Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Mindegy is Rex elmegy a picsába, a csávó konkrétan Schwartz cipőjét nem vihetné.
több mint 8 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Manuelt el kellene küldeni fát vágni Ontarióba.
több mint 8 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Egész egyszerűen gusztustalannak tartom a sport2 közvetítését. Végig azt hallgatom, hogy a Buffalo milyen szar, a Bengals milyen remek, még akkor is, amikor a Bills vezetett. Szerintem a kommentátorok nem azért kapják a pénzüket, hogy a saját véleményüket gajdolják, hanem, hogy KÖZVETÍTSENEK!!!! Mi lett Sammyvel? Miért nincs róla hír? Miért kellett a Billsnek 2 challanget elfogyasztania, amikor női szemmel is látható volt az érvényes Bills elkapás, és az érvénytelen Bengalls elkapás? Miért utálják ennyire a bírók a Billst? Az első visszahordás alkalmával a lassításban is tisztán látszott a a facemask fogás, a bírók mégsem fújtak semmit. Őrület! Nem lehetne tárgyilagos, független kommentárt kapni, ha már képernyőn vagyunk?
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Sammy Watkins, there was no break. It's a sprained ankle.
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
New QB, new era, Williamses
 twitter.com/buffalobills/status/655042854725750785/video/1


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
 bills.buffalonews.com/2015/10/15/sammy-watkins-speaks-up-when-i-get-one-on-one-just-target-me/
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Watkinstől mire lehet számítani? Ha jól látom a Cinci ellen már megint lesz.
alatriste
volt egy kirohanása, hogy meccsenként 10 labdát illene rádobni.
Höri
Azt olvastam, de fognak is-e és ha igen van-e olyan formálya hogy ebből össze is hozza szépen a yardokat?
Nem láttam még idén buf meccset, de eddig TE vezeti az elkapott yardok listályát, gondolom a no1 WR visszatérése ezt megfordíthatja.
alatriste
Manuelen kiigazodni az anyukája se tud.

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Watkinstől mire lehet számítani? Ha jól látom a Cinci ellen már megint lesz.
alatriste
volt egy kirohanása, hogy meccsenként 10 labdát illene rádobni.
Höri
Azt olvastam, de fognak is-e és ha igen van-e olyan formálya hogy ebből össze is hozza szépen a yardokat?
Nem láttam még idén buf meccset, de eddig TE vezeti az elkapott yardok listályát, gondolom a no1 WR visszatérése ezt megfordíthatja.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Watkinstől mire lehet számítani? Ha jól látom a Cinci ellen már megint lesz.
alatriste
volt egy kirohanása, hogy meccsenként 10 labdát illene rádobni.

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Watkinstől mire lehet számítani? Ha jól látom a Cinci ellen már megint lesz.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Lösón nem gyón vissza - megin borzalmas zsenvedés lesz az egész
sutianap
Mekkora az esely h visszajön, limitáltba küldte az edzest
szampi#33
WeHopeHeCanGo a hivatalos státusz
Chris Brown (@ChrisBrownBills)
2015.10.15. 19:41
Rex - LeSean a lot better this week than last week but will see how he progresses. McCoy limited today - #Bills


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Lösón nem gyón vissza - megin borzalmas zsenvedés lesz az egész
sutianap
Mekkora az esely h visszajön, limitáltba küldte az edzest

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Urak, idén még nem volt alkalmam Bills-meccset nézni. Mit gondoltok az esélyekről a hétvégére?
megyerikrisz
Emanuel visszaveszi a frencsiQB kabátját, ha Lösón nem gyón vissza - megin borzalmas zsenvedés lesz az egész


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Urak, idén még nem volt alkalmam Bills-meccset nézni. Mit gondoltok az esélyekről a hétvégére?

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora
Tyrod Taylor could miss multiple games with an MCL sprain suffered on a horse-collar tackle Sun. Bills will prepare EJ Manuel to start Sun..
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Playmakerekkel (Watkins- Shady) 250+yard TD>Int
Ohne plyaymakers - az egy másik helyzet....
Nem rossz
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem tudtam még Bills meccset az idén végignézni. Ez a Tyrod Taylor gyerek végre hosszútávon is lehet valami, vagy inkább J.P Losman, Harvard Man utánérzésetek van? 7-8 jobb meccs egy szezonban, aztán kifingott.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Sziasztok! Nem megy nekem ez a fénykép feltöltősdi, inkább elkezdem most az élmények megosztását. Szóval reggel 7 órakor indultunk Torontóból. Az USA határon kicsit szívóztak velünk a szabadság önjelölt vitézei, mert hiába a vízummentesség, hiába a 14 USD elektronikus vízum, még kellett úgy fél óra várakozás után 6 dollárt fizetni, cserébe kaptunk egy beutazási vízumot. (Ez áll rajta!) Úgy kilencre értünk Buffalóba, ebbe a kiábrándítóan lepukkant, rozsdásodó izébe. A stadion felé menet egyre nagyobb lett a dugó, egyre lassabban araszoltunk, úgy hogy kb 500 méterrel a stadion előtt vettünk egy balkanyart és leparkoltunk egy nagy kertbe 15 dollárért. Rajtunk kívül olyan 30-40 autó állhatott már ott, és azt csinálták, amit mi is: elő a grill, a sör, kolbászsütés, sörözés, beszélgetés mindenütt. Mindenki Bills mezben feszített (nekem egy 14-es jutott), eszegetve-iszogatva töltöttük az időt, egészen délig, amikor is az unszolásomra elindultunk a stadion felé. Addigra a kertben már 80-100 autó parkolt. Az út szélén Bills relikviákat árultak, vettem egy kék sapkát a régi logóval (nagyon állat) 10 dollárért, meg egy pulóvert egy huszasért, mivel elég borult volt az idő. A bejárat előtt áll Ralph Wilson életnagyságú szobra, akivel paroláztam annak rendje és módja szerint, majd megpróbáltam egy ötöst a baljába csúsztatni a közönség nagy örömére. Nem szégyellem, de majdnem sírva fakadtam, amikor beléptem a Szentélybe. Kaptunk műsorújságot és egy kis kendőt, amit a helyünkre teríthettünk. De erre nem volt szükség, mivel állva néztük végig a meccset a többiekkel együtt. A stadion területén lehetett dobozos sört venni, vagy csapoltat is 9 dollárért, de egy embernek max 2 db-t adtak. Látszott, hogy sokan rendesen megalapozták a jó hangulatukat, de kötekedő, vagy agresszív alakkal nem találkoztam. A Colts szurkolókat sem vegzálták, nem voltak cikizések, beszólások. Látszott, hogy mindenki azért jött, hogy jól érezze magát. Elfoglaltuk helyünket, a fiúk még a pályán melegítettek, a reklámfelületeken pedig tartott a visszaszámlálást. A nézőtér foghíjai lassan feltöltődtek... (folyt.köv.)
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Grahamről mi hír van? Játszik ma?

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A londoni Jaguars - Billst a Sport Tv is közvetíti majd 2 hét múlva, október 25.-én, 14:30kor.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 687 — tracker ember
 twitter.com/AdamSchefter/status/651751580803440640


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Karlos Williams is lesérült, jött Dan "Boom" Herron. T-Rich is edzett, de neki nem adtak szerződést 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Legalább büntetésekben ligaelit vagyunk. 😊 Ennyit a "build a bully" mentalitásról, saját magunkat szopatjuk le vele.
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
jep, egyik sem játszik a Giants ellen, plusz John Miller sem
Löfli
az nagyszerű, hogy Miller nem játszik, mer egy rakat ürülék, Urbik jobb, eddig is az vót, de valamiér minden szezont hátulról kell indítania


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 411
jep, egyik sem játszik a Giants ellen, plusz John Miller sem
Löfli
tök mind1 ki nem játszik ellenünk ?:--))) valahogy behúzzuk

Szerkesztette: ozibozi