Buffalo Bills

30 feliratkozó

több mint 9 éve
briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 12 008 — StuG Life
jó az ilyen benne van.
legalább nem meccsen történt, mint amikor egy steelerses arc "véletlenül" taposott ricky vállára úgy hogy ki is esett az év további részére

több mint 9 éve
Helmut the Dystopian Ride 4 935 — lézengő
Megtaposták!

Szerinted?-Amatőr balfasz banda!

Picksix
több mint 9 éve
briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 12 008 — StuG Life
vádlin rúgták, nem?

több mint 9 éve
Dareus mankózik!
Szerintem a preseasonban már nem látjuk, pesszimistább biss fanok szerint a regular első heteiben sem... Na jó ezt hagyjuk az orvoasokra.

Picksix
több mint 9 éve
Mostmár mindegy, mert közben rájöttünk , hogy Carpenter egy kalap sz@r! 😀Helmut Zimmer
Ja csak ennyi 😀 Valóban nem volt túl fényes, bár nekem annyira nem tűnt szarnak az első meccsen (a másodikat nem láttam még). Igaz, hogy pass protectionben annyira nem volt jó, de futottak felé rendesen és azt megoldotta. Meg OTAk meg TC nélkül azért nincs megkönnyítve a munkája.tenorx
Nézd meg a meccset, aztán a hox oldalán vitassuk meg! Amúgy ugyanezt gondolom!

Picksix
több mint 9 éve
tenorx 10 863 — A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene
Mostmár mindegy, mert közben rájöttünk , hogy Carpenter egy kalap sz@r! 😀Helmut Zimmer
Ja csak ennyi 😀 Valóban nem volt túl fényes, bár nekem annyira nem tűnt szarnak az első meccsen (a másodikat nem láttam még). Igaz, hogy pass protectionben annyira nem volt jó, de futottak felé rendesen és azt megoldotta. Meg OTAk meg TC nélkül azért nincs megkönnyítve a munkája.
több mint 9 éve
Mostmár mindegy, mert közben rájöttünk , hogy Carpenter egy kalap sz@r! 😀

Picksix
több mint 9 éve
Hát nem mondom, hogy irigyellek titeket :/tenorx
Tőled meg kérdeztem a hox topicban, de még nem feleltél 😊Helmut Zimmer
Ja bocs, utóbbi napokban nem nagyon volt időm fórumra, de megnézem.tenorx
Jelentem végigolvastam 2 oldalt a hszeidből, de nem találom :/
több mint 9 éve
Szerencsére nem túl súlyos a sérülése, szombaton reméli, hogy játszhat, de ha nem, akkoris fitt lesz a szezonnyitóra legkésőbb!

Jackson kirohanását se értem, Spiller még messze van az ő szintjétől, ha CJ-t akarjuk kezdetni, akkor meg is érdemeljük, hogy itthagyjon minket.

Igyekszem optimista lenni, persze nincs világverő csapatunk, az is benne van, hogy megint az első 10-ben draftolunk jövőre, de addig kell álmodozni nagy dolgokról, amíg 0-0 a mérleg.Hungarian Bill
A szánalmas az ahogyan szerezte!
Anúgy tudjuk, hogy hogyan van ez nálunk! Sheppnek csak egy kis húzódása volt, Merrimant csak kicsit kíméltük.....
Dareus ne játszan a Jags ellen, mert rásérül, azt nem látjuk a 4-5. hétig!

Picksix
több mint 9 éve
Tőled meg kérdeztem a hox topicban, de még nem feleltél 😊Helmut Zimmer
Ja bocs, utóbbi napokban nem nagyon volt időm fórumra, de megnézem.
több mint 9 éve
Tőled meg kérdeztem a hox topicban, de még nem feleltél 😊

Picksix
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 132 — Playoff-bound since 2020
Szerencsére nem túl súlyos a sérülése, szombaton reméli, hogy játszhat, de ha nem, akkoris fitt lesz a szezonnyitóra legkésőbb!

Jackson kirohanását se értem, Spiller még messze van az ő szintjétől, ha CJ-t akarjuk kezdetni, akkor meg is érdemeljük, hogy itthagyjon minket.

Igyekszem optimista lenni, persze nincs világverő csapatunk, az is benne van, hogy megint az első 10-ben draftolunk jövőre, de addig kell álmodozni nagy dolgokról, amíg 0-0 a mérleg.
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ez király,pedig már kezdett valahogy kinézni a front7 😕

több mint 9 éve
Hát nem mondom, hogy irigyellek titeket :/
több mint 9 éve
Király, Dareus megsérült 😕 😕 😕

Kommentek:
"I'm done with the bills then. I'm so sick of the same disappointments year after year after year. I knew as soon as Gailey was hired with his rapsheat that the Bills would not be successful. Ralph its time to put some money into the team. You spend the third lowest money on the team in the League, thats why we lose every year. The fans will leave and plain and simply all of us Bills fans are fed up. "

"First we don't even try to get Pozluzny to come back then we trade Evans for a fourth round pick and now this merriman's been injured pretty much the whole time we've had him. Its time to revolt Bills fans. STOP BUYING TICKETS TO BILLS GAMES. IF THEY DONT WANT TO WIN WE DONT WANT TO PAY"

Picksix
több mint 9 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 132 — Playoff-bound since 2020
Morrison nem rossz igazolás, egy évre megéri nekünk. Legalább végre vannak LB-k, az utóbbi időben elég véknyak voltunk a poszton, emlékszem, amikor szegény Bryan Scottnak kellett OLB-t játszani még két éve...

Mondjuk az igaz, hogy coverage-ben nem túl jó, de a futás ellen hasznos 😊 Mi meg a run D#-t akarjuk ugye javítani...
több mint 9 éve
Helm!
Inkàbb a "where is my Sheppard?" feliratra cserélhetted volna az aláírást 😉BillsFan
Elnézést kérek!

Becky garázdálkodott a gépemen! Azt meg tudtam akadályozni, hogy Brianak beszóljon, de azt nem vettem észre, hogy átírta... . Ő ugye denveri lány, szóval bocsánatos bűn 😀

Picksix
több mint 9 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 084 — Bills & Dawgs fan
Helm!
Inkàbb a "where is my Sheppard?" feliratra cserélhetted volna az aláírást 😉

NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 9 éve
Ez vicces. Ami középső LBnk jött ide, Posluszny meg hozzánk.

Kirk Morrison 1 évre aláírt. Nem rossz játékos, és jó leader és csapattárs, de a pass coverage nem az erőssége...iktriad
Kirk 4-3-as MLB, mi 3-4 alapsémát játszunk.
Nem tudom mennyi 4-3-as felállást játszunk, de nem hiszem hogy azért hoztunk egy stabil 4-3 -as veteránt, hogy elkezdjük átírni a Biosát.
Mindegy is!

Picksix
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 65 216 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez vicces. Ami középső LBnk jött ide, Posluszny meg hozzánk.

Kirk Morrison 1 évre aláírt. Nem rossz játékos, és jó leader és csapattárs, de a pass coverage nem az erőssége...
több mint 9 éve
Úgy néz ki, még az is előfordulhat, hogy hamarosan elveszítjük a legjobb támadó játékosunkat.
A sok you knowtól tessék eltekinteni, Fredet nem ezért szeretjük. Viszont ez a keserűség most tényleg őszinte. Amúgy is ritkán áll mikrofon elő, hiszen action talks!!!

http://www.buffalobills.com/media-center/videos/Fred-Jackson-on-His-Role-Contract-Frustration/64a374b7-dc65-4731-b2e2-09282f17a09d#?id=64a374b7-dc65-4731-b2e2-09282f17a09d

A feleségem szerint nem mi választunk csapatot, hanem a csapat választ minket. Nos ezt megcáfolandó, ha elmegy Fred, akkor jön el az a pont, hogy éppen leszarom mi történik a Billsel, mert akkor tényleg kódolva van, hogy hülyék vagyunk!!!!! 😕

Picksix
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles Baylor Bears 8 398
Spillerből nem nézem ki hogy pro bowler legyen. Bár a fal gyengesége is közre játszik, de Jacksont én is jóval többre tartom.
több mint 9 éve
Én sem örülnék, Jackson egy RUNNING BACK, Spiller meg egy hód!!!
Ez a lépés kb olyan, mint a magyar állami vállalatok promóciós, előléptetési politikája.

Picksix
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Meglepődtem Bellen,tavaly a fal egyik,ha nem a legstabilabb pontja volt,idén meg pocsék eddig....Elég "érdekes" lesz az offense egy ilyen fallal 😐 Ráadásul Spillert felváltva gyakoroltatják Jacksonnal a no1 RB helyért,aminek Jackson érthető módon nem nagyon örül.

több mint 9 éve
Emberünk mind mentális mind fizikális szempontból alkalmatlanul érkezett a Vikes edzőtáborába...
(190 kilóval érkezett meg, és nagyon nem volt NFL ready.)
Ha Pittsburghbe érkezne azt mondanám, hogy jó lesz ő, mert lesz, aki gatyába rázza!!! Ez még csak nem is Merrmaid esete, aki akart játszani, csak nem tudott. Ez a csávó kb ugyanúgy nem foglalkozott a ténnyel, hogy ő egy profi, mint mondjuk Maybin, aki meg le tudott fogyni 228 fontra! Ez a csávó práblöm csájld, szokott segget csinálni saját szájából! Szerintetek milyen mentalitással bír az a játékos, akinek sikerül kirugatnia magát a pro bowl teamből?????
Szerintem veszett fejsze nyele projekt , ami azt mutatja, hogy nagyon nagy a pánik. (a csávó egyáltalán nem illik a Bills csapatépítési mentalitásba) Tetszett volna a Spiller draft környékén gondolkozni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o :o :o :o

Állítólag nem a Von Miller akciótól bukott ki CG, hanem attól, hogy nem tudott olyan embert rakni DE poziba aki ne döntötte össze Bellt, és a komplett vak oldalt.

Picksix