Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Shady McCoy & Sammy Watkins out !
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Sziasztok! Visszajöttem amerikából, kint voltam a Bills-Colts meccsen. Hoztam fotókat is. Kezdeném az élménybeszámolót, de nem tudom, hogyan kell fotókat feltenni. Tudnátok segíteni?
Buffalo Bill
 imgur.com a legegyszerűbb talán

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sziasztok! Visszajöttem amerikából, kint voltam a Bills-Colts meccsen. Hoztam fotókat is. Kezdeném az élménybeszámolót, de nem tudom, hogyan kell fotókat feltenni. Tudnátok segíteni?
Buffalo Bill
ha sok képet szeretnél felrakni akkor inkább vmi netes képmegosztóra dobáld fel őket, és annak a linkjét ide sztem.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Sziasztok! Visszajöttem amerikából, kint voltam a Bills-Colts meccsen. Hoztam fotókat is. Kezdeném az élménybeszámolót, de nem tudom, hogyan kell fotókat feltenni. Tudnátok segíteni?
Buffalo Bill
feltöltöd a fotókat egy képmegosztó oldalra, ide pedig csak a linket kell bemásolni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 8 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Sziasztok! Visszajöttem amerikából, kint voltam a Bills-Colts meccsen. Hoztam fotókat is. Kezdeném az élménybeszámolót, de nem tudom, hogyan kell fotókat feltenni. Tudnátok segíteni?
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
 twitter.com/Rand_Getlin/status/648604176264527872


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szép győzelem, csak így tovább!

Darby számok alapján egyenlőre nem tűnik rossz picknek. 3 meccs 2 int és 8! pass defence 😊

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Gyerekek!

Hát elpicsázzuk a Dolphinst, nem is akárhogy, erre ekkora szófosás van? 😊 Bár azt hiszem, megvan az oka, mivel baromira nem tudjuk még, hogy mire képes ez a csapat... 😊
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1 QBval kevesebb: Cassel Dallasba lett tradelve egy 2017es 7. körös pickkel egyetemben.
Jött a Cowboys 5. körös pickje 2017ből.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Sziasztok! Megjöttem Buffaloból. Holnap kezdem az élménybeszámolót, és megtanulom, hogyan kell fotót mellékelni. Jó hír: van fénykép a klotyóról is, ahol eszelős volt a hangulat, mint a stadion egész területén!!!!
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
OK, akkor ne hívjuk vitatkozásnak! : - )
tomi-tomi
Ne hívjuk őket melegeknek, hívjuk őket .... fenekeseknek 😊
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
OK, akkor ne hívjuk vitatkozásnak! : - )

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Idén diplomázom, csapatot edzek, meg irányítoma kis kutatási projektem, nevelgetem a lányom 😊 azt viszont eldöntöttem, hogyha meg lesz a papír akkor megpróbálok megcsípni egy assszisztensi, vagy segédezői melót, és felhagyok a kutatással. Klassz volt (ezekről nemírtam, de csomó helyen bevezettünk nem markovi gyártási modellt), de ennyi!

Nem vitatkozom, sem itt sem máshol.
Pats: Playmakerekre figyelni, nagyon!
A 4. Negyedben nyomorult Roman gyakorlatilag meghívta a12-13 as 9-ers játékokat (nézd meg a ravens elleni SB-t, vagy a packers elleni NFC döntőt). Tök mindegy, ki mennyire van lepörögve, pillanatok alatt átmasírozott. Ha esetleg mi is megcsináljuk az extrapontokat, mint a normális csapatok, akkor a végén egyszerűbb a helyzet. Namost vannak nálunk alkalmasabb csapatok, akiknek most van min gondolkozni, elemezni. Timinng Discrepancy, pull movement...
Azzal együtt, hogy 3 negyeden át nem volt acélos az O teljesítménye, ezt a szánalmat a nagyképű D hozzállás, és az elégtelen D Playhívás nyakába varrom.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Csak én már nem vitatkozom...
Helmut Zimmer
Jó lenne. Azt ígérted, hogy idén lesz időd írni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Williams-t kiengedték a kórházból. 😊 Hála Istennek!
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Nem tudom Brady dobott -e Yard rekordot?!
...azt hittem, hogy Richards (Seattle) D playhívásait nem lehet alulmúlni, de mindig van lejjebb.
TT-t nem bántom, nem érdemli, megkapta Roman "felnőttes" playhívásait, csak a védelmet nem (mint Seattle fan röhögtem ezen 2 évig-és tudom, hogy pontsehova nem vezet).
Helmut Zimmer
Nem dobott. Nem engedtetek 99 yard-os Td-t; maradt a Phins elleni 500+ yard.
Rex - szokásához híven - túltolta a spannolást. Szvsz álmában nem gondolta, hogy BB (JMD) folyamatosan empty set felállásokat fog behívni.
tomi-tomi
hát buffalonak még senki nem dobott ennyi yardot, szóval ez a része mégiscsak rekord. nem mintha ettől itt bárki boldogabb lenne
triangle
Mondtam én, hogy rkord, köszi rex (kis r-el) egy randomgenerator jobb engage játékokat hív!
A nagy D guru!
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Nem tudom Brady dobott -e Yard rekordot?!
...azt hittem, hogy Richards (Seattle) D playhívásait nem lehet alulmúlni, de mindig van lejjebb.
TT-t nem bántom, nem érdemli, megkapta Roman "felnőttes" playhívásait, csak a védelmet nem (mint Seattle fan röhögtem ezen 2 évig-és tudom, hogy pontsehova nem vezet).
Helmut Zimmer
Nem dobott. Nem engedtetek 99 yard-os Td-t; maradt a Phins elleni 500+ yard.
Rex - szokásához híven - túltolta a spannolást. Szvsz álmában nem gondolta, hogy BB (JMD) folyamatosan empty set felállásokat fog behívni.
tomi-tomi
Mérhetetlenül ostoba produkció volt, de azért Nektek sem árt vigyázni, nem volt ez annyira egyszerű, ahogy odaát látjátok... 😕
Csak én már nem vitatkozom...
több mint 8 éve
triangle New England Patriots 1 284 — Le Diable probablement
Nem tudom Brady dobott -e Yard rekordot?!
...azt hittem, hogy Richards (Seattle) D playhívásait nem lehet alulmúlni, de mindig van lejjebb.
TT-t nem bántom, nem érdemli, megkapta Roman "felnőttes" playhívásait, csak a védelmet nem (mint Seattle fan röhögtem ezen 2 évig-és tudom, hogy pontsehova nem vezet).
Helmut Zimmer
Nem dobott. Nem engedtetek 99 yard-os Td-t; maradt a Phins elleni 500+ yard.
Rex - szokásához híven - túltolta a spannolást. Szvsz álmában nem gondolta, hogy BB (JMD) folyamatosan empty set felállásokat fog behívni.
tomi-tomi
hát buffalonak még senki nem dobott ennyi yardot, szóval ez a része mégiscsak rekord. nem mintha ettől itt bárki boldogabb lenne
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem tudom Brady dobott -e Yard rekordot?!
...azt hittem, hogy Richards (Seattle) D playhívásait nem lehet alulmúlni, de mindig van lejjebb.
TT-t nem bántom, nem érdemli, megkapta Roman "felnőttes" playhívásait, csak a védelmet nem (mint Seattle fan röhögtem ezen 2 évig-és tudom, hogy pontsehova nem vezet).
Helmut Zimmer
Nem dobott. Nem engedtetek 99 yard-os Td-t; maradt a Phins elleni 500+ yard.
Rex - szokásához híven - túltolta a spannolást. Szvsz álmában nem gondolta, hogy BB (JMD) folyamatosan empty set felállásokat fog behívni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Nem tudom Brady dobott -e Yard rekordot?!
...azt hittem, hogy Richards (Seattle) D playhívásait nem lehet alulmúlni, de mindig van lejjebb.
TT-t nem bántom, nem érdemli, megkapta Roman "felnőttes" playhívásait, csak a védelmet nem (mint Seattle fan röhögtem ezen 2 évig-és tudom, hogy pontsehova nem vezet).
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Basszus, benézek ide, hogyan hergelitek magatokat, vért isztok vagy mi van...erre az enyém a legutolsó hozzászólás, annak is 5 napja :/
Minitron
Nem kell itt hergelni senkit. Szép csendben a földbe temeti a D#, Bradyt mi meg iszogatva, mosolyogva nevetgélünk rajta.
Shawn84
Hergelte Ryan eleget a srácokat 😊
Remélem, Williams sérülése azért nem lesz súlyos 😊

több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 304
Basszus, benézek ide, hogyan hergelitek magatokat, vért isztok vagy mi van...erre az enyém a legutolsó hozzászólás, annak is 5 napja :/
Minitron
csendes többség kisebbség
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Basszus, benézek ide, hogyan hergelitek magatokat, vért isztok vagy mi van...erre az enyém a legutolsó hozzászólás, annak is 5 napja :/
Minitron
Nem kell itt hergelni senkit. Szép csendben a földbe temeti a D#, Bradyt mi meg iszogatva, mosolyogva nevetgélünk rajta.
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Basszus, benézek ide, hogyan hergelitek magatokat, vért isztok vagy mi van...erre az enyém a legutolsó hozzászólás, annak is 5 napja :/

több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Valamiért a mai meccset biztosan a zsebben éreztem. Ugyanígy vagyok a jövő heti Pats-meccsel olyan tekintetben, hogy ott el lesz kenve a szánk. 😊 De ne legyen igazam.
Hungarian
Az elkenést túlzásnak érzem. Ha kijön a lépés, meghúzogatjuk a szélét. Ütős és jó meccsre számítok.