm, te, mint tanár, ha úgy osztályozol le diákokat, hogy a hülyébbek kapnak jobb jegyet, az kinek a hibája?füligjimmy
Jim!

Jó újra látni. Írtam neked PM-et. Örülök, hogy újra köztünk! 😊

Természetesen az én hibám, mint ahogy az is, ha valaki hülye marad! 😊
A én hibám az is, ha nem hívom fel idejében a figyelmét arra, hogy változtatnia kéne. És ebben nem támogatnám. És ha így sem megy, akkor a többiekkel szemben követnék el hibát, ha nem változtatnék.
Csakhogy én szeretek tanítani. 😊
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Na, hát sok sikert a kapitánynak, az automatika világában. Remélem megtalálja a számítását!
Én, aki komolyan hiszek abban, hogy puskával lehet ásni, csak baromi macerás, viszont ásóval egyáltalán nem lehet lőni amúgy is furcsán veszem mindig tudomásul, amikor olyan kiváló koponyák, mint Alex Smith, Trent Edwards, vagy akár Fitz NFL-ben pazarolják a tehetségüket, ahelyett, hogy arra koncentrálnának, amiben a legjobbak.(stanfordi villanykaros diplomával a határ a csillagos ég)

üdv HelmHelmut Zimmer

😀

Engem is ámulatba ejt, és ez persze az edzők szegénységi bizoyítványa is hogy akinek volt valaha egy átlagos meccse, az éveken keresztül eszegeti a csereirá nyítók keserűkenyerét, néhán lyukas fillérért, edzéseken eldobálgat, és rutinból lenyilatkozza az aktuális csapatánál, hogy kezdő szeretne lenni.

Ami engem ebben az Edwards a kezdő, két hét múlva kirúgjuk történetben nagyon zavar (sok apróság mellett). Megvolt az offseason, és a QB-battle. Túlzás lenne azt állítani, hogy titánok harcát láthattuk, de elvileg volt köztük valamiféle verseny. Az edzők a legnagyobb szakértelemmel hozták meg a döntést: Edwards a kezdő. A harmadik hét után megköszönték az együttműködését. És akkor most mi lenne, ha Chan nem értene az offense-hez se? (Mert a védelemhez nem ért, az látszik. Olyasmit, hogy draft, meg csapatépítés mackó drukkerként én nem is kérnék rajta számon). Helm, te, mint tanár, ha úgy osztályozol le diákokat, hogy a hülyébbek kapnak jobb jegyet, az kinek a hibája?

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
Kelsay hosszabított...BillsFan
Epic fail! :mad:
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Kelsay hosszabított...

Poz ma edzett, és jó esély van hogy játszik a Jets ellen!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Brown visszajött ahogy várható volt, Edwards a JAX-hoz került...
Poz visszatérhet! :cool:
CJ-re lehet szavazni a rookie of the week -en, szavazzunk!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Durva, hogy milyen hosszútávú tervezés megy itt a Billsnél 😀 1. héten kezd, 3. héten cut 😀tenorx
Így is 3 játékkal játszott többet, mint kellett volna.

Sziasztok!

Érdekes, hogy én 2 éve várok erre a pillanatra, és most mégsem édes ez nekem. Nem szerettem Edwardsot, mert számomra ő szimbolizálta DJ éráját, a nyilatkozataival, és persze a határozatlan játékával. Számomra a tény, hogy Edwards még mindig játszhat, azt fejezte ki, hogy még mindig ugyanaz van, még mindig valami egészen rossz irányba haladunk.
Most hogy elment, úgy érzem végleg lejárt DJ korszaka. Ez jó is lehetne, de mégis keserű a dolog, mert nem tudom, hogy az új korszak hova vezet.
Az én szememben az első jó pont Galilei részéről, hogy 3 meccs után nem padra tette, hanem elküldte.
Hogy voltak jó meccsei ez igaz, deegy kezemen meg tudom számolni, és akkor ott 2008 ban nem csak neki voltak jó meccsei, hanem az egész csapatnak. Szalmaláng volt, sajnos! Ráadásul az idény-nyitón pont a Hawks ellen nyertünk! Emlékeztek még Moor , és Denney trükkös TD-jére?.
Aztán kikaptunk az Arizonától, és összeesett a csapat.

Na, hát sok sikert a kapitánynak, az automatika világában. Remélem megtalálja a számítását!
Én, aki komolyan hiszek abban, hogy puskával lehet ásni, csak baromi macerás, viszont ásóval egyáltalán nem lehet lőni amúgy is furcsán veszem mindig tudomásul, amikor olyan kiváló koponyák, mint Alex Smith, Trent Edwards, vagy akár Fitz NFL-ben pazarolják a tehetségüket, ahelyett, hogy arra koncentrálnának, amiben a legjobbak.(stanfordi villanykaros diplomával a határ a csillagos ég)

üdv Helm