Buffalo Bills

22 feliratkozó

több mint 8 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Bréking nyúz!

Fitzpatrick kezd vasárnap Foxboroban. Hosszú távon így se leszünk előrébb szerintem...Hungarian Bill
Kíváncsian várom, hogy ő mire megy az OL-lel... :rolleyes:
Mármint remélem az OL egy kicsit jobban összekapja magát...

"...Buffalo’s head coach knows changing the quarterback is sometimes the quickest way to get better results on the field."

Óóóó, így már akkor menni fog a dolog. 😊
több mint 8 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 911 — Bills & Dawgs fan
ez igaz, akartam is írni hogy legalább sack kevesebb lesz!!

NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 8 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 987 — Playoff-bound since 2017
Annyi biztos; a három QB közül Fitz a legmobilisabb. Márpedig e fal mögött eléggé annak kell lenni. Mondjuk mindenképp több play-actionre számítok, vele lehet PA-zni.
több mint 8 éve
DoM Northwestern Wildcats 5 156 — vaccpáör fan
de Chan legalább felismerte és nem vár egy fél szezont vele....

Fitz meg dobálni fog kemény 40-50% -os pontossággal egy két INT kiséretében, max 3 meccs és jöhet Brohm 😊BillsFan
2008-as Thigpen-féle Chiefs playbook fog előkerülni.

Attribution (CC-BY-3.0) Nevezd meg! Creative Commons 3.0 licenc; a fórumszabályzat harmadik pontjában említett jogok fenntartására.

...Dzsuang Dszi álmodja a lepkét,
a lepke őt és mindhármunkat én.
több mint 8 éve
de Chan legalább felismerte és nem vár egy fél szezont vele....

Fitz meg dobálni fog kemény 40-50% -os pontossággal egy két INT kiséretében, max 3 meccs és jöhet Brohm 😊

több mint 8 éve
Bréking nyúz!

Fitzpatrick kezd vasárnap Foxboroban. Hosszú távon így se leszünk előrébb szerintem...
több mint 8 éve
Való igaz, hogy a két INT nem Edwards hibája. De könyörgöm, a végén volt egy szitu, amikor jól megvédte a fal, és tekergett a labdán, döntésképtelen volt, jött Matthews azt jól lezúzta. Itt mindenki nyakig benne van a szarban. A fal azért, mert nem képes normálisan védeni a QB-t, Edwards azért, mert ha meg is védi szökőévente a fal, akkor meg ő nem tud dönteni, a WR-ek meg azért, mert képtelenek tisztára játszani magukat. Itt nagyon sokat kell dolgozni a stábnak, hogy valami értelmes kerekedjen ki ebből. Mert a NE is meg fog minket enni reggelire, a Jets szintúgy (mindkét meccs ugye idegenben lesz), és így a Jaguars ellen sem lesz sok keresnivalónk sajna. Márpedig ha a bye weeknek 0-5-tel megyünk, akkor Buffalóban szerintem elkezdhetik a költöztetési tervet LA-be, mert a szurkolók birkatürelme is el fog fogyni nemsokára.
több mint 8 éve
ez bizony csúnya volt, Levitre lesérült, Green-t lejátszották megint a pályáról, 4 sack-et is benyaltak 😕 és ez volt a kezdő O-line....

Edwards már megint checkdown captain, de a két INT nem ő szúrta el....
szerintem túl sokat tartja a labdát és minőségi WR-ek nélkül (nem tudnak elszakadni az emberüktől?) ez lesz a vége!

0 a pass rush, a jobb irányítók megesznek minket!BillsFan
az a baj, h a jelenlegi O-line-al nincs is ideje edwardsnak h hátralépjen és megvárja míg a wr fut egy hosszabb routot
futni kell ezerrelbriareos
persze értem én, de ha van ideje akkor is baxaxik 😕

észre kéne venni azt, hogy a no huddle vagy a shotgun sokkal jobban megy , használni a TE-t(bár ma sikerült párszor) aki van stb,stb...

több mint 8 éve
briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 6 581 — StuG Life
ez bizony csúnya volt, Levitre lesérült, Green-t lejátszották megint a pályáról, 4 sack-et is benyaltak 😕 és ez volt a kezdő O-line....

szerintem túl sokat tartja a labdát és minőségi WR-ek nélkül (nem tudnak elszakadni az emberüktől?) ez lesz a vége!

0 a pass rush, a jobb irányítók megesznek minket!BillsFan
az a baj, h a jelenlegi O-line-al nincs is ideje edwardsnak h hátralépjen és megvárja míg a wr fut egy hosszabb routot
futni kell ezerrel

több mint 8 éve

0 a pass rush, a jobb irányítók megesznek minket!

remek szezonkezdet:

dawgs,bills 0-2 😕

több mint 8 éve
Annyi jó van benne, hogy a feleségem annyira megsajnált, hogy a seahaws meccs eredményétől függetlenül kapok majd vacsorát. 😊 Bár ott is csak egy kicsit jobbra számítok. 😕Helmut Zimmer
erős gyomrod lehet ha nem ment el az étvágyadbriareos
Ez nagyon, de nagyon ...kevés Bria!
Légy oly jó nézd meg az NFL.hu archivumban, hogy anno az 1-15 évetek idején írtunk e hasolóakat, vagy véleményeztük e a Finst? Mondjuk, hogy mennyire gyomorforgatóan nyomják?!
előre is köszi!Helmut Zimmer
persze h nem, én sem provokációnak szántam, sorry

több mint 8 éve
Végig szakadt a stream, lehet jobb lett volna, ha lefagy, és akkor kikapcsolom... :/

Bejött a papírforma, persze reménykedtünk egy szorosabb meccsben, de sima lett sajnos...
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 3 142 — hollowing
Annyi jó van benne, hogy a feleségem annyira megsajnált, hogy a seahaws meccs eredményétől függetlenül kapok majd vacsorát. 😊 Bár ott is csak egy kicsit jobbra számítok. 😕Helmut Zimmer
erős gyomrod lehet ha nem ment el az étvágyadbriareos
Ez nagyon, de nagyon ...kevés Bria!
Légy oly jó nézd meg az NFL.hu archivumban, hogy anno az 1-15 évetek idején írtunk e hasolóakat, vagy véleményeztük e a Finst? Mondjuk, hogy mennyire gyomorforgatóan nyomják?!
előre is köszi!

Let us build dystopia
több mint 8 éve
erős gyomrod lehet ha nem ment el az étvágyad

több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 3 142 — hollowing
Annyi jó van benne, hogy a feleségem annyira megsajnált, hogy a seahaws meccs eredményétől függetlenül kapok majd vacsorát. 😊 Bár ott is csak egy kicsit jobbra számítok. 😕

Let us build dystopia
több mint 8 éve
Ez csúnya volt. Jövő héten a Patriotshoz látogatunk, huhúú, Brady mit fog csinálni velünk, belegondolni is rossz 😕
több mint 8 éve
A második negyedtől elég hatékonyan futtatjuk a labdát, a círryk többségét a Lynch-Jackson duó kapja, de Spiller is be-beszáll. Így kell használni 3 jó képességű RB-t, megnyitni ezzel a passzjáték előtt az utat, és akár még kijöhet valami kellemes is a végére!

Így tovább!
több mint 8 éve
Mai inactive-lista:

Buffalo Bills: QB Brian Brohm: Third QB in depth chart Also inactive: DE Alex Carrington, LB Antonio Coleman, FS Cary Harris, DT John McCargo, ILB Paul Posluszny, T Ed Wang

Byrd kezd, ez jó hír!

LET'S GO BUFFALO! :cool:
több mint 8 éve
Na itt van Vrij is, lassan visszaszivárognak itt a Bills-fanok 😊 Örülnénk neki, ha nemcsak a Holló-fórumba írnál annyit 😊Hungarian Bill
Igyekszem majd. Az a baj, hogy ez a 24 óra kevés. 😀
Annyi dolog van, alig érek rá, de majd igyekszem. 😊

Bár pechem van, hogy a két meccs egy időpontban lesz... Jó lenne egymás után nézni bevallom. 😊Vrijbloed
Mindegyik Bills-meccs 7-től lesz, szóval ez fix, kivéve ha olyan jók leszünk, hogy utolsó fordulóban beraknak minket primetime-ba 😛

Szóval a Ravens meccseinek kell később kezdődni 😊Hungarian Bill
Hmm, jó tudni, köszi. 😊
több mint 8 éve
Na itt van Vrij is, lassan visszaszivárognak itt a Bills-fanok 😊 Örülnénk neki, ha nemcsak a Holló-fórumba írnál annyit 😊Hungarian Bill

Bár pechem van, hogy a két meccs egy időpontban lesz... Jó lenne egymás után nézni bevallom. 😊Vrijbloed
Mindegyik Bills-meccs 7-től lesz, szóval ez fix, kivéve ha olyan jók leszünk, hogy utolsó fordulóban beraknak minket primetime-ba 😛

Szóval a Ravens meccseinek kell később kezdődni 😊
több mint 8 éve

Bár pechem van, hogy a két meccs egy időpontban lesz... Jó lenne egymás után nézni bevallom. 😊
több mint 8 éve
a remény hal meg utoljára...

LET'S GO BUFFALO!!!

több mint 8 éve
Na itt van Vrij is, lassan visszaszivárognak itt a Bills-fanok 😊 Örülnénk neki, ha nemcsak a Holló-fórumba írnál annyit 😊
több mint 8 éve
Régen írtam.
Nos nem vagyok kompetens, hiszen a Miami elleni meccset se tudtam megnézni csak az összefoglalót.

Nyilván nem túl bölcs dolog abból kiindulni, hogyha otthon kikapunk a Miamitől, akkor simán kikapunk a Green Baytől idegenben. Kétségtelen, hogy sokkal nehezebb a feladat, mint volt az a múlthéten.

Az írásokból az jön le, hogy nem csapnivaló a defense, ez mindenképpen jó jel.
De ahogy Hungarian Bill is elmondta, ha sokat lesz a pályán a defense, akkor szinte biztos, hogy nem nyerhetünk.

Ha a secondary állja a sarat, és nem szedünk be nagyobb hátrányt, akkor szerintem megszorongathatjuk a Packerst. Őszintén bevallom, hogy meglennék lepődve, ha győztesen hagynánk el a Lambeau-t, de ettől szép az NFL, hogy bármi megtörténhet.

Bízom abban, hogy ha nem is nyerünk, de az Offense jobb teljesítményt nyújt majd, mint a múlthéten.
több mint 8 éve
Bár az lenne a legjobb, ha Moorman nem is lépne pályára inkább... 😊Hungarian Bill
Ennyi turnovert csak nem szerzünk 😛

Elvileg nem lehet gond packers részről aztán kitudja, tavaly is sikerült kikapni a Tampa ellen egy biztosra vett meccsen.JayB
Naigen, ebben bízom én is, remélhetőleg az, hogy az "NFL-ben nincs lefutott meccs", ezen a meccsen is beigazolódik, és ha óriási meglepetésre nem is leszünk képesek, talán egy szorosabb meccset tudunk játszani veletek. Tavaly a Patriots elleni MNF-en én nagyon büszke voltam a csapatra, valami ilyesmi teljesítményt várok ma is Wisconsinban, persze nem lepne meg egy blowout sem.