Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Kéthülyeség egynapon, ha ez így megy eskü GenoSmith pólóba ülök a Vembibe.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
BILLS NAME TYROD TAYLOR STARTING QB
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 802 — LIGHTS OUT!
"The #Bills have released RB Fred Jackson"

Pl Houstonban simán lehet még helye ha egészséges.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
T. Taylor- 12/13, 122 yds, 0 TD, 0 INT
Cassel - 6/7, 38, 0-0
Manuel - 7/8, 170, 2-0
M. Simms - 5/5, 65, 1-0
Combined: 30/33, 395yds, 3-0

A Lions ellen Simms kezd, az első héten szerintem Taylor.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 544 — Apu ökölbeszorított keze
Van vedelmük?

több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Az eredmémy csalóka, ennyire nem voltunk jók ( nem voltunk rosszak)voltak kulcs momentumok... A steelers védelem mondjuk úgy nem érzi még a sémaváltás után a játékot.... De ez legyen az ő gondjuk.
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
EJ következik a sorban, ő kezd a Stellers ellen! Kiváncsi vagyok...
BillsFan
Fogd fel úgy mint vígjátékot, és nem fogsz csalódni... 😊
több mint 8 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
EJ következik a sorban, ő kezd a Stellers ellen! Kiváncsi vagyok...



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Sami és Frédibácsi is visszatért az edzésbe


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Tisztára korház a Niagara szélèn feelingem van😊 Injury bug nem kéne...
Az O-line kifejezetten tetszik, EJ szerintem még mindig pontatlan és a checkdown is megy. Darby jó lesz, a D pedig brutál!!!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 8 éve
cyberfox Buffalo Bills 77
Olyan a Bills szurkolo,mint a feher hollo!😊 en meg ennek kulon orulok....igy lassan ugyis ''vedett fajja'' nyilvanitanak bennunket! 😀 EMBEREK hat figyeljetek mar oda,kevesebben vagyunk mint a Szibériai tigris-ek! 😀

Na de urak,komolyra forditva a szot....osszedobhatnanak a hozzaertok egy rovidke szezon beharangozot.megkoszonnem...😊
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 827 — No es importante
Faragó Ricsi, és amúgy Höri mondta, ez alapján:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NFL statisztika | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
1. Megnéztem a Browns elleni meccset. Kicsit félek, mert QB-nk az nincsen. Talán még Dug Fluthy is beférne ebbe a csapatba, nem volt olyan rossz.
2. Veszi valaki a Colts elleni meccset? A jegyünk az egyik kapu mögé szól, és természetesen kifeszítjük a "Buffalo Fan Hungary" zászlót. Szerintem sokan fognak minket szeretni, biztosan benne leszünk a tv-ben is.
3. Farkas Ricsi szájából hangzott el: "A Billsnek van itthon a legkisebb tábora." Szerintetek ez igaz? Szerintem kevesebben vannak pl. a Brownsnál, vagy a Tampánál. Bocs, ha tévedek, bántani aztán egyik csapat szurkolóit sem szeretném. Viszont ilyen hűséges szorkolók kevés helyen teremnek! (Jómagam 92 óta)
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Taylor kifejezetten impotensnek tűnik ahogy közeledik a vörös zóna... 😕
Dareus ráment a hisztire, nameg Suh zsetonjára.
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A védelem továbbra is bika lesz, ott nem várok visszaesést Rex alatt. Ilyen védőfallal kíváncsi vagyok, mennyire fogja az egzotikus blitz-csomagokat előhúzni.

Hungarian
azért a Jets védőfala sem volt elveszve 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
fodoroli Buffalo Bills 57
meg kell nézni Taylor mit tud éles meccsen, én még nem vagyok nyugodt. Sajnos QB nélkül nem lehet ezt játszani. Gragg és Clay tetszett, viszont a fal jobb oldala nem az igazi. LB sorunk meg szinte nincs, eleve kevesen voltak, meg most is kidőlt Powell
több mint 8 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Nem volt ez olyan rossz, Taylor kifejezetten tetszett. Futók és elkapók nélkül is tudta menedzselni a támadásokat. Ráadásul az külön üdítő, hogy végre van olyan OC-nk, aki végre felismeri, hogy a playeket az aktuális QB erősségeihez kell hívni.

A védelem továbbra is bika lesz, ott nem várok visszaesést Rex alatt. Ilyen védőfallal kíváncsi vagyok, mennyire fogja az egzotikus blitz-csomagokat előhúzni.

Hörinek pedig külön köszönet a toborzási felhívásért! 😊
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Red Bryant és Cierre Wood in, Rod Sweeting és Chris Manhertz out.
 www.buffalorumblings.com/buffalo-bills-news/2015/8/19/9177017/buffalo-bills-sign-red-bryant-cierre-wood-release-chris-manhertz-rod-sweeting

Bryant ebbe a vékony DL-be kifejezetten jó ötlet.
empty
Hm, én meg azt hittem a Billsnél bőven van DL depth. Örülök, hogy Big Red lehetőséget kap itt, bár sajnos tavaly sokat nem tudott hozzátenni a Jaguars D produkciójához, mint ahogy azt várták tőle. De azért drukkolok neki, hogy bejusson az 53ba, mert jó arc.
iktriad
A bills védelmi sémát váltott! ( ez az utóbbi 5 évben a 3. Nincs olyan poszt lassan a vedőfalban, amit Kyle Williams, és Marcell Dareus ne tudnának pro bowl szinten hozni). Ezért kelett BigRed, és nagyon örülök Neki.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Red Bryant és Cierre Wood in, Rod Sweeting és Chris Manhertz out.
 www.buffalorumblings.com/buffalo-bills-news/2015/8/19/9177017/buffalo-bills-sign-red-bryant-cierre-wood-release-chris-manhertz-rod-sweeting

Bryant ebbe a vékony DL-be kifejezetten jó ötlet.
empty
Hm, én meg azt hittem a Billsnél bőven van DL depth. Örülök, hogy Big Red lehetőséget kap itt, bár sajnos tavaly sokat nem tudott hozzátenni a Jaguars D produkciójához, mint ahogy azt várták tőle. De azért drukkolok neki, hogy bejusson az 53ba, mert jó arc.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 675 — tracker ember
Red Bryant és Cierre Wood in, Rod Sweeting és Chris Manhertz out.
 www.buffalorumblings.com/buffalo-bills-news/2015/8/19/9177017/buffalo-bills-sign-red-bryant-cierre-wood-release-chris-manhertz-rod-sweeting

Bryant ebbe a vékony DL-be kifejezetten jó ötlet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 412 — Így remélem megfelelek nektek.....
Update: első hétre rendben lesz
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Shady MRI-n. Azért azt nem szeretném, hogy megsérüljön. Legyen jó szezonja neki is, és Alonsonak, Murraynek meg nálunk és akkor mindenki jól járt 😀.

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000512343/article/lesean-mccoy-to-get-mri-after-hamstring-injury
dande
Ez nem lehet véletlen, gondolom a rasszista Kelly megátkozta.

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 412 — Így remélem megfelelek nektek.....
Shady MRI-n. Azért azt nem szeretném, hogy megsérüljön. Legyen jó szezonja neki is, és Alonsonak, Murraynek meg nálunk és akkor mindenki jól járt 😀.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/h2uy8nwye3e9nf1ilrvs
LeSean McCoy to get MRI after hamstring injury
The Buffalo Bills' beleaguered running back position has another injury to worry about. This time LeSean McCoy is the one that is hurt.
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Wynn out for season, IK srác lehet a beugró😊

Látta valaki a Panthers meccset? OL hogyan muzsikált? stb...
BillsFan
Szia Spori!

Bocs, hogy így késve. Még korai bármit is mondani, de A Miller-Incognito tengely 😊 egészen jól szuperált. Bíztató volt az O-Line munka.

üdv.
A
több mint 8 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Wynn out for season, IK srác lehet a beugró😊

Látta valaki a Panthers meccset? OL hogyan muzsikált? stb...



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊