Buffalo Bills

25 feliratkozó

több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Szevasztok Srácok!
Nem tudom, láttátok e a tegnapi BCS ( 😂 ) döntőt... kötelező...!!!
Azt hiszem Fairley ezután -tudom korai erről beszélni- nem húzza ki 1/3-ig 😂Helmut Zimmer
szerintem se,pedig nem lenne rossz,hogy finom legyek 😊
szerk:mondjuk benne van,hogy fejbe rúg egy járókelőt és csúszik pár kört 😛

több mint 9 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 029 — Bills & Dawgs fan
mindenképpen megnézem!

már töltöm le 😉

NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 995 — bohócok nélkül nincsen cirkusz
Szevasztok Srácok!
Nem tudom, láttátok e a tegnapi BCS ( 😂 ) döntőt... kötelező...!!!
Azt hiszem Fairley ezután -tudom korai erről beszélni- nem húzza ki 1/3-ig 😂

Let us build dystopia
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 995 — bohócok nélkül nincsen cirkusz
Cookie Gilchrist meghalt!

Nyugodjék békében!

Let us build dystopia
több mint 9 éve
az ex Bills RB-k(McGahee,Lynch) parédéztak a wild card hétvégén 😛

több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 052 — Playoff-bound since 2019
Gaileyék Dél csapatát fogják felkészíteni majd a Senior Bowlra.

És Andre Reed Hall of Fame-döntős! Go Andre! 😊
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Buffalo Bills edzői stábja fogja felkészíteni az egyik csapatot a Senior Bowlra. Hogy ez mi alapján jött ki, azt nem tudom 😊Hungarian Bill
felkéréses alapon megy

több mint 9 éve
A Buffalo Bills edzői stábja fogja felkészíteni az egyik csapatot a Senior Bowlra. Hogy ez mi alapján jött ki, azt nem tudom 😊
több mint 9 éve
Kirúgtuk az ILB-edzőt... Úgy tűnik, hogy Edwards helye ezzel meg van mentve...
több mint 9 éve
Sziasztok!

Tudom nagyon korai még a Draftról beszélgetni, DE félő, hogy megint zokogni fogunk...
Egyre többen "érzik" úgy (nem túl szofisztikált, de nem találtam jobb szót), hogy legkésőbb 2. körben QB-húzunk...
Tényleg nem tudom, örüljek e... ha így lesz!Helmut Zimmer
Azért Fitz egyelőre nem bizonyította, hogy franchise QB lenne. De ha bizonyította volna, akkoris, ki lenne a tartalékja? Brohm akkor marad Buffalóban, ha a a csirkeszárnyakat fogja árulni. Brown pedig még mindig nyers, és nem tudom, van-e értelme csiszolgatni... Nem vagyok ellenére egy QB-draftnak a második körben. Sajnos ez is need nálunk, és most itt az irreleváns, hogy Fitzből HOF-er lesz-e, vagy sem, nincs tartalékja. Ahogy olvastam, pl Gabbert pont passzolna Gailey rendszerébe. De rengeteg időnk van még, nyilván még nem lehet mást tenni, csak a sötétben tapogatózni.

Merem remélni, hogy Buddyék nem cseszik el az első kört, és D-Linemant, vagy LB-t húznak.Hungarian Bill
Jó, hogy Brown milyen arról nem sokat tudunk... backupnak azért cak jó lehet. Legkésőbb 2. kör legeleje (már, ha nincs mozgás) az nagyon nem Backup.
Nem tudom, hogy Gabbert passzolna e, mert csak a Bowl meccsen láttam a Mizzout!

Let us build dystopia
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
K-Will megy végül a Pro Bowl-ra! Óriási gratuláció neki! 😊Hungarian Bill
megérdemli szvsz,grat neki! 😊

több mint 9 éve
Sziasztok!

Tudom nagyon korai még a Draftról beszélgetni, DE félő, hogy megint zokogni fogunk...
Egyre többen "érzik" úgy (nem túl szofisztikált, de nem találtam jobb szót), hogy legkésőbb 2. körben QB-húzunk...
Tényleg nem tudom, örüljek e... ha így lesz!Helmut Zimmer
Azért Fitz egyelőre nem bizonyította, hogy franchise QB lenne. De ha bizonyította volna, akkoris, ki lenne a tartalékja? Brohm akkor marad Buffalóban, ha a a csirkeszárnyakat fogja árulni. Brown pedig még mindig nyers, és nem tudom, van-e értelme csiszolgatni... Nem vagyok ellenére egy QB-draftnak a második körben. Sajnos ez is need nálunk, és most itt az irreleváns, hogy Fitzből HOF-er lesz-e, vagy sem, nincs tartalékja. Ahogy olvastam, pl Gabbert pont passzolna Gailey rendszerébe. De rengeteg időnk van még, nyilván még nem lehet mást tenni, csak a sötétben tapogatózni.

Merem remélni, hogy Buddyék nem cseszik el az első kört, és D-Linemant, vagy LB-t húznak.
több mint 9 éve
K-Will megy végül a Pro Bowl-ra! Óriási gratuláció neki! 😊
több mint 9 éve
nem kizárt Kerrigan sem, nálunk minden megtörténhet 😊

több mint 9 éve
Bria!

Szerintem HB, megszokásból 😀
😕 Fogalmam sincs!!! Nekem van három kedvencem, akit elhoznék, ebben persze nincs meglepetés:
1 .) Nick Fairley-ha! (azzal együtt, hogy nagyon nem gyere be amit pl a Dawgs ellen művelt)
2.) Dareus-ha!
3.)és természetesen Bowers -ha

és akit még elhoznék bár egyenlőre 5-letem sincs, hogy drafton mennyit ér, az Paea

Fogok írni! 😊Helmut Zimmer
Láttam én is, miket művelt a Dawgs ellen Fairley. Nekem sem jönnek be az ilyen alattomosságok, és valószínű mi kapnánk is érte a büntiket rendesen. Bezzeg Wilfork cheap shotja JP ellen, az ugye nem volt gázos.

Bowersről azt írják, nem biztos, hogy zökkenőmentesen menne neki az átállás 3-4 OLB-nek. Bár mi jövőre hibridek leszünk.
több mint 9 éve
Bria!

Szerintem HB, megszokásból 😀
😕 Fogalmam sincs!!! Nekem van három kedvencem, akit elhoznék, ebben persze nincs meglepetés:
1 .) Nick Fairley-ha! (azzal együtt, hogy nagyon nem gyere be amit pl a Dawgs ellen művelt)
2.) Dareus-ha!
3.)és természetesen Bowers -ha

és akit még elhoznék bár egyenlőre 5-letem sincs, hogy drafton mennyit ér, az Paea

Fogok írni! 😊

Let us build dystopia
több mint 9 éve
briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 8 062 — StuG Life
és akkor milyen poszt jön első körben?
amúgy várlak phins topikban 😊

több mint 9 éve
Sziasztok!

Tényleg nem tudom, örüljek e... ha így lesz!

Let us build dystopia
több mint 9 éve
Release? Azért én inkább egy tradet jobban el tudnék képzelni, jópár csapat örülne neki. Szerintem egy harmadik-negyedik kör reális lenne érte.
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Igen, bár az az egy milla nem vészes, de ennek a sikeroffenznek ami kialakult az idény második felére ő nem nagyon volt tagja.
több mint 9 éve
Nem volt, és köszi!

A helyzet az, hogy vártam már erre a pontra. Lehet, mindenkinek jobb lenne ez így!

Let us build dystopia
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem tudom volt e

Bills coach Chan Gailey would not rule out the potential offseason release of Lee Evans Wednesday.
"We'll I doubt it," Gailey started, "But I'm not gonna say anything's impossible." Turning 30 in March, Evans is coming off the worst statistical season of his career while being passed by Steve Johnson as Buffalo's No. 1 receiver. Gailey attributed Evans' reduced numbers to increased "double coverage." He is due a $1 million roster bonus this offseason.
több mint 9 éve
Na szóval, csak 4 győzelem ebben az évben de sokkal jobban örülök mint az utóbbi 3 évben 😛

miért? mert látom haladni a csapatot előre a pályán ,pontokat szereznek van passzjáték és még ha ki is kaptunk, idén több meccs volt ami nagyon tetszett!!! Gailey elkezdett egy utat ami remélem a playoff felé vezet, még ha hosszú is lesz...( már most is az 😊 )

Offense

O-Line: nem sok javulást látok... nemhogy futó folyosót de még ösvényt se nagyon láttam idén, a pass protection pedig Fitz miatt tűnik jobbnak csak!
Egy jó RT nagyon kéne, sokan megfordultak ezen a poszton idén de igazán nem látom ki lenne az ideális megoldás. szerencsénk volt mert a szezon utolsó részére jöttek csak a sérülések FA piacról kéne halászni valakit

RB: Jackson ideális futó e mögé a fal mögé, mert tudja hozni a contact utáni yardokat, ha több lehetőséget kap az elején, lett volna 1000+ yard megint!! Spiller más stílus, neki hely kell hogy fickándozzon az meg nagyon nem volt de sok lehetőséget látok benne mert több helyen is használható, jövőre jobb lesz!!

WR: Evans örökre megmarad deep threatnek de legalább elvisz 2 embert és lehetőséghez jut Stevie aki felnőtt a 2. elkapó posztra( a dropokat leszámítva 😉 ). Parrish remek a slotban és mivel sok empty backfield playt nyomtunk a többiek is kivették a részüket:Nelson ha lehetőséghez jutott meghálálta, Jones nekem beleszürkült a tömegbe ellenben Roosevelt játéka nagyon tetszett!!! Easley visszatérésével talán a legerősebb csapatrész lehet jövőre!!!

TE: na ilyen nem nagyon szerepel a playbook-ban nem is tudjuk levédekezni 😊
Nelson cut lesz pedig elkapónak jó lenne, Stupar remek csere blokkol és elkap is, a többiek jöttek mentek de csak blokkoltak több kevesebb sikerrel.

QB: végre Trent elment, Brohm leszerepelt,Brown max backupnak való
Fitz az emberünk!!!
Le a kalappal előtte, nem gondoltam volna hogy a falunk mögül erre lesz képes! Nem sokat tököl néha borzasztó homályokat is tud dobni de nem tartogatja a lasztit, hanem a sacket megelőzve futni is tud vele.
Egy hasonlóan mobilis backup nem ártana...

folytatás következik :cool:

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Harmadik helyen fogunk majd draftolni.

Ők pedig az ellenfelek 2011-ben:

HOME
Denver, Oakland, Philadelphia, Washington, Cincinnati, Miami, New England, NY Jets

AWAY
Kansas City, San Diego, Dallas, NY Giants, Tennessee, Miami, New England, NY Jets

Elég durva sorsolás így első ránézésre, talán még durvább, mint az idei volt 😕Hungarian Bill
Azért ez annyira nem durva menetrend. 6 meccs ugye eleve ismert minden évben, a maradék 10-ből meg mindösszesen 4 olyan csapat van, akinek idén pozitív volt a mérlege (Eagles, Chiefs, Chargers, Giants). Persze, egy offseason alatt sok minden változhat, de azért jelen állás szerint a csapatok nagy része nem sokkal combosabb, mint a Bills, még ha sok is a nagy nevű csapat közöttük, mint a Washington vagy a Dallas.viito
Azért nagyon meg lennék lepve, ha a Cincy, Titans, Dallas trió nem lenne sokkal combosabb jövőre, mint idén volt...somoskovig
Titans: 2009: 8-8, 2010: 6-10
Cowboys: 2009: 11-5, 2010: 6-10
Bengals: 2009: 10-6, 2010: 4-12

A Titans pl egyértelmű leszálló ágban van szerintem, persze a jó draft pozíció könnyen dobhat rajtuk, a Bengalsnál régi kérdés, hogy a tavalyi kiugró év volt e inkább a szokatlan (nagyon összejött a D# és a futójáték), vagy inkább ezek a negatív szezonok. Hajlok rá, hogy inkább ezek, 2008-ban is hasonlót produkáltak, mint idén, és nyomokban sem nagyon tartalmaztak a 2009-es Cicákból, a Cowboys is sok sebből vérzik, de még leginkább talán náluk lehet meg a feltámadás esélye.
több mint 9 éve
Én is lájkolom 😊 köszi HB!!

nem vagyok valami nagy hsz vitéz, de vmit értékelést összedobok én is a közeljövőben!!