Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Vontae el is köszönt, úriember módjára:

"This isn't how I pictured retiring from the NFL.

But in my 10th NFL season, I have been doing what my body has been programmed to do: Get ready to play on game day. I've endured multiple surgeries and played through many different injuries throughout my career and, over the last few weeks, this was the latest physical challenge.

But today on the field, reality hit me fast and hard: I shouldn't be out there anymore.

I meant no disrespect to my teammates and coaches. But I hold myself to a standard. Mentally, I always expect myself to play at a high level. But physically, I know today that isn't possible, and I had an honest moment with myself. While I was on the field, I just didn't feel right, and I told the coaches, 'I'm not feeling like myself.'

I also wondered: Do I want to keep sacrificing?

And truthfully, I do not because the season is long, and it's more important for me and my family to walk away healthy than to willfully embrace the warrior mentality and limp away too late.

This was an overwhelming decision, but I'm at peace with myself and my family. I choose to be grateful to God for allowing me to play the game that I have loved as a boy until I turned 30 years old. I choose to be grateful to God for being a part of the NFL and making lifelong friends over the last decade. There were roadblocks and pitfalls along the way, but I am grateful to God for all of it because he doesn't promise any of us an easy journey.

Lastly, I am grateful to God for what he has in store for me ahead, in this next chapter of my life."

Az utolsó mondatra reflektálva; ki fogad velem abban, hogy egy héten belül hirtelen ismét ereje teljében lesz, és mondjuk BB elviszi New Englandbe?
több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
A második félidőben Frazier helyett McDermott hívta a D playeket. Jó látni, hogy nem csak a keret fele egy hulladék, hanem az edzői stáb is szétesik.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 850 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Az megvan, hogy Vontae Davis félidőben bentmaradt az öltözőben és azt mondta, hogy inkább visszavonul? 😀
shawnka
majdnem befostam, mikor olvastam
Amadeus
Én még mindig röhögök bazdmeg 😀 Azt hittem ha valaha történik ilyen az nálunk lesz 😀

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/B1ackSchefter/status/1041434680694923266

😀

 twitter.com/KenJac/status/1041448142355529733

ez megjobb 😀

 twitter.com/ThomaHawkShow/status/1041500911137382400

szakadok. soha nem is gondoltam vna h ilyen megtortenhet 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 973
Az megvan, hogy Vontae Davis félidőben bentmaradt az öltözőben és azt mondta, hogy inkább visszavonul? 😀
shawnka
majdnem befostam, mikor olvastam

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Az megvan, hogy Vontae Davis félidőben bentmaradt az öltözőben és azt mondta, hogy inkább visszavonul? 😀
shawnka
Épp most olvasom, és ez szégyen. Ha McDermott nem figyel oda, szezon végén tőle is elköszönünk, playoff ide, vagy oda.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Az megvan, hogy Vontae Davis félidőben bentmaradt az öltözőben és azt mondta, hogy inkább visszavonul? 😀
több mint 5 éve
Bazsinho Buffalo Bills 922
Sajnos utazás, miatt lemaradtam a meccsrol. Vélemények?
Milyen volt Allen?
több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
 buffstreamz.com/watch/nfl-2.php

Hajrá sport!

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
persze ezt értem, de miért egy veterán elkapót? lassan nincs kinek passzolni, a kopaszok nem fogják hozni a nagy playeket a másik kopasz passzaiból 😕
na mind1



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Kerley elküldve, wtf ???
BillsFan
Kellett a hely egy DT-nek, illetve nagyobb feladatkör vár Fosterre és McCloudra.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Kerley elküldve, wtf ???



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Amúgy anno T-Rich miért lett elcserélve Clevelandből, majdnem 1300 scrimmage yard és 12 TD után?
steelwolf
mert mar akkor is szar volt, es ezt a Brownsnal faszan eszrevettek. Grigson meg ugy volt vele,h tokosek vagyunk, ugy is PO lesz, igy csak egy viszonlag kesei 1.kort ad. Az meg kulon poen, hogy utana a mi pickunkrol mentek fel Manzielert...😀
jol nez ki az 1300 yard, de nem 320 touchbol...
eroltettek a futasoknal, meg ha nem is hozta a yardokat. csak 3-4 szezonig nem lehet ezt jatszani, hiaba adtak erte 2 elso kort is. Azt nem tudom, h korabban is voltak-e suly + eronleti problemai, de nalunk mar ezek is elojottek (az mellett,h olyan vak a palyan h az felelmetes).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Érdemes megnézni , nem a receiverekkel van itt a baj , és sokszor nem is a fal hibás:

 www.buffalorumblings.com/2018/9/12/17849242/all-22-analysis-buffalo-bills-wide-receivers-baltimore-ravens-kelvin-benjamin-nathan-peterman
BillsFan
Az ember nézi a játékokat egymás után és az 5.-6. video után csak csóválja a fejét. Egészen durva mennyi mennyi elszalasztott lehetőség. Petermant én kedvelem (ezt letagadni kár volna, elég jól dokumentált a véleményem), de ennyi rossz döntést és rossz olvasást rossz volt nézni. Nem ő a megváltó na, tévedtem már nagyobbat is. 😀 Talán Allenbe hamarabb megjön az nfl-hez kellő tempó a döntésekben.
alatriste
Szerintem a Billsbe remekul illene Trent Richardson Peterman melle.
Stez
Amúgy anno T-Rich miért lett elcserélve Clevelandből, majdnem 1300 scrimmage yard és 12 TD után?
steelwolf
Clevelandben biztos rasszistak.

több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Érdemes megnézni , nem a receiverekkel van itt a baj , és sokszor nem is a fal hibás:

 www.buffalorumblings.com/2018/9/12/17849242/all-22-analysis-buffalo-bills-wide-receivers-baltimore-ravens-kelvin-benjamin-nathan-peterman
BillsFan
Az ember nézi a játékokat egymás után és az 5.-6. video után csak csóválja a fejét. Egészen durva mennyi mennyi elszalasztott lehetőség. Petermant én kedvelem (ezt letagadni kár volna, elég jól dokumentált a véleményem), de ennyi rossz döntést és rossz olvasást rossz volt nézni. Nem ő a megváltó na, tévedtem már nagyobbat is. 😀 Talán Allenbe hamarabb megjön az nfl-hez kellő tempó a döntésekben.
alatriste
Szerintem a Billsbe remekul illene Trent Richardson Peterman melle.
Stez
Amúgy anno T-Rich miért lett elcserélve Clevelandből, majdnem 1300 scrimmage yard és 12 TD után?
steelwolf
Mert egy futónak nem illik Clevelandben 1300 yardot és 12 TD-t szereznie.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Érdemes megnézni , nem a receiverekkel van itt a baj , és sokszor nem is a fal hibás:

 www.buffalorumblings.com/2018/9/12/17849242/all-22-analysis-buffalo-bills-wide-receivers-baltimore-ravens-kelvin-benjamin-nathan-peterman
BillsFan
Az ember nézi a játékokat egymás után és az 5.-6. video után csak csóválja a fejét. Egészen durva mennyi mennyi elszalasztott lehetőség. Petermant én kedvelem (ezt letagadni kár volna, elég jól dokumentált a véleményem), de ennyi rossz döntést és rossz olvasást rossz volt nézni. Nem ő a megváltó na, tévedtem már nagyobbat is. 😀 Talán Allenbe hamarabb megjön az nfl-hez kellő tempó a döntésekben.
alatriste
Szerintem a Billsbe remekul illene Trent Richardson Peterman melle.
Stez
Amúgy anno T-Rich miért lett elcserélve Clevelandből, majdnem 1300 scrimmage yard és 12 TD után?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Érdemes megnézni , nem a receiverekkel van itt a baj , és sokszor nem is a fal hibás:

 www.buffalorumblings.com/2018/9/12/17849242/all-22-analysis-buffalo-bills-wide-receivers-baltimore-ravens-kelvin-benjamin-nathan-peterman
BillsFan
Az ember nézi a játékokat egymás után és az 5.-6. video után csak csóválja a fejét. Egészen durva mennyi mennyi elszalasztott lehetőség. Petermant én kedvelem (ezt letagadni kár volna, elég jól dokumentált a véleményem), de ennyi rossz döntést és rossz olvasást rossz volt nézni. Nem ő a megváltó na, tévedtem már nagyobbat is. 😀 Talán Allenbe hamarabb megjön az nfl-hez kellő tempó a döntésekben.
alatriste
Szerintem a Billsbe remekul illene Trent Richardson Peterman melle.

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Érdemes megnézni , nem a receiverekkel van itt a baj , és sokszor nem is a fal hibás:

 www.buffalorumblings.com/2018/9/12/17849242/all-22-analysis-buffalo-bills-wide-receivers-baltimore-ravens-kelvin-benjamin-nathan-peterman
BillsFan
Az ember nézi a játékokat egymás után és az 5.-6. video után csak csóválja a fejét. Egészen durva mennyi mennyi elszalasztott lehetőség. Petermant én kedvelem (ezt letagadni kár volna, elég jól dokumentált a véleményem), de ennyi rossz döntést és rossz olvasást rossz volt nézni. Nem ő a megváltó na, tévedtem már nagyobbat is. 😀 Talán Allenbe hamarabb megjön az nfl-hez kellő tempó a döntésekben.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Érdemes megnézni , nem a receiverekkel van itt a baj , és sokszor nem is a fal hibás:

 www.buffalorumblings.com/2018/9/12/17849242/all-22-analysis-buffalo-bills-wide-receivers-baltimore-ravens-kelvin-benjamin-nathan-peterman



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
Bazsinho Buffalo Bills 922
Allen kezd a hétvégén
Löfli
Más döntést nem hozhattak volna.
Egyébként lincshangulat lett volna , ha Peti kezd.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A jo jatek vegre meghozza a szurkolokat😂
Mizo
3 pont az 3 pont! 😉
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Allen kezd a hétvégén


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
...Nathan Peterman, Nathan Peterman marad. 😥((Muffalo_Bafia
Én még hiszek benne!!
kristóf17
Én is, hogy hamar talál majd a végzettségének megfelelő munkát.
Hungarian Bill
Eladó egy Wilson márkaboltban? 😊

több mint 5 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
...Nathan Peterman, Nathan Peterman marad. 😥((Muffalo_Bafia
Én még hiszek benne!!
kristóf17
Én is, hogy hamar talál majd a végzettségének megfelelő munkát.
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
...Nathan Peterman, Nathan Peterman marad. 😥((Muffalo_Bafia
Én még hiszek benne!!