Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 161 — vaccpáör fan
Hétvégén a feltüzelt Jaguars ellen egy újabb zakó következhet, és 0-5-tel megyünk a bye weeknek. Még Dickie idejében sem kezdtünk ilyen szarul.Hungarian Bill
A Jaguars divízión kívüli ellenféllel szemben mindig lazsál, és lélektelen játékot nyújt. Különösen egy ilyen nagy győzelem után nagyon meglepő lenne, ha komolyan vennék a találkozót pont a lesajnált Bills ellen.

Ezen a hétvégén is volt hasonló helyzetre példa a Falcons meccsén.DoM
Edwards személyében azért nem kis információforrásunk van a Billsről; ezt ne felejtsd el.
Nem számítok könnyű meccsre; de ha (minden tisztetelet mellett) ha kikapunk a Billstől; redukéljuk a Colts W-t. Szerintem az lesz mint tavaly; nagyon szoros egy TD vagy azon belüli Jags W.iktriad
Ez mind igaz. Csak arra próbáltam utalni, hogy a Colts meccs alapján azért nem kell a Buffalonak megsemmisítő vereségre, és ordas nagy zakóra számítani. A Bills játéka miatt persze akár ez is könnyen előfordulhat, de az akkor "független" az ellenfél személyétől.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hétvégén a feltüzelt Jaguars ellen egy újabb zakó következhet, és 0-5-tel megyünk a bye weeknek. Még Dickie idejében sem kezdtünk ilyen szarul.Hungarian Bill
A Jaguars divízión kívüli ellenféllel szemben mindig lazsál, és lélektelen játékot nyújt. Különösen egy ilyen nagy győzelem után nagyon meglepő lenne, ha komolyan vennék a találkozót pont a lesajnált Bills ellen.

Ezen a hétvégén is volt hasonló helyzetre példa a Falcons meccsén.DoM
Edwards személyében azért nem kis információforrásunk van a Billsről; ezt ne felejtsd el.
Nem számítok könnyű meccsre; de ha (minden tisztetelet mellett) kikapunk a Billstől; redukáljuk a Colts W-t. Szerintem az lesz mint tavaly; nagyon szoros egy TD vagy azon belüli Jags W.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 161 — vaccpáör fan
Hétvégén a feltüzelt Jaguars ellen egy újabb zakó következhet, és 0-5-tel megyünk a bye weeknek. Még Dickie idejében sem kezdtünk ilyen szarul.Hungarian Bill
A Jaguars divízión kívüli ellenféllel szemben mindig lazsál, és lélektelen játékot nyújt. Különösen egy ilyen nagy győzelem után nagyon meglepő lenne, ha komolyan vennék a találkozót pont a lesajnált Bills ellen.

Ezen a hétvégén is volt hasonló helyzetre példa a Falcons meccsén.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 494
Én meg pont Maybint ásnám el, minden támadó falember álma egy ilyen taggal találkozni... Semmit sem mutatott eddig, remélem, hamarosan talál magának a Subway-ben munkát, ott legalább a gyorsaságát tudja kamatoztatni.

Hétvégén a feltüzelt Jaguars ellen egy újabb zakó következhet, és 0-5-tel megyünk a bye weeknek. Még Dickie idejében sem kezdtünk ilyen szarul.

Szerk.: Ja, Meredith cut. Mansfield Wrotto a helyén. Championship!
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 161 — vaccpáör fan
DOM van ennél keserűbb pirula úgy hívják, hogy Maybin...
De várom a percet, amikor beismerik, hogy Lee Evans NEM képes tisztára játszani magát...Helmut Zimmer
A Gailey-korszak előttre nem akartam visszamenni, mégis vele akart tiszta lappal kezdeni a vezetőség, és jó irányba fordítani a hajót. Úgy elszúrni az első draftot, ahogy ők tették, még Matt Millen becsületére is vált volna.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 259 — StuG Life
tim graham a napokban sorolta fel az elmúlt 8 év első körös bills pickjeit, elkeserítő névsor.
maybint én már a draftkor kritizáltam (nem mintha akkora szakértő lenné), de őt még nem ásnám el

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
DOM van ennél keserűbb pirula úgy hívják, hogy Maybin...
De várom a percet, amikor beismerik, hogy Lee Evans NEM képes tisztára játszani magát...
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 161 — vaccpáör fan
én csak azt nem értem, h most miért csodálkozik az FO?
mit vártak? de komolyan...briareos
A "legszebb" stat, hogy Spiller négy meccsen 26 alkalommal találkozott a labdával a returnökön felül. Az másodlagos, hogy ebből 94 yardot sikerült összehozni (alig 3 és feles átlag). Az ő kihasználása az eddigi négy meccsen tökéletes beismerése annak, hogy mi a francért húztunk arra az egyetlen posztra játékost 1/9-cel, ahol nem volt gond.

Év elején beszéltük itt, hogy vajon milyen számokat kell ahhoz produkálnia, vagy hány meccset kell eldöntenie pozitív irányba a játékával Spillernek, hogy azt lehessen mondani: megérte a pick.

Jelenleg döntő fölény.

Új HC = új franchise QB. Nem a bukott edző bukott irányítóiban kell reménykedni. A támadófal, LT poszt meg annyira evidens, hogy kár ragozni.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Láttátok tegnap a Giants védelmet? Idén először éreztem magam büszkének! 😊 Perry azért a mi srácunk marad mindig 😊
Eszembe jutott a 2 évvel ezelőtti Broncos meccs, amikor a vadlovak rajtunk csúsztak le a PO-ról, magamban mosolyogtam, hogy Cutler még mindig nem olvassa az átmozgó Cover2-t..
Bocs az OFFért 😊
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 259 — StuG Life
én csak azt nem értem, h most miért csodálkozik az FO?
mit vártak? de komolyan...

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gailey majdnem elsírta magát a sajtótájékoztatón. Valószínűleg most jött rá, hogy érik az 1/1.Hungarian Bill
😕 😕 😕 😕
A statokat elnézve nincs kedvem megnézni a meccset... 😕 😕
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
hogy klasszikust idézzek:

minden szavaddal egyetértek! 😉



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Szabad...?

Megértem Gallilei dühét, cserébe csak annyit kérek, ő is értse meg az enyémet 😊
Egyébként meg erre a brigádra (edzői stáb) kár minden szó!

Olvastam egy jó mondást, "Ralph Wilson is like Dan Snyder without money"... ez azt hiszem a legjobb kombó 😀

Tőlem megkérdezte a feleségem, hogy valami még köt a csapathoz azon kívül, hogy a Bills szurkolókat -a nyílvánvaló tény ellenére, hogy hülyék vagyunk-, statisztikailag csak kevesen tartják hülyének, sokkal inkább tiszteletre méltóan hűségesnek.
Nem tudom, elgondolkoztam.

Szívem mélyén azt remélem, hogy Kelly megveszi a csapatot, ad valami tisztességes nevet a stadionnak -olyat, amilyen a többi stadionnak van- , eldózerolja Nixet, Gaileyt, Edwardsot, és az összes rossz bohócot. El kezdhetnénk építkezni onnan, ahonnan a Texans kezdett megalakulását követően. Mire 45 éves leszek, lehetne újra csapatunk. A kérdés, hogy van e időnk addig várni, felesleges, hiszen csak egy hegyi nő kérdezhet olyan hülyeséget, mint az én Becks-em.
Persze, hogy van!!!

Idén talán egy -max két győzelem lehet, de az 1/1 igazából sohasem volt kérdés... hogy kit húznak azt nem merném tippelni, de végülis elnézve a csapatot QB-től MLB-ig bármi jöhet.

üdv

Helm
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem csoda...

1-2 "érdekes" stat a meccsről:

OFFENSE
3rd down 0/10 !!
rushing leader Fitz 74 yds
time of possession 19:31

DEF
0 sack 0 FF
273 rushing yds 444 total yds


Fitz kitett magáért nem rajta múllott, a DEF teljes káosz.. mostmár az a kérdés hogy nyerünk-e egyáltalán idén meccset??BillsFan
Remélem azért nyerünk idén meccset mert még fenyeget az elköltözés veszélye is minket azt pedig nagyon nem szeretném.
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
nem csoda...

1-2 "érdekes" stat a meccsről:

OFFENSE
3rd down 0/10 !!
rushing leader Fitz 74 yds
time of possession 19:31

DEF
0 sack 0 FF
273 rushing yds 444 total yds


Fitz kitett magáért nem rajta múllott, a DEF teljes káosz.. mostmár az a kérdés hogy nyerünk-e egyáltalán idén meccset??



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 494
Gailey majdnem elsírta magát a sajtótájékoztatón. Valószínűleg most jött rá, hogy érik az 1/1.
több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 494
Ez gyenge volt ma, bár így utólag belátva, sajnos azt kell mondjam, van ennyi különbség a két csapat közt 😕
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
mai inaktív lista

CB Terrence McGee FS Cary Harris LB Andra Davis OL Jamon Meredith OT Ed Wang DE John McCargo DE Marcus Stroud

kulcsemberek a védelemből....



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nálam is Bayern meccs, de ezt majd holnap nézem meg, mert egyidőben Ravens-Steelers... :rolleyes:

LET'S GO BUFFALO!
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 634 — Pfizer & Moderna fan
GAMEDAY

Érzésem szerint nem tűnik annyira verhetetlennek ez a Jets, ahogy Bria is rávilágított a podcastjében, a secondaryjük minden, csak nem klasszis, Revis kiesésével. A kérdés az, hogy Fitzpatrick el tudja-e juttatni a célpontokhoz a labdát, addig, amíg a Jets ligaelit front 7-je a földe nem döngölné. Egy nagy erőpróba lesz ez a meccs a falunknak is, és Fitznek is. Nem számítok tőle olyan kiugró teljesítményre, mint múlt héten, de azért 150 yard fölött jósolok neki.

Defense téren az a kérdés, hogy javul-e a botrányos pass rush? Mert azt láthattuk, hogyha Sánchezt siettetik, akkor képes hülye döntéseket hozni, és ezt a secondary egyértelműen büntetné.

Jó kis meccs lesz, sajna lemaradok az elejéről, de amint vége a Bayern-meccsnek, már izzítom is a streamet.

LET'S GO BUFFALO! :cool:Hungarian Bill
Helyes a Bayern meccset látni kell! 😊

több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 494
GAMEDAY

Érzésem szerint nem tűnik annyira verhetetlennek ez a Jets, ahogy Bria is rávilágított a podcastjében, a secondaryjük minden, csak nem klasszis, Revis kiesésével. A kérdés az, hogy Fitzpatrick el tudja-e juttatni a célpontokhoz a labdát, addig, amíg a Jets ligaelit front 7-je a földe nem döngölné. Egy nagy erőpróba lesz ez a meccs a falunknak is, és Fitznek is. Nem számítok tőle olyan kiugró teljesítményre, mint múlt héten, de azért 150 yard fölött jósolok neki.

Defense téren az a kérdés, hogy javul-e a botrányos pass rush? Mert azt láthattuk, hogyha Sánchezt siettetik, akkor képes hülye döntéseket hozni, és ezt a secondary egyértelműen büntetné.

Jó kis meccs lesz, sajna lemaradok az elejéről, de amint vége a Bayern-meccsnek, már izzítom is a streamet.

LET'S GO BUFFALO! :cool:
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 259 — StuG Life
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1377briareos
ha nem működne a másik link:
http://nfl.hu/podcast/bowlhuafceast2.mp3

több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 494
Érdekes lesz a secondary a Jets ellen :rolleyes:hyundai26
Ha minden igaz, akkor McKelvin továbbra is csak nickel CB lesz, és Corner lehet a #2 CB. Ez egyre érdekesebb...
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Helm, ment PM (pontosabban már kettő), remélem ezt már megkapod. A fránya posta 😀

nem ő sem játszik 😕

Kawika Mitchell-t is elküldtük... sok sikert neki!!!BillsFan
Kawikát nagyon sajnálom. Nem jött be neki (se) az élet Buffalóban. Éhen halni azért nem fog.

Az ellen a Jets, tele a csapat sérülttel, igaz, a harmadik hétre már mindenhol kidőlnek a kulcsjátékosok (nem), és azért még mindig Fitz a QB. Innen szép nyerni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 259 — StuG Life
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1377