Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 620 — Rise My Nation!
OFF:

Vasárnap Miskolcon vezetek meccseket az Aréna tornán, remélem látok Bills szurkert is rajtam kívül😊
BillsFan
Te melyik zebra voltál a döntőben?
És a renagades miért kapott penaltyt, mikor TD után spike-oltal a wr a lasztit? taunt, vagy delay?
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
White Buffalo IR.
Szerintem nem nagyon látjuk már.
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Bills sudden starter at DE Alex Carrington tore his quad tendon yesterday and will have surgery today, I'm told. Out for the season.
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
!!!VANISHING POINT!!!
https://64.media.tumblr.com/tumblr_mait5rFqIq1qflydqo1_1280.jpg
Tumblr: Image
Tumblr. Pure effervescent enrichment. Old internet energy. Home of the Reblogs. All the art you never knew you needed. All the fandoms you could wish for. Enough memes to knock out a moderately-sized mammal. Add to it or simply scroll through and soak it up.
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Ha ez számít én tavaly óta fent ülök a wagonon... 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 158 — Bills & Dawgs fan
EPITAPH:
Azért nem kicsit gáz, hogy az ős Buffalo szurkolók (vagy, akiknél a Bills a kedvenc) már (BB kivételével)réges-régen nem írnak.
Tán a tulajdonosváltás idején volt itt utoljára élet. Volt idő, hogy lázasan elemeztünk draftot, majd érkezett Maybin :p . Nincsenek csodák. Bár a Bowl.one csak egy kicsi minta, de máshol sem nagyon látok mást.
Azt hiszem ez a csapat meghalt mert már nincsenek szurkolói, csak szimpatizánsai. Azt hittem, a Browns hamarabb hal meg... 😕
Persze lehet, hogy csak a mi (Ralph Wilson Jr. utolsó 15-20 éve) generációnk fáradt bele. Majd jönnek újak- majd ha egyszer lesz csapat- és kúrvára nem fogják érteni, hogy miért ragaszkodunk az Aaron Schoebel, Kyle Williams, London Fletcher, Jason Peters, stb. mezekhez.
Helmut Zimmer
Na igen, bele tud fáradni az ember... Pedig a tulajdonosváltás jót tett a klubnak, látszik valami fény az út végén!
Én személy szerint sokkal kevesebb meccset nézek( NCAA,NFL) mint régen és mivel nem látom a meccset, nem akarok hülyeségeket vagy máshonnan szerzett infókat ide okoskodni.
Hungarian Bill is eltűnt, pedig vele tartottuk életben ezt a topikot éveken keresztül...

más:
felfedeztem a facebook-on egy magyar rajongói oldalt,. beszéltek is erről a topikról de most sehogyan sem találom.

tud valaki róluk hogy mi lett velük???

Egyesíteni kell az erőket hogy újra élet legyen itt ,mert a régi tagok eléggé inaktívak, Mondjuk az sem ártana ha a csapat elérné a playoff-ot, hátha lenne még egy pár fan aki ráülne a bandwagonra 😊

GO BILLS!!


OFF:

Vasárnap Miskolcon vezetek meccseket az Aréna tornán, remélem látok Bills szurkert is rajtam kívül😊

Szerkesztette: BillsFan



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
A bolenyszivvel nincs baj. A bolenyagy, amit korszerusiteni kellene.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Azt hiszem ez a csapat meghalt mert már nincsenek szurkolói, csak szimpatizánsai. Azt hittem, a Browns hamarabb hal meg... 😕
Helmut Zimmer
nálunk is teljes az apátia (nem csak itt, a kinti oldalakon is), senki sem várja már a Steelers elleni derbiket, de már a draftot sem, ami pedig a Super Bowlunk volt eddig 😕

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Harmadrészt vonjunk párhuzamot a Bills és a magyar foci között: egyetlen eredmény milyen változásokat idéz elő az emberekben! Nekünk harminc évet kellett várni, hogy bekerüljünk egy világtorna elitjébe, a Bills csak feleannyi ideje van éhkoppon. Nem szabad csüggedni. Még nincs veszve semmi. Most kell igazán kitartani. Nézzétek a New England szurkolótábort: milyen sokan vannak, mert megy a csapatnak. De milyen kevesen vallhatják magukat Buffalo Bills szurkolónak! Mi vagyunk a kevesek, akikben bölényszív dobog. Hajrá Bills!
több mint 8 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Sziasztok! Egy ennyire komor hangvételű hozzászólás után muszáj megszólalni. Egyrészt én nem értek annyira a stratégiákhoz, koncepciókhoz, mint egyesek, sőt, (szerintem) az egész játékhoz nem értek annyira, mint itt sokan mások. Ezért inkább hallgatok, amikor a hozzáértőek csacsognak. De minden hozzászólást lelkiismeretesen elolvasok, és próbálok értelmezni. Mondható, hogy passzív vagyok, de csak olyankor szólalok meg, ha van mondanivalóm.
Másrészt nem értek egyet azzal a felfogással, hogy nincsenek Bills szurkolók. Én ott voltam, láttam. A MIÉNK AZ EGYIK LEGTÖKÖSEBB SZURKOLÓTÁBOR!!! Négy órán keresztül állva őrjöngött 72 ezer ember. Azok az ismerőseim, barátaim, akik elkísértek a meccsre, szintén transzba estek, erre nincs jobb kifejezés.(folyt.köv.)
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
EPITAPH:
Azért nem kicsit gáz, hogy az ős Buffalo szurkolók (vagy, akiknél a Bills a kedvenc) már (BB kivételével)réges-régen nem írnak.
Tán a tulajdonosváltás idején volt itt utoljára élet. Volt idő, hogy lázasan elemeztünk draftot, majd érkezett Maybin :p . Nincsenek csodák. Bár a Bowl.one csak egy kicsi minta, de máshol sem nagyon látok mást.
Azt hiszem ez a csapat meghalt mert már nincsenek szurkolói, csak szimpatizánsai. Azt hittem, a Browns hamarabb hal meg... 😕
Persze lehet, hogy csak a mi (Ralph Wilson Jr. utolsó 15-20 éve) generációnk fáradt bele. Majd jönnek újak- majd ha egyszer lesz csapat- és kúrvára nem fogják érteni, hogy miért ragaszkodunk az Aaron Schoebel, Kyle Williams, London Fletcher, Jason Peters, stb. mezekhez.
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Rex Ryan: I feel pretty good about Kyle Williams and the latest MRI. Looks like he has a chance to come back this year.
több mint 8 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
Vicces volt a NE Rex Ryan figurája is ami egy közepső futas lett nulla yardert.
Janek
Ennyi trollkodàs belefér Rex-el szemben( mégha nem is vàlt be) Update Jabba majd jövöre úgyis visszavàg!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Vicces volt a NE Rex Ryan figurája is ami egy közepső futas lett nulla yardert.

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na jó, ha senki, majd én 😊

Nagyon pöpecül megoldották a védekezést Gronkon, meg a blitzek is ültek rendesen. Ryan pedig óriási. Bemondásra megállítani egy támadást 😀

Mondjuk hat perccel a vége előtt úgy voltam már vele, hogy fújják már le a meccset, mert nem marad ember egyik csapatban sem 😕

Watkinst nem bánom, hogy nem erőltettétek túlzottan, bár remélem, ebben az is benne volt, hogy Butler azért elég nagyot védekezett rajta.

McKelvin pedig lassan tiszteletbeli Hazafi lesz 😊

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
John Miller, who was carted off last night, suffered just a minor ankle sprain, source said. No break.
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 204 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
két trailer a monday night footballhoz 😊  www.buffalorumblings.com/meta/2015/11/18/9757704/bills-patriots-monday-night-football-espn-promos-commercials-rex-ryan


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Ja, és még valami: a közvetítés kiváló volt. Nem tűnt úgy, hogy únják a meccset, de azért beszélni kell, végig a két csapatról szolgáltattak információkat, nem temették a Jets-et még 22:3-nál sem. Valahogy így kell ezt csinálni.
több mint 8 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Ismétlésben néztem meg a meccset, hatalmasat játszottak. Jó volt a védelem, jó volt az új mez. Örvendetes, hogy a támadásokban is tudunk variálni, nem csak egyetlen játékosra van kihegyezve a stratégia. TT-vel simán vertük volna a Jaguars-t is, reménykeltő, hogy Manuelt nem jelölték a kezdőbe. Bár a végére nagyon felhoztuk a Jets-et, azért nem féltem (nagyon). Tetszett Rex öröme.
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Amennyiben érdekel Titeket az emberi teljesítmény-programozás kérdése szívesen írok mert részt vettem egy szimpóziumon.

üdv.H
Helmut Zimmer
Kedves Ügyfelünk!

Köszönettel vettük megrendelésüket, a teljesítés várható időpontja 2015-11-14. ET: Afternoon.

Tisztelettel:
Helmut&Helmut
😊
Helmut Zimmer
Tisztelt Patrnerünk!
Várjuk a megjelölt időpontba, a személyes átvételnél mennyire komoly? Anyósom aláírhat helyettem? Valamint ha kettő után érkezik, amíg kezdődik a bibliakör, akkor három csengetés után ne telefonáljon, me le van halkítva, hanem automatikusan váltson a számlázási címre. De ha ott ebédszünet van, lenn a sarkon a Béláéknál átveszik, csak haggyon ott egy kéccázast a kezibe.
Üdvezlettel
Anetuddki

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 204 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Semmi örömmámor a hajnal után? Nem kevés feszkó volt Rexben, a végén kitört belöle mint a hurricán! 😀
ParadSEC
Rambó nagy meccset tolt, meg a védelem is jól állta a sarat, a lényeg, hogy a wild card meglegyen év végén


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Amennyiben érdekel Titeket az emberi teljesítmény-programozás kérdése szívesen írok mert részt vettem egy szimpóziumon.

üdv.H
Helmut Zimmer
Kedves Ügyfelünk!

Köszönettel vettük megrendelésüket, a teljesítés várható időpontja 2015-11-14. ET: Afternoon.

Tisztelettel:
Helmut&Helmut
😊
Helmut Zimmer
GNotD! 😊

Tisztelt Megbízott!

Rövid összefoglalóra gondoltunk, 1500-1600 szavas elegendőnek tűnik.

Addig iszunk! 😀

Maradunk tisztelettel!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Amennyiben érdekel Titeket az emberi teljesítmény-programozás kérdése szívesen írok mert részt vettem egy szimpóziumon.

üdv.H
Helmut Zimmer
Kedves Ügyfelünk!

Köszönettel vettük megrendelésüket, a teljesítés várható időpontja 2015-11-14. ET: Afternoon.

Tisztelettel:
Helmut&Helmut
😊
több mint 8 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
Semmi örömmámor a hajnal után? Nem kevés feszkó volt Rexben, a végén kitört belöle mint a hurricán! 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Amennyiben érdekel Titeket az emberi teljesítmény-programozás kérdése szívesen írok mert részt vettem egy szimpóziumon.

üdv.H
Helmut Zimmer
Igenigenigenigenigen


Aki nem hiszi, annak utánajárnak