Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 286 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Allen kezd a hétvégén


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
...Nathan Peterman, Nathan Peterman marad. 😥((Muffalo_Bafia
Én még hiszek benne!!
kristóf17
Én is, hogy hamar talál majd a végzettségének megfelelő munkát.
Hungarian Bill
Eladó egy Wilson márkaboltban? 😊

több mint 5 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
...Nathan Peterman, Nathan Peterman marad. 😥((Muffalo_Bafia
Én még hiszek benne!!
kristóf17
Én is, hogy hamar talál majd a végzettségének megfelelő munkát.
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
...Nathan Peterman, Nathan Peterman marad. 😥((Muffalo_Bafia
Én még hiszek benne!!
több mint 5 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Playoff Caliber, ja nem 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Ne aggódj nem a múlt heti vereség óta követem őket.
Bazsinho
Pedig akkor sok kellemetlenségtől megkímélted volna magad 😕

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Szar offense, szar defense, szar special team. Nyert már valaha egy csapat így meccset?
Van, aki azért bojkottálja az nfl-t, mert a játékosok térdelnek a himnusz alatt, én azért fogom, mert még van olyan hülye edző-gm páros, aki Petermant rosteren tartja. Szégyen. Meglátom ezt a nímandot még egyszer a kezdőben, akkor megírom McDermott felmondólevét, szívfájdalom nélkül.
Muffalo_Bafia
Tavaly a Colts kb ugyanígy kezdett a Rams ellen. Teljesen kiátástalan játék a labda midkét oldalán. Nem hittem el hogy ez a csapat egy meccset be tudna húzni. Hát végülis csak 4 jött össze, de a csapat teljesítménye nagyot javult. Pl majdnem elkaptuk a Steelerst, Ravenst, és a közös hógolyó csatánk is elég emlékezetes lett. Azt akarom kihozni hogy nem feltétlen lesz ennyire kilátástalan a játék egész szezonban. Nyilván nem contender csapat a Bills de tavaly se véletlen jutottak rájátszásba (mondjuk a Bengals jól megtolta a szekeret 😀 ).
Baba Yaga
Kedves tőled, hogy próbálsz biztatni minket, de attól még Nathan Peterman, Nathan Peterman marad. 😥((

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Szar offense, szar defense, szar special team. Nyert már valaha egy csapat így meccset?
Van, aki azért bojkottálja az nfl-t, mert a játékosok térdelnek a himnusz alatt, én azért fogom, mert még van olyan hülye edző-gm páros, aki Petermant rosteren tartja. Szégyen. Meglátom ezt a nímandot még egyszer a kezdőben, akkor megírom McDermott felmondólevét, szívfájdalom nélkül.
Muffalo_Bafia
Tavaly a Colts kb ugyanígy kezdett a Rams ellen. Teljesen kiátástalan játék a labda midkét oldalán. Nem hittem el hogy ez a csapat egy meccset be tudna húzni. Hát végülis csak 4 jött össze, de a csapat teljesítménye nagyot javult. Pl majdnem elkaptuk a Steelerst, Ravenst, és a közös hógolyó csatánk is elég emlékezetes lett. Azt akarom kihozni hogy nem feltétlen lesz ennyire kilátástalan a játék egész szezonban. Nyilván nem contender csapat a Bills de tavaly se véletlen jutottak rájátszásba (mondjuk a Bengals jól megtolta a szekeret 😀 ).
több mint 5 éve
Mizo Buffalo Bills 49
A jo jatek vegre meghozza a szurkolokat😂
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Azért az nem semmi, hogy ha jól látom két fővel gyarapodott a Bills fanok száma!!
Üdv a topikban Bazsinho és Mizo !!
BillsFan
Divatdrukkerek...
alatriste


Az hát.
Ne aggódj nem a múlt heti vereség óta követem őket.
Már rég kerestem egy oldalt ahol lehet érdekességeket olvasni, akár tőled is. 🤔😉
Bazsinho
Nyilván komolyan nem kell venni!
Köszöntünk a forumon, jó lenne minél több Bills contentet olvasni! 😊


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Bazsinho Buffalo Bills 922
Azért az nem semmi, hogy ha jól látom két fővel gyarapodott a Bills fanok száma!!
Üdv a topikban Bazsinho és Mizo !!
BillsFan
Divatdrukkerek...
alatriste


Az hát.
Ne aggódj nem a múlt heti vereség óta követem őket.
Már rég kerestem egy oldalt ahol lehet érdekességeket olvasni, akár tőled is. 🤔😉
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Azért az nem semmi, hogy ha jól látom két fővel gyarapodott a Bills fanok száma!!
Üdv a topikban Bazsinho és Mizo !!
BillsFan
Divatdrukkerek...


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Azért az nem semmi, hogy ha jól látom két fővel gyarapodott a Bills fanok száma!!
Üdv a topikban Bazsinho és Mizo !!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 259 — a new hope (again)
Nem tudom, melyik lenne jobb.
Lehet Allent kéne jatszatni, hogy szokja, és próbáljon fejlodni. Nagy kihívás lenne ilyen OL-el.
Vagy hagyni Petert, mossa valahogy ki magát ebből.
Bazsinho
Allent berakni ez a fal mögé hát hmmm... david carr jut eszembe.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Bazsinho Buffalo Bills 922
Nem tudom, melyik lenne jobb.
Lehet Allent kéne jatszatni, hogy szokja, és próbáljon fejlodni. Nagy kihívás lenne ilyen OL-el.
Vagy hagyni Petert, mossa valahogy ki magát ebből.
több mint 5 éve
Mizo Buffalo Bills 49
Jo lesz, 1/1!
több mint 5 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
pedig nem lenne baj ha nem Allent törnék össze a karrierje elején, mind1 ki kezd sok sebből vérzik a csapat!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
Bazsinho Buffalo Bills 922
Reméljük Peterman többet nem kezd. Ennyi yardot talán bárki össze hozott volna.
több mint 5 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Sziasztok. Hááát elég haloványan muzsikált a csapat. Ha valóban Péterember a legjobb QB-nk, akkor jajj nekünk.
több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Követelem Ereck Flowerst a csapatba!

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Sokan mondják, hogy az előszezonból nem érdemes következtetéseket levonni, mindenesetre az OL már akkor is egy rakat szar volt. Hogy Ducasse mit keres egy NFL-rosteren, azt nem értem, de az ennek a franchise-nak a szegénységi bizonyítványa, hogy egyenesen a kezdő ötösben van. Sajnos nagyon látszik Incognito és Wood hiánya. Nem sírom vissza T-Mobile-t, de ha valamire jó volt, hát arra, hogy ennek a falnak az alapvető hiányosságait egy picit elhomályosítsa.

Persze a védelem se volt a legjobb, hozzáteszem, hogy úgy elég nehéz konstans jól játszani, hogy a támadóegység fel se ment, de már jöhet le, mert nem bír három qrva kísérletből 10 yardot haladni. Mondjuk a sorozatos idióta büntetések miatt többet kellett volna haladni, ez is tény.

Lehet, hogy most jön el az, amit sokan a tavalyi szezont megelőzően jósoltak, és 1/1? Mert akkor Beane már kezdheti is keresni a trade-partnereket bizonyos játékosokat illetően, akikért reális esély van arra, hogy legalább egy zacskó szotyit kapunk.
több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Szar offense, szar defense, szar special team. Nyert már valaha egy csapat így meccset?
Van, aki azért bojkottálja az nfl-t, mert a játékosok térdelnek a himnusz alatt, én azért fogom, mert még van olyan hülye edző-gm páros, aki Petermant rosteren tartja. Szégyen. Meglátom ezt a nímandot még egyszer a kezdőben, akkor megírom McDermott felmondólevét, szívfájdalom nélkül.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
2 Peterman pick és bent van Allen a harmadik negyedben, tényleg hosszú szezon lesz 😕



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
Ati78 Buffalo Bills California Golden Bears 37
Pontosa, az első 5 meccs után simán kinéz egy tolókocsi bármelyik irányítónak..
több mint 5 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
szinte mindegy ki kezd, ha az első 5 meccset túléli az maga lesz a csoda 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊