Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Amennyiben érdekel Titeket az emberi teljesítmény-programozás kérdése szívesen írok mert részt vettem egy szimpóziumon.

üdv.H
több mint 8 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 158 — Bills & Dawgs fan
Ryan a mai sajttájon:
 twitter.com/buffalobills/status/664107256007499776
Löfli
Ryan a mai sajttájon:
 twitter.com/buffalobills/status/664107256007499776
Löfli
Ezt mnek az apropóján? Csak az #1 hely vagy van benne több?
Höri
A fia a holder a Tigersben😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ryan a mai sajttájon:
 twitter.com/buffalobills/status/664107256007499776
Löfli
Ryan a mai sajttájon:
 twitter.com/buffalobills/status/664107256007499776
Löfli
Ezt mnek az apropóján? Csak az #1 hely vagy van benne több?

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 209 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ryan a mai sajttájon:
 twitter.com/buffalobills/status/664107256007499776


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
"On Monday, Ryan confirmed to the media that defensive end IK Enemkpali will be a captain for Thursday night's matchup between the New York Jets and the Buffalo Bills."

😀 😀 😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hogy ellensúlyozzam a szomorú hírt itt van ez a kis videó, ahol számos Bills játékos is feltűnik. 😀
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
| vissza fog vonulni |

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Bills officially placed Percy Harvin on Injured Reserve, ending his season with them. They activate Leodis McKelvin. Kár!
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 209 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
jövő héten ilyen piros mezben fogjuk agyonverni a Jetset 😀
 bufbills.co/hrX0Tq


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Ati78 Buffalo Bills California Golden Bears 37
Csatlakoznék az EJNAM-hez. Rettenet ez az egész...Taylorra sem mondaná az ember, hogy mocorog benne az elit irányító, de Manuel még tőle is olyan messze van mint Makó Jeruzsálemtől.. Csak pénz kidobás, foglalja a helyet a fizu sapkában. Elmehetne a TSZ-be szőlőt kapálni, ha épp nincsen aratás. A 80-90-es évek irányítóinktól látott teljesítményekhez képest okozott sokk miatt csodálom, hogy a Buffalói ideggyógyászat és alkohol elvonó nincs tele a szurkolóinkal...
több mint 8 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Sziasztok. Kicsit lehiggadva már. Nos, megalakítanám az E.J. N. A Manuel clubbot. Azaz E. J. Nádat Aratni Manuel clubbot. Ennek az embernek semmi keresni valója az NFL-ben. Ez az ember fél. Addig még csak-csak, amíg nem nála van a labda. Na akkor fossa le a bokáját, vagy makacsul ragaszkodik a megbeszéltekhez, dobja a motyót az előre megbeszélt emberkének, így nem nehéz összehozni egy intersepciont, vagy nem lát ki a sisaskból, nyom egy passzt úgy boka magasságban, lesz ami lesz, vagy elindul a hülyéje. Megtapsolom, hogy fut 40-51 yardot egy meccsen, de őt nem ezért fizetik. Taylor ezt a meccset hozta volna. Manuelt el a fakóba!
több mint 8 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 158 — Bills & Dawgs fan
Ja, és még valami, mielőtt hosszabb időre ismét elhallgatnék: a Bills honlapján van egy telefonszám, miszerint a Bills Budapest szimpatizánsok ott jelentkezhetnek. Kétszer hívtam, kaptam később egy angol nyelvű sms-t, most nem jó. Te ki vagy? Erre válaszoltam, azóta semmi. Mi ez? Nem lehetne csinálni egy aktív fiókot?
Buffalo Bill
A BBBB szerintem már rég nem létezik, évekkel ezelőtt a Champs bár volt megadva mint helyszín , de ott senki nem tudott róla semmit.



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 8 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 158 — Bills & Dawgs fan
Hát, hogy is mondjam...
1: Manuel rossz mezt húzott magára, illetve Gráf, a részeges jobbhalf jutott róla eszembe, aki a térfélcserénél elfelejtette a Hubertusos üveget átvinni a másik kapuhoz, és a félidő/negyed elején védhetetlen csukafejessel szerzett gólt. Tizennégy pontot nem szabad adni senkinek sem! Fumble, interseption, stb, nem NFL képes quaterback jellemzője (egy negyed alatt).
2. Annyira tetszett mindenkinek a buffaloi beszámolóm, hogy be is fejeztem.
Buffalo Bill
Nemár szeretnénk folytatást olvasni, egy csomó lájkot kapott az első rész is!

A meccs No comment ,az első negyedben kikapcsoltam a streamet...



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 8 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Ja, és még valami, mielőtt hosszabb időre ismét elhallgatnék: a Bills honlapján van egy telefonszám, miszerint a Bills Budapest szimpatizánsok ott jelentkezhetnek. Kétszer hívtam, kaptam később egy angol nyelvű sms-t, most nem jó. Te ki vagy? Erre válaszoltam, azóta semmi. Mi ez? Nem lehetne csinálni egy aktív fiókot?
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Erre nincsenek szavak... ez annyira mindennek a legalja volt.
2 totálisan alkalmatlan vezetőedző patetikus küzdelme.
Nem tudom mi volt a szánni valóbb, a Jaguars képtelensége a haladásra, vagy a Bills folyamatzos labdaeladása. Viszont mind a két csapat kúrva fegyelmezetlen volt, és ez nagyjából el is mond mindent az edzői munkáról.
BonBonJózsi/Trump már kibaszta volna Whaleyt, és Rexet. 😊

Szerkesztette: Helmut Zimmer
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagy egymást alulmúlás ment némi bírói segítséggel nekünk. Ennyi sérülttel, 4 TOval is majdnem meccset nyertetek. Most mi voltunk a szerencsésebbek. Sok sikert a szezon hátralévő részében. És Bocsi.
több mint 8 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Hát, hogy is mondjam...
1: Manuel rossz mezt húzott magára, illetve Gráf, a részeges jobbhalf jutott róla eszembe, aki a térfélcserénél elfelejtette a Hubertusos üveget átvinni a másik kapuhoz, és a félidő/negyed elején védhetetlen csukafejessel szerzett gólt. Tizennégy pontot nem szabad adni senkinek sem! Fumble, interseption, stb, nem NFL képes quaterback jellemzője (egy negyed alatt).
2. Annyira tetszett mindenkinek a buffaloi beszámolóm, hogy be is fejeztem.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lesz pár ember aki kihagyja nálatok a meccset:
Probable: S Corey Graham (groin), RB LeSean McCoy (hamstring)

Questionable: WR Marcus Easley (shoulder), cornerback Leodis McKelvin (ankle)

OUT: QB Tyrod Taylor (knee), WR Percy Harvin (not injury), OT Seantrel Henderson (concussion), DT Kyle Williams (knee), RB Karlos Williams (concussion), OT John Miller (family related), WR Sammy Watkins (ankle), WR Marqise Goodwin (ribs)
iktriad
hiányzik a fél kezdő támadósor, ha kikaptok, tényleg edzőbuktatás szaga lesz 😊 látszik, hogy londonba is már csak edzőt kirúgatni járnak a csapatok 😊
Löfli
Shao Khan ma nyilatkozta le, hogy Gus év végéig marad a helyén.
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 209 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Lesz pár ember aki kihagyja nálatok a meccset:
Probable: S Corey Graham (groin), RB LeSean McCoy (hamstring)

Questionable: WR Marcus Easley (shoulder), cornerback Leodis McKelvin (ankle)

OUT: QB Tyrod Taylor (knee), WR Percy Harvin (not injury), OT Seantrel Henderson (concussion), DT Kyle Williams (knee), RB Karlos Williams (concussion), OT John Miller (family related), WR Sammy Watkins (ankle), WR Marqise Goodwin (ribs)
iktriad
hiányzik a fél kezdő támadósor, ha kikaptok, tényleg edzőbuktatás szaga lesz 😊 látszik, hogy londonba is már csak edzőt kirúgatni járnak a csapatok 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Most volt a tv-ben az Atyaég! című Zs kategóriás Adam Sandler vígjáték, és k__va ismerős volt az egyik szereplő ..... és basszus a Rex Ryan cameozott benne!!! Beszarok 😀
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lesz pár ember aki kihagyja nálatok a meccset:
Probable: S Corey Graham (groin), RB LeSean McCoy (hamstring)

Questionable: WR Marcus Easley (shoulder), cornerback Leodis McKelvin (ankle)

OUT: QB Tyrod Taylor (knee), WR Percy Harvin (not injury), OT Seantrel Henderson (concussion), DT Kyle Williams (knee), RB Karlos Williams (concussion), OT John Miller (family related), WR Sammy Watkins (ankle), WR Marqise Goodwin (ribs)
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
T-Mobile, Kyle Williams, Percy Harvin, Karlos Williams és Seantrel Henderson sem fog játszani vasárnap, minden esély megvan arra, hogy a Jax végre nyer egy meccset hazai pályán 😀
Löfli
Ugyan kérlek, mi most építkezünk, jelenleg a győzelem nem opció.
Giowa
Mi évek óta csak építkezünk.

T-Mobile, Kyle Williams, Percy Harvin, Karlos Williams és Seantrel Henderson sem fog játszani vasárnap, minden esély megvan arra, hogy a Jax végre nyer egy meccset hazai pályán 😀
Löfli
Ugyan kérlek, mi most építkezünk, jelenleg a győzelem nem opció.
Giowa
Aztán csak szorgalmasan így tovább, mert a Hox várja vissza a Def Coordját....
Helmut Zimmer
Legkésőbb januárban visszakaphatják.
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
T-Mobile, Kyle Williams, Percy Harvin, Karlos Williams és Seantrel Henderson sem fog játszani vasárnap, minden esély megvan arra, hogy a Jax végre nyer egy meccset hazai pályán 😀
Löfli
Ugyan kérlek, mi most építkezünk, jelenleg a győzelem nem opció.
Giowa
Aztán csak szorgalmasan így tovább, mert a Hox várja vissza a Def Coordját....
több mint 8 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
T-Mobile, Kyle Williams, Percy Harvin, Karlos Williams és Seantrel Henderson sem fog játszani vasárnap, minden esély megvan arra, hogy a Jax végre nyer egy meccset hazai pályán 😀
Löfli
Ugyan kérlek, mi most építkezünk, jelenleg a győzelem nem opció.

több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 737 — 49ers GM
T-Mobile, Kyle Williams, Percy Harvin, Karlos Williams és Seantrel Henderson sem fog játszani vasárnap, minden esély megvan arra, hogy a Jax végre nyer egy meccset hazai pályán 😀
Löfli
T-not enough-Mobile... 😊